دختر بهاره رهنما کیست؟ بررسی جدیدترین حواشی که دامن گیر او شده اند

بهاره رهنما یکی از جذاب ترین بازیگران زن ایرانی است. او تا کنون چند بار ازدواج کرده است و خبر های ازدواجش را در فضا های مجازی منتشر کرده است. بهاره رهنما از یکی از همسران خود باردار شد و دختری را به دنیا آورد. در این مطلب می خواهیم در مورد دختر بهاره رهنما اطلاعاتی را جمع آوری کرده و در اختیار شما قرار دهیم. در این مطلب در مورد پدر، سن و شغل او صحبت خواهیم کرد.

  • همواره برای دریافت “اخبار سلبریتی ها” می توانید از طریق مقالات موجود در بت سایت فارسی، جدیدترین اطلاعات را دریافت کنید.
دختر بهاره رهنما کیست؟

دختر بهاره رهنما کیست؟

پریا قاسم خانی در تاریخ 17 مرداد ماه سال 1376 به دنیا آمده است و هم اکنون 25 سال سن دارد. زادگاه او شهر تهران است. نام پدر بزرگ و مادر بزرگ او پروین قائم مقامی و جلال رهنما می باشد. پریا قاسم خانی بسیاری از اوقات فراغت خود را در خارج از ایران سپری می کند و به طور مداوم در حال سفر کردن است. پریا تا کنون ازدواج نکرده است و مجرد می باشد. او به واسطه پدر و مادرش در سن بسیار پایین یکی از مشهورترین سلبریتی های ایرانی محسوب می شد.

آیا او از شهرت پدر و مادر خود استفاده کرده است؟

پریا هیچ وقت از شهرت پدر و مادر خود استفاده نکرده است و تمام تلاش خود را در شغل و حرفه خود انجام می دهد. در واقع پریا علاقه ای به شهرت پدر و مادرش ندارد و دوست دارد خود او معروف شود نه به واسطه هنر پدر و مادرش و این یکی از اخلاقیات خوب پریا است. در مورد این خصوصیت پریا پدرش این گونه می گوید که در سال اول راهنمایی، عکس پریا را بر روی یک مجله چاپ کرده بودند و مادرش از او خواست تا مجله را به مدرسه ببرد تا دوستان پریا از این موضوع با خبر شوند، اما دختر بهاره رهنما پریا، این کار را انجام نداد چرا که او دوست ندارد زیاد دیده شود.

شغل پریا قاسم خانی چیست؟

شغل پریا قاسم خانی چیست؟

پریا قاسم خانی در زمانی که 18 سال سن داشت، برای تحصیل به خارج از ایران و به لندن سفر کرد. او تحصیلات خود را در این شهر که در کشور انگلستان قرار دارد ادامه داد. پریا در حال حاظر در زمینه موسیقی و آهنگ سازی فعالیت دارد و به گفته مادرش یکی از بهترین ها است. شایعات زیادی تا کنون در مورد پریا ایجاد شده اند. دختر بهاره رهنما عروس شد، این یکی از همین حواشی است. معروف بودن پدر و مادر پریا و حواشی زیاد مادرش باعث شده است تا او هم درگیر این حاشیه ها شود.

پدر پریا قاسم خانی کیست؟

پدر پریا قاسم خانی، کارگردان و نویسنده معروف ایرانی به نام پیمان قاسم خانی می باشد. بهاره رهنما که یک بازیگر سر شناس و مشهور می باشد، مادر پریا است. پیمان قاسم خانی در تاریخ 30 دی ماه سال 1344 به دنیا آمده است. او همسر سابق بهاره رهنما می باشد. در متن گفتیم که بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی از یک دیگر جدا شده اند. پس از جدایی از پیمان قاسم خانی، بهاره رهنما با مردی به نام امیرخسرو عباسی ازدواج کرد و او نا پدری پریا شد. امیر خسرو عباسی صاحب یک برند آرایشی است و رابطه بسیار خوبی با پریا دارد و تا کنون به مشکلی برخورد نکرده اند.

جدول اطلاعات

در این جدول می خواهیم اطلاعاتی در مورد دختر بهاره رهنما را به صورت خلاصه و مختصر برای شما باز گو کنیم. در این جدول نام اصلی، حرفه و نام پدر او را خواهیم گفت.

موضوعدختر بهاره رهنما
نام دختر بهاره رهنماپریا قاسم خانی
حرفه پریا قاسم خانیتحصیل در رشته موسیقی و آهنگ سازی
پدر پریا قاسم خانیپیمان قاسم خانی
محل سکونت پریالندن در انگلستان
نا مادری این دختر کیست؟

نا مادری این دختر کیست؟

از طرفی هم پیمان قاسم خانی 5 سال بعد از این که از بهاره رهنما جدا شد، برای بار دیگر ازدواج کرد. نام همسر او میترا ابراهیمی است که یک روانشناس بالینی و یک مستند ساز حرفه ای است و به عنوان نا مادری پریا شناخته می شود. پیمان قاسم خانی علاقه زیادی به دختر خود دارد و اوقات زیادی را با او سپری می کند. او به همراه پریا فیلم های اکشن تماشا می کند و توجه زیادی به پریا می کند. با توجه به سابقه درخشان پیمان در زمینه نویسندگی و سابقه بازیگری او، پیمان با دخترش مانند یک دوست و همراه رفتار می کند و در زمینه فعالیت پریا، به او کمک بسیاری می کند. دختر بهاره رهنما در گیسو نیز حضور داشته است و بازی کوتاهی در این فیلم انجام داد.

دختر بهاره رهنما کجا زندگی می کند؟

پریا قاسم خانی برای ادامه تحصیل خود به خارج از ایران مهاجرت کرده است. رشته تحصیلی این دختر جوان، موسیقی است و به گفته مادرش بهاره رهنما، به زودی پریا به یکی از بهترین آهنگ ساز های ایرانی تبدیل می شود. زمانی که پریا در ایران حضور دارد، دوستان صمیمی او به دیدار او می آیند اما در این میان پیمان قاسم خانی حس پدرانه اش تحریک می شود و می گوید که به دوست پریا حسادت می کند چرا که پریا ساعت ها با او تلفنی صحبت می کند و حرف هایی را به او می زند که به پیمان نمی گوید. پیمان می گوید زمانی که دوستان او به خانه می آیند، به آن ها چپ چپ نگاه می کند و رفتار هایی از خود نشان می دهد که آن ها هر چه سریع تر بروند تا او بتواند کنار دخترش باشد. بهاره رهنما هم از دوری دخترش بسیار غمگین است و ابراز دلتنگی می کند. او در گذشته میهمان برنامه خندوانه شد. در این برنامه رامبد جوان مجری بود و با پرسیدن سوالاتی در مورد پریا، باعث شد تا بهاره به شدت گریه کند و دلتنگی خود را نشان دهد. پریا هم تصویری از مادرش را منتشر کرد و او هم دلتنگی خود را برای دوری به خاطر تحصیل در خارج از ایران نشان داد.

عکس های دختر بهاره رهنما را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های دختر بهاره رهنما را در کجا مشاهده کنیم؟

برای دیدن عکس های پریا بهتر است نام او را در اینترنت خود سرچ کنید. در اینستاگرام بهاره رهنما و دخترش تصاویری از پریا وجود دارد و با مراجعه کردن به این صفحات می توان آن ها را تماشا کرد. حضور دختر بهاره رهنما در کنار مادرش در بسیاری از عکس هایی که گرفته می شود، دیده می شود. در کانال های یوتیوب، توییتر و سایر نرم افزار های مجازی، تصاویری از بهاره رهنما و دخترش منتشر شده است.

آدرس پیج اینستاگرام پریا قاسم خانی چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام پریا قاسم خانی، pariaghasemkhani@ می باشد. برای به دست آوردن پیج افراد مورد نظر خود می توان نام آن ها را در گوگل سرچ کرد و آدرس صفحه اینستاگرام آن ها را به دست آورد. البته می توان در قسمت جست و جوی اینستاگرام خود نیز نام فرد مورد نظر خود را با حروف انگلیسی نوشته و جست و جو نمایید. چندین پیج برای شما پیدا خواهد شد. اگر پیج فرد مورد نظر دارای تیک آبی باشد، به راحتی می توان آن را از بین سایر پیج های فیک تشخیص داد و در غیر این صورت بهتر است به تعداد دنبال کننده های پیج دقت کرد. پیج پریا قاسم خانی تیک آبی ندارد و تعداد دنبال کننده های او 46 هزار و 900 می باشد. پریا تعداد 16 پست را در صفحه خود به اشتراک گذاشته است که برخی از آن ها کار های او هستند. پریا 42 پیج را در این نرم افزار دنبال می کند. برای اطلاع از زندگی روزمره و کار های پریا می توان پیج او را دنبال کرد. تصاویر پریا قاسم خانی با تیپ خفن او در اینستاگرام وجود دارد.

درآمد دختر بهاره رهنما چقدر است؟

درآمد دختر بهاره رهنما چقدر است؟

تا کنون اطلاعی از درآمد پریا به دست نیامده است. قبل از مهاجرت تحصیلی پریا، بهاره رهنما تصویری را منتشر کرد و در آن نوشت که پریا دیگر بزرگ شده است و قرار است به زودی برای ادامه تحصیل به خارج از ایران سفر کند. بهاره نوشته بود که در این روز های آخر که پریا در کنار ما می باشد، به روز هایی فکر می کنم که پریا در کنارم نیست و این فکر من را بسیار آزرده و دلتنگ می کند. او از احساس مادر بودنش این گونه صحبت می کند: مادر بودن برای من نوعی شیفتگی مادام العمر است و زن با ورود به دوره مادر شدن قلبش را به یک شیشه می اندازد و آن را، راهی موج های دریا می کند و هر کجا که موج ها بروند، قلب نیز به همان جا می رود. او نوشته است که به قول مادرش نداشتن فرزند یک غم دارد و داشتنش هزار و یک غم را به دنبال دارد. دختر بهاره رهنما اینستاگرام شلوغ و پر هیاهویی ندارد و برعکس مادرش است.

آیا پریا قاسم خانی تغییر جنسیت داده است؟

آیا پریا قاسم خانی تغییر جنسیت داده است؟

تا به امروز صحبت خاصی در مورد تغییر جنسیت پریا قاسم خانی نشده است و در حد حواشی بوده اند. اطلاعاتی در مورد ترنس بودن پریا قاسم خانی نیز در دست نمی باشد.

سوالات متداول

  1. نام دختر بهاره رهنما چیست و در چه تاریخی متولد شده است؟

    دختر بهاره رهنما پریا قاسم خانی نام دارد و در تاریخ 17 مرداد ماه سال 1376 به دنیا آمده است.

  2. رشته تحصیلی دختر بهاره رهنما چیست؟

    رشته تحصیلی دختر بهاره رهنما موسیقی و آهنگ سازی می باشد.

  3. دختر بهاره رهنما از چند سالگی ایران را ترک کرده است؟

    برای اولین بار دختر بهاره رهنما در سن 18 سالگی از ایران خارج شد.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا