بیوگرافی آنتونیو اسفندیاری بازیکن پوکر ایرانی با ترفندهای او

پوکر یکی از رشته های پرطرفدار و محبوب بازی‌ های کازینویی است که خیلی از افراد مانند آنتونیو به این رشته روی آورده اند. حال در این مقاله قرار است به زندگینامه آنتونیو اسفندیاری بپردازیم، پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

آنتونیو اسفندیاری کیست؟

آنتونیو اسفندیاری کیست؟

شاید برای شما هم جالب باشد تا بیشتر در مورد بیوگرافی آنتونیو اسفندیاری بدانید. در این باره باید بگوییم که امیر اسفندیاری آنتونیو متولد سال 1978 در تهران، ایران می باشد. امروزه از او به عنوان یکی از پوکر بازان مشهور و معروف یاد می شود که از زمانی که فعالیت خود را در این حرفه آغاز کرده است، موفقیت های چشمگیری در این رشته داشته است و از محبوبیت بسیار بالایی نیز برخوردار شده است. شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید آنتونیو در ابتدای زندگی شرایط بسیار سختی داشته است، اما بعد از گذشت مدتی با کشف استعداد خود در این رشته و کسب مهارت توانسته به یک بازیکن حرفه‌ ای تبدیل شود که علاوه بر شهرت، ثروت بسیار زیادی نیز به دست آورده است. امروزه آنتونیو به یکی از قهار ترین و حرفه ای ترین بازیکنان پوکر تبدیل شده است که خیلی از افراد از بازی آنتونیو اسفندیاری تعریف و تمجید کرده اند.

خانواده آنتونیو اسفندیاری کجا هستند؟

این پوکر باز معروف در یک خانواده کاملا سنتی در شهر تهران به دنیا آمده است. خانواده او تصمیم گرفتند تا برای پیشرفت بیشتر در زندگی و کار از ایران مهاجرت کنند. به همین دلیل آنتونیو در 9 سالگی به همراه خانواده اش به آمریکا مهاجرت کردند و آنتونیو هم اکنون در یکی از ایالت های آمریکا زندگی می‌ کند. او در سن 19 سالگی نام خود را به آنتونیو تغییر داده است. در سال‌ های اولیه که آنتونیو به همراه خانواده‌ اش به آمریکا مهاجرت کردند، در یک رستوران به عنوان گارسون مشغول به کار بوده است. اما بعد از آشنایی با بازی های پوکر و هم چنین مشاهده علاقه‌ اش به این بازی‌ ها تصمیم گرفت تا در این حوزه فعالیت خود را آغاز کند و بعد از حدود یکسال تمرین در این حرفه، توانست به یک پوکر باز حرفه‌ ای تبدیل شود.

از آن جایی که آنتونیو طرفداران و هواداران بسیار زیادی دارد و خیلی از آن ها ایرانی هستند، به همین دلیل مدت ها قبل او عضو شبکه محبوب کلاب هاوس شد تا بتواند با مخاطبانش به صورت مستقیم در ارتباط باشد. بهتر است که بدانید امروزه کلاب هاوس به یکی از برنامه های محبوب در سرتاسر دنیا تبدیل شده است که خیلی از افراد معروف هم در این شبکه فعالیت می‌ کنند که این موضوع شامل آنتونیو نیز می‌ باشد.

حاشیه های آنتونیو اسفندیاری درباره چه موضوعاتی است؟

حاشیه های آنتونیو اسفندیاری درباره چه موضوعاتی است؟

به طور معمول برای اکثر افرادی که در حوزه بازی‌ های پوکر فعالیت می‌ کنند، حواشی زیادی به وجود می‌ آید. البته در مورد آنتونیو باید بگوییم او فردی بی حاشیه است که بیشتر وقت و تمرکز خود را بر روی کار و حرفه اش یعنی بازی های پوکر قرار داده است و به همین دلیل خود را درگیر حاشیه و چالش‌ های اطرافش نکرده است. اما با این حال باز هم حاشیه هایی برای او به وجود می‌ آید که یکی از آن ها خبر جدایی او از همسرش است، البته آنتونیو این خبر را تکذیب کرده است.

