بیوگراف مهلقا جابری + بررسی حواشی پشت پرده او و خواهرش

یکی از حرفه هایی که امروزه در بین بسیاری از جوانان رواج کرده است و درآمد خوبی می توان از طریق آن کسب کرد حرفه مدلینگ و فشن بلاگری است. برای موفق شدن در این حرفه علاوه بر داشتن چهره و اندام زیبا باید دوره های آموزشی مربوط به آن را طی کرد. مهلق جابری یکی از مدل های معروف ایرانی است که در این عرصه خوش درخشیده است، به گونه ای که نام و عکس او در بسیاری از مجله ها به چشم می خورد و از مهلقا به عنوان ستاره اینترنت ایرانی-آمریکایی یاد می شود. برای آشنایی بیشتر با این مدل معروف و زندگینامه او با ما تا انتهای متن همراه باشید.

مهلقا جابری کیست؟

مه لقا یا به عبارتی مهلقا جابری یکی از جذاب ترین مدل های زن ایرانی است که در بیست و هفتم خرداد ماه سال هزار و سیصد و شصت و هشت در اصفهان متولد شده است. او در خانواده ای پنج نفره به دنیا آمده است و دو خواهر به نام های راحله جابری و آرزو جابری دارد. خواهران مهلقا هم چون او از چهره زیبایی برخوردار هستند و در حرفه مدلینگ مشغول به فعالیت می باشند، اما در میان این سه خواهر شهرت مهلقا از همه بیشتر است. او در حال حاضر 57 کیلوگرم وزن دارد و از قد 178 سانتی متری و چشمان قهره ای رنگ برخوردار است. مه لقا دوران ابتدایی خود را در کشورایران سپری کرد و مدرک کارشناسی خود را در رشته تجارت از دانشگاه دریافت کرد. او پس از گذشت مدتی به همراه خانواده اش به کشور آمریکا مهاجرت کرد و در حال حاضر در سن دیگو کالیفرنیا ساکن می باشد. استعداد او به عنوان مدل بودن برای نخستین بار توسط خواهر مهلقا کشف شد و پس از گذراندن دوره های آموزشی از سال 88 به طور رسمی وارد این حرفه شد. مه لقا جابری هم اکنون به عنوان یکی از چهره های معروف و محبوب مدلینگ به شمار می رود. چهره زیبا و دلنشین او باعث شده است که برخی از هوادارانش او را شبیه به آیشواریا رای هندی بدانند، اما برخی دیگر معتقدند او با استفاده از عمل های زیبایی متعدد به این چهره دست یافته است و زیبایی او طبیعی نمی باشد. مهلقا علاقه بسیاری به یوگا و اسب سواری دارد و اوقات فراغت خود را با انجام این ورزش ها و تماشای فیلم سپری می کند. او علاوه بر زبان فارسی به زبان انگلیسی هم تسلط کامل دارد و در خارج از کشور با نام آیشا یونیک شناخته می شود.

عکس های مهلقا جابری

امروزه با گسترش تکنولوژی و اینترنت به راحتی می توان به هر عکس و کلیپی دسترسی یافت، به خصوص اگر آن شخص از چهره های مشهور باشد. مهلقا جابری به عنوان یکی از 10 مدل برتر ایران و معروف در صنعت مدلینگ به شمار می رود و علاوه بر ایران در سراسر جهان نام او بر همه شناخته شده است. مه لقا مدل و مانکن معروف و ستاره اینترنت ایرانی-آمریکایی است و بر روی جلد بسیاری از نشریه های خارجی عکس او به چاپ رسیده است. برای مشاهده عکس قدیمی مه لقا جابری و یا جدید ترین عکس های او می توانید به اینترنت مراجعه کنید و با جست و جوی نام او به عکس مختلف بسیاری از او دسترسی پیدا کنید. علاوه بر این با جست و جو در شبکه های اجتماعی به راحتی می توانید به عکس های او در لوکیشن های مختلف دست پیدا کنید.

پیج اینستاگرام مهلقا جابری چیست؟

در میان شبکه های اجتماعی مختلف اینستاگرام یکی از اپلیکیشن های بسیار محبوب است و افراد بسیاری اعم از کاربران عادی و افراد مشهور در آن مشغول به فعالیت می باشند. افراد مشهور از طریق این شبکه اجتماعی با هواداران خود ارتباط برقرار کرده و برخی دیگر نیز با استفاده از آن به کسب درآمد می پردازند. مهلقا جابری پس از حضور در اینستاگرام توانست به شهرت برسد و مورد توجه بسیاری از افراد قرار گیرد. با ورود به این اپلیکیشن و جست و جوی mahlaghajaberi می توانید به پیج مهلقا جابری که دارای تیک آبی اینستاگرام است دسترسی پیدا کنید. او در حال حاضر حدود 4.2 میلیون نفر دنبال کننده دارد و 1346 پست را در قالب فیلم و عکس با هوادارانش به اشتراک گذاشته است. با دنبال کردن مه لقا در اینستاگرام می توانید جدید ترین عکس های او را مشاهده کنید و از اخبار فعلی او اطلاع پیدا کنید. او این مدل علاوه بر اینستاگرام در توئیتر نیز حضور فعالی دارد.

شغل مهلقا جابری چیست؟

مه لقا یکی از چهره های معروف اینستاگرامی است. او با فعالیت بسیار خود در این شبکه توانست در سراسر جهان به شهرت برسد. او در حال حاضر در صنعت مدلینگ مشغول به فعالیت می باشد و یکی از چهره های مشهور در این عرصه به شمار می رود. چهره زیبا و دلنشین مه لقا باعث شده بسیاری از برند های آرایشی خواهان بستن قرارداد با او باشند و با انجام تبلیغات برای آن ها کسب درآمد می کند. علاوه بر مهلقا خواهر او نیز همچون او در این صنعت مشغول به فعالیت است اما هنوز به میزان شهرت خواهر خود دست نیافته است. در رابطه با شغل پدر مه لقا جابری اطلاعات دقیقی در دسترس نمی باشد. شاید جالب باشد بدانید او یکی از پر درآمد ترین مدل های ایرانی می باشد.

این مدل در کجا زندگی می کند؟

این مدل معروف ایرانی-آمریکایی در رشته ریاضی فیزیک در ایران مشغول به تحصیل بود و پس از آن که تحصیلات پایه و ابتدایی خود را به اتمام رساند به همراه خانواده اش به کشور آمریکا مهاجرت کرد. او در حال حاضر در کالیفرنیا و در سن دیگو ساکن است و طبق اطلاعات منتشر شده از او از سال 2017 در این شهر سکونت دارد. مه لقا از سال 2010 فعالیت خود در این صنعت را آغاز نمود و تا به امروز در این حرفه مشغول به فعالیت است. مه لقا جابری و خواهرانش به خوبی در این عرصه به موفقیت و شهرت رسیده اند.

درآمد این مدل چقدر است؟

مهلقا جابری با فعالیت حرفه ای و بسیار خود در صنعت مدلینگ به شهرت بین المللی دست یافته است. او با بستن قرارداد با برند های مختلف لباس و آرایشی و انجام تبلیغات برای آن ها توانسته است به درآمد بسیار بالایی دست پیدا کند. او تبلیغات خود را با مصاحبه با مجلات مختلف و فعالیت در شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام، توئیتر و … انجام می دهد و از این راه به درآمد میلیونی دست پیدا می کند. زندگی لاکچری و ثروتمندانه او را می توان با دیدن عکس های او در اینترنت و شبکه های اجتماعی مشاهده کرد.

مهلقا جابری با چه برند هایی همکاری کرده است؟

آنطور که پیداست او تا به امروز با برند های مختلف بسیاری همکاری داشته است و یکی از افراد موفق در این صنعت است. اگر چه اطلاعات دقیقی در رابطه با برند های موردنظر در دسترس نمی باشد اما تبلیغات او را در زمینه های مختلف لباس، کیف، کفش، لوازم آرایشی و … به وضوح می توان مشاهده کرد.

جدول اطلاعات

مهلقا جابری یکی از مدل های معروف ایرانی-آمریکایی است که به واسطه فعالیت های خود به شهرت رسیده است. در این بخش به طور اختصار به بیوگرافی او خواهیم پرداخت.

عنوانمهلقا جابری
قد و ورن مهلقا جابریاو در حال حاضر 57 کیلوگرم وزن و 178 سانتی متر قد دارد
تاریخ تولددر 27 خرداد سال 1368
محل تولد کشور ایران شهر اصفهان
محل سکونت فعلیکشور آمریکا- سن دیه گو کالیفرنیا

مهلقا جابری قبل عمل

اگر عکس های قدیمی و جدید مه لقا را مشاهده کنید متوجه این موضوع می شوید که چه قبل از عمل و چه بعد از عمل از زیبایی طبیعی برخوردار است. او قبل از انجام هر گونه عمل جراحی و از همان سن کم فعالیت خود در صنعت مدلینگ را آغاز نمود و پس از آن که متوجه استعداد واقعی خود در این حرفه شد فعالیت خود را در کشور آمریکا و از سال 2010 آغاز نمود. او پس از وارد شدن به این عرصه با انجام عمل های زیبایی و انجام رژیم های خاص غذایی در تلاش است تا زیبایی چهره و اندام خود را حفظ نماید. عکس های مهلقا جابری قبل عمل در بسیاری از سایت های اینترنتی موجود می باشد.

همسر مهلقا جابری کیست؟

مه لقا علاقه چندانی به انجام مصاحبه های مختلف ندارد و در رابطه با خانواده خود زیاد سخن نمی گوید. او از جمله افراد مشهوری است که تا کنون ازدواج نکرده است و در حال حاضر زندگی مجردی خود را سپری می کند. تا به امروز عکسی از او در کنار پسری به عنوان دوست پسر مهلقا جابری یا همسرش در اینترنت و شبکه های اجتماعی منتشر نشده است.

مهلقا جابری قبل کشف حجاب

مه لقا در کشور ایران متولد شده است و تحصیلات ابتدایی خود را در این کشور گذرانده است. او تا زمانی که در ایران سکونت داشت طبق عرف و قوانین کشور ایران حجاب خود را رعایت می کرد اما پس از مهاجرت به کشور آمریکا و وارد شدن به صنعت مدلینگ حجاب خود را کنار گذاشت.

این مدل چه حاشیه هایی داشته است؟

ایجاد شدن حاشیه برای هر فرد مشهوری امروزه به یکی از امور عادی تبدیل شده است. این حواشی گاهی از سوی خود فرد در جهت شهرت بیشتر و گاهی از سمت رقیبان برای بالا بردن آمار بازدید صفحات شخصی خود در شبکه های اجتماعی و یا تخریب چهره فرد موردنظر انجام می شود. در رابطه با این مدل معروف هم تا کنون حاشیه های مختلفی ایجاد شده است. از جمله این حواشی می توان به عمل های زیبایی و نچرال نبودن چهره واقعی او، پیام عاشقانه مه لقا برای بوراک بازیگر معروف ترکی، ازدواج و … نیز اشاره کرد.

سوالات متداول

 1. مهلقا جابری در چه سالی و در کدام کشور متولد شده است؟

  مهلقا جابری در 27 خرداد سال 1368 در کشور ایران و در شهر اصفهان متولد شده است.

 2. مهلقا جابری در چه حرفه ای فعالیت می کند؟

  مهلقا جابری در صنعنت مدلینگ فعالیت می کند و یکی از مدل های معروف ایرانی-آمریکایی است.

 3. مهلقا جابری به کدام یک از بازیگران هندی شباهت دارد؟

  بسیاری از هواداران این مدل معتقدند او شباهت بسیار زیادی به بازیگر معروف هندی آیشواریا رای دارد.

 4. مهلقا جابری در کدام کشور سکونت دارد؟

  مهلقا جابری در حال حاضر در کشور آمریکا و در سن دیه گو کالیفرنیا سکونت دارد.

Rate this post
خروج از نسخه موبایل