بیوگرافی علیرضا جی جی (Alireza jj) آهنگساز و ماجراهای پارک دانشجو او

در این مقاله قرار است در مورد یکی از خوانندگان سرشناس و محبوب ایرانی یعنی علیرضا جی جی اطلاعات جذابی را قرار دهیم، پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

علیرضا جی جی کیست؟

اگر به سبک رپ علاقه مند هستید قطعاً برای یک بار هم که شده نام علیرضا جی جی را شنیده ای و یا آهنگ های او را گوش کرده اید. در این قسمت قرار است به بیوگرافی علیرضا جی جی یکی از خوانندگان مطرح ایرانی بپردازیم. علیرضا جزایری متولد سال 1363 در شهر زارچ می‌ باشد، او آهنگساز و خواننده در سبک رپ فارسی می باشد که از زمانی که فعالیت خود را آغاز کرده به خود نام هنری علیرضا جی جی (Alireza jj) را داده است و امروزه مردم و طرفدارانش او را با این نام هنری می‌ شناسند.

علیرضا از زمان نوجوانی علاقه بسیار زیادی به موسیقی و هنر سینما داشته است، به همین دلیل در سن کم در عرصه موسیقی و آهنگسازی فعالیت خود را آغاز می کند و هم چنین در عرصه سینما مشغول به تحصیل می‌ شود. البته امروزه بیشتر به عنوان موزیسین شناخته شده و طرفداران زیادی را جذب خود کرده است. او پس از پایان تحصیلاتش برای ادامه تحصیل به فرانسه مهاجرت می‌ کند و در همان جا موسیقی را نیز به شکل حرفه ای تری ادامه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم علیرضا جی جی ویکی پدیا را مشاهده نمایید.

برترین آلبوم های علیرضا جی جی کدامند؟

علیرضا جی جی از رپران پرکاری است که در طول دوران حرفه‌ ای اش آثار متعددی را منتشر کرده است. حال این موضوع را هم باید افزود که جی جی علاوه بر این که تا به اکنون سینگل ترک‌ های متعددی را خوانده و منتشر کرده است. آلبوم‌ هایی را نیز منتشر کرده است که با انتشار آلبوم‌ های خود توانسته شهرت و معروفیت بیشتری را به دست آورد.

حال در ادامه قرار است به بررسی برترین آلبوم‌ های این رپر معروف بپردازیم. به همین دلیل پیشنهاد می‌ کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

زاخارنامه

زاخارنامه اولین آلبوم استودیویی گروه زدبازی است که در تاریخ 16 خرداد 1391 منتشر شد. سیجل، علیرضا جی‌جی، مهراد هیدن، سهراب ام‌ جی و نسیم خوانندگان اصلی این آلبوم بودند. این آلبوم دارای 10 ترک می‌ باشد.

پیر شدیم ولی بزرگ نه

آلبوم پیر شدیم ولی بزرگ نه، یکی از آلبوم‌ های محبوب و پرطرفدار جی جی به شمار می‌ رود که آن را با همکاری سیجل و نسیم ساخته و منتشر کرده است. این آلبوم در سال 2014 منتشر شده است و دارای 9 ترک می‌ باشد.

پیر شدیم ولی بزرگ نه 2

بهتر است بدانید با توجه به این که آلبوم پیر شدیم ولی بزرگ نه به شدت مورد استقبال مردم قرار گرفت و از تعداد پلی زیادی برخوردار شد. به همین دلیل خوانندگان این آلبوم تصمیم گرفتند تا نسخه 2 آن را هم منتشر کنند. به این گونه در سال 2016 علیرضا جی جی، نسیم و سیجل نسخه دوم این آلبوم را هم منتشر کردند. این آلبوم دارای 15 ترک می‌ باشد.