در مورد آنتونیو صحبت ها و حواشی زیادی به وجود می‌ آید که او از اکثر این حاشیه‌ ها بی توجه رد می‌ شود. هم چنین مدتی قبل حاشیه‌ ای در مورد کتاب آنتونیو اسفندیاری به وجود آمده بود که این کتاب در مورد تردستی های پوکر است. خیلی از افراد از این کتاب تعریف و تمجید کرده اند. می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره عبارت هایی مانند آنتونیو اسفندیاری کتاب تردستی پوکر را در اینترنت جستجو کنید تا به این گونه با نتایج مورد نظر خود رو به رو شوید. کتاب او World Poker Tour(TM): In the Money نام دارد.

آنتونیو اسفندیاری کجاست؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم، این پوکر باز معروف اصالتا ایرانی است و در تهران به دنیا آمده است. اما در سن 9 سالگی به همراه خانواده اش ایران را به مقصد آمریکا ترک کرده اند، امروزه او ساکن کالیفرنیای آمریکا می باشد.

ویژگی های آنتونیو اسفندیاری در بازی پوکر چیست؟

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید، چرا این بازیکن معروف در اکثر مسابقاتش برنده می‌ شود! در این باره باید بگوییم که آنتونیو در بازی‌ های پوکر بسیار مرموز و با سیاست عمل می‌ کند و با حرکات چشمش به راحتی رقیب خود را فریب می دهد. هم چنین خیلی از افراد بیان کرده اند که او در بلوف زنی نیز مهارت بسیار زیادی دارد.

دوست دختر آنتونیو اسفندیاری کیست؟

دوست دختر آنتونیو اسفندیاری کیست؟

خیلی از افراد به ویژه طرفداران آنتونیو تمایل دارند تا در مورد زندگی شخصی او و این که هم اکنون با چه کسی در ارتباط است، بیشتر بدانند. در این باره باید بگوییم آنتونیو از همان ابتدا که فعالیت خود را در حرفه پوکر آغاز کرده است، زندگی شخصی اش را از زندگی حرفه ای اش جدا نگه داشته است. به همین دلیل اطلاعات زیادی در مورد این که او با چه کسی در رابطه است و یا همسر او چه کسی است در اینترنت موجود نمی باشد. البته برخی از منابع معتبر بیان کرده اند که مدت ها قبل او با یک خانم پوکر باز به نام آمال بوناهرا آشنا شده و بعد از مدتی که از آشنایی آن ها گذشته است، با هم ازدواج کرده اند.

عکس های این پوکر باز را در کجا ببینیم؟

امروزه آنتونیو در دنیای پوکر به شهرت و معروفیت زیادی رسیده است و هم چنین خیلی از افرادی که علاقه مند به پوکر هستند او را می‌ شناسند. به همین دلیل عکس‌ های متعددی از او در اینترنت و شبکه‌ های مجازی منتشر شده است. اگر تمایل به مشاهده عکس های این پوکر باز معروف را دارید، پیشنهاد ما این است که در ابتدا به صفحه اینستاگرام او مراجعه نمایید، چرا که آنتونیو اسفندیاری هر از گاهی عکس هایی از خود را برای مخاطبان و طرفدارانش منتشر می‌ کند. این موضوع را هم باید افزود که در اینترنت نیز عکس های متعددی از او برای مخاطبان و علاقه‌ مندان به آنتونیو منتشر شده است.

مصاحبه با آنتونیو اسفندیاری انجام شده است؟

مصاحبه با آنتونیو اسفندیاری انجام شده است؟

این پوکر باز حرفه‌ ای بعد از بزرگ ترین پیروزی اش با POKER NEWS مصاحبه شنیدنی داشته است که او در این مصاحبه در مورد دلایل شهرت و موفقیت اش صحبت کرده است. آنتونیو در این مصاحبه بیان کرده است که تلاش و علاقه او به بازی های پوکر و هم چنین حمایت و پشتیبانی پدر و مادرش و آرامشی که در خانواده دارد باعث موفقیت و پیروزی اش در این مسابقه شده است، در ادامه مصاحبه در مورد فیلم پوکر آنتونیو اسفندیاری صحبت شده است.

بیشترین برد این پوکر باز چقدر بوده است؟

آنتونیو در طول فعالیت خود در بازی‌ های پوکر جوایز بسیار زیادی را دریافت کرده است. او در سال 2008 جایزه ای به ارزش 168000 را برنده شده است. بیشترین برد او در مسابقات قهرمانی پوکر بوده است که 18.3 میلیون دلار را کسب کرد که این مبلغ بالا ترین رکورد در مسابقات 2012 بوده است. همچنین در مورد تورنمنت های پوکر ایرانی از اینجا اطلاعات کسب کنید.

لقب آنتونیو اسفندیاری چیست؟

به طور معمول اکثر پوکر بازان برای خود یک لقب و یا همان نام مستعار انتخاب می‌ کنند و در طول فعالیتشان در بازی های پوکر با نام مستعار شناخته می‌ شوند که این موضوع شامل آنتونیو نیز می‌ باشد. شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید در دنیای پوکر آنتونی لقب جادوگر را به خود داده است و اکثر پوکر بازان او را با این لقب می شناسند.

این پوکر باز چه افتخاراتی تا کنون کسب کرده است؟

این پوکر باز چه افتخاراتی تا کنون کسب کرده است؟

آنتونیو از زمانی که فعالیت خود را در این حرفه آغاز کرده است، جوایز و افتخارات بسیار زیادی کسب کرده است که از مهم ترین آن ها می توان به دریافت جایزه 18.3 میلیون دلاری اشاره کرد که باعث تحسین و تعریف خیلی از فعالان در رشته پوکر شد.

پیج اینستاگرام آنتونیو اسفندیاری چیست؟

این پوکر باز معروف همانند سایر افراد و چهره‌ های مشهور در اینستاگرام یک صفحه کاربری برای خود راه اندازی کرده است و در این شبکه فعالیت می‌ کند. اگر تمایل به مشاهده فیلم بازی پوکر آنتونیو اسفندیاری و یا عکس های او را دارید، پیشنهاد می کنیم پیج آنتونیو اسفندیاری را دنبال کنید. برای پیدا کردن آدرس پیج آنتونیو نیز می توانید نام او را به انگلیسی در قسمت جستجو اینستاگرام سرچ کنید تا به این گونه پیج او برای شما نمایش داده شود.

سوالات متداول

آنتونیو اسفندیاری کیست؟

آنتونیو یکی از پوکر بازان حرفه ای و مشهور در دنیای بازی های پوکر می باشد.

آنتونیو اسفندیاری متولد چه سالی است؟

او متولد سال 1978 در تهران، ایران است.

بیشترین برد آنتونیو چقدر بوده است؟

بیشترین برد آنتونیو در مسابقات قهرمانی پوکر بوده است که 18.3 میلیون دلار را کسب کرد که این مبلغ بالا ترین رکورد در مسابقات سال 2012 بوده است.

افراد چگونه می توانند به مشاهده عکس های آنتونیو بپردازند؟

برای مشاهده عکس های این پوکر باز معروف کافیست تا به صفحه اینستاگرام آنتونیو و یا اینترنت مراجعه نمایید.

Rate this post

baba voos

مدرک فوق لیسانس فناوری اطلاعات خود را از دانشگاه آلمان دریافت کردم. همچنین به تولید محتوا و دیجیتال مارکتینگ می پردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا