آنتونی جزلنیک کیست و آیا در بین کمدین ها محبوب می باشد؟

آنتونی جزلنیک یکی از کمدین های معروف آمریکا می باشد که ما در این مقاله زندگینامه آن را برای شما مشخص می کنیم واطلاعات جالبی را برای شما گردآوری می کنیم. این بازیگر در حوضه های متفاوتی فعالیت می کند و برخی از این حوضه ها او را سرشناس کرده است. ما در این بخش سعی داریم بیوگرافی آنتونی جزلنیک را به طور دقیق و کامل برای شما بیان کنیم و به دنبال حقایق زندگی این تهیه کننده جوان باشیم، با ما همراه باشید. گر علاقه مند به بیوگرافی ریچارد پرایر هستید بر روی کلمه مرتبط کلیک نمایید.

آنتونی جزلنیک کیست؟

آنتونی جزلنیک کیست؟

آنتونی بازیگر، نویسنده، کمدین، تهیه کننده آمریکایی می باشد که در تاریخ 22 دسامبر سال 1978 در آمریکا نیز متولد شد. بیشترمعروفیت او به دلیل کمدین بودن او می باشد که باعث سردرگمی در تماشا چی می شود. این نویسنده معروف تا به امروز برای برنامه های سرشناسی نویسندگی کرده است که اولین کار او باعث این همه پیشرفت می شود. این بازیگر برای فصل اول برنامه last night with jimmy fallon و بعد از آن پیشنهاد های کاری زیادی را به عهده گرفت که در ادامه به آن می پردازیم. اطلاعات بیشتر را در اخبار سلبریتی ها دنبال نمایید.

عکس های آنتونی جزلنیک را در کجا ببینیم؟

شما می توانید برخی از عکس های این کمدین را از طریق پیج اینستاگرام او ببیند و یا با استفاده از هشتگ های مربوط به نام او برخی از عکس های منتشر شده در برخی از پیج های ایرانی و خارجی را دنبال کنید. بهتر است بدانید که می توانید نام او را در گوگل سرچ کنید و تمامی عکس های او را ببینید. آنتونی جزلنیک ویکی پدیا در حال حاضر اطلاعات زیادی درباره این کمدین منتشر نکرده است. عکس های بیشتر را در اینستاگرام آنتونی جزلینک دنبال نمایید.

شغل آنتونی جزلنیک چیست؟

این شخص دارای چند شغل می باشد که ما در این بخش به آن ها نیز می پردازیم. بهتر است بدانید که آنتونی در عرصه بازیگری و تهیه کنندگی بسیار طرفدار دارد و برنامه های خوبی را تهیه می کند و بعد از آن در نویسندگی و کمدین بودن نیز بسیار خبره می باشد و بهتر است بدانید که در سال 2010 آلبوم کمدی خود را به طور رسمی منتشر کرد.

همسر آنتونی جزلنیک کیست؟

همسر آنتونی جزلنیک کیست؟

تا به امروز این بازیگر با افراد زیادی برروی فرش قرمز قرارگرفته است و هنوز شخصی را به عنوان همسر خود معرفی نکرده است. بهتر است بدانید که بارها نامزدی خود را به هم زده است و به همین دلیل طبق آخرین خبر ها در حال حاضر مجرد می باشد و در حال انجام پروژه ای بزرگ نیز می باشد.

حاشیه های آنتونی جزلنیک در رابطه با چه موضوعاتی است؟

این بازیگر تمامی حواشی خود را در مورد دوست دختر های خود و رابطه های عاطفی خود منتشر می کند و بهتر است بدانید که تا به امروز با افراد زیادی در رابطه بوده است اما در این اواخر در یک برنامه اعلام کرد که از جنیفر انیستون نیز خوشش می آید و تمایل دارد با او قرار بگذارد.

مصاحبه با آنتونی جزلنیک را در کجا ببینیم؟

شما می توانید تمامی مصاحبه های او را در یوتوب ببینید و با جستجو نام او نیز تمامی صفحه های مصاحبه برای شما باز می شود اما بهتر است بدانید که برخی از این مصاحبه ها دریوتوب به زبان اصلی نیز می باشد و شما می توانید نسخه ترجمه شده او را نیز در آپارات مشاهده کنید. البته بهتر است بدانید که آپارات تمامی مصاحبه های او را ندارد و برخی از آن ها که ترجمه شده است را دارد.

درامد آنتونی جزلنیک از کجاست؟

درامد آنتونی جزلنیک از کجاست؟

این شخص یکی از پولدارترین کمدین های آمریکایی می باشد که دارای ثروت بسیار زیادی می باشد. بهتر است بدانید که تا به امروز در عرصه های متفاوتی کارکرده است و می توان گفت در تمامی این عرصه ها بسیار خوب عمل کرده است. شما می توانید در اینستاگرام او عکس های خانه های لوکس و ماشین های گران قیمت او را ببینید.

آدرس پیج اینستاگرام آنتونی جزلنیک چیست؟

شما می توانید با جستجو نام این کمدین سرشناس در گوگل نیز به تمامی اطلاعات او دسترسی پیدا کنید و پیج اینستاگرام او را به راحتی پیدا کنید و یا با استفاده از قسمت جستجو اینستاگرام، نام او را سرچ کنید و پیج آن را به دست آورید. شما می توانید از هشتگ های مربوط به نام او استفاده کنید. آنتونی جزلنیک اینستا خود را بسیار فعال نگه داشته است.

یوتیوب آنتونی جزلنیک فعال است؟

بهتر است بدانید که این کمدین در یوتوب و اینستاگرام بیشترین فعالیت را دارد و تمامی کلیپ ها و ویدیو های خود را در یوتوب منتشر می کند و از این را ه نیز کسب درآمد می کند. شما می توانید برخی از ویدیو های بامزه او را به راحتی در چنل یوتوب آن نیز پیدا کنید. کلاب هاوس آنتونی جزلنیک نیز یکی دیگر از اپ های فعال او می باشد و به خوبی از آن استفاده می کند.

استندآپ های آنتونی جسلنیک را چگونه دانلود کنیم؟

شما می توانید با استفاده از لینک های زیر به دانلود برخی از استند آپ های او بپردارید و یا با جستجو نام او در گوگل برخی از استند آپ های او را به صورت زیر نویس و یا ترجمه شده ببینید. شما می توانید برای دنبال کردن به روز استند آپ های آنتونی جزلنیک از یوتوب نیز استفاده کنید.

ایرادات آنتونی جسلنیک در استندآپ هایش چیست؟

ایرادات آنتونی جسلنیک در استندآپ هایش چیست؟

تنها ایرادی که می توان به آن گرفت سردرگم کردن مردم می باشد که در ابتدا کار او بسیار هیجان انگیز نیز می باشد اما با گذت زمان بسیار حوصله سر بر می شود چرا که مدام یک موضوع را تکرار می کند و در ساعاتی طولانی برای مخاطب آزار دهنده نیزمی باشد. بسیاری از طرفداران او این انتقاد را نیز به او کرده اند.

فیلم های آنتونی جسلنیک کدامند؟

تا به امروز این کمدین فیلم های زیادی بازی کرده است و به دنبال این قضایا می توان گفت که یکی از بهترین بازیگران کمدی نیز می باشد و ما در این بخش به برخی از فیلم های مورد نظر مردم که با بازی این کمدین همراه است را معرفی می کنیم و از شما می خواهیم که تا انتها مقاله همراه ما باشید.

فیلم کالیگولا

یکی از مطرح ترین فیلم های آنتونی جزلنیک می باشد که طرفداران خاص خودش را دارد چرا که این فیلم در سبک متفاوتی ساخته شده است و به همین دلیل افراد زیادی را جذب خودش کرده است. بهتر است بدانید که برخی از این فیلم ها در آپارات به صورت دوبله وجود دارد.

فیلم آتش سوزی در بخش زنان و زایمان

یکی از بامزه ترین فیلم های آنتونی می باشد که مورد تایید خود او نیز می باشد. آنتونی جسلنیک آتش سوزی در بخش زنان و زایمان را بسیار دوست دارد و به گفته خود تمام مدت آن را تماشا نیز می کند. بهتر است بدانید که می توانید از طریق لینک های زیر به دانلود آن نیز بپردازید.

فیلم دعا های فکری

یکی دیگر از فیلم های این بازیگر می باشد که در این فیلم به انجام استند آپ کمدی نیز می پردازد و آن را در قالب یک فیلم در نتفلیکس نیز منتشر می کند. بهتر است بدانید که بسیاری از فیلم های او در سبک کمدی می باشد چرا که در این سبک بسیار خوب عمل می کند و همیشه قرار داد های کلان می بندد. شما می توانید برخی از فیلم های او را با زیر نویس و یا ترجمه شده از طریق لینک های زیر نیز به دست آورید.

سوالات متداول

سوالات متداول

آنتونی جزلنیک تا به امروز در چه برنامه هایی حضور داشته است؟

بهتر است بدانید که این کمدین فصل اول برنامه last night with jimmy fallon را نوشته است و بعد از آن در سال 2009 میزان برنامه معروفی به نام کمدی مرکزی بوده است. در سال 2010 آلبوم کمدی خود را با نام شکسپیر منتشر کرد که طرفداران زیادی را به همراه داشت. بهتر است بدانید که یک از اجرا های خود را جلو رییس جمهوران آمریکا به نام دونالد ترامپ و دیگر سران آمریکا انجام داد و این عمل او باعث معروفیت بیشتر او شد.

آیا تابو شکنی های این بازیگر درست است؟

تا به امروز این کمدین در استند آپ های خود تابو های زیادی را شکانده است که به عقیده برخی ها اصلا جایز نیست و نباید این گونه با برخی از مسائل شوخی شود. تا به امروز منتقدین زیادی بر سر این بازیگر آوار شده اند و این باعث از دست دادن طرفداران خود می باشد. بسیاری از مسائلی که در استند آپ خود بیان می کند جز خط قرمر های مردم می باشد و این امر همه را عصبانی می کند.

آیا ماجرا بیماری این بازیگر حقیقت دارد؟

بهتر است بدانید که این کمدین در حال حاضر سالم می باشد اما با وجود این در گذشته بیماری سختی را تجربه کرده است و به دنبال سلامتی خود می باشد. بسیاری از بازیگران و کمدین ها بعد از مدتی دچار افسردگی می شوند و مدتی را با خود به تنهایی می گذرانند و این امر برای آنتونی نیز اتفاق افتاد و بعد از گذشت چندین ماه به میادین برگشت.

آیا آنتونی جزلنیک در تمامی دوره ها زندگی خود شخص بسیار موفقی بوده است؟

دوران زندگی حرفه او بسیار زیاد بوده و از دوران بسیار قدیمی وارد این عرصه شده و در ین عرصه جز بهترین ها شد. بهتر است بدانید که او از سال ها جوانی خود در این عرصه فعالیت می کرد و جز بهترین ها در این عرصه بوده است.

4.9/5 - (10 امتیاز)

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا