بیوگرافی جان بروکس و همسرش + حواشی زندگی شخصی او

جان بروکس یکی از بازیکنان تیم ملی آمریکا می باشد. هر کشور دارای تیم ملی است و تیم ملی به عنوان نماینده آن کشور در مسابقات می باشد. تیم ملی هر کشور از بهترین بازیکنان تشکیل می شود. در این مطلب می خواهیم در مورد این بازیکنان و سابقه و زندگی شخصی او اطلاعاتی را جمع آوری کرده و در اختیار شما قرار دهیم.

جان بروکس کیست؟

نام اصلی این بازیکن، جان آنتونی بروکس جونیور می باشد. او در تاریخ 28 ژانویه سال 1993 به دنیا آمده است. او یک فوتبالیست آلمانی و آمریکایی است. او در کشورآلمان و در شهر برلین متولد شد. این بازیکن که هم اکنون 29 سال سن دارد، دارای قدی به ارتفاع 1 متر و 93 سانتی متر می باشد. پدر بروکس یک سرباز آمریکایی اهل شیکاگو، ایلینوی بود. او نقشه ای از ایلینویز را در دست سمت چپ و نقشه ای از برلین را بر روی دست راست خود تتو کرده است. برای اطلاعات بیشتر از این بازیکن می توان کلمه، جان بروکس بیوگرافی را در اینترنت سرچ کرد.

در صورت تمایل برای شرط بندی روی ورزش فوتبال، حتما مقاله آموزش پیش بینی فوتبال را دنبال کنید.

جان بروکس در کدام تیم بازی می کند؟

جان آنتونی بروکس جونیور هم اکنون در تیم وولفسبورگ در بوندسلیگا بازی می کند. البته او در تیم ملی فوتبال ایالات متحده آمریکا و در سطح بین المللی نیز بازی می کند. بروکس در تاریخ 31 می سال 2017 با باشگاه وولفسبورگ قرار داد خود را امضا کرد. در آن زمان بروکس بالا ترین مبلغ قرار داد را از آن خود کرده بود اما در سال 2019 بازیکنی به نام کریستیتن پولیشیچ را با مبلغ قرار داد 64 میلیون یورویی به تیم چلسی منتقل کردند و این بازیکن رکورد جان را شکست. در 13 آگوست همان سال، جان اولین بازی خود را در خارج از خانه و در مقابل تیم آینتراخت نور درشتت، که یک تیم دسته چهارمی بود انجام داد.

اما او در این مسابقه دچار مصدومیت شد. تاندون ران جان دچار پارگی شد و او حدود سه ماه استراحت کرد. در 28 اکتبر او به تیم خود بازگشت. او در فصل اول به دلیل مصدومیت هایی که داشت فقط در 10 بازی توانست شرکت کند. در تاریخ 2 مارس 2022 تصویب شد که جان بروکس در پایان فصل، تیم وولفسبورگ را ترک خواهد کرد. در 1 سپتامبر سال 2022 جان قراردادی با تیم بنفیکا امضا کرد. این قرارداد رایگان و یک ساله بود. جان اولین بازی خود را در تیم لیگ برتر بنفیکا در 18 سپتامبر انجام داد و در دقیقه 89 جایگرین آنتونیو سیلوا شد.

جان بروکس در چه تیم هایی سابقه بازی دارد؟

هرتا برلین

او فوتبال خود را از باشگاهی در زادگاه خود که هرتا برلین نام داشت، آغاز کرد. او اولین بازی رسمی خود را در این تیم و در سال 2012 انجام داد. او تا زمانی که در این تیم حضور داشت، تعداد 130 بازی برای این تیم بازی کرد و توانست 9 گل را به ثمر برساند. این تیم در سال 2012 و 2013 توانست به عنوان قهرمان در بوندسلیگا 2 معرفی شود و به سطح اول فوتبال آلمان که بوندسلیگا است، صعود کند.

وولفسبورگ

او در سال 2017 به باشگاه وولفسبورگ رفت. مبلغ قرارداد او 20 میلیون یورو بوده است. جان بروکس رکورد مبلغ خرج شده برای خرید یک بازیکن آمریکایی را شکست.

تیم ایالات متحده آمریکا

زمانی که بروکس جوان بود هم زمان در تیم های ایالات متحده آمریکا و تیم ملی زیر 20 سال آلمان حضور داشت. اما او تصمیم گرفت که در ادامه راه خود، در تیم ملی آمریکا بازی کند. بنا بر این او در سال 2013 اولین بازی خود را در تیم ملی آمریکا انجام داد. جان تیم ملی آمریکا را در سه جام به خصوص جام جهانی 2014 همراهی کرد.

این بازیکن چند بازی برای تیم ملی آمریکا انجام در کارنامه دارد؟

او از سال 2011 تا 2015 در تیم هرتا برلین 2 بازی کرد و تعداد 2 گل را در 37 بازی به ثمر رساند. در سال 2012 تا 2017 در تیم هرتا برلین حضور داشت و تعداد 8 گل را در 119 بازی به دروازه حریف وارد کرد. از سال 2019 نیز جان بروکس در تیم وولفسبورگ حضور دارد.

در سال های 2010 تا 2011 در تیم ملی زیر 20 سال ایالات متحده آمریکا حضور داشت و در 4 بازی این تیم حضور پیدا کرد. در سال 2011 تا 2015 در تیم ملی زیر 23 سال ایالات متحده آمریکا شرکت داشت و در 2 بازی به زمین رفت. او تا کنون برای تیم ملی ایالات متحده آمریکا نتوانسته است که گلی را به ثمر برساند.

پست اصلی این بازیکن چیست؟

جلن بروکس به عنوان مدافع در تیم ملی فوتبال آمریکا بازی می کند. او از پای چپ خود به خوبی استفاده می کند. بروکس اولین بازی ملی بزرگسالان خود را در پیروزی 4-3 مقابل بوسنی انجام داد. بروکس اولین فوتبالیست آمریکایی بود که به عنوان بازیکن تعویضی در جام جهانی توانست گلزنی کند.

شماره پیراهن جان بروکس چند است؟

شماره پیراهنی که جان بروکس با آن به زمین بازی می رود، 25 می باشد. او یکی از بهترین بازیکنان تیم ملی امریکا می باشد. جان بروکس در تمام زمان بازی خود، سابقه خوبی را از خود به جای گذاشته است.

جدول اطلاعات

در جدول اطلاعات قصد داریم توضیحات مهمی درباره جان بروکس را به صورت مختصر توضیح دهیم.

موضوعجان بروکس
در کدام تیم حضور دارد؟تیم ملی آمریکا و تیم بنفیکا
پست اومدافع
وضعیت تاهلمجرد
سن و تاریخ تولد29 سال، 28 ژانویه سال 1993

همسر جان بروکس کیست؟

تا کنون اطلاعی از همسر این بازیکن به دست نرسیده است. برخی از منابع خبری اعلام کرده اند که این بازیکن جوان مجرد بوده و تا کنون ازدواج نکرده است.

تصاویر جان بروکس را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده کردن تصاویر این بازیکن چندین روش وجود دارد. در روش اول می توان نام این فوتبالیست را در گوگل خود نوشته و جست و جو نمایید. تصاویر زیادی از این بازیکن پیدا خواهد شد که می توان آن ها را مشاهده و دانلود کرد. در روش بعدی می توان وارد اینستاگرام او شد. او در اینستاگرام خود تصاویری زیادی از خودش و بازی هایش را منتشر کرده است.

او در یوتیوب نیز کانالی راه اندازی کرده است که در آن تصاویر و کلیپ ها و ویدئو هایی را از خود منتشر کرده است که با رفتن به کانال او می توان آن ها را تماشا کرد. البته در یوتیوب به ازای هر بازدیدی که از ویدئو های او می شود مبلغی را به عنوان پاداش به حساب او واریز می کنند.

آدرس پیج اینستاگرام جان بروکس را چگونه پیدا کنیم؟

برای پیدا کردن و به دست آوردن پیج اینستاگرام این فوتبالیست جوان می توان نام او را در گوگل بنویسید و جست و جو نمایید. در اینستاگرام خود نیز می توان نام او را در قسمت جست و جوی این نرم افزار با حروف انگلیسی نوشته و جست و جو کنید. پیج هایی با این نام پیدا خواهند شد که یکی از آن ها متعلق به جان بروکس می باشد. اگر پیچ این بازیکن دارای تیک آبی باشد، پیدا کردن آن بسیار اسان خواهد بود. اما اگر پیج او تیک آبی نداشته باشد، باید به تعداد دنبال کننده ها و فعالیت های او دقت کرد. پیج این بازیکن teambrooks25@ می باشد.

او در صفحه خود 48 عکس و ویدئو از خود را به اشتراک گذاشته است. پیج این بازیکن تیک آبی ندارد و تعداد دنبال کننده های او 529 نفر تا به امروز می باشند. او در این نرم افزار تعداد 28 پیج را دنبال می کند. او در این پیج آدرس یوتیوب خود را نیز درج کرده است. جان بروکس اینستاگرام فعالی ندارد.

این بازیکن چه حاشیه هایی داشته است؟

بیش ترین حاشیه ای که برای این بازیکن به وجود آمده است در مورد مبلغ قرار داد های او می باشد. او که اخیرا با قراردادی رایگان به تیم بنفیکا ملحق شده است، شایعات زیادی را به وجود آورده است. او در رابطه های خصوصی خود نیز دچار حواشی زیادی شده است. عکس های او در کنار دختران و طرفدارانش باعث شده است که بسیاری از خبر گزاری های زرد گمان کنند او دوست دختر و نامزد دارد. برخی از منابع خبری هم او را فردی با دوست دختر های فراوان دانسته اند که تمامی این ها حواشی و شایعات بوده اند و حقیقت ندارند.

سوالات متداول

 1. جان بروکس در تیم ملی های کدام کشور ها حضور داشته است؟

  جان بروکس در تیم های ایالات متحده آمریکا و تیم ملی زیر 20 سال آلمان حضور داشت. اما او به طور ناگهانی تصمیم گرفت که در ادامه بازی های خود، به تیم ملی آمریکا ملحق شود. بنا بر این او در سال 2013 اولین بازی خود را در تیم ملی آمریکا انجام داد. جان تیم ملی آمریکا را در سه جام به خصوص جام جهانی 2014 همراهی کرد.

 2. جان بروکس در چه تاریخی متولد شده است؟

  جان بروکس در تاریخ 28 ژانویه سال 1993 در شهر برلین که پایتخت کشور آلمان است، به دنیا آمده است.

 3. آیا جان بروکس فرزند دارد؟

  جان بروکس مجرد است و تا کنون ازدواج نکرده است و هیچ فرزندی ندارد.

 4. پدر جان بروکس کیست؟

  پدر جان بروکس یک سرباز آمریکایی اهل شیکاگو، ایلینوی است. او نقشه ای از ایلینویز را در دست سمت چپ و نقشه ای از برلین را بر روی دست راست خود تتو کرده است.

Rate this post
خروج از نسخه موبایل