بازی فکری بلاک آس چگونه است؟ آموزش تصویری به همراه قیمت بازی

بازی فکری بلاک آس یکی از بازی های فکری استراتژیک است که این بازی به صورت چند نفره قابل اجرا است و افراد مختلف می توانند در این بازی شرکت کنند که این بازی قوانین خاصی را ندارد و با نام blockus شناخته می‌ شود که این یک بازی هیجانی است و برنده در این بازی کسی است که تعداد مهره های کمتری را بیرون از بازی داشته باشد و تعداد بیشتری از مهره‌ های خود را داخل بازی بچینند و مهره های این بازی در ۴ رنگ مختلف است که این بازی به نظر می‌ رسد در کشورهای خارجی هم قابل انجام بوده است.

توجه داشته باشید که شرایط شرط بندی روی این بازی در سایت های انفجار تایم، حضرات بت و بت بال 90 در دسترس می باشد.

بازی فکری بلاک آس

بازی فکری بلاک آس چگونه است؟

این بازی دارای صفحه ای است که بر روی این صفحه ۸۴ قطعه قرار می‌ گیرد که در چهار رنگ مختلف است و افراد می‌ توانند این قطعه را انتخاب کنند و این بازی به این صورت است افرادی که بتواند بیشترین قطعه را برای خود در صفحه بچینند برنده می‌ شوند و این برنده تعداد مهره های کمتری را در بیرون از صفحه دارد همچنین این بازی از سن ۷ سال به بعد قابل اجراست که در کشورهای خارجی هم این بازی مشاهده شده و به نظر می‌ رسد که طرفداران و هواداران بسیار زیادی را دارد.

آموزش بازی فکری بلاک آس

بازی فکری بلاک آس که این بازی در صفحات مجازی و سایت مختلفی مانند دیجی کالا قابل دسترس است و افراد می‌ توانند آن را خریداری کنند و بازی کنند که دفترچه راهنمایی را دارد و در این دفترچه راهنما آموزش این بازی نوشته شده است و یادگیری این بازی کار ساده‌ ای است که در این بازی هر فردی که بتواند قطعه های بیشتری را در صفحه بچیند برنده است و در این بازی نباید بگذارد حریفان تعداد قطعه های خود را در صفحه افزایش دهند.

آیا نرم افزار بازی فکری بلاک آس هم وجود دارد؟

این بازی فکری که در صفحات گوگل قابل دسترسی است و به صورت نرم‌ افزار هم وارد بازار شده که افراد مختلف می‌ توانند این بازی را دانلود کنند و نرم افزار این بازی دقیقا مانند بازی آن به صورت واقعی است که در یک صفحه افراد قطعه‌ رنگی را که انتخاب کردند می چینند و این بازی به صورت دو تا چهار نفره قابل انجام است و سن افرادی که در این بازی حضور پیدا می‌ کنند از هفت سال به بالا است.

محتویات بازی فکری بلاک آس چیست؟

این بازی فکری و جذاب که توانسته در میان مردم محبوب شود و همواره افراد بسیار زیادی این بازی را انجام می دهند که محتویات این بازی به صورت یک بسته است که در آن یک صفحه و تعداد ۸۴ قطعه رنگی وجود دارد که در چهار رنگ مختلف است و افراد با توجه به رنگی که انتخاب می‌ کنند باید قطعه های خود را در صفحه بچینند و اجازه ندهد که حریفان بتوانند قطعه هایی را در زمین به قرار دهند. همچنین فردی در این بازی برنده است که بتواند قطعه های بیشتری را در صفحه بازی بچیند.

آموزش بازی فکری بلاک آس

عکس بازی فکری بلاک آس

این بازی فکری که توانسته در میان مردم محبوب شود همواره عکس های بسیار زیادی از این بازی در صفحات مجازی و به خصوص گوگل وجود دارد. سایت هایی که این بازی فکری بلاک آس را به فروش می‌ رسانند عکس های بسیار زیادی از این بازی را به اشتراک گذاشته اند که خریداران می‌ توانند آن را مشاهده کنند و همچنین با مراجعه به گوگل و جستجو کردن نام این بازی مهیج می توانیم عکس هایش را مشاهده کنیم و قطعه ها و صفحه های این بازی را مشاهده کنیم.

قیمت خرید بازی فکری بلاک آس چقدر است؟

با توجه به سال های اخیر که قیمت بسیاری از بازی های فکری افزایش یافته اما این بازی فکری جذاب به نظر می رسد که قیمت کمی را دارد و افراد می‌ توانند هم آن را به صورت آنلاین و نرم افزار در تلفن همراه و هم به صورت جعبه خریداری کنند و به بازی بپردازند.

این بازی برای کدام رنج سنی مناسب است؟

افراد ۷ سال به بالا می توانند این بازی فکری را انجام دهند و همچنین آن ها باید به درک درستی از چینش مهره ها در صفحه بازی رسیده باشند که بتوانند از چینش مهره های حریف جلوگیری کنند.

عکس بازی فکری بلاک آس

تعداد نفرات بازی فکری بلاک آس باید چقدر باشد؟

بازی فکری بلاک آس باید تعداد ۲ تا ۴ نفر را داشته باشد زیرا این بازی دارای چهار رنگ متفاوت است که افراد می‌ توانند رنگ های مورد پسند خود را انتخاب کنند و به بازی بپردازند و مهره‌ های خود را در صفحه بچینند و هرچه تعداد میزان مهره‌ ای که در زمین قرار دادند بیشتر باشد به عنوان برنده اعلام می شوند.

زمان این بازی چقدر است؟

برای این بازی زمان مشخصی، مشخص نشده است اما به نظر می رسد حدود زمانی که تعداد بازیکنان ۴ نفر باشد و هر کدام به صورت حرفه ای بازی را انجام دهند در حدود ۳۰ دقیقه این بازی طول می کشد.

قوانین این بازی چیست؟

این بازی یک بازی ساده است و قوانین خاصی را ندارد اما افرادی که در این بازی، بازی می‌ کنند باید هفت سال به بالا را داشته باشند و بتوانند در زمین مهره های خود را به صورت کامل بچینند که پیروز میدان شوند و آن ها باید از چیدن مهره های حریفان خود جلوگیری کنند.

سوالات متداول

این بازی آیا در میان مردم محبوب است؟

این بازی یک بازی فکری است و باعث تقویت حافظه می شود توانسته در میان مردم محبوب شود.

چرا افراد بالای ۷ سال باید در این بازی شرکت کنند؟

افراد بالای ۷ سال زیرا درک بهتری برای چینش مهره ها در صفحه بازی و جلوگیری از چینش مهره های حریف دارند.

آیا این بازی علاوه بر ایران در کشورهای خارجی هم قابل دسترس است؟

این چنین به نظر می رسد که این بازی علاوه بر کشور ایران در کشورهای دیگر قابل دسترس بوده و محبوب است.

آیا این بازی فقط برای دختران است؟

این بازی برای جنسیت خاصی مشخص نشده و هم دختران و پسران می توانند این بازی را انجام دهند.

Rate this post

mrpool

محقق دیجیتال مارکتینگ هستم. به مدت 12 سال است که زمینه تولید محتوا و ارائه اخبار جدید فعالیت می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا