حاشیه های آرش قصیری مدل برند های سامسونگ و گراد در 1401 چه بوده است؟

اگر شما یکی از کسانی هستید که دنیای مد و فشن را دنبال می کنید، حتما تا کنون نام آرش قصیری (Arash Ghoseiri) یکی از مدل های معروف ایرانی را شنیده اید و یا او را در تبلیغات بسیاری از برند ها دیده اید. اگر یکی از طرفداران او هستید تا انتهای مطالب ما را همراهی کنید تا اطلاعات بسیاری را درباره او کسب کنید.

آرش قصیری کیست؟

آرش قصیری کیست؟

آرش قصیری در 9 آبان سال 1367 در تهران متولد شده است اما اصالتا کرد می باشد. او فرزند دوم خانواده است و یک برادر دارد. در رشته کارشناسی مدیریت هتل داری و جهان گردی، تحصیل کرده و در مقطع لیسانس فارغ التحصیل شده است اما به حرفه مدلینگ علاقه مند شده است. او مدلینگ را از سال 1393 در سن 26 سالگی، با شرکت در هفته مد تهران در نمایش کت واک Catwalk Tehran fashion Week شروع کرد و از همان زمان شناخته شد. وی بعد از این معروفیت با برند های بسیاری که همکاری داشت و روز به روز به معروفیت او اضافه شد.

او علاوه بر مدلینگ، ورزش بدنسازی را به طور جدی پیگیری می کند و گاهی به حرفه بازیگری نیز مشغول است و در موزیک ویدیو برخی از خواننده ها شرکت می کند. او یک مدل شناخته شده در ایران است.

آرش قصیری با چه برند هایی فعالیت داشته است؟

آرش قصیری، مدل خوش استایل و خوش قیافه، که یکی از مدل های شناخته شده و معروف در ایران است، با برند ها و شرکت های بسیاری برای تبلیغات همکاری داشته است. در ادامه به برخی از این برند ها و شرکت ها اشاره می کنیم.

برند سامسونگ

برند Samsung یکی از برند های کره ای است که کمتر کسی با آن آشنایی دارد. این برند در طراحی و محصولات بسیاری چون لوازم الکترونیکی فعالیت می کند که از مدل های بسیاری برای معرفی محصولات خود استفاده می کند و آرش قصیری یکی از مدل های این برند برای تبلیغات آن در ایران بوده است.

برند گراد

برند Gerad یکی از برند های معروف ایرانی است که در زمینه طراحی و تولید مد و پوشاک برای آقایان فعالیت می کند. این برند برای معرفی و تبلیغات خود با مدل های ایرانی بسیاری همکاری داشته است که یکی از این همکاری ها با مدل معروف ایرانی، آرش قصیری بوده است.

برند مارال چرم

برند Maral یکی از برند های قدیمی و معروف ایران است که در طراحی و تولید محصولات چرمی هم چون پوشاک، اکسسوری چرمی، کیف و کفش فعالیت دارد. این برند همانند همه برند های دنیا، برای معرفی محصولات خود با مدل های بسیاری همکاری داشته است که آرش قصیری یکی از این مدل ها می باشد.

برند دنت

برند Danette یکی از برند های به نام ایرانی در زمینه مواد غذایی و خوراکی است. این برند با کیفیت برای معرفی محصولات خوراکی خود در تبلیغات بیلبورد ها و تبلیغات رسانه ای مثل تلویزیون با مدل های بسیاری همکاری داشته است. آرش قصیری یکی از مدل های ایرانی است که در چند پروژه با این برند همکاری داشته است.

عکس های آرش قصیری را در کجا مشاهده کنیم؟

در حال حاضر و با پیشرفت کردن ابزار های جستجو، به راحتی می توان عکس هر چیز و هر کسی که می خواهید را در بستر اینترنت جستجو کنید و از آن جایی که آرش قصیری یکی از مدل های معروف و امروزی ایران است ، شما به راحتی می توانید با جستجو کردن نام او چه به صورت فارسی (آرش قصیری) و چه به صورت انگلیسی (arash ghoseiri)، در هر سایت و برنامه ای به عکس ها، فیلم ها و آهنگ های او دسترسی داشته باشید. معروف ترین این سایت ها گوگل است.

هم چنین این مدل خوش استایل در شبکه های اجتماعی بسیاری از جمله اینستاگرام، یوتیوب و توییتر فعالیت می کند و روزانه از خود عکس ها و فیلم هایی را منتشر می کند که شما می توانید با دنبال کردن او در این شبکه ها، عکس های او را مشاهده کنید.

پیج اینستاگرام آرش قصیری چیست؟

پیج اینستاگرام آرش قصیری چیست؟

اکثر مدل ها و یا کسانی که در صنعت مد و مدلینگ فعالیت دارند، برای بیشتر دیده شدن و جذب مخاطب از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند و فعالیت های گسترده ای را در این پلتفرم ها انجام می دهند. آرش قصیری نیز از شبکه های اجتماعی بسیاری از جمله اینستاگرام استفاده می کند و فعالیت خودش را از سال 1393 در این پلتفرم آغاز کرده و نزدیک به 300 هزار فالوور (دنبال کننده) دارد. اگر به دنبال پیج او هستید، آدرس صفحه او arashghoseiri می باشد که روزانه عکس ها و فیلم هایی از زندگی شخصی اش و حرفه کاری خود با مخاطبین و طرفدارانش به اشتراک می گذارد.

درآمد این مدل چقدر است؟

درآمد این مدل چقدر است؟

در دنیای مد درآمد مدل ها به عوامل مختلفی و هم چنین فعالیت هایی که به جز مدلینگ انجام می دهند، بستگی دارد. درآمد یک مدل به طور کلی به تعداد برند هایی که با آن ها کار می کند، با برند هایی که همکاری می کند و میزان معروفیت آن ها بستگی دارد. علاوه بر این درآمد یک مدل به تعداد فشن شو هایی که او شرکت می کند و یا کت واک هایی که برای یک برند انجام می دهد بستگی دارد و متفاوت است. گاهی مدل ها و کسانی که در زمینه مدلینگ فعالیت می کنند، به غیر از مدلینگ فعالیت های دیگری نیز انجام می دهند.

مثلا آرش قصیری یکی از مدل هایی است که تنها به حرفه مدلینگ بسنده نکرده است و در عرصه بازیگری مشغول است و در بسیاری از موزیک ویدیو های خواننده های ایرانی بازی کرده است که همه این ها در میزان درآمد او موثر است و درآمد او را زیاد می کند. اما آرش قصیری تا کنون در هیچ رسانه و مصاحبه ای از میزان درآمد خود صحبتی نکرده است و کسی دیگر نیز درآمد او را فاش نکرده است. به همین دلیل اطلاعاتی از این که درآمد او چقدر است، وجود ندارد. خواندن مقاله برترین مدل های مرد ایرانی به شما به شدت توصیه می شود.

آرش قصیری چه حاشیه هایی داشته است؟

آرش قصیری چه حاشیه هایی داشته است؟

همه افراد معروف یا به اصطلاح سلبریتی، حاشیه هایی در زندگی خود داشته اند که مدل ها از این موضوع مستثنی نیستند و همگی درگیر حاشیه هایی در زندگی شخصی و حرفه ای خود هستند. آرش قصیری یک مدل معروف در ایران است که به جز مدلینگ در ورزش بدنسازی و بازیگری فعالیت می کند که همه این ها ممکن است حاشیه هایی را برای او به وجود بیاورند.

اما او نسبت به مدل ها و بازیگر های دیگر، حاشیه های کمتری داشته است که اگر مشتاق به دانستن اندک حواشی او هستید، می توانید با جستجو کردن نام او در مرورگر های جستجو، حواشی این مدل معروف ایرانی را مطالعه کنید. حاشیه های نائومی کمبل و جما وارد نیز توسط تیم بت سایت بررسی شده است.

همسر آرش قصیری کیست؟

آرش قصیری تا کنون در هیچ مصاحبه ای از این که ازدواج کرده است یا خیر، حرفی نزده است و هیچ رسانه ای در این باره اخباری را منتشر نکرده است. به نظر می رسد که او همسری ندارد و مجرد می باشد ولی در یک مصاحبه در سال های پیش عنوان کرده بود که در یک رابطه عاشقانه قرار دارد که تصمیم او ازدواج است. اما هم چنان از ازدواج این مدل مشهور ایرانی خبری نشده است و اطلاعات دقیقی در این باره موجود نیست.

آرش قصیری کجا زندگی می کند؟

او زاده تهران است و در همین شهر دوران کودکی و نوجوانی خود را گذرانده است. او هم اکنون در تهران زندگی می کند و فعالیت های حرفه ای خود را در همین شهر انجام می دهد. اما این که به طور دقیق در کجا سکونت دارد، اطلاعاتی در دست نیست.

تا کنون چه مصاحبه ای با این مدل انجام شده است؟

تا کنون چه مصاحبه ای با این مدل انجام شده است؟

معمولا وقتی فردی در زمینه کاری اش معروف می شود، رسانه های بسیاری در فضای مجازی، تلویزیون و یا مجلات مشتاق مصاحبه با این افراد هستند. آرش قصیری یکی از افراد موفق ایرانی است که در زمینه مد و مدلینگ حرفی برای گفتن دارد. او یک مدل معروف است که در تبلیغات 100 برند شرکت کرده است و با آن ها همکاری داشته است. بنابراین طبیعی است که با این مدل مشهور مصاحبه هایی در رسانه های مختلف صورت گرفته باشد.

برای پرداختن به مصاحبه های او مجالی نیست، اما شما می توانید نام او را در مرورگر های جستجو مثل گوگل وارد کنید تا هر مصاحبه ای که با این مدل سرشناس ایرانی صورت گرفته است، ببینید و یا بخوانید. اطلاعات مصاحبه رضا راشن را در سایت نطالعه نمایید.

سوالات متداول

  1. آیا آرش قصیری اینستا دارد؟

    بله، این مدل برای سیاست های کاری خود، از شبکه های اجتماعی استفاده می کند که یکی از این شبکه ها اینستاگرام است. آدرس پیج او در این شبکه arashghoseiri می باشد که با وارد کردن آدرس او در قسمت جستجوی این برنامه می توانید به پیج او دسترسی داشته باشید.

  2. عکس های آرش قصیری قبل عمل را کجا مشاهده کنیم؟

    برای دیدن عکس هر چیزی کافی است نام او را در مروگر های جستجویی مثل گوگل وارد کنید. اگر مشتاق دیدن عکس های قبل عمل آرش قصیری هستید، کافی است که عبارت “آرش قصیری قبل عمل” را در قسمت جستجوی گوگل وارد کنید تا عکس های قبل عمل این مدل را مشاهده کنید.

  3. درآمد آرش قصیری چقدر است؟

    آرش قصیری در هیچ رسانه ای از مقدار درآمد خود صحبتی نکرده است و به همین دلیل اطلاعاتی در این زمینه موجود نیست.

5/5 - (2 امتیاز)

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا