بیوگرافی بهزاد پکس + حواشی جدید این خواننده

بهزاد پکس یکی از خوانندگان رپ فارس می باشد که دارای طرفداران بسیار زیادی می باشد. بسیاری از رپرهای دوره های 80 و اوایل 90 دیگر کار نمی کنند و فعالیت بسیار کمی دارند و بهزاد یکی از آن ها نیز می باشد. شما می توانید در این مقاله همراه ما باشید تا بیوگرافی بهزاد پکس را به طور دقیق بدانید و بیشتر این خواننده رپ را بشناسید.

بهزاد پکس کیست؟

بهزاد پکس کیست؟

بهزاد متولد 23 تیر سال 1367 می باشد و در دنیای واقعی با نام بهزاد مهدوی زندگی می کند، اما نام هنری خود را در دنیای رپ به بهزاد پکش معروف کرده است. این رپر یکی از قدیمی ترین رپر های ایرانی می باشد که از کودکی علاقه زیادی به نوشت شعر داشته است و از 15 سالگی در این عرصه فعالیت خود را شروع کرده است.

عکس های بهزاد پکس را در کجا ببینیم؟

شما می توانید عکس های این خواننده خوش آوازه را در اینستاگرام او ببیند و یا با استفاده از نام او در گوگل به عکس ها و آهنگ های او دسترسی پیدا کنید. بسیاری از طرفداران او بعد غیاب طولانی این رپر آن را آنفالو کرده و دیگر به دنبال ترک های او نبوده اند و ما دلیل کم کاری او را در این مقاله بازگو می کنیم. بهزاد پکس دیس لاو های بسیار معروفی می خواند و از این راه به معروفیت رسیده است.

محبوب ترین اهنگ های بهزاد پکس چه نام دارند؟

باید بدانید که این خواننده مانند دیگر رپر ها دارای ترک های زیادی می باشد که ما به برخی از آن ها در این بخش می پردازیم و بهترین ترک او را از نظر مردم مشخص می کنیم. بهزاد پکس ولنتاین را یکی از بهترین ترک های خود می داند و او را هم سطح بسیاری از بهترین آهنگ های خود می داند.

آهنگ این شهر

یکی از غمگین ترین و دلگیر ترین آهنگ های او می باشد که ما در این بخش به آن می پردازیم. بهتر است بدانید که بسیاری از آهنگ های بهزاد در سبک دیس لاو خوانده می شود و در این سبک تبحر زیادی دارد. این آهنگ را می توانید از طریق لینک های زیر دانلود کنید و از گوش دادن او لذت کامل را ببرید. بهزاد پکس این شهر را یکی از با تکنیک ترین ترک های خود معرفی کرده است.

آهنگ ما دوتا بودیم

این ترک یکی از دیس لاو های او می باشد که در نظر سنجی مردمی رتبه خوبی را از آن خود کرده است. شما می توانید برای دانلود این آهنگ از ربات های مخصوص دانلود آهنگ در تلگرام استفاده کنید و بعد از دانلود این ترک از آن لذت ببرید. بهزاد پکس ما دو تا بودیم را یکی از غمگین ترین دیس لاوهای خود می داند.

آهنگ عرب کش

این ترک دارای طرفداران خاص خود می باشد چرا که سبک آن با دیگر آهنگ های بهزاد متفاوت می باشد و در حوضه اجتماعی سیاسی خوانده شده است. بهزاد پکس عرب کش را در زمان حمله اعراب به مسافران ایرانی مکه نوشت و بعد از مدتی آن را منتشر کرد. بهزاد پکس احمد سلو را یکی از بهترین مکمل های خود برای رپ کردن می داند.

برای دانلود اهنگ های بهزاد پکس به کجا مراجعه کنیم؟

برای دانلود اهنگ های بهزاد پکس به کجا مراجعه کنیم؟

شما می توانید برای دانلود ترک های این رپر از طریف لینک های زیر اقدام کنید و یا به استفاده ازربات های مخصوص دانلود آهنگ نیز به دانلود این ترک ها بپردازید. بهزاد پکس الکی مثلا را در پلتفرم های متفاوت پخش کرد است و به دنبال بازدید بیشتر در این پلتفرم ها می باشد. اهنگ جدید بهزاد پکس ۲۰۲۱ در پیج او منتشرشده است و شما می توانید با استفاده از لینک های موجود در سایت به دانلود آن ها بپردازید.

پیج اینستاگرام بهزاد پکس چیست؟

Behzad Pax نام اینستاگرام خود را با همین نام به اشتراک گذاشته است و شما می توانید با استفاده از نام او به پیج این خواننده دسترسی پیدا کنید. بهتر است بدانید که برخی از هشتگ های اینستاگرام متعلق به این خواننده می باشد و شما از طریق آن ها نیز می توانید به پیج او دسترسی لازم را پیدا کنید. بهزاد پکس اینستا خود را بسیار فعال نگه می دارد.

یوتیوب بهزاد پکس فعال است؟

یوتیوب بهزاد پکس فعال است؟

یوتوب این خواننده در حال حاضر فعال نمی باشد و بیشتر فعالیت بهزاد در اینستاگرام نیز می باشد. در حال حاضر یکی از پربازدید ترین پست های او مربوط به یکی از آهنگ های 2020 او می باشد. آهنگ جدید بهزاد پکس 2020 در پیج او قرار دارد و شما می توانید با استفاده از لینک های موجود در سایت به دانلود آن ها بپردازید. کلاب هاوس بهزاد پکس نیز یکی از اپ های غیر فعال او می باشد.