Double Album

در تاریخ 5 اکتبر 2020 علیرضا جی جی با همکاری سیجل و سپهر خلسه آلبومی به نام Double Album را منتشر کردند. بهتر است بدانید که این آلبوم با توجه به این که از ترک‌ های بسیار قوی برخوردار است و جی جی در این آلبوم با خوانندگان مطرحی همچون سیجل و سپهر خلسه به همکاری پرداخته است. به همین دلیل این آلبوم پس از انتشار مورد استقبال خیلی از طرفداران این رپران قرار گرفت. این آلبوم دارای 20 ترک می‌ باشد.

زندگی حرفه ای این رپر به چه صورت است؟

جی جی از 14 سالگی وارد عرصه موسیقی شد و شروع به آهنگسازی کرد. او به دلیل این که از زمان نوجوانی وارد این عرصه شده است، به همین دلیل امروزه می‌ توانید تکست های قوی و ایهام های جذاب او را به راحتی در موسیقی هایش مشاهده کنید که این موضوع باعث شده است تا طرفداران بسیار زیادی را بدست آورد. یکی از توانایی‌ های این رپر سرشناس آهنگسازی و بیت سازی عالی او می باشد.

به عنوان مثال اگر آهنگ تابستون کوتاهه را شنیده باشید، می دانید که بعد از گذشت چندین سال هنوز هم یکی از بهترین آهنگ های رپ فارسی است که طرفداران بسیار زیادی نیز دارد. سوالی که برای خیلی از افراد به وجود می آید، این است که نام هنری این رپر به چه معناست؟ در این باره جی جی بیان کرده است که جی اول از نام خانوادگی اش گرفته شده اما جی بعدی معنی خاصی ندارد و به گفته خودش از کودکی این تخلص را برای خود انتخاب کرده است.

او در سال 81 به همراه سیجل یکی از رپران سرشناس ایرانی آلبوم پیر شدیم ولی بزرگ که شامل دو بخش است را منتشر کردند. سه سال بعد یعنی در سال 84 جی جی به گروه زدبازی پیوست. بعد از این که جی جی در گروه zedbazi که قطعا یکی از بهترین گروه های رپ فارس است،مشغول به فعالیت شد، توانست در مدت زمان کمی به شهرت و معروفیت بسیار زیادی برسد.

آدرس اینستاگرام علیرضا جی جی چیست؟

جی جی از جمله افراد مشهوری است که فعالیت زیادی در شبکه های مجازی می کند و یکی از شبکه های مورد علاقه او اینستاگرام می باشد. امروزه اینستاگرام به یکی از شبکه‌ های محبوب و پرطرفدار تبدیل شده است که خیلی از افراد به فعالیت در آن مشغول هستند که این موضوع شامل جی جی نیز می باشد. مدت هاست که علیرضا جی جی اینستا را مرکز فعالیت خود قرار داده است و تمام مطالب مرتبط با موسیقی هایش را با مخاطبان و طرفدارانش به اشتراک می گذارد. البته این موضوع را هم باید افزود که جی جی عکس ها و کلیپ های شخصی اش را نیز در صفحه اینستاگرام برای فالوورانش به اشتراک می‌ گذارد که این عکس‌ ها و فیلم‌ ها با طرفداران بسیار زیادی رو به‌ رو می‌ شوند.

برای پیدا کردن پیج این رپر سرشناس کافیست تا عبارت (اینستاگرام علیرضا جی جی) را در گوگل جستجو کنید تا به این گونه پیج او برای شما نمایش داده شود. هم چنین از آن جایی که علیرضا بیش از 1.2 میلیون فالوور و تیک آبی دارد، پیج او را می توانید به راحتی نسبت به پیج های فیک تشخیص دهید.

کلاب هاوس علیرضا جی جی

کلاب هاوس یکی از برنامه های جهانی است که مدتی است در بین مردم ایران به شدت محبوب و پرطرفدار شده است و علاوه بر کاربران عادی افراد سرشناس و معروف نیز در این شبکه فعالیت می‌ کنند که این موضوع شامل علیرضا جی جی نیز می‌ باشد. او مدتی قبل عضو این شبکه شده و این موضوع را با مخاطبان و طرفدارانش در میان گذاشته است و از آن ها درخواست کرده تا در این شبکه نیز او را دنبال کنند.

امروزه علیرضا مخاطبان خاص خود را در کلاب هاوس دارد که در اکثر مواقع به گفتگو و صحبت با آن ها می‌ پردازد. برای این که مطمئن شوید که کلاب هاوس اصلی این رپر معروف را دنبال می‌ کنید، بهتر است که به تعداد دنبال کنندگانش دقت کنید اگر تعداد دنبال کنندگان به k رسیده باشد یعنی شما پیج اصلی جی جی را دنبال می کنید.

کنسرت علیرضا جی جی چه زمانی است؟

در حال حاضر علیرضا جی جی به یکی از رپران مطرح و به نام تبدیل شده است که طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی هم دارد. به همین دلیل او در طول سال کنسرت‌ هایی را در شهر ها و کشور های مختلف برای طرفداران و مخاطبانش برگزار می‌ کند تا به این گونه آن ها بتوانند با مراجعه به کنسرت‌ های او به صورت زنده به آهنگ‌ های مورد علاقه‌ شان گوش دهند و لحظات خوبی را در کنار یکدیگر داشته باشند.

این موضوع را هم باید افزود که معمولا جی جی به همراه خوانندگان دیگر همچون سپهر خلسه، سیجل، سهراب ام جی و برخی دیگر کنسرت‌ های خود را برگزار می‌ کند. او از طریق برگزاری کنسرت‌ هایش توانسته یک منبع درآمد عالی برای خود به وجود آورد و با فروش بلیط‌ هایش درآمدزایی می‌ کند. هم چنین جی جی با برگزاری کنسرت توانسته به میزان شهرت و معروفیت خود نیز بیفزاید.

حال اگر از طرفداران این رپر معروف هستید و بنا به دلایلی نمی‌ توانید به کنسرت‌ های او بروید. پیشنهاد می‌ کنیم تا به مشاهده ویدیو هایی که از کنسرت این رپر در فضای مجازی و اینترنت منتشر شده است بپردازید.

آیا علیرضا جی جی گی است؟

با توجه به این که علیرضا جی جی یکی از رپران معروف به شمار می‌ رود. به همین دلیل همیشه حواشی در پیرامون این رپر مشاهده می‌ شود. حال گاهی اوقات برخی از حواشی پیرامون او باعث به وجود آمدن دردسر های زیادی برای این رپر شده است. یکی از این حواشی مربوط به موضوع گی و همجنسگرا بودن علیرضا جی جی بوده است.

البته ناگفته نماند که شواهد نشان می‌ دهد که این حواشی توسط مخالفان و هیتر های او ساخته و منتشر شده است تا به این گونه جی جی در میان مردم به ویژه علاقمندان به رپ بدنام شود.

هیچگونه سند و مدرکی در مورد این خبر منتشر نشده است. هم چنین ناگفته نماند که جی جی نیز تمام حواشی که در پیرامون همجنسگرا بودن او منتشر شده را تکذیب کرده است. او در این باره بیان کرده است که دشمنانش برای بدنام کردن او به انتشار این اخبار و حواشی پرداخته اند.

به هر حال این موضوع به سوژه خوبی برای هیتر ها و به ویژه رپرانی که با جی جی مشکل دارند تبدیل شده است، چرا که آن ها گاهی اوقات در دیس ترک‌ هایی که خطاب به جی جی منتشر می‌ کنند مسئله گی بودن او را نیز مطرح می‌ کنند.

عکس های علیرضا جی جی را در کجا ببینیم؟

از زمانی که جی جی به شهرت زیادی رسیده است و توانسته جایگاه ویژه ای را در رپ بدست آورد، خیلی از طرفداران و هواداران او تمایل دارند تا مطالب بیشتری در مورد علیرضا بدانند و عکس‌ های بیشتری از او را مشاهده کنند. اگر شما هم طرفدار جی جی هستید و از مشاهده عکس های او لذت می برید، پیشنهاد ما این است که به صفحه اینستاگرام این رپر سرشناس مراجعه نمایید. هم چنین باید افزود که می توانید به اینترنت نیز مراجعه کنید، چرا که شما با جستجوی عبارت (عکس علیرضا جی جی) با نتایج عالی رو به رو خواهید شد.

در نهایت این موضوع را هم باید افزود از آن جایی که جی جی طرفداران بسیار زیادی دارد، برخی از این افراد پیج هایی را در اینستاگرام برای او راه اندازی کرده اند و در این پیج ها عکس ها و کلیپ های متعددی را از این رپر سرشناس برای کاربران و علاقه مندان قرار می دهند. شما می توانید با مراجعه به این فن پیج ها جدید ترین و یا حتی قدیمی ترین عکس های جی جی را مشاهده نمایید.

اهنگ های برتر علیرضا جی جی

علیرضا از زمانی که فعالیت خود را آغاز کرده است تا به امروز آهنگ های جذاب و شنیدنی را منتشر کرده است که اکثر این آهنگ ها با طرفداران زیادی نیز رو به رو شده اند. از آن جایی که علیرضا سبک خاصی دارد و هم چنین متن آهنگ هایش فوق العاده هستند و مهم تر از همه صدای جذابی دارد، هر کدام از آهنگ های او مخاطبان زیادی دارند. در این قسمت به معرفی بهترین و برترین آهنگ های این رپر سرشناس خواهیم پرداخت، همراه ما تا انتهای مطالب باشید. هم چنین به یاد داشته باشید که برای دانلود اهنگ علیرضا جی جی می توانید به سایت های معتبر موسیقی مراجعه نمایید.

از اونایی

یکی از آهنگ های جذاب و شنیدنی علیرضا جی جی از اونایی نام دارد که زمانی که منتشر شد با استقبال بی نظیر مردم و طرفدارانش رو به‌ رو شد. این آهنگ با همکاری سیجل ساخته و منتشر شده است. می توانید برای دانلود این آهنگ زیبا و جذاب به سایت های موسیقی مراجعه نمایید.

بریم باهم

می توان به جرات بیان کرد که یکی از بهترین و جذاب ترین موزیک های جی جی که با همکاری سپهر خلسه یکی از رپران سرشناس ایرانی ساخته و منتشر شده است، بریم باهم نام دارد. خیلی از افراد بعد از شنیدن این موزیک بیان کردند که این دو رپر سرشناس باید بیشتر از قبل با یکدیگر همکاری کنند و آهنگ های جذاب تر و هیجان انگیزتری را منتشر کنند. برای دانلود آهنگ علیرضا جی جی بریم باهم می‌ توانید به اینترنت مراجعه نمایید.

جمع کن

آهنگ علیرضا جی جی جمع کن یکی از آهنگ هایی است که زمانی که منتشر شد، توانست مخاطبان خاص خود را بدست آورد و هم چنین حواشی زیادی را به وجود آورد و حتی جی جی با انتشار این آهنگ توانست به طرفدارانش نیز بیفزاید. خیلی از افراد بعد از شنیدن این آهنگ بیان کردند که جی جی مهارت خاصی در منتشر کردن دیس ترک دارد و به تعریف و تمجید او پرداختند. می توانید برای دانلود اهنگ علیرضا جی جی جمع کن به سایت های معتبر موسیقی مراجعه نمایید.

یوتیوب علیرضا جی جی

در حال حاضر خوانندگان رپ از طریق حرفه‌ شان درآمد آنچنانی ندارند. به همین دلیل این روز ها مشاهده می‌ شود که اکثر رپران در یوتیوب فعالیت می‌ کنند و به دلار درآمدزایی می کنند. جالب است که بدانید برخی از آن ها با توجه به فعالیت گسترده‌ ای که در این شبکه انجام می‌ دهند به عنوان یوتیوبر هم شناخته می‌ شوند که یکی از این افراد علیرضا جی جی می‌ باشد.

جی جی مدت‌ ها قبل یک چنل در یوتیوب برای خود راه‌ اندازی کرده است و از آن زمان به بعد او در یوتیوب فعالیت گسترده ای انجام می‌ دهد. جی جی تمام ویدیو های خود به ویژه موزیک ویدیو ها، چالش‌ ها و برنامه‌ های خود را در چنل یوتیوبش با کیفیت بسیار بالا آپلود می‌ کند که تمام ویدیو های او از بازدید بسیار بالایی نیز برخوردار شده اند. به همین دلیل جی جی توانسته از طریق فعالیت در یوتیوب و بازدید ویدیو هایش یک منبع درآمد عالی برای خود به وجود آورد و درآمدزایی کند.

حال شما با سابسکرایب کردن چنل یوتیوب علیرضا جی جی و فعال کردن زنگوله می‌ توانید هر زمانی که او ویدیویی را در چنل یوتیوب خود آپلود کرد آن را با کیفیت بسیار بالا مشاهده نمایید.

حاشیه های علیرضا جی جی در رابطه با چه موضوعاتی است؟

به طور معمول برای اکثر خوانندگان و رپران در طول حرفه شان حواشی به وجود می آید. البته علیرضا جی جی به عنوان پرحاشیه‌ ترین آرتیست رپ فارسی شناخته می‌ شود و اگر کمی با او آشنا باشید، می دانید که حواشی و شایعات زیادی در پیرامون او قرار دارد و این موضوع باعث مطرح شدن بیشتر این رپر نیز شده است. به طور معمول موضوع حواشی این رپر معروف در مورد درگیری ها و دعوا هایی که با سایر خوانندگان و رپران و یا حتی گروه های معروف رپ دارد می باشد.

جی جی تا به امروز با یکی از گروه های معروف یعنی گروه پایدار، پارسالیپ، رضا پیشرو و سایر خوانندگان دیگر درگیری داشته است که این درگیری ها تا جایی ادامه پیدا کرده اند که بین آن ها دیس و دیس بک هایی رد و بدل شده است. این موضوع را هم باید افزود که خیلی از مردم و طرفداران رپ این درگیری ها را دنبال می‌ کنند، چرا که می‌ دانند که سرانجام این درگیری‌ ها انتشار دیس و دیس بک های قوی خواهد بود.

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید، مدتی قبل شایعه همجنسگرا بودن جی جی منتشر شد. بعد از این موضوع برای خیلی از افراد سوال به وجود آمد که آیا واقعاً علیرضا همجنسگرا و گی است؟ شواهد نشان می‌ دهد که این شایعه توسط مخالفان و هیتر های او ساخته و منتشر شده است. هم چنین تا به امروز هیچ گونه سند و شواهدی در مورد این که این خبر صحت داشته باشد منتشر نشده است. از دیگر حواشی این خواننده مشهور می توان به جدا شدنش از گروه معروف زدبازی اشاره کرد که بعد از انتشار این خبر خیلی از طرفداران و مردم دچار ابهام و تردید شدند. البته در نهایت اعضای گروه زدبازی از طریق رسانه‌ ها این اخبار را شایعه دانستند و به این حواشی پایان دادند.

مصاحبه با jj چگونه بود؟

تا به امروز مصاحبه های متعددی با این رپر سرشناس انجام شده است. به طور معمول جی جی در مصاحبه‌ های خود در مورد موضوعاتی مانند: زندگی حرفه‌ ای‌ اش، سختی‌ هایی که موسیقی دارد، هم چنین تلاش هایی که برای پیشرفت خود در عرصه موسیقی انجام داده است و در نهایت در مورد حواشی و شایعات پیرامونش صحبت می کند.

از آن جایی که جی جی مهارت خاصی در صحبت کردن دارد و هم چنین می‌ داند که در مورد چه موضوعاتی باید صحبت کند، به همین دلیل اکثر مصاحبه‌ های این رپر سرشناس بسیار دیدنی و جذاب هستند. اگر شما تمایل به مشاهده مصاحبه های جی جی را دارید، پیشنهاد ما این است که به پلتفرم های ویدیویی مانند آپارات و یا یوتیوب مراجعه نمایید.

علیرضا جی جی پارک دانشجو

در سال 1391 علیرضا در پارکی مشغول به پیاده روی و قدم زدن بوده است که توسط عده ای اراذل و اوباش مورد ضرب و شتم قرار می گیرد، سپس او را به سرویس عمومی پارک می برند تا به او تجاوز کنند و بعد از آن حسین زرنگار از این صحنه ها عکس می گیرد. البته در نهایت علیرضا می‌ تواند از دست آن ها فرار کند. او در یکی از آهنگ های خود به نام (اوبی) با لحنی غیرمستقیم بیان می کند که آن ها فقط او را برهنه کردند و در واقع تجاوزی صورت نگرفته است.

این موضوع را هم باید افزود که برخی از منابع بیان کردند که در حال حاضر این عکس ها در دست رضا پیشرو است و با توجه به درگیری و دعوایی که بین این دو رپر به وجود آمده، امکان دارد تا رضا پیشرو این عکس‌ ها را منتشر کند و به همین دلیل است که پیشرو به جی جی لقب پارک دانشجو را داده است و با این لحن او را مورد تمسخر خود قرار می‌ دهد.

علیرضا جی جی و همسرش

یکی از موضوعات جذابی که اکثر طرفداران و هواداران این رپر مشهور تمایل دارند تا در مورد آن بیشتر بدانند روابط علیرضا جی جی می باشد. در این باره باید بگوییم که علیرضا تا به اکنون در مورد روابطش و این که آیا ازدواج کرده است با مخاطبانش صحبتی نکرده است، به همین دلیل در اینترنت اطلاعات دقیق در این باره وجود ندارد. البته برخی از منابع بیان کرده اند که جی جی در حال حاضر مجرد است. هم چنین این منابع بیان کرده اند که مدتی است جی جی با دختری به نام مژده دوست شده است.

البته تنها اطلاعاتی که در مورد دوست دختر علیرضا در دسترس است نام او یعنی مژده می باشد. بعد از انتشار این خبر تا مدت ها کاربران در مورد علیرضا جی جی و دوست دخترش در شبکه های مجازی مانند اینستاگرام صحبت می کردند.

چرا به جی جی، لرد جزایری می گویند؟

در حال حاضر جی جی در دنیای رپ، لقب‌ های زیادی را دریافت کرده است. گاهی اوقات برخی از علاقه‌ مندان به رپ و یا طرفداران او لقب‌ های جالب و بامزه‌ ای را برای این رپر انتخاب می‌ کنند که یکی از این لقب‌ ها لرد جزایری است.

هم چنین مدتی قبل در یکی از مصاحبه‌ هایی که با جی جی انجام شده بود. از این رپر پرسیدند که چرا به او لرد جزایری می‌ گویند. او در این باره بیان کرد که در جریان این لقب نیست، اما از این لقب خوشش آمده و به نظرش چیز بدی نیست.

دانلود اهنگ علیرضا جی جی

جی جی یکی از خوانندگان فعال و پر کاری است که از زمانی که فعالیت خود را در عرصه موسیقی آغاز کرده آهنگ های متعددی را در کارنامه هنری خود ثبت کرده است. برای دانلود آهنگ های علیرضا جی جی می توانید به گوگل مراجعه نمایید، چرا که در سایت های موسیقی تمام آهنگ های علیرضا چه جدید و چه قدیمی برای مخاطبان و کاربران قرار داده شده است. به عنوان مثال شما می توانید آهنگ علیرضا جی جی بابام عمومه که یکی از آهنگ های تقریباً قدیمی این رپر است را در این سایت ها جستجو و دانلود کنید و یا این که به دانلود آهنگ جدید علیرضا جی جی بپردازید.

فیت های جدید alireza jj با چه افرادی بود؟

علیرضا جی جی یکی از رپران سرشناس و معروف ایرانی است که تا به اکنون آهنگ های جذابی و شنیدنی را منتشر کرده است. هم چنین این موضوع را هم باید افزود که او تا به اکنون با خیلی از رپران و خوانندگان مطرحی ایرانی نیز همکاری داشته است که اکثر این همکاری ها با استقبال بی نظیر مردم رو به رو شده است. جی جی تا به اکنون با خیلی از آرتیست ها مانند سپهر خلسه، سیجل، علی اوج و خیلی از خوانندگان دیگر همکاری داشته است. برای دانلود جدید ترین فیت جی‌جی می توانید به گوگل مراجعه نمایید.

دعوای جی جی با هیدن سر چه موضوعی بود؟

بهتر است بدانید گاهی اوقات درگیری‌ هایی بین علیرضا جی‌ جی و هیدن به وجود می آید که هر از گاهی این درگیری ها در رسانه‌ ها و فضای مجازی هم منتشر می شود. به همین دلیل خیلی از افراد تمایل دارند تا دلیل این درگیری ها را بدانند.

حال جی جی در یکی از ویدیو های خود در این باره بیان کرد که او و مهراد هیدن از لحاظ سلیقه تفاوت‌ های بسیار زیادی با هم دارند. جی جی در این باره بیان کرد: مهراد هیدن از بچگی با موزیک‌ های راک بزرگ شده و من با موزیک‌ های کلاسیک بزرگ شدم و این موضوع باعث شده تا اختلافاتی بین ما به وجود بیاید. اما این اختلافات باعث نشده تا همکاری ما به اتمام برسد و یا درگیری شدیدی بین ما به وجود بیاید.

ندا یاسی و علیرضا جی جی چه رابطه ای با هم دارند؟

ندا یاسی یکی از شاخ های مجازی است که توانسته فالووران زیادی را در اینستاگرام بدست بیاورد و به شهرت زیادی برسد. او با برگزاری لایو توانسته فالووران زیادی را جذب کند و به این گونه برای خود منبع درآمد بسیار خوبی به وجود آورده است.

او در یکی از لایو های خود مدعی شده بود که زمانی که ایران زندگی می کرده با جی جی رابطه عاشقانه ای داشته است اما به دلیل مخالفت خانواده ندا، او به همراه علیرضا به ترکیه فرار می کند، البته بعد از مدت کوتاهی از طرف جی جی طرد می شود و آن ها از هم جدا می شوند. جی جی به این صحبت‌ های واکنش شدیدی نشان داد و بیان کرد که اگر ندا صحبت‌ هایش و شایعه پراکنی اش را تمام نکند قطعاً از او شکایت خواهد کرد.

علیرضا جی جی و پیشرو

گروه زدبازی یکی از گروه های مشهور و معروف ایرانی است. این گروه بعد از انتشار آلبوم زاخارنامه باعث به وجود آوردن حواشی زیادی شدند و حتی درگیری های زیادی بین آن ها با سایر رپران مانند رضا پیشرو به وجود آمد. درگیری رضا پیشرو با تمام اعضای گروه زدبازی است که این موضوع شامل جی جی نیز می باشد. درگیری این گروه با پیشرو سالیان طولانی است که ادامه دارد و دیس و دیس بک هایی بین آن ها رد و بدل شده است.

هم چنین از آن زمان، رضا پیشرو برای انتقام لقب پارک دانشجو را به علیرضا داده است. بعد از این که رضا پیشرو این لقب را به علیرضا جی جی داد، درگیری و دشمنی این دو رپر بیشتر از قبل شده است. البته این موضوع را هم باید افزود زمانی که پیشرو این لقب را به جی جی داد باعث شد تا طرفداران و هواداران گروه زدبازی و علیرضا جی جی به انتقاد از پیشرو بپردازند و حتی خیلی از کاربران نیز از پیشرو انتقاد کردند.

بیت های علیرضا جی جی

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید این رپر سرشناس به لقب بیت ساز شماره یک معروف شده است. دلیل این موضوع نیز نواختن بیت های خوبی مانند: تابستون کوتاه، ویتامین 3، علی کوچولو، چرا بدی، سیاه مثل برف و برخی دیگری می باشد.

می توانید برای دانلود هر کدام از این آهنگ های نام برده شده به سایت های موسیقی مراجعه نمایید، چرا که در این سایت ها لینک دانلود این آهنگ ها برای کاربران و علاقه مندان قرار داده شده است. بیت سازی علیرضا جی جی باعث شهرت و محبوبیت بیشتر او شده است. این موضوع را هم باید افزود که در سال 2018 جی جی به همراه سیجل و بهزاد لیتو (رپران معروف ایرانی) گروهی به نام جی لی سیج را تشکیل دادند و در آن به فعالیت پرداختند، این گروه بعد از مدت زمان کمی که از فعالیتش گذشت با طرفداران بسیار زیادی رو به رو شد.

دیس های علیرضا جی جی

این روز ها انتشار دیس و دیس بک در میان رپران به یک امر عادی و رایج تبدیل شده است که هر چند وقت یکبار شاهد انتشار یک دیس ترک هستیم. حال بهتر است بدانید که علیرضا جی جی از آن دسته از رپرانی است که تا به اکنون دیس ترک‌ های متعددی را منتشر کرده است.

هم چنین اکثر دیس ترک های او با استقبال بسیار خوبی هم رو به رو شده‌ اند، چرا که او مهارت خاصی در انتشار دیس ترک دارد و معمولاً دیس ترک‌ های او از تکست های قوی هم برخوردارند. حال در ادامه قرار است به این موضوع بپردازیم. به همین دلیل پیشنهاد می‌ کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

دیس به رضا پیشرو

مدت هاست که دعوا و درگیری‌ های بسیار زیادی میان رضا پیشرو و جی جی مشاهده می شود و این موضوع باعث شده تا آن ها دیس ترک‌ های متعددی را خطاب به یکدیگر منتشر کنند. هم چنین ناگفته نماند که آهنگ منصفانه این رپر یکی از دیس های قوی اوست که مخاطب آن رضا پیشرو می باشد.

دیس به فدایی

مدتی قبل جی جی یک آهنگ به نام کنسل را دیس به فدایی منتشر کرد که این دیس ترک پس از انتشار با جنجال زیادی رو به رو شد و هم چنین از تعداد پلی زیادی برخوردار شد.

دیس به یاس

تا به اکنون درگیری‌ هایی بین یاس و جی جی نیز مشاهده شده است که این درگیری‌ ها گاهی اوقات منجر به انتشار دیس ترک شده است. جی جی تا به اکنون دیس ترک‌ هایی را خطاب به یاس منتشر کرده است. البته با این حال این دیس ترک‌ ها بی جواب نمانده و یاس هم دیس ترک هایی را منتشر کرده است.

سوالات متداول

 1. علیرضا جی جی کیست؟

  علیرضا جزایری متولد سال 63 در شهر زارچ می باشد، او آهنگساز و خواننده در سبک رپ فارسی است که امروزه طرفداران بسیار زیادی را بدست آورده است.

 2. علیرضا جی جی با عضو شدن در کدام گروه توانست به شهرتش بیفزاید؟

  جی جی با عضو شدن در گروه معروف ایرانی به نام زدبازی توانست به شهرت و معروفیتش بیفزاید.

 3. مهم ترین حواشی علیرضا جی جی چیست؟

  از مهم ترین حواشی جی جی می توان به درگیری اش با سایر رپران مانند رضا پیشرو، پارسالیپ و حتی گروه پایدار و برخی از خوانندگان دیگر اشاره کرد. هم چنین از حواشی دیگر او می‌ توان به خبر همجنسگرا بودنش و جدا شدن از گروه زد بازی اشاره کرد.

 4. علیرضا جی جی در چه شبکه های اجتماعی فعالیت می کند؟

  علیرضا علاقه زیادی به فعالیت در شبکه های اجتماعی دارد و هم اکنون نیز در شبکه هایی مانند اینستاگرام و کلاب هاوس فعالیت می‌ کند.

5/5 - (6 امتیاز)
خروج از نسخه موبایل