بیوگرافی شارلوت پارلر به همراه لینک چنل یوتیوب او

امروزه تولید محتوا در بلاگ ها، یکی از شغل های پر درآمد محسوب می شود. بلاگ مکانی برای به اشتراک گذاشتن خلاقیت ها شده است. بیوتی بلاگرها (بلاگر چیست؟) کسانی هستند که در صنعت آرایشی، تجربیات خود را در اختیار دیگران قرار می دهند. هر بیوتی بلاگر در یک حوزه عمل می کند. بعضی مراقبت از پوست و مو را آموزش می دهند و برخی متد های جدید میکاپ کردن را یاد می دهند. صنعت آرایش هر روزه در حال رشد است و بیوتی بلاگر ها از این فرصت برای کسب درآمد استفاده می کنند. شارلوت پارلر نیز یکی از همین افراد است که در این مطلب به او و تأثیر بیوتی بلاگرهای معروف دنیا در صنعت آرایش و زیبایی می پردازیم.

شارلوت پارلر بیوگرافی

شارلوت پارلر یکی از بیوتی بلاگر های اینستاگرام است. او برند Dieux Skin را تاسیس کرده است. این بیوتی بلاگر بیشتر محتوای کلیپ های خود را در راستای مراقب های پوستی تولید می کند و هرکس سوالی درباره پوست خود داشته باشد، او می تواند به آن پاسخ دهد. در ویدئو های او استفاده از روغن برای پوست توصیه شده و آن را آموزش می دهد. شارلوت همیشه در حال آموزش هایی برای جلوگیری از پیری پوست است. او یک متخصص پوست به شمار می آید. او از نوجوانی به زیبایی علاقه داشت اما زمانی که در هرست، مشغول نوشتن مطالبی در رابطه با سلامت و زیبایی کرد به این صنعت علاقه و عشق خاصی پیدا کرد. او نیمه فرانسوی است.

شارلوت از طریق اینترنت به مردم مشاوره می دهد. او با این کار و با تولید محتوا های بسیار خوبش انفجاری در حوزه مراقبت های پوستی ایجاد کرد. او معتقد است که نباید روش های تبلیغاتی و صحبت هایی که برای تبلیغ یک محصول می شود را باور کرد، شارلوت می گوید باید هر روشی را استفاده کرد تا مطمعن شد که این محصول خوب یا بد است. او محصولات خودش را می فروشد اما از مردم خواسته است که تفاوت بین محصولات را متوجه شوند.

شارلوت پارلر در چه زمینه ای فعالیت دارد؟

شارلوت نحوه مراقبت از پوست را آموزش می دهد. او تجربیات خودش را با مخاطبانش به اشتراک می گذارد. پارلرمینو نام کرم هایی که برای پوست خودش استفاده می کند را می گوید و نحوه صحیح استفاده از هر روغن را برای پوست های چرب و خشک آموزش می دهد. او در مورد ترکیبات مواد پوستی و نحوه قیمت گذاری آن ها نیز اطلاعاتی را در اختیار همه قرار می دهد. او به کرم های ضدآفتاب اهمیت زیادی می دهد و بهترین ها را معرفی می کند.

درآمد این بیوتی بلاگر چقدر است؟

او از طریق کلیپ هایی که می سازد و در اینستاگرام و یوتیوب خود قرار می دهد درآمد بسیار خوبی دارد. او برند خودش را تولید کرده و از طریق فروش آن نیز درآمد خوبی دارد. او یکی از بلاگر های معروف خارجی و بسیار مشهور می باشد.

شارلوت پارلر با چه برند هایی همکاری کرده است؟

او با برند های زیادی کار کرده است. محصولاتی که به مردم معرفی می کند از همین برند ها می باشد مانند ژل تنگ کننده چشم دکتر لورتا که آن را توصیه می کند. کره بدن شیا هاناهانا بیوتی، بمب فنتی گلاس … از برند هایی است که با آن ها همکاری می کند.

پیج اینستاگرام شارلوت پارلر را چگونه پیدا کنیم؟

charlotteparler@ پیج این بلاگر است. او دنبال کننده های زیادی دارد. شارلوت پارلر اینستاگرام بسیار فعالی دارد.

تصاویر این بیوتی بلاگر را در کجا مشاهده کنیم؟

برای دیدن تصاویر او بهتر است به اینستاگرام پارلر مراجعه کنید و یا نام او را در گوگل سرچ کنید.

کلیپ های میکاپ این بیوتی بلاگر را در کجا مشاهده کنیم؟

آدرس یوتیوب او را از گوگل به دست آورید و به کانال یوتیوبش رفته و کلیپ هایش را مشاهده نمایید.

آموزش میکاپ شارلوت پارلر

او در آموزش های میکاپش سعی می کند بهترین محصولاتی را که برای پوست ضرر ندارند استفاده کند. سعی او بر این است که خود صورت به وسیله مراقب زیبا باشد و با زدن ژل به ابرو و مژه ها آن ها را تقویت کند تا نیاز کم تری به آرایش داشته باشد.

این بیوتی بلاگر چه حاشیه هایی داشته است؟

او در مدتی که برای کار در کالیفرنیا بود نوعی حشیش را استفاده می کرد. او همراه مارتا فریدمن خبرنامه راه اندازی کرد و در آن با دانشمندان در مورد صنایع پوستی صحبت می کرد. او بیش تر محصولات را آزمایش می کرد تا متوجه شود که هر مورد برای چه پوستی مناسب است. او با جویس دی لموس که یک فرمولساز بود ارتباط برقرار کرد تا بداند آیا واقعا چیزی برای مراقبت از پوست وجود دارد. او برای ادامه کار خود به یک مدرسه زیبا شناسی رفت تا بهتر بتواند متوجه حرف های جویس شود. او اکنون می تواند اصطلاحات پزشکی که برای پوست استفاده می شود را درک کند.

سوالات متداول

  1. آیا شارلوت پارلر فرانسوی است؟

    شارلوت پارلر از طرف مادرش فرانسوی است.

  2. شارلوت پارلر چه زمانی به زیبایی علاقه پیدا کرد؟

    شارلوت زمانی که در هرست مطالبی درباره زیبایی و سلامت می نوشت به این رشته علاقه زیادی پیدا کرد.

  3. شارلوت پارلر همراه چه کسی خبرنامه راه اندازی کرد؟

    پارلر به همراه مارتا فریدمن خبرنامه ای درباره پوست راه انداخت.

Rate this post
خروج از نسخه موبایل