درامد بهزاد پکس چقدر است؟

این خواننده در حال حاضر به جز خوانندگی در شغل های دیگر نیز فعالیت می کند و درآمد اصلی خود را از راه موسیقی به دست نمی آورد. این رپر دارای فروشگاهی در تهران می باشد که از طریق آن کسب درآمد می کند.

دوست دختر بهزاد پکس کیست؟

این رپر در حال حاضر راجع به روابط احساسی خود حرفی نزده است و هیچ اخباری را در پیج خود منتشر نکرده است. برخی از شایعات راجع به این موضوع این گونه می گوید که بهزاد نامزد داشته و بعد از مدتی به دلیل خیانت نامزد او به بهزاد، روابط عاطفی آن ها به هم می خورد.

آیا بهزاد پکس مهاجرت کرده است؟

موزیک جدید بهزاد پکس از یکی از استودیو های داخل شهر تهران منتشر شده است و این نشان دهنده این است که بهزاد در ایران زندکی می کند. بسیاری از شایعات راجع به فرار او صحبت می کنند و علت آن ها کلاهبرداری بهزاد می دانند اما این تنها یک حاشیه می باشد. این خواننده مدتی در یکی دیگر از کشور ها زندگی کرده است اما در حال حاضر در ایران می باشد.

آلبوم بهزاد پکس چه نام دارد؟

آلبوم بهزاد پکس چه نام دارد؟

این هنرمند دارای چند آلبوم معروف می باشد که یکی از آن ها که باعث وجود حواشی زیادی شد و بیشتر رسانه ها شروع به مسخره کردن آن کردند شاه دیس لاو نیز نام دارد. بسیاری از رسانه های رپی این نام را مسخره کردند و در مورد این آلبوم نظرهایی دادند. این رپر دارای آلبومی به نام زخم کاری و بازیگر نیز می باشد که جز بهترین های خود می داند. برای دانلود اهنگ های قدیمی بهزاد پکس و احمد سولو می توانید از طریق لینک های زیر اقدام کنید.

آیا همکاری این رپر با احمد سولو ادامه داشت؟

در حال حاضر با یک دیگر همکاری ندارند و موضوع همکاری آن ها به سال ها قبل بر می گردد اما دلیل نداشتن همکاری با هم، مشکلات نیست و تنها با هم تفاهم موزیکی ندارند. بهزاد پکس به یادتم را یکی از بهترین ترک های خود می داند و در این ترک قصد همکاری با احمد سولو را داشته است. شما می توانید برخی از آهنگ های این دو خواننده را در سایت ما پیدا کنید و با استفاده از لینک های مستقیم و با کیفیت های متفاوت نیز به دانلود آن ها بپردازید.

سوالات متداول

سوالات متداول

آیا بهزاد پکس به دلیل جدایی از همسر خود فعالیت خود را در موزیک کم کرد؟

بسیاری از افراد دلیل کم کاری این خواننده رپی را بودن همسر تو می دانند و در اینباره این گونه اظهار نظر می کنند که رابطه آن ها دارای تشنج زیادی بوده و بعد از مدتی بهزاد متوجه خیانت همسر خود می شود. کار آن ها به طلاق رسید و بعد از آن فعالیت بهزاد به دلیل شکست روحی و احساسی مختل شد و مدتی در حیطه موسیقی فعالیت نکرد.

آیا بهزاد با هیچکس همکاری داشته است؟

این خواننده سال ها پیش به هیچکس پیشنهاد همکاری می دهد و می خواهد یکی از ترک های دیس لاو خود را با هیچکس بخواند اما هیچکس پیشنهاد او را رد می کند و در یکی از آهنگ هایش او را مسخره می کند و می گوید نمی دونم چطوری با اعتماد به نفس به من پیشنهاد دادی، تو هیچی نیستی جز یه حشره توی رپ فارس، و این عمل را بیشتر رسانه های رپی به بهزاد پکس نسبت دادند.

آیا این رپر در حال حاضر با خواننده خانمی فیت داده است؟

بهتر است بدانید که این خواننده در حال حاضر هیچ فیتی با خوانندگان خانم ندارد اما به تازگی به دنبال همکاری با یکی دیگر از دیس لاو خوان ها به نام ویدا می باشد که حواشی زیادی را در اینستاگرام خود به راه انداخته است. این دو خواننده قصد همکاری با یک دیگر را دارند.

ماجرا تصاوف این رپر از فعالیت او جلوگیری کرد؟

یکی دیگر از فرضیه های طرفداران او در اینباره این گونه می گوید که بعد از دوره اوج این خوانده در تصادفی بسیار آسیب می بیند و این آسیب به ستون فقرات او و حتی اعصاب او بوده است و به همین دلیل در اینستاگرم فعالیت نمی کرد و مدت طولانی نیز هیچ فعالیتی نداشت. البته برخی از افراد دلیل نبود او را بیماری دیگری می دانند و در مورد دوره نقاهت او در این بیماری نظر می دهند.

Rate this post

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا