آموزش بازی کدنیمز آنلاین (codenames) + تکنیک های برد

یکی از بهترین بازی های فکری، بازی فکری کدنیمز می باشد. اگر شما نیز یکی از دسته افرادی هستید که به این دسته از بازی ها علاقمندید، پیشنهاد می کنیم این مطلب را به هیچ عنوان از دست ندهید تا با این بازی سراسر هیجان بیشتر آشنا شوید.

توجه داشته باشید که شرایط شرط بندی روی این بازی در سایت های انفجار تایم، حضرات بت و بت بال 90 در دسترس می باشد.

بازی فکری کدنیمز چگونه است؟

بازی کد نیمز چیست و اصلا چگونه باید آن را انجام بدهیم. در این قسمت به شما آن را معرفی می کنیم. این بازی مناسب افراد بالای چهارده سال می باشد. در این بازی، دو تیم به عنوان تیم نظامی شرکت دارند. هر دو تیم در گروه های مخالف، دارای جاسوس هستند و شما باید جاسوسان را از این گروه خارج کنید. اما باید در نظر داشته باشید که یک تیم، می تواند متوجه شود که شما در حال استفاده از چه نقشه ای هستید و به طوری بیسیم شما را شنود می کند. به همین دلیل شما باید از کلمات رمز دار استفاده کنید. شما در این بازی می توانید به مدت 30 الی 60 دقیقه، یکی از پر هیجان ترین بازی های قرن را تجربه کنید.

آموزش بازی فکری کدنیمز

بازی فکری کدنیمز کلمات، به این صورت انجام می شود که دو گروه که یکی از آن ها به گروه آبی و دیگری به گروه قرمز شناخته می شوند، دور یک میز قرار می گیرند. هر گروه دارای سر گروه می باشد. سر گروه ها باید ابتدا میز نشسته و اعضای گروه آن ها باید در کنار آن ها باشند. حال کارت های بازی را بر روی میز می چینیم. این کارت ها بیان گر همان جاسوس هایی هستند که باید نجاتشان دهیم. سر گروه هر تیم باید با گفتن کلمات و اعداد مختلف، کارت هایی که در دست تیم رو به رویی می باشد را خارج کند، تا از این روش بتواند جاسوس های خود را که همان کارت ها هستند، از تیم رو به رویی خارج کند.

آیا نرم افزار این بازی هم وجود دارد؟

خبر خوش در رابطه با این بازی این است که نرم افزار این بازی نیز وجود دارد. شما می توانید با جست و جو بازی کدنیمز اندروید در گوگل، مشاهده کنید که نسخه تحت وب کافه بازار، این بازی را برای شما عزیزان ارائه می دهد. هم چنین می توانید از طریق گوگل پلی نیز این بازی را دانلود کنید. بازی کردن با اپلیکیشن این بازی، مانند بازی کارتی آن بسیار هیجان انگیز است.

بازی فکری کدنیمز را چگونه دانلود کنیم؟

برای دانلود بازی فکری codenames بهترین راه، استفاده از جست و جو گوگل و هم چنین گوگل پلی می باشد. متاسفانه این بازی در سیستم عامل ios وجود ندارد و تنها افرادی که از سیستم عامل اندروید استفاده می کنند می توانند این بازی را دانلود کنند. دانلود می توانند از انواع اپ های مربوط به دانلود بازی مانند بازار، مایکت و یا گوگل پلی باشد. هم چنین می توانید از طریق سایت های معتبر نیز در این زمینه اقدام کنید.

عکس بازی فکری کدنیمز

برای مشاهده کردن بازی فکری کدنیمز کلمات و ایجاد آشنایی بیشتر با این بازی، می توانید از قسمت جست و جو تصاویر گوگل استفاده کنید. هم چنین بسیاری از سایت ها معتبر نیز وجود دارند که می توانید از طریق آن ها عکس های مربوط به این بازی را به راحتی مشاهده کنید. توصیه می شود قبل از خریداری کردن این محصول، عکس های آن را مشاهده کنید تا بتوانید بیشتر درمورد آن اطلاعات داشته باشید.

قیمت خرید این بازی فکری چقدر است؟

می توانید به صورت حضوری و یا غیر حضوری توسط سایت های معتبر این بازی خریداری کنید و از قیمت آن نیز مطلع شوید. به عنوان مثال، با جست و جو بازی فکری کدنیمز دیجی کالا، در گوگل، به صورت مستقیم وارد سایت دیجی کالا شده و در این صفحه مشاهده می کنید که علاوه بر خرید این بازی، قیمت آن را نیز به شما عزیزان ارائه داده است. قیمت این بازی بالای 150 هزار تومان می باشد.

این بازی برای کدام رنج سنی مناسب است؟

اگر قصد داشته باشید که ویدیو های آموزش بازی فکری کدنیمز را مشاهده کنید، می بینید که همواره اشاره می شود که این بازی مناسب برای سن بالای 14 سال می باشد. بر روی بسته این بازی نیز این موضوع قید شده است که به دلیل بالا بودن سطح این بازی فکری، بهتر است که افرادی که بالای سن 14 سال هستند، در گروه های این بازی شرکت داشته باشند.

تعداد نفرات بازی فکری کدنیمز باید چقدر باشد؟

این بازی فکری، می تواند تعداد بسیاری از افراد را به بازی راه دهد. در این بازی می توان بین 2 تا 8 نفر را وارد بازی کرد. معمولا بازی های گروهی که تعداد افراد در آن انعطاف پذیر است و نیازی نیست که حتما یک مقدار مشخص از افراد در این بازی حضور داشته باشند، طرفداران بیشتری دارند، مانند بازی فکری کدنیمز.

زمان این بازی چقدر است؟

قطعا در ابتدا زمانی که افراد برای اولین بار می خواهند این بازی را انجام دهند، زمان بسیاری را صرف آن می کنند. زیرا هنوز آنطور که باید نمی دانند که چگونه باید روند بازی را پیش ببرند. اما هرچقدر که افراد در این بازی حرفه ای تر می شوند، زمان بازی نیز کاهش می یابد. یک گروه حرفه ای، نسبت به تعداد اعضای گروهش، می تواند این بازی را بین 30 دقیقه تا یک ساعت به پایان برساند.

فواید این بازی چیست؟

بازی های فکری، همواره جزء دسته بازی هایی قرار دارند که فرد با انجام آن ها، علاوه بر این که بسیار سرگرم می شود و برایش هیجان انگیز است، فواید بسیاری نیز برای او دارد. به عنوان مثال، تعدادی از موارد مثبتی که این بازی به فرد می دهد، تقویت حافظه، زمان درست در تصمیم گیری، بالا بردن دقت و تمرکز و تقویت این موارد می باشد.

سوالات متداول

چگونه می توان از قیمت بازی فکری کدنیمز مطلع شد؟

به راحتی می توانید با استفاده از انواع فروشگاه های اینترنتی، از قیمت این بازی مطلع شوید.

آیا این بازی مناسب سن های پایین می باشد؟

این بازی به دلیل پیچیدگی ای که دارد، مناسب سن های پایین نیست و از 14 سال به بالا می توانند آن را بازی کنند.

آیا می توان به صورت اینترنتی این بازی را خرید؟

به راحتی می توانید از طریق فروشگاه های اینترنتی این بازی را خریداری کرده و درب منزل تحویل بگیرید.

آیا اپلیکیشن این بازی نیز وجود دارد؟

اپلیکیشن بازی کدنیمز نیز وجود دارد که شما می توانید آن را دانلود کرده و از طریق تلفن همراه خود آن را بازی کنید.

Rate this post
خروج از نسخه موبایل