آموزش بازی فکری کهربا به همراه بررسی محتویات بازی

بازی فکری کهربا یک بازی فکری می باشد و شما می توانید برای تهیه آن به اسباب بازی فروشی ها و یا سایت های فروش بازی مراجعه کنید در حال حاضر این بازی مانند بازی های دیگر پیشرفته نیست اما این بازی می تواند جذابیت های خاص خود را داشته باشد برای آموزش بازی کهربا شما می توانید به یوتیوب نیز مراجعه کنید و آن را یاد بگیرید.

بازی فکری کهربا

بازی فکری کهربا چگونه است؟

در واقع این بازی از دوره رنسانس می باشد و شما در قالب این بازی باید جواهراتی را بخرید و یا استخراج کنید نقش شما در این بازی یک بازرگان است و تمامی این کارت ها و یا جواهرات را برای کسب اعتبار جمع می کنید در واقع هر بازیکن یک نوبت دارد و در آن نوبت می تواند جواهر و ژتون خود را بخرد و یا بسازد که در این مرحله می تواند آن را رزرو کند که بنابر تصمیماتی که بازیکن می‌ گیرد جذابیت‌ های این بازی برای طرفین مشخص می شود.

آموزش بازی فکری کهربا

شما می‌ توانید برای آموزش و معرفی بازی کهربا و یا بررسی بازی کهربا به سایت های مختلفی مراجعه کنید در واقع بازی کهربا در دیجی کالا نیز موجود می باشد و شما میتوانید آن را سفارش بدهید این بازی به دو صورت دیجیتالی و فیزیکی وجود دارد که برای دانلود بازی کهربا برای اندروید شما می توانید به بازار مراجعه کنید هر چند که توصیه می شود این بازی را به صورت فیزیکی انجام دهید.

آیا نرم افزار بازی فکری کهربا هم وجود دارد؟

افزونه بازی کهربا در تمامی سایت های معتبر بازی سازی و بازی فروشی وجود دارد و شما می توانید برای تهیه این بازی به صورت دیجیتالی به گوگل مراجعه کنید البته این بازی به صورت فیزیکی در دیجی کالا نیز موجود می باشد و شما می توانید با سفارش آن از بازی لذت بیشتری ببرید اما نسخه نرم افزاری این بازی نیز وجود دارد.

آموزش بازی فکری کهربا

محتویات بازی فکری کهربا چیست؟

این بازی یک بازی رومیزی است شما برای این بازی باید یک میز تهیه کنید که بتوانید این بازی را بر روی آن پخش کنید این بازی ترکیبی از کارت و سکه است و می تواند بهترین بازی در نوع خودش باشد شما در این بازی به عنوان یک تاجر باید جواهراتی را کسب کنید که همان کارت ها و سکه ها می باشند و از این طریق می توانید تاجر برتر بازی باشید و طرف مقابل را شکست دهید.

عکس بازی فکری کهربا

برای دیدن عکس های بازی کهربا شما می توانید به اینترنت مراجعه کنید عکس های این بازی به وفور در اینترنت وجود دارد و تنها با سرچ نام آن تمامی عکس ها از آن را می بینید علاوه بر عکس ها فیلم های بازی کهربا نیز برای آموزش وجود دارند و بازی کهربا به صورت آنلاین نیز یکی از بخش های این بازی است.

قیمت خرید بازی فکری کهربا چقدر است؟

شما برای خرید بازی فکری کهربا می توانید به دو صورت اقدام کنید اگر تمایل به دانلود نرم افزاری این بازی دارید نسخه رایگان آن وجود دارد اما به صورت فیزیکی این بازی در حال حاضر در برخی از سایت ها ۱۹۵ هزار تومان قیمت گذاری شده اند که با توجه به سایت های مختلف این قیمت‌ ها در حال تغییر هستند.

این بازی برای کدام رنج سنی مناسب است؟

با توجه به قوانین بازی کهربا از نظر کسانی که این بازی را طراحی کرده‌ اند رنج سنی آن مثبت ده سال می باشد زیرا درک این بازی برای افرادی که زیر ۱۰ سال می باشند بسیار سخت است به همین دلیل این بازی مثبت ۱۰ سال است.

عکس بازی فکری کهربا

تعداد نفرات بازی فکری کهربا باید چقدر باشد؟

تعداد نفراتی که در این بازی می توانند با یکدیگر مسابقه دهند از دو نفر تا ۴ نفر می باشد در واقع در این بازی به ازای هر دو نفر می توان آن را انجام داد و از بازی لذت برد مانند بازی هایی چون منچ اما اگر تعداد بالا باشد چهار نفر نیز در این بازی می‌ توانند شرکت کنند.

زمان این بازی چقدر است؟

در این بازی زمان بندی خاصی وجود ندارد و بسته به زمان نیست زیرا تعداد نفراتی که در این بازی وجود دارند برای ادامه بازی می توانند زمان بیشتری را بخرند و بیشتر راجع به بازی فکر کنند اگر بخواهیم مثالی برای این بازی بزنیم می توانیم شطرنج را مثال بزنیم اگرچه با توافق طرفین می شود این بازی را با زمان بندی نیز انجام داد و زمان کمتری را به فرد مقابل داد اما بیشتر کسانی که این بازی را انجام می دهند بدون احتساب زمان کهربا را بازی می کنند.

قوانین این بازی چیست؟

در همه بازی‌ها قوانین وجود دارد این بازی نیز دارای قوانین خود می باشد در واقع این بازی دارای ۹۰ کارت می باشد و ۱۰ تایل مربعی اشراف زادگان را دارد عاوه بر سکه ها و ژتون های پلاستیک فشرده در واقع شما با خرید این بازی با دفترچه قوانین بازی رو به رو می شوید و تمامی قوانین در آن نوشته شده است اما با توجه به این که این بازی دارای قوانین بسیاری است با خواندن دفترچه راهنما آ« را بهتر درک می کنید.

سوالات متداول

این بازی به صورت نرم افزاری است؟

بله این بازی هم به صورت دیجیتالی و هم به صورت فیزیکی وجود دارد و شما برای استفاده از این بازی می توانید از هر دو روش استفاده کنید و به سبکی که دوست دارید این بازی را انجام دهید.

بازی فکری کهربا دارای چه رنج سنی است؟

افرادی که می توانند این بازی را انجام دهند باید سنی بیشتر از 10 سال داشته باشند زیرا درک این بازی برای افراد کم سن تر بسیار دشوار است و انجام آن برای آن ها ممکن نیست.

بازی فکری کهربا چه قیمتی دارد؟

قیمت این بازی در برخی از سایت های برای نسخه فیزیکی 195 هزار می باشد البته در برخی از سایت های دیگر این قیمت متفاوت می باشد و هر سایت قیمت مخصوص به خود را دارد هر چند که نسخه نرم افزاری آن به صورت رایگان نیز موجود می باشد.

Rate this post

mrpool

محقق دیجیتال مارکتینگ هستم. به مدت 12 سال است که زمینه تولید محتوا و ارائه اخبار جدید فعالیت می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا