بیوگرافی چنگیز اوندر بازیکن زهر دار تیم ملی ترکیه

هر کشور دارای یک تیم ملی برای فوتبال خود می باشد. این تیم از بهترین مدافعان، مهاجمان و بهترین بازیکنان تشکیل شده است چرا که تیم ملی هر کشور به عنوان نماینده آن کشور در بازی های بین المللی می باشد. در این مطلب قصد داریم در مورد چنگیز اوندر که یک بازیکن فوتبال از تیم ملی ترکیه است صحبت کنیم.

چنگیز اوندر کیست؟

چنگیز یک فوتبالیست ترکی استانبولی است. این بازیکن در تاریخ 14 ژوئیه سال 1997 به دنیا آمده است. زادگاه این فوتبالیست سیندیریگی شهری در ترکیه می باشد. چنگیز هم اکنون 25 سال سن دارد. این بازیکن دارای 1 متر و 73 سانتی متر قد می باشد. برای اطلاعات بیش تر به، چنگیز اوندر ویکی پدیا، مراجعه نمایید.

چنگیز اوندر در کدام تیم بازی می کند؟

چنگیز هم اکنون در تیم مارسی فعالیت دارد. چنگیز در سال های 2012 و 2013 در باشگاه جوانان بوسکاپور حضور داشت. در سال 2013 تا سال 2015 نیز در تیم جوانان آلتینوردو بازی می کرد. او سابقه خوبی در بازی های خود داشت و فعالیت زیادی در زمین بازی از خود نشان می داد.

چنگیز اوندر در چه تیم هایی سابقه بازی دارد؟

آلتینوردو

اوندر در سال های 2014 تا 2016 در این تیم حضور داشت. او در این مدت در 51 بازی شرکت کرد و توانست در این بازی ها تعداد 11 گل را به دروازه حریف وارد کند.

استانبول باشاک شهر

در بیوگرافی چنگیز اوندر آمده است که او از سال 2016 تا 2017 در تیم استانبول باشاک شهر بازی می کرد. او در این سال ها در 32 بازی حضور داشت که توانست تعداد 7 گل را در این بازی ها به ثمر برساند.

رم

اوندر در باشگاه استانبول باشاک شهر بسیار درخشید و پس از آن مورد توجه تیم های بزرگ اروپایی قرار گرفت. در تاریخ 14 ژانویه سال 2017 او قراردادی با تیم رم بست. مبلغ این قرارداد 13.4 میلیون یورو بود. در سال های 2020 و 2021 به صورت قرضی در تیم لستر سیتی بازی کرد و در 9 بازی شرکت داده شد. در سال 2021 تا 2022 نیز در تیم مارسی به صورت قرضی منتقل شده بود. اما در هیچ بازی در این تیم حضور پیدا نکرد.

این بازیکن چند بازی برای تیم ملی ترکیه انجام در کارنامه دارد؟

او سابقه حضور در تیم ملی نوجوانان و جوانان ترکیه را در کارنامه خود دارد. در سال های 2014 تا 2015 در تیم ملی زیر 18 سال ترکیه بازی می کرد. او در این مدت در 6 بازی حضور داشت و توانست 1 گل به ثمر برساند. در سال های 2015 تا 2016 در تیم ملی زیر 19 سال ترکیه بازی کرد و در 12 بازی این تیم توانست 6 گل بزند. در سال 2016 در تیم ملی زیر 21 سال حضور داشت و در آن 3 بازی انجام داد. از سال 2016 هم در تیم ملی ترکیه حضور پیدا کرد و تا کنون در 34 بازی حضور پیدا کرده است و توانسته 11 گل را برای تیم ملی ترکیه به ثمر برساند.

جدول اطلاعات

در این جدول اطلاعات مهمی را در مورد چنگیز اوندر به صورت مختصر مطرح می کنیم.

موضوعچنگیز اوندر
سن و تاریخ تولد 14 ژوئیه 1997 و 25 سال سن دارد
تیم تیم ملی ترکیه و مارسی
شماره پیراهن 17
پستوینگر راست

پست اصلی این بازیکن چیست؟

چنگیز به عنوان وینگر راست در زمین بازی حضور دارد. چنگیز اوندر اینستاگرام فعالی دارد.

شماره پیراهن چنگیز اوندر چند است؟

پیراهنی که چنگیز بر تن خود می کند شماره 17 بر روی آن حک شده است. او یکی از بهترین بازیکنان تیم ملی ترکیه است.

تصاویر چنگیز اوندر را در کجا مشاهده کنیم؟

برای دیدن تصاویر این بازیکن می توان نام او را در مرورگر گوگل خود نوشته و جست و جو نمایید. در اینستاگرام او نیز تعداد زیادی عکس وجود دارد که می توان ان ها را مشاهده کرد. تصاویر زیادی از این بازیکن در سایت های مختلف نیز منتشر شده است که با مراجعه کردن به آن ها، می توان این تصاویر را مشاهده کرد.

آدرس پیج اینستاگرام چنگیز اوندر را چگونه پیدا کنیم؟

برای پیدا کردن پیج اینستاگرام چنگیز می توان نام او را در گوگل سرچ کرد و آدرس صفحه او را به دست آورد. البته می توان در اینستاگرام خود وارد شد و نام او را با حروف انگلیسی در قسمت جست و جو نوشته و جست و جو نمایید. پیج های زیادی با این نام پیدا خواهد شد که فقط یکی از آن ها پیج این بازیکن می باشد. اگر پیج این فوتبالیست دارای تیک آبی باشد، پیدا کردن آن بسیار آسان می شود و در غیر این صورت باید به تعداد دنبال کننده های او توجه کرد.

سوالات متداول

  1. چنگیز اوندر در چه تاریخی متولد شده است؟

    چنگیز اوندر در 14 ژوئیه سال 1997 به دنیا آمده است.

  2. چنگیز اوندر با چه مبلغی و در چه تاریخی به تیم رم پیوست؟

    چنگیز اوندر با مبلغ 13.5 میلیون یورو و در تاریخ 14 ژانویه 2017 به تیم رم ملحق شد.

  3. چنگیز اوندر بازیکن کدام تیم است؟

    چنگیز اوندر بازیکن تیم ملی ترکیه و تیم مارسی می باشد.

Rate this post
خروج از نسخه موبایل