بیوگرافی علی سورنا شاعر و رپر ملقب به مرد تنها

علی سورنا که متولد 27 فروردین 1369 می باشد هنرمندی متفکر و سرشناس در عرصه موسیقی رپ می باشد که لقب او در این عرصه مرد تنها می باشد. اگر شما علاقه مند به هیپ هاپ و رپ هستید امکان ندارد که این هنرمند را تحسین نکنید چرا که او بدون شک یک رپر بسیار عجیب است و طوری ادبیات و کلمات را در یک قعطه در کنار یک دیگر قرار می دهد که تصویر تمام آهنگ در جلو شما نقش می بندد. ما اینجاییم تا شما را با تمام قطعه های این مرد تنها آشنا کنیم و در بخش هایی به تفسیر بعضی از آهنگ های این هنرمند بپردازیم چرا که موسیقی های علی به طوری پر مفهوم و پر محتوا است که با یک بار یا دو بار گوش دادن نمی توان آن را فهمید و گاهی نیز برای فهمیدن معنی واقعی آهنگ نیاز به خواندن تفسیر موزیک می باشد. با ما همراه باشید.

علی سورنا کیست؟

علی سورنا کیست؟

بیوگرافی علی سورنا را اینگونه آغاز می کنیم که دارای لقب مرد تنها در عرصه رپ می باشد که دلیل این لقب به این هنرمند خلاق این می باشد که در عرصه رپ با هیچکس هم کاری نداشته است و تا به حال هیچ گونه فیت با هیچ خواننده ای از این آرتیست دیده نشده است. او معتقد است که به تنهایی از پس تمام رپر های موجود بر می آِید و خود رپر ها نیز انگار متوجه این استعداد عجیب غریب سورنا شده اند چرا که آلبوم آخر سورنا که گوزن نام داشت جز پر بیننده و شگفت انگیز ترین آلبوم های رپ فارس به شمار می آمد آن هم بدون هیچ تبلیغ یا حواشی خاصی که این خود به تنهایی سورنا را از بقیه رپر ها جدا و مجزا می کند. او از مشهورترین ها در لیست خوانندگان رپ فارس می باشد.

این آلبوم توسط هیچکس که ملقب به پدر رپ فارس می باشد مورد تایید قرار گرفت و اعتراف کرد که جز بهترین آلبوم های رپ فارسی محسوب می شود. این خواننده آلبوم ها و تک آهنگ های زیادی دارد که همه موزیک های او یک سناریو خاصی دارد به طوری که شنونده خیلی راحت با کلماتی که سورنا به کار می برد تصویر تمام موزیک در جلوی چشمانش نقش می بندد و این خواننده این کار را به طوری حرفه ای و ماهرانه انجام می دهد که مخاطب را به حیرت واقعی دعوت می کند.

عکس های علی سورنا را در کجا ببینیم؟

باید بدانید که این خواننده دارای خصوصیات اخلاقی خاصی می باشد که همین امر او را از بقیه رپر ها جدا و مجزا کرده است یکی از خصوصیات بارز این هنرمند این می باشد که خیلی فعالیت نا چیزی در تمام صفحه های شخصی خود دارد و هر موقع بخواهد آهنگی منتشر کند یا خبری را به گوش هوادارانش برساند با انتشار یک پست یا استوری کار را تمام می کند و مانند دیگر رپر ها و هنرمندان از روزمرگی و روتین خود هیچ چیزی منتشر نمی کند اما باید این را بدانید زمانی که او در پشت میکروفن قرار می گیرد و شروع به رپ کردن می کند همه چیز فرق می کند چرا که جواب برای هر چیزی در موزیک هایش دارد یا اگر کسی او را دیس کرده باشد به طوری جواب طرف مقابل را می دهد که مخاطبان نمی توانند تشخیص دهند او با چه کسی بوده است اما او به قدری این کار را ماهرانه و حرفه ای انجام می دهد که هر کسی منتظر جواب باشد حتما سورنا حقش را کف دست او می گذارد.

سورنا در یکی ازآهنگ های خود در آلبوم گوزن می گوید که رپرا من رو زیاد دوست ندارند که در واقع این حرف او تا حدودی حقیقت دارد چرا که او به قدری در کارش ماهر و همه چیز تمام است که رپر ها به گرد پای او هم نمی رسند و این امر باعث این می شود تا او را زیاد دوست نداشته باشند و همین امر باعث می شود که سورنا به مرد تنها ملقب شود و هم چنین در کارش ترقی بسیار زیادی داشته باشد.

برترین آهنگ های علی سورنا کدامند؟

برترین آهنگ های علی سورنا کدامند؟

این آرتیست هنرمند و عجیب دارای آهنگ های خوب بسیار زیادی می باشد که هر کدام از آهنگ های او معنی و مفهوم و هم چنین تفسیر خاصی دارد و نا گفته نماند که طرفدارای این خواننده به قدری زیاد است که کسایی که زیاد به کار های او علاقه ندارند انگشت شمار هستند. او زمانی که آلبوم گوزن را منتشر کرد حجم زیادی از استوری های افراد را ترک های این آلبوم و حتی عکس از انتشار این آلبوم پر کرده بود به طوری که هر یک در میون از استوری ها آلبوم پر مفهوم گوزن را نشان می داد. با ما همراه باشید تا بعضی از آهنگ های زیبا و دل نشین و هم چنین پر طرفدار این رپر محبوب را برای شما معرفی کنیم.

آهنگ با من قدم بزن

اکثر افرادی که هیپ هاپی و رپی هستند در جواب به سوال این که بهترین ترک علی سورنا کدام ترک می باشد نام ترک با من قدم بزن را آورده اند. این موزیک یک ترک احساسی و عاشقانه می باشد که درآن سورنا به قدری کلمات را عجیب غریب در کنار یک دیگر قرار داده است که باید گفت چطور این کار را انجام می دهد. این آهنگ ملودی خیلی دکلمه واری دارد اما این رپر ماهر با به کار بردن مهارت زیاد خود به قدری این ترک را جالب طراحی کرده است که هر کسی حتی اگه علاقه زیادی به رپ هم نداشته باشد با گوش دادن به این ترک برای مدتی به خلسه می روند.

آهنگ کویر

این موزیک داستان یک سرباز را تعریف می کند که خود سورنا می باشد. او در این موزیک از جملاتی پر معنا و قابل ستایشی استفاده می کند که همه افراد با شنیدن آن ها به وجد می آیند و او را تحسین می کنند. این موزیک در آلبوم کویر سورنا می باشد که جز پر طرفدار ترین موزیک های این هنرمند محسوب می شود و هر کسی که در دوران سربازی یا خدمت به سر می برد با شنیدن این موزیک می تواند تمام وصف حال های خودشان در این قطعه دل نشین گوش فرا دهد.

آهنگ ناخدا جلال

این ترک یکی از عجیب ترین و حرفه ای ترین ترک هایی است که تا به حال رپ فارسی به خودش دیده است به طوری که به حق می تواند گفت سزاوار جهانی شدن را نیز داشت چرا که در این موزیک اتفاق های عجیبی رخ می دهد که می توان به گوش دادن به آن با چشم دید. نکته جالب این است که سورنا این ترک را به لحجه جنوبی رپ کرده است در صورتی که متولد تهران می باشد اما به قدری این لحجه را تمیز و بدون ایراد اجرا می کند که نمی توان گفت ایرادی به کار او است. سورنا در این ترک عجیب غریب در قالب سه نفر به صورت رپ کردن صحبت می کند و می توان گفت که تلفیق بازی گری و رپ کردن را به ما نشان می دهد و جدا از معنا و داستان جالبی که این موزیک دارد وی منظور خود را به قدری ماهرانه با گفتن داستان می رساند که بدون شک باید به این قطعه جایزه بهترین و کامل ترین موزیک رپ را به او تعلق می دادند.

آدرس اینستاگرام علی سورنا چیست؟

علی سورنا اینستا خود را به طوری طراحی کرده است که همه طرفداران او بتوانند از پیج رسمی او دیدن کنند و از فعالیت های این خواننده ماهر و با استعداد آگاه شوند. اما بهتر است بدانید که او در پیج خود فعالیت زیادی ندارد و فقط زمانی که بخواهد اخبار راجب موزیک هایش را به دیگران اطلاع رسانی کند با گذاشتن یک استوری یا پست از محتوا به این کار خاتمه می دهد. پیچ اینستاگرام علی سورنا از این لینک در دسترس شما قرار گرفته است.

یوتیوب علی سورنا نیز مانند دیگر صفحه های او دارا چندان فعالیتی نمی باشد و فقط در آن جا ترک ها و موزیک های خود را منتشر کرده است و یا اگر موزیک ویدئویی بخواهد منتشر کند در یوتیوب خود آن را اشتراک گذاری می کند ولی باید بدانید که اگر به دنبال آلبوم جدید این خواننده می باشید می توانید آن را در یوتوب این هنرمند گوش دهید که حمایتی نیز از این هنرمند با استعداد شود. کلاب هاوس علی سورنا مانند دیگر هنرمندان فعال نمی باشد و او در این اپ هیچ گونه فعالیت اجتمایی ندارد چرا که این خواننده دارای خصوصیات اخلاقی خاصی می باشد و مانند دیگر آرتیست ها فعالیت های خود را به جز انتشار آهنگ به نمایش نمی گذارد.

برای دانلود اهنگهای علی سورنا چه کاری باید انجام داد؟

برای دانلود اهنگهای علی سورنا چه کاری باید انجام داد؟

شما با سرچ کردن علی سورنا گوزن، علی سورنا ماریان، علی سورنا ناخدا جلال، علی سورنا مستی، علی سورنا مجنون شهر، علی سورنا نگار، علی سورنا دمش گرم، علی سورنا بی کم و کاست ریمیکس، علی سورنا کویر، علی سورنا کشتی، علی سورنا نقش در سایت های مختف و لینک ها متفاوت می توانید به این موزیک های پر محتوا مرد تنها سورنا گوش بسپارید یا اگر این فرهنگ و منش را دارید که قصد دارید از هنرمندان واقعی حمایت کنید تا هنر آن ها دست کم گرفته نشود می توانید موزیک های این آرتیست افتاده و فروتن را از اپلیکشن ها و پلتفرم های آنلاین مانند اسپاتیفای، یوتوب و ساندکلاد گوش فرا دهید تا شرایط سخت موسیقی زیر زمینی را برای هنرمندان واقعی مقداری راحت تر کنید تا بتوانند برای کار های بعدی نیز انرژی و هزینه های لازم را داشته باشند.

آلبوم های علی سورنا کدامند؟

او از ابتدا فعالیت های خود تا به امروز دارای پنج عدد آلبوم رسمی می باشد که هر پنج آلبوم او از بهترین آلبوم های رپ فارس محسوب می شود و در هر کدام از آلبوم ها چندین ترک خوب و پر بیننده وجود دارد که نشان می دهد این خواننده از ابتدا فعالیت خود دارای سبک و استعداد خاصی بوده است که او را از بقیه رپ ها مجزا می کند و آخرین آلبوم او که گوزن نام داشت شور و هیجان عجیبی در زمان انتشارش در رپ فارس منتشر کرد که همه افراد از شنیدن این آلبوم مات و مبهوت شده بودند آن هم به دلیل بی نظیر بودن این آلبوم پر محتوا و سینمایی بود. با ما همراه باشید تا آلبوم های این هنرمند را برای شما معرفی کنیم.

آلبوم مرد تنها

آلبوم مرد تنها از سورنا اولین آلبوم این آرتیست می باشد که در آن ده ترک وجود دارد و محصول سال 2012 می باشد. چند تا از بهترین ترک ها در این آلبوم بشناس، مستی، حالا وقت خواب نیست و بعد از من نام دارند که ترک بعد از من جز غم انگیز ترین ترک های رپ فارسی محسوب می شود که در آن خواننده با برادر خودش صحبت می کند. اگر به دنبال آهنگ های این خواننده هستید در این آلبوم می توانید به چند ترک خوب دست رسی پیدا کنید.

آلبوم آوار

میرسیم به دومین آلبوم مرد تنها که آوار نام دارد و در سال 2014 منتشر شده است و دارای 8 ترک می باشد که چند تا از بهترین ترک های او اتل متل، نمی ترسم، مجنون شهر، با من قدم بزن و آوار نام دارد که شما می توانید آن ها را گوش کنید و مجذوب این رپر با استعداد و هنرمند شوید.

آلبوم نگار

آلبوم نگار از سورنا که سومین آلبوم او می باشد محصول سال 2016 هستش و دارای سیزده ترک می باشد که هر کدام از این ترک ها معنا و مفهوم خاص خودشان را دارند درست مانند تمام موزیک های این خواننده می باشد. این هنرمند در اوجه پر طرفدار بودنش یک خواننده کاملا سلیقه ای می باشد و بعضی از افراد نمی توانند موزیک های او را گوش دهند اما باید بدانید که اگر علاقه به رپ دارید این خواننده صد در صد نظر شما را جلب می کند.

آلبوم کویر

یکی از بهترین آلبوم های علی کویر می باشد که در سال 2017 منتشر شد و دارای 7 ترک می باشد و چهارمین آلبوم او محسوب می شود. در این آلبوم چند ترک خوب وجود دارد که نام های آن ها کویر، مریم، گنجشکک ها و پشت این جنگ ها می باشد که شما می توانید با گوش دادن به این ترک ها علاقه زیادی به این خواننده پیدا کنید البته باید این موضوع را در نظر داشته باشید که علاقه به موزیک رپ داشته باشید. ترک مریم ترکی است که سورنا در آن داستان دختری را تعریف می کند که نکته قابل توجه و عجیب این ترک این می باشد که سورنا در آلبوم گوزن که آخرین آلبوم او در حال حاضر می باشد ادامه داستان ترک مریم را در یکی از ترک هایش تعریف می کند.

آلبوم گوزن

باید بدانید که این آلبوم اتفاق عجیبی در رپ فارس بود چرا که تلفیق چند هنر را در این آلبوم مشاهده می کنیم که این کار را کم تر کسی یا بهتر است گفت هیچ یک از خوانندگان ایرانی در تمام عرصه ها تا به حال این کار را انجام نداده اند. آلبوم گوزن پنجمین آلبوم او می باشد و محصول سال 2021 هستش که دارای 18 ترک می باشد. اولین نکته قابل توجه در این آلبوم این می باشد که ترک ها در این آلبوم مانند سریال با یک دیگر مرتبط هستند و ترک بعدی ادامه ترک قلبی می باشد. دومین نکته این می باشد که علاوه بر هنر راوی گری که در برخی ترک های او دیده می شود زمینه بازیگری و فیلم نامه نویسی در برخی از ترک ها دیده می شود که با گوش دادن به این آلبوم می توان کامل آن را متوجه شد. باید گفت که این اثرهنری تنها نباید به عنوان یک آلبوم رپی شناخته شود بلکه باید به عنوان تلفیقی از چند هنر از آن یاد کرد.

دوست دختر علی سورنا کیست؟

دوست دختر علی سورنا کیست؟

باید بدانید که در حال حاضر هیچ گونه خبر یا عکسی در این رابطه منتشر نشده است چه از طرف پیج های رپی و خبری و چه از طرف خود سورنا نیز از این موضوع هیچ خبری داده نشده است. حتی در بیوگرافی علی سورنا ویکی پدیا از این خبر چیزی وجود ندارد.

حاشیه های علی سورنا درباره چه موضوعاتی است؟

Ali Sorena با تمام رپر های موجود فرق می کند و مانند اکثر رپر ها که به دنبال حاشیه درست کردن برای دیده شدن هستند نمی باشد و از این کار به شدت فاصله دارد چرا که او در زمینه ای که فعالیت می کند به قدری ماهر و حرفه ای است که نیازی به هیچ حاشیه ای ندارد و تنها حاشیه هایی که وجود دارد در رابطه با افرادی است که آن ها را دیس کرده است یا آن ها سورنا را دیس کرده اند.

درامد سورنا از کجاست؟

درامد سورنا از کجاست؟

او مانند تمام افراد به سرکار می رود و در اوقات فراغت خود به رپ می پردازد و در زمینه رپ نیز خیلی سرشناس و محبوب است اما باید بدانید که این هنرمند قصد درآمد زایی از طریق هنر خود را ندارد اما افرادی با فرهنگ و هنر دوست با گوش دادن موزیک های او در پلتفرم هایی مانند اسپاتیفای، یوتوب و ساند کلاود از حقوق هنرمند خود دفاع می کنند و از این رو خواننده و آرتیست می تواند درآمدی نیز از این راه داشته باشد.

شغل علی سورنا چیست؟

باید بدانید که او یک کافه دارد که کافه علی سورنا در گرمسار می باشد و بیش ترین درآمد خود را از این کافه به دست می آورد و در وقت های دیگر به رپ می پردازد. این هنرمند هیچ وقت موزیک های خود را برای فروش نذاشت اما افرادی که واقعا هنر او را تحسین می کنند آلبوم ها و موزیک های او را خریداری می کنند که باید گفت سورنا لایق بهترین چیز ها در هنرش می باشد.

سورنا در ایران زندگی می کند؟

سورنا در ایران زندگی می کند؟

بهتر است بدانید که این خواننده و آرتیست هیچ موقه ایران را به قصد مهاجرت ترک نکرده است و اگر زمانی به خارج از کشور سفر کرده باشد فقط به قصد سفر بوده است. او هم چنان در ایران و در تهران زندگی می کند.

ماجرای دیس سورنا به یاس چه بود؟

باید بدانید که این دو آرتیست که هر دو از رپر های قوی و سرشناس رپ فارسی می باشند با یک دیگر در موزیک های متفاوت دیس و دیس بازی داشتنند که طبق نظر های مردم و آمار جواب هایی که سورنا به یاس داده است کوبنده تر و جالب تر بوده است.

مصاحبه علی سورنا با چه شبکه ای بود؟

وی در حال حاضر هیچ گونه مصاحبه رسمی نداشته است اما برخی از رسانه های اینستگرامی مانند رسانه میدون به تازگی مصاحباتی انجام داده است که می توانید آن را تماشا کنید. باید بدانید که این آرتیست زیاد فعالیت های روزانه و روتین خود را به اشتراک نمی گذارد و دارای اخلاق های خاصی می باشد.


دیس ترک های سورنا به چه افرادی بود؟

سورنا به دلیل این که در حرفه خود بسیار موفق و ماهر است افراد زیادی با او به دشمنی بر می خیزند و او را دیس می کنند اما گاهی نیز سورنا به علت داشتن دیدگاه های منطقی و مردمی به دیس کردن افرادی می پردازد که می داند آن ها دارند دروغ می گویند و این موضوع در رپ فارس یک موضوع کاملا طبیعی می باشد.

فوت خواهر علی سورنا واقعیت دارد؟

فوت خواهر علی سورنا واقعیت دارد؟

باید بدانید که در چند سال پیش خواهر این خواننده فوت کرد و این آرتیست در اینباره شکست خیلی سختی را تحمل کرد. این هنرمند به دنبال فراموشی اتفاقات مربوط به خواهر خود می باشد. برادر علی سورنا مرگ خواهر خود را یک شکست بزرگ خوانوادگی می داند و می گوید علی بعد از مرگ او بسیار تنها و گوشه گیر شد.

سوالات متداول

آیا بیماری علی سورنا واقعیت دارد؟

بهتر است بدانید که این خواننده در حال حاضر سالم می باشد اما حواشی بسیار زیادی راجب بیماری او وجود دارد و خود این هنرمند هیچ عکس العمل و ری اکشنی خاصی راجب این موضوع نشان نداده است

آیا این هنرمند ایرانی راجب مسائل سیاسی صحبت می کند؟

وی راجب تمامی مسائل سیاسی صحبت می کند اما به طور نا محسوس از آن ها در آهنگ ها خود استفاده می کند چرا که حواشی مربوط به مسائل سیاسی را نمی پسندد. بهتر است بدانید که در حال حاضر این خواننده یکی از بی حاشیه ترین رپر ها می باشد.

آیا این خواننده در گروه خاصی هم کاری داشته است؟

باید بدانید که این خواننده تنها به دلیل رد کردن پیشنهاد های هم کاری و ورود به گروه های رپی مرد تنها شناخته شده است. چرا که او در هیچ یک از موزیک های خود تا به حال هیچ گونه هم کاری نداشته است.

آیا این خواننده در حال حاضر تمایل به برگذاری کنسرت دارد؟

بهتر است بدانید که وی در حال حاضر به این موضوع فکر نمی کند و به دنبال منتشر کردن آهنگ های خود تنها از طریق اپ نیز می باشد. او فوکس خود را برروی کیفیت و محتوا آهنگ های خود گذاشته است.

Rate this post

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا