آموزش بازی بازار 1295 به زبان ساده + فیلم

بازی بازار 1295 را امروزه همه به عنوان یکی از بهترین بازی های فکری می شناسند. ما در این مقاله آموزش های خوبی برای این بازی در دسترس قرار داده ایم که می توانید از آن ها استفاده کنید.

توجه داشته باشید که شرایط شرط بندی روی این بازی در سایت های انفجار تایم، حضرات بت و بت بال 90 در دسترس می باشد.

بازی فکری بازار 1295

بازی فکری بازار 1295 چگونه است؟

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید در سال 1295، یعنی 95 سال بعد از پایتخت شدن شهر تهران، بازار کوچک شهر که قبل از آن رونق چندانی نداشت، با افزایش تعداد مهاجران رو به رو شد. بازار تهران به تدریج در حال تبدیل شدن به یک بازار بزرگ بود و به همین دلیل نیاز به یک مدیر توانمند داشت. از این رو مسابقه اى بين پنج حجره دار با تجربه ترتیب داده شد تا طی یک هفته هر کدام که از فروش اجناس مختلف درآمد بیشتری کسب کند، به عنوان بزرگ بازار معرفی شود. حال این موضوع را باید افزود که در این بازی، بازیکن در غالب حجره داران بازار تهران، پنج روز به رقابت می پردازد تا با فروش هوشمندانه تر برنده بازی شود.

این بازی اولین بوردگیم ایرانی در ژانر اقتصادی می باشد که تمامی طراحی هنری و محتوا آن توسط طراحان ایرانی صورت گرفته است. مدتی است که این بازی فکری ایرانی در بین مردم ایران با استقبال بسیار خوبی رو به رو شده است و از محبوبیت زیادی نیز برخوردار است. حال خیلی از افراد در جمع های دوستانه و یا با اعضای خانواده خود این بازی را انجام می دهند و از آن لذت می برند.

آموزش بازی فکری بازار 1295

از آن جایی که این روز ها بازار 1295 به یکی از بازی های پرطرفدار و محبوب تبدیل شده است، به همین دلیل خیلی از افراد تمایل دارند تا به انجام این بازی بپردازند. حال در رابطه با آموزش بازی فکری بازار 1295 در ابتدا باید بگوییم که این بازی شامل شش مرحله: برداشتن کاشی اجناس، داد و ستد، قیمت گذاری و فروش، انبار کردن، کارت‌ های خبر، حرکت نشانگر و حرکت روز می باشد.

حال اگر تمایل دارید تا به آموزش هر کدام از این مراحل بپردازید، پیشنهاد ما این است که به اینترنت مراجعه نمایید، چرا که در اینترنت ویدیو های آموزشی این بازی برای علاقه مندان و کاربران قرار داده شده است که با مشاهده این ویدیو ها می توانید به صورت کامل به آموزش این بازی بپردازید و آن را در کنار دوستان و اعضای خانواده خود انجام دهید و از آن لذت ببرید. در نهایت این موضوع را هم باید افزود که هدف این بازی، این است که بعد از پایان روز پنجم بازیکنی که ارزش اسکناس هایش بیشتر باشد برنده بازی خواهد بود.

آیا نرم افزار بازی فکری بازار 1295 هم وجود دارد؟

یکی از سوالاتی که برای علاقه مندان به این بازی به وجود می‌ آید، این است که آیا نرم‌ افزار این بازی جذاب برای گوشی های هوشمند و یا کامپیوتر وجود دارد؟ در این باره باید بگوییم که در حال حاضر نرم افزار این بازی برای هیچ کدام از سیستم عامل گوشی های هوشمند و یا حتی ویندوز وجود ندارد. البته بیان شده است که در آینده قرار است نرم افزار این بازی جذاب ساخته شود و لینک دانلود این بازی در اینترنت منتشر شود تا به این گونه علاقه مندان به این بازی بتوانند به راحتی آن را در گوشی‌ های هوشمند خود و یا سیستم انجام دهند و از آن لذت ببرند.

آموزش بازی فکری بازار 1295

محتویات بازی فکری بازار 1295 چیست؟

شاید برای شما هم جالب باشد که در رابطه با محتویات این بازی بدانید. در این باره باید بگوییم که محتویات بازی بازار 1295 شامل: پایه ها و حجره، صفحه بازی، کاشی های اجناس و کاشی‌ های خبر خوب و بد، کاشی روز، کیسه، کاشی طلایی، کاشی دزد، کاشی معامله، اسکناس‌ ها، سکه های رنگی قیمت‌ گذاری و کارت‌ های خبر می باشد.

عکس بازی فکری بازار 1295

برخی از افراد تمایل دارند تا به مشاهده عکس بازی بازار 1295 بپردازند و به این گونه بیشتر با این بازی آشنا شوند و یا این که در هنگام خرید به مشکلی بر نخورند. در این باره باید بگوییم که اگر به اینترنت مراجعه نمایید می‌ توانید عکس های متعددی از این بازی را جستجو و مشاهده نمایید.

قیمت خرید بازی فکری بازار 1295 چقدر است؟

یکی از سوالاتی که برای خریداران این بازی به وجود می آید، این است که قیمت بازی فکری بازار 1295 چقدر است؟ در این باره باید بگوییم که با مراجعه به سایت های فروش بازی های فکری می توانید از قیمت این بازی مطلع شوید. هم چنین می توانید به خرید بازی فکری بازار 1295 دیجی کالا بپردازید و یا در این سایت از قیمت آن مطلع شوید.

این بازی برای کدام رنج سنی مناسب است؟

بهتر است که بدانید این بازی جذاب مناسب گروه سنی 8 به بالا است و شامل کودک، نوجوان و بزرگسال می باشد.

تعداد نفرات بازی فکری بازار 1295 باید چقدر باشد؟

اگر می خواهید این بازی را انجام دهید، بهتر است که بدانید این بازی مناسب 3 الی 5 بازیکن می باشد.

زمان این بازی چقدر است؟

مدت زمان این بازی جذاب کمتر از یک ساعت است و بیشتر به نحوه بازی بازیکنان بستگی دارد.

فواید این بازی چیست؟

این بازی فواید بسیار زیادی دارد و برای کودکان یک بازی آموزشی به شمار می رود و هم چنین در بین بزرگسالان یک بازی رقابتی در نظر گرفته می‌ شود. هم چنین از مهم ترین فواید آن می‌ توان به قدرت تصمیم‌ گیری و افزایش زیرکی اشاره کرد.

سوالات متداول

بازی فکری بازار 1295 چیست؟

بازی بازار 1295 اولین بوردگیم ایرانی در ژانر اقتصادی است.

این بازی مناسب کدام رده سنی است؟

بهتر است که بدانید این بازی مناسب گروه سنی هشت به بالا است و شامل کودک، نوجوان و بزرگسال می باشد.

محتویات این بازی چیست؟

محتویات بازی بازار 1295 شامل: صفحه بازی، کاشی های اجناس و کاشی‌ های خبر خوب و بد، پایه ها و حجره، کاشی روز، کاشی طلایی، کاشی دزد، کیسه، کاشی معامله، اسکناس‌ ها، کارت‌ های خبر و سکه های رنگی قیمت‌ گذاری می باشد.

هدف این بازی چیست؟

هدف این بازی، بعد از پایان روز پنجم بازیکنی که ارزش اسکناس هایش بیشتر باشد برنده بازی خواهد بود.

Rate this post

mrpool

محقق دیجیتال مارکتینگ هستم. به مدت 12 سال است که زمینه تولید محتوا و ارائه اخبار جدید فعالیت می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا