نعیمه قدیمی طراح لباس و فشن بلاگر + عکس با عکسرش

این بلاگر یکی از فشن بلاگر های ایرانی می باشد، تاریخ تولد نعیمه قدیمی 5 بهمن سال 1968 می باشد و متولد تهران نیز می باشد. ما در این مقاله برای شما سبک زندگی و کار این بلاگر معرفی کنیم تا بتوانید به راحتی با آن آشنا شوید. باید بدانید که وی در حال حاضر به همراه همسر و دو پسر خود در حال زندگی می باشد. ما در این بخش سعی داریم شما را با بیو گرافی این بلاگر زیبا و با حجاب آشنا کنیم و ببینیم که علت حجاب گذاشتن آن چه بوده است.

نعیمه قدیمی کیست؟

بیوگرافی نعیمه قدیمی در این بخش گفته می شود، بسیاری از افراد این بلاگر را با حجاب آن می شناسند چرا که این بلاگر معتقد است حجاب تاثیری روی استایل نمی گذارد و بسیاری از استایل ها با حجاب زیبا تر است. وی در حال زندگی در ایتالیا مهد مد و فشن می باشد. در آرزو یک برند با لباس های با حجاب برای ایران می باشد اما متاسفاته قوانین ایران اجازه به استفاده از آن لباس ها را نمی دهد.

نعیمه قدیمی در کدام کشور زندگی می کند؟

وی در حال حاضر در ایتالیا زندگی می کند و در کنار همسر و دو فرزند خود می باشد. نعیمه قدیمی ویکی پدیا توضیحات مختصری راجع به نحوه زندگی آن د اده است اما شما در این مقاله با تمام جزئیات سبک او آشنا می شوید. نعیمه قدیمی باحجاب در صنعت مد فعالیت می کند واین امر باعث معروفیت آن در بین دیگر افراد جامعه می شود. باید بدانید که وی علاقه زیادی به کشور آمریکا دارد اما در حال حاضر شرایط انتقال را ندارذد.

نعیمه قدیمی بدون آرایش هم زیباست؟

باید بدانید که این بلاگر اعتقادی به آرایش غلیظ ندارد و در بیشتر مواقع آرایش نمی کند و یا بسیار کم آرایش می کند، شما چهره بدون آرایش او را زیاد می بینید. قد و وزن نعیمه قدیمی بسیار برای مدل شدن مناسب می باشد و وی در برخی از ویدیو های خود گفته است که با رعایت رژیم و ورزش این گونه هستم.

نعیمه قدیمی چه عمل هایی انجام داده است؟

در حال حاضر تنها عملی که کرده است مربوط به بینی می باشد و در برخی از اعضا صورت خود ژل تزریق کزرده است. بسیاری از طرفداران وی گفته اند که نعیمه قدیمی قبل از عمل بسیار زیبا تر بوده است. البته باید بدانید که تزریق ژل جز عمل های زیبایی محسوب نمی شود. باید بدانید که وی دیگر به فکر عمل کردن نمی باشد و از نظر خود هر چه طبیعی تر باشید زیبا تر هستید.

عکس های این شخص را در کجا ببینیم؟

شما می توانید عکس های این بلاگر را در صفحه شخصی آن دنبال کنید و یا با استفاده از لینک های متفاوتی که در سایت ها وجود دارد برای دیدن عکس های وی اقدام کنید. نعیمه قدیمی اینستا خود را مانند یک آلبوم تزیین کرده است و شما از دیدن آن بسیار لذت می برید. شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام این بلاگر از روزمره و عکس های جدید او با خبر شوید.

دسترسی به پیج اینستاگرام نعیمه قدیمی آسان است؟

شما می توانید با استفاده از جستجو در مرورگر صفحه شخصی آن را پیدا کرده و عضوی از دنبال کننده های وی شوید. شما می توانید از طریق هشتگ ها نیز به پیج آن دسترسی داشته باشید. باید بدانید که این بلاگر در اپ های متفاوتی در حال فعالیت است. کلاب هاوس نعیمه قدیمی یکی از چنل های فعال وی می باشد که در باره مد و پوشاک صحبت می کند.

یوتیوب نعیمه قدیمی فعال است؟

در حال حاضر این بلاگر ویدیو هایی مربوط به مد را در یوتوب خود منتشر می کند اما چنل یوتوب آن به اندازه اینستاگرام او فعال نمی باشد و در برخی از موارد هفته ها به او سر نمی زند. باید بدانید که نعیمه قدیمی در خندوانه حضور داشته است و بسیاری از طرفداران آن به واسطه این برنامه با او آشنا شدند. شما می توانید از طریق اینستاگرام تمامی ویدیو های آن را تماشا کنید. البته استفاده از اپ ها کاملا شخصی می باشد و شما می توانید برای تماشا ویدیو، از یوتوب استفاده کنید.

همسر نعیمه قدیمی کیست؟

پدر نعیمه قدیمی یکی از افراد زندگی او بود که معتقد بر زود ازدواج کردن بود، باید بدانید که همسر این بلاگر علی گیاهی نام دارد و در ایتالیا زندگی می کند. وی در حال حاضر 27 سال سن دارد و دارای دو پسر می باشد و نزدیک به 9 سال است که ازدواج کرده است. باید بدانید که دلیل اصلی حال خوب آن و اشتیاق به یادگیری همسر او می باشد وا ین را در یکی از ویدیو های خود گفته است.

لایو های نعیمه درباره چه موضوعاتی است؟

باید بدانید که لایو های این بلاگر درباره روزمره خود به همراه فرزندانش می باشد ودر برخی از موارد راجع به مد و پوشاک صحبت می کند. روزانه زمان زیادی را برای طراحی لباس اختصاص می دهد و یکی از بهترین طراحان ایرانی می باشد. باید بدانید که در برخی از موارد وی در حال مشاوره دادن به مادر های پسر بچه ها می باشد و به گفته خود از تجربیات بزرگ گردن خود استفاده می کنم تا دیگران بتوانند به راحتی از پس شرایط فرزند خود بر آیند.

مصاحبه نعیمه قدیمی چگونه بود؟

باید بدانید که در حال حاضر رسانه های ایرانی با وی مصاحبه ای نداشته اند اما آن در یکی از برنامه های خندوانه مهمان رامبد جوان بوده است و بعد از آن بسیاری از افراد آن را دنبال کردند. باید بدانید که این بلاگر یکی از بهترین بلاگر های ایرانی می باشد، شاید برای شما سوال می باشد که نعیمه قدیمی کجاست؟ باید بدانید که وی در ایتالیا، صنعت مد زندگی می کند و مدام در حال پیشرفت در کار خود می باشد.

نعیمه قدیمی طراح لباس است؟

این بلاگر در عرصه مد و طراحی لباس فعالیت می کند و بر این باور است که حجاب باعث زیبایی در استایل می شود و به همین دلیل بیشتر لباس هایی که طراحی کرده است به همراه حجاب می باشد. باید بدانید که این بلاگر در حال ترویج استایل با حجاب در اروپا نیز می باشد. او در این زمینه رقیب نفیسه رجب پور می باشد.

تحصیلات و درآمد

وی در حال تحصیل در رشته طراحی لباس می باشد و در برند های متفاوت و مهمی در حال فعالیت است. باید بدانید که در فکر راه اندازی برند خود می باشد تا بتواند به بانوان با حجاب برای استایلی بهتر کمک کند. خانواده او بسیار مشوق آن هستند و به آینده بانو استایل با حجاب، بسیار امیدوار هستند.

بیاد بدانید که این بلاگر در حال حاضر، در حال فعالیت در برند های بسیار معروفی می باشد و با طراحی لباس درامد خود را بدست می آورد. البته در برخی از موارد در صفحه خود تبلیغات می گذارد و به واسطه آن نیز کسب درامد می کند. باید بدانید که نعیمه قدیمی یکی از خوش استایل ترین بانوان با حجاب می باشد که در مراسم های بسیار زیادی به همراه همسر و دو پسر خود حضور پیدا کرده است.

طراحی مد و حجاب توسط این بلاگر

باید بدانید که در صنعت مد امروزه آیتم های فراوانی اضافه شده است، که یکی از این آیتم ها استایل با حجاب می باشد که افراد زیادی از آن استقبال کردند. نعیمه قدیمی یکی از افرادی می باشد که در صنعت طراحی مد با حجاب فعالیت می کند و در این زمینه بسیار موفق می باشد.

سوالات متداول

آیا نعمیه در ایران زندگی می کند؟

وی در حال حاضر به همراه همسر خود و دو پسر خود به نام های عابس و فارس در ایتالیا زندگی می کند. دلیل انتخاب این شهر در این است که، ایتالیا صنعت مد و استایل در سرتا سر جهان می باشد و آن علاقه زیادی به زندگی در این کشور را داشته است. باید بدانید که در حال حاضر با برند های معروفی در حال همکاری می باشد.

تحصیلات بانو محجبه در صنعت مد چقدر است؟

وی در حال حاضر در رشته طراحی لباس فعالیت می کند و به گفته خودش امسال مدرک نهایی خود را می گیرد. باید بدانید که این بلاگر در حال تفکر درباره برند خود می باشد و به گفته همسر آن، باید برند خودش را راه اندازی کند تا بتواند با خیال راحت تمامی استایل ها را به چالش بکشد. اما دو دلی آن درباره این است که استایل های او برای خیابان می باشد و افراد زیادی نمی توانند از آن لباس ها در ایران استفاده کنند.

چگونه به عکسی های آن دسترسی پیدا کنیم؟

شما می توانید از طریق لینک های موجود در سایت های متفاوت عکسی های این بلاگر را تماشا کنید. البته شما می توانید از طریق کانال های تلگرام برای دیدن آن ها اقدام کنید چرا که نعیمه قدیمی دارای کانانل اختصاصی می باشدئ. همچنین شما می توانید با استفاده از پیج اینستاگرام او عکس های آن را دنبال کنید وروز مره9 آن را بشنوید.

همسر نعیمه قدیمی چه کسی می باشد؟

علی گیاهی همسر نعیمه و مشق زندگی او هست و در بسیاری از شرایط به حمایت از همسر خود بر می خیزد. باید بدانید حاصل ازدواج و عشق این زوج جوان دو پسر به نام های عابس و فارس می باشد. باید دانید که همسر این بلاگر حق انتخاب برای داشتن حجاب و یا نداشتن را به عهده خود آن گذاشته است و می گوید برای من تو زیبا ترین زن جهان هستی و فرقی نمی کند چگونه در رو به روی من ظاهر شوی. باید بدانید که حجاب نعیمه کاملا انتخابی بوده است و از کودکی علاقه زیادی به حجاب و خواندن نماز داشته است.

Rate this post
خروج از نسخه موبایل