امیر قلعه نویی مافیا است؟ بیوگرافی و حواشی ژنرال استقلال

امیر قلعه نویی یکی از بهترین مربی های ایرانی می باشد. این بازیکن سابق و سرمربی کنونی طرفداران بسیار زیادی دارد که علاقه مند هستند از زندگی شخصی و حرفه ای این شخصیت بیشتر بدانند. اطلاعاتی در مورد این ورزشکار و مربی ایرانی در اختیار شما می گذاریم امیدواریم تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

امیر قلعه نویی کیست

امیر قلعه نویی کیست؟

در پاسخ به سوال امیر قلعه نویی کیست؟ می توان گفت او یک ستاره فوتبال و پر افتخار ترین مربی لیگ برتر فوتبال ایران می باشد که لقب ژنرال را به او داده اند. اردشیر قلعه نویی متولد ۲۱ نوامبر ۱۹۶۳ مصادف با یکم آذر ۱۳۴۲ هجری شمسی در تهران می باشد. ژنرال در خانواده پرجمعیت ۷ نفره بزرگ شده است که تنها یک برادر بزرگتر به نام بابک دارد. پدر او نام این سرمربی محبوب را اردشیر گذاشته بود که از همان کودکی او را به نام امیر صدا می کرده اند. از خود و ۳ خواهر دیگر نیز دارد. شغل پدر او راننده ماشین سنگین در جاده های کشور بوده است و زمانی که ژنرال استقلال ۷ ساله بوده فوت کرده است. و این اسطوره فوتبال کودکی سختی نیز داشته است و به شغل کارگری می پرداخته است.

عکس های امیر قلعه نویی را در کجا مشاهده کنیم؟

علاقه مندان و دوستداران این چهره محبوب و جذاب فوتبال ایران که عنوان پر افتخار ترین مربی لیگ برتر را هم نیز دارد می توانند با مراجعه و جستجو در صفحات اینترنتی و مرورگر گوگل عکس های این سرمربی پرافتخار را مشاهده نمایند. همچنین می توانند مستقیم به صفحه شخصی این سرمربی مراجعه کنند و با دنبال کردن او عکس هایی را که او در صفحه خود به اشتراک می گذارد را مشاهده نمایند.

پیج اینستاگرام امیر قلعه نویی چیست؟

این سرمربی توانا و اسطوره در اینستاگرام فعالیت دارد. بیش از ۲۸۵ هزار فالوور صفحه او را دنبال می کنند و او در صفحه شخصی خود ۱۸۳ پست به اشتراک گذاشته است که تعدادی از این پست ها مرتبط با فعالیت های ورزشی او می باشد و مطالبی تحت عنوان ورزش فوتبال در صفحه شخصی خود به اشتراک گذاشته است. علاقه مندان و طرفداران این سرمربی موفق و دوست داشتنی می توانند با مراجعه به اینستاگرام و وارد کردن نام او در قسمت جستجو به پیج او و فن پیج های طرفدارانش دست پیدا کنند. فن پیج هایی که طرفداران او در اینستاگرام ایجاد کرده اند و عکس ها و فیلم ها و خبر های مرتبط با این سرمربی را در صفحه های خود به اشتراک می گذارند. همچنین این افراد می توانند مستقیم به پیج او به نشانی amirghalenoei مراجعه کنند و از طریق صفحه شخصی این سرمربی با سابقه در جریان فعالیت های ورزشی او قرار گیرند و همچنین در اینستاگرام صفحه ای با عنوان صفحه رسمی هواداران امیر قلعه نویی وجود دارد که عکس ها و فیلم هایی از این سرمربی به اشتراک گذاشته است.

امیر قلعه نویی مافیا

امیر قلعه نویی سابقه مربیگری چه تیم هایی را داشته است؟

ژنرال فوتبال ایران در پست سرمربیگری همراه با تیم‌های مختلف توانسته ۷ عنوان قهرمانی در مسابقات رسمی (۵ لیگ برتر و ۲ جام حذفی ایران) به دست آورد، ضمن اینکه در هیچ یک از تیم‌های باشگاهی که در لیگ برتر هدایت کرده در اواسط فصل برکنار نشده یا استعفا نداده است. این ژنرال محبوب و پرطرفدار سرمربیگری تیم های زیادی را برعهده گرفته است که به عنوان سرمربی عملکرد عالی در هر یک از این تیم ها داشته است.

استقلال اهواز

این تیم اهوازی در آبان ۱۳۸۱ در یک قرارداد رسمی ژنرال استقلال را در سمت سرمربی تیم پذیرفت. این چهره محبوب ورزشی در اواسط نیم فصل برای اولین بار در لیگ برتر به عنوان سرمربی ظاهر شد.

استقلال تهران

یکی دیگر از تیم هایی که ژنرال سرمربیگری آن را پذیرفت، تیم استقلال بوده است. ژنرال ۵ فصل کامل سرمربی گری این تیم را به عهده گرفته بود و امیر قلعه نویی دومین مربی پرافتخار باشگاه استقلال می باشد‌.

سپاهان اصفهان

امیر قلعه نویی در تاریخ ۳ خرداد ۱۳۸۸ به مدت یک سال با تیم سپاهان قرارداد رسمی بست. او در پایان لیگ برتر ۸۸_۸۹ این تین را به قهرمانی رساند.

امیر قلعه نویی تا کنون چه افتخاراتی را به عنوان مربی کسب کرده است؟

این بازیکن سابق و سرمربی فعلی فوتبال ایران در کارنامه ورزشی خود به عنوان بازیکن افتخارات زیادی را کسب کرده است افتخارات او فقط شامل دوران بازیکنی این چهره فوتبالی نبوده است بلکه او در پست مربیگری نیز افتخارات زیادی نیز دارد. از جمله افتخارات مربیگری او ۷ عنوان قهرمانی در مسابقات رسمی (۵ لیگ برتر و ۲ جام حذفی ایران) و یک بار قهرمانی در بازی های قهرمانی غرب آسیا ۲۰۰۷ به همراه تیم ملی می باشد‌. او با توجه به عملکرد عالی خود توانسته است عنوان پر افتخارترین مربی ایرانی را در لیگ برتر کسب کند.

درآمد امیر قلعه نویی

امیر قلعه نویی از چه سالی وارد دنیای مربیگری شد؟

این بازیکن سابق سال های زیادی را صرف بازی در فوتبال کرده است ولی به دلیل مصدومیت مجبور شد فوتبال را به عنوان بازیکن کنار بگذارد و وارد عرصه مربیگری شود. این سرمربی فعلی ایرانی که لقب ژنرال را نیز دارد به طور رسمی در سال ۸۰ وارد دنیای مربیگری شد او در لیگ دسته اول آزادگان سرمربیگری تیم برق تهران را بر عهده گرفت.

امیر قلعه نویی اکنون مربی چه تیمی است؟

این مربی با سابقه و هوشمند ایرانی از سال ۱۳۹۹ قرارداد رسمی با تیم گل گهر سیرجان بسته بود و هم اکنون نیز سرمربی این تیم می باشد.

درآمد امیر قلعه نویی چقدر است؟

فوتبال یک ورزش پر در آمد می باشد و معمولا افرادی که به صورت حرفه ای این ورزش پر طرفدار را دنبال می کنند از لحاظ مالی در وضعیت بسیار عالی قرار دارند و زندگی لاکچری نیز دارند. امیر قلعه نویی یکی از مخالفان سرسخت قانون سقف قرارداد در فوتبال می باشد که مبلغ های همه قرارداد های او بالا سقف قرارداد می باشد. در آمد این سرمربی ایرانی بسیار بالا می باشد که به علت قانون سقف قرارداد در فوتبال عدد و رقم واقعی آن را اعلام نمی کنند. این چهره مشهور دارایی زیادی دارد.

آیا امیر قلعه نویی سابقه هدایت تیم ملی ایران را دارد؟

این سرمربی ایرانی علاوه بر بازیکنی و سرمربیگری تیم های مختلف و کسب افتخارات گوناگون با این تیم ها، در کارنامه ورزشی خود سابقه هدایت تیم ملی ایران را نیز دارد.

امیر قلعه نویی در دوران بازی در چه تیم هایی توپ زده است؟

امیر قلعه نویی در ابتدا فعالیت حرفه ای خود در فوتبال به عنوان بازیکن وارد این حرفه شد و در پست هافبک بازی می کرده است. او از سال ۵۸ تا ۶۰ در تیم راه آهن تهران و از سال ۶۰ تا ۶۶ در تیم شاهین تهران، سال ۶۶ تا ۶۷ در تیم السد قطر، سال ۶۷ تا ۷۶ در تیم استقلال بازی می کرده است و در دوران بازی خود به همراه تیم های خود افتخارات زیادی را کسب نموده است.

امیر قلعه نویی ژنرال استقلال

همسر امیر قلعه نویی کیست؟

این سرمربی مشهور و محبوب ایرانی در زندگی شخصی خود مانند زندگی حرفه ای خود بسیار موفق بوده است عکس های زیادی در فضای مجازی از همسر و فرزندان او وجود دارد که نشان دهنده رابطه صمیمی و گرم این خانواده با یکدیگر می باشد. حاصل ازدواج او با همسرش دو فرزند، یک پسر به نام هوتن و یک دختر به نام خاتون می باشد. خاتون متاهل می باشد و هوتن در ابتدا در فوتبال فعالیت می کرد که بعد از مدتی وارد حرفه تجارت و بیزینس شد.

شعار رئیس مافیا علیه امیر قلعه نویی به چه دلیل بود؟

شعار رئیس مافیا علیه امیر قلعه نویی در نتیجه مصاحبه های امیر قلعه نویی و صحبت های او در مورد نتایج بازی و دست های پشت پرده که این سرمربی به آن پرداخته بود ایجاد شده است.

سوالات متداول

امیر قلعه نویی متولد چه سالی و در کجا می باشد؟

این سرمربی موفق ایرانی و چهره محبوب فوتبال در یکم آذر ۱۳۴۲ متولد شده است او در شهر تهران به دنیا آمده است.

این چهره سرشناس فوتبالی چند فالوور در صفحه شخصی خود دارد؟

این چهره فوتبالی تعداد ۲۸۵ هزار فالوور در صفحه شخصی خود دارد.

امیر قلعه نویی به مدت چند فصل سرمربی تیم استقلال تهران بوده است؟

این سرمربی ایرانی به علت موفقیت های زیادش به مدت ۵ فصل کامل هدایت تیم استقلال تهران را برعهده گرفته است.

نام اصلی امیر قلعه نویی چه می باشد و چه لقبی دارد؟

نام اصلی او اردشیر قلعه نویی می باشد و لقب ژنرال را به او داده اند.

5/5 - (1 امتیاز)

mrpool

محقق دیجیتال مارکتینگ هستم. به مدت 12 سال است که زمینه تولید محتوا و ارائه اخبار جدید فعالیت می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا