بیوگرافی فرانک آرمی راننده حرفه ای آمریکایی + بررسی افتخارات و فیلم مسابقات او

فرانک آرمی رانندهٔ مسابقات اتومبیل‌ رانی اهل ایالات متحده آمریکا بود و فعالیت حرفه‌ ای او در مسابقات اتومبیل‌ رانی همزمان با آغاز فعالیت او در سینما و تلویزیون به‌ عنوان مهندس صدا پایان یافت. در زمان فعالیت او به عنوان بهترین راننده فرمول یک شناخته می شد.

فرانک آرمی کیست؟

فرانک آرمی (Frank Armi) قهرمان فرمول یک متولد 12 اکتبر 1918 در پورتلند، اورگان است و 28 نوامبر 1992 در واتسونویل، کالیفرنیا درگذشت. او یک راننده حرفه ای اتومبیل‌ رانی آمریکایی بود. حرفه مسابقه‌ ای وی در اواسط دهه 1960 به پایان رسید، زمانی که آرمی یک مهندس صدا تلویزیون و فیلم شد و در نقش تکنسین صدا، همچون فیلم The 3rd Voice با بازی ادموند اوبراین و جولی لندن، تخصص یافت. او بیشتر از بیست و پنج سال برای یونیورسال پیکچرز کار کرد. هم چنین او در جنگ جهانی دوم خدمت کرد و یک فروشگاه قطعات خودرو را اداره می کرد.

زمانی که فرانک آرمی فرمول وان را کنار گذاشت، این موضوع باعث ناراحتی خیلی از طرفدارانش شد، چرا که آن ها بر این باور بودند که آرمی استعداد و مهارت بسیار خوبی در رانندگی دارد و نباید این حرفه را کنار بگذارد. اما در نهایت آرمی با توجه به تمایلش به تخصصش و برای پیشرفت در آن از دنیای سرعت و مسابقات خداحافظی کرد.

فرانک آرمی تا کنون چه افتخاراتی کسب کرده است؟

با این که آرمی مدت زمان کوتاهی در این ورزش بود و در مسابقات نسبتاً کمی شرکت کرد، اما با این حال توانست در برخی از مسابقات عناوین خوبی را به دست آورد. حال اگر تمایل دارید تا اطلاعات کاملی در رابطه با افتخارات و عناوینی این راننده معروف آمریکایی به دست آورید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به فرانک آرمی ویکی پدیا مراجعه نمایید. در دوران فعالیت آرمی، علاقه مندان به سرعت بالا، از او به عنوان یکی از حرفه‌ ای‌ ترین رانندگان مسابقات اتومبیلرانی یاد می کردند.

این راننده عضو کدام تیم است؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم، این راننده حرفه‌ ای مدت زمان کوتاهی را در این ورزش فعالیت کرد و می‌ توان این گونه بیان کرد که او از سال 1951 تا 1954 در این ورزش بوده است. حال این موضوع را هم باید افزود که او عضو تیم کورتیس کرافت (Kurtis Kraft) بوده است. در این مدت زمان کوتاه او برای این تیم به رقابت می پرداخته است و توانسته بود افتخاراتی را نیز از آن خود کند.

عکس های این راننده را در کجا مشاهده کنیم؟

با این که آرمی مدت زمان کوتاهی را در این ورزش بود، اما با توجه به مهارت بالا و استعداد خوبی که رانندگی داشت، توانست به محبوبیت زیادی برسد و طرفداران و مخاطبان زیادی را نیز به دست آورد. حال برای مشاهده عکس های این راننده اهل آمریکا کافی است تا به اینترنت مراجعه نمایید تا به این گونه بتوانید عکس های مختلفی از او را در لوکیشن های مختلف جستجو و مشاهده نمایید. هم چنین ناگفته نماند که در اینترنت می توانید علاوه بر عکس اطلاعات جالبی در رابطه با این راننده معروف به دست آورید و یا این که به مشاهده فیلم های مسابقات او بپردازید.

پیج اینستاگرام فرانک آرمی را چگونه پیدا کنیم؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم، آرمی در سال 1992 فوت شده است. به همین دلیل در حال حاضر هیچ گونه صفحه رسمی از او در شبکه های مجازی مانند اینستاگرام وجود ندارد. اما با این حال این روز ها مشاهده می شود که برخی از فن پیج های فرانک آرمی اینستا را مرکز فعالیت خود قرار داده اند و پست های متعددی در رابطه با آرمی را در صفحات خود قرار می دهند. اگر به این فن پیج ها مراجعه نمایید، می توانید عکس ها و فیلم هایی از مسابقات این راننده قدیمی اهل آمریکا را مشاهده کنید و به این گونه بیشتر با او آشنا شوید.

سوالات متداول

  1. فرانک آرمی کیست؟

    او متولد 12 اکتبر 1918 در پورتلند، اورگان است و یک راننده حرفه ای اتومبیل‌ رانی آمریکایی به شمار می رفته است که حرفه مسابقه‌ ای او در اواسط دهه 1960 به پایان رسید، زمانی که آرمی یک مهندس صدا تلویزیون و فیلم شد.

  2. چگونه می توان به مشاهده تصاویر فرانک آرمی پرداخت؟

    برای مشاهده تصاویر این راننده اهل آمریکا کافی است تا به اینترنت مراجعه نمایید تا به این گونه بتوانید عکس های متعددی از او را در لوکیشن های مختلف جستجو و مشاهده نمایید.

  3. فرانک آرمی عضو کدام تیم بوده است؟

    وی از سال 1951 تا 1954 در این ورزش بوده است و عضو تیم کورتیس کرافت (Kurtis Kraft) بوده است و در این مدت زمان برای این تیم به رقابت می پرداخته است.

5/5 - (1 امتیاز)
خروج از نسخه موبایل