بیوگرافی گروه بی تی اس (BTS) با عکس های دوست دخترهایشان

در این مقاله قرار است به معرفی یکی از محبوب ترین گروه های موسیقی که امروزه در سرتاسر جهان به شهرت و معروفیت زیادی رسیده اند یعنی گروه بی تی اس بپردازیم.

گروه بی تی اس چیست؟

گروه بی تی اس چیست؟

اگر به موسیقی و خوانندگان کره ای علاقه مند هستید، قطعاً برای یک بار هم که شده نام گروه بی تی اس را شنیده و یا این که عکسی از اعضای بی تی اس را دیده اید، در این قسمت قرار است به بیوگرافی بی تی اس بپردازیم. در ابتدا باید بگوییم که بی تی اس به انگلیسی (BTS)، به کره ای (방탄소년단) است. هم چنین این گروه با نام بَنگتَن بویز (Bangtan Boys) نیز شناخته می‌ شود و یک گروه پسرانه هفت نفره اهل کره جنوبی است. این گروه محبوب از سال 2010 فعالیت خود را آغاز کرد و در سال 2013 زیر نظر بیگ هیت اینترتینمنت شروع به کار کرد. شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید اعضای این گروه شامل جین، شوگا، آراِم، جیمین، وی، جی-هوپ و جونگ کوک می باشند که در ترانه سرایی و هم چنین تهیه بیشتر آثار خود مشارکت دارند. در ابتدا قرار بود تا این گروه به عنوان یک گروه هیپ هاپ شروع به کار کند اما در طول زمان سبک های دیگری را نیز پوشش داد.

به طور معمول متن ترانه های این گروه شامل دغدغه‌ های شخصی و اجتماعی، عشق به خود و فردگرایی، سلامت روان، مشکلات دوران مدرسه و فقدان را شامل می‌ شود. جالب است که بدانید آثار گروه بی تی اس اقتباسی از مفاهیم روانشناختی، ادبیات و شامل یک خط داستانی مربوط به جهانی جایگزین است.

این گروه بعد از شروع به فعالیت خود و انتشار آلبوم تک آهنگ خیلی خفن برای مدرسه در سال 2013، اولین آلبوم استودیویی کره ای زبان خود را با عنوان تاریکی و وحشی و اولین آلبوم استودیویی ژاپنی زبان بیدار شو را در سال 2014 منتشر کردند. نخستین آلبوم گروه بی تی اس که یک میلیون کپی از آن در کره جنوبی فروخته شد، به دومین آلبوم آن ها به نام (بال ها) که در سال 2016 منتشر شد، تعلق دارد. جالب است که بدانید این گروه در سال 2017 به عنوان پیشرو موج کره ای وارد بازار موسیقی جهانی شد و رکورد های زیادی را از آن خود کرد. گروه بی تی اس به اولین گروه کره ای تبدیل شد که توانست گواهینامه انجمن صنعت ضبط موسیقی ایالات متحده آمریکا را برای تک‌ آهنگ (مایک دراپ) دریافت کند. این موضوع را هم باید افزود که مدتی قبل برنامه ران بی تی اس از شبکه های جی‌ تی‌ بی‌ سی، جی‌ تی‌ بی‌ سی‌ تو پخش شد که با مخاطبان بسیار زیادی نیز رو به رو شد.

بیوگرافی اعضای بی تی اس

گروه معروف و محبوب بی تی اس شامل 7 عضو به نام های کیم نام-جون (RM)، مین یون-گی (Suga)، جانگ هو-سوک (J-hope)، کیم‌ سوک-جین (Jin)، پارک جی-مین (Jimin)، کیم ته-هیونگ (V) و جئون جونگ-کوک (Jungkook) می باشد. در این قسمت قرار است به بیوگرافی کامل اعضای گروه بپردازیم. هم چنین اسم اعضای بی تی اس به کره ای را نیز برای علاقه مندان بیان خواهیم کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می‌ کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

کیم نام-جون (Kim Nam-joon)

کیم نام-جون با نام کره ای (김남준) متولد سال 1994 در کره جنوبی می باشد که از زمانی که فعالیت خود را آغاز کرده است برای خود نام هنری آرام را انتخاب کرده است و امروزه تمام مردم و طرفداران با این نام هنری او را می شناسند. آرام رپر، تهیه کننده موسیقی و ترانه سرا است. بهتر است که بدانید او رهبر گروه بی تی اس می باشد. آرام علاوه برای این که رهبر گروه است به صورت انفرادی نیز فعالیت می کند و تا به اکنون برای 162 آهنگ ترانه سرایی و آهنگسازی کرده است. هم چنین باید افزود که او 2 میکس‌ تیپ با نام‌ های RM در سال 2015 و Mono در سال 2018 منتشر کرده است.

کیم سوک-جین (Kim Seok-jin)

کیم سوک-جین با نام کره ای (김석진) متولد سال 1992 است که از زمانی که فعالیت خود را در عرصه موسیقی آغاز کرده نام جین را برای خود انتخاب کرده و امروزه در بین مردم با این نام هنری شناخته می‌ شود. جین خواننده و ترانه سرای اهل کره جنوبی است که از سال 2013 فعالیت خود را آغاز کرده است. جالب است که بدانید برخی از طرفداران گروه بی تی اس بیان کرده اند که از آن جایی که جین بزرگ ترین عضو گروه است، باید رهبر و لیدر گروه می شده است. اما به دلیل این که آرام سابقه طولانی تری به عنوان کارآموز داشته است، او به عنوان لیدر انتخاب شده است.

جین یک برادر بزرگتر از خود دارد و در شهر گواچون استان گیونگی-دو کرهٔ جنوبی به دنیا آمده است. شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید جین زمانی که در دبیرستان مشغول به تحصیل بوده است، توسط اس.ام. انترتینمنت کشف می‌ شود، اما او پیشنهاد را قبول نمی‌ کند. جین قصد داشته است تا بازیگر شود به همین دلیل در دانشگاه کنکوک در رشته هنر و بازیگری تحصیلات خود را ادامه داده است و در سال 2017 فارغ التحصیل شده است. این خواننده جهت ادامه تحصیلات تکمیلی، در رشته‌ ای غیر از موسیقی وارد دانشگاه هانیانگ شده است.

در سال 2019 جین از طریق داده‌ های جمع‌ آوری شده توسط شرکت تجزیه و تحلیل گالوپ کره، به عنوان سیزدهمین آیدل محبوب قرار گرفته است. این خواننده از نظر محبوبیت در بین دختران 13 الی 19 ساله در کره جنوبی در رتبه 6 قرار دارد. جین از سال 2018 در هانام دونگ سئول در کره جنوبی زندگی می‌ کند. هم چنین در سال 2018 او به همراه برادر بزرگترش یک رستوران به سبک ژاپنی به نام اوسو سیروموشی در سئول افتتاح کردند.

پارک جی-مین (Park Ji-min)

پارک جی-مین با نام کره ای (박지민) متولد سال 1995 در کره جنوبی است و از زمانی که در عرصه موسیقی فعالیت خود را آغاز کرده است نام جیمین را برای خود انتخاب کرده و هم اکنون تمام طرفداران او را با این نام می‌ شناسند. جیمین خواننده، رقصنده و ترانه‌ سرا است که از سال 2013 فعالیت خود را به عنوان یکی از اعضای گروه بی تی اس آغاز کرده است. جیمین فقط یک برادر کوچک تر از خود دارد و در منطقه گیمجونگ بوسان به دنیا آمده است. او در دوره راهنمایی، در کلاس‌ های آکادمی رقص جاست دنس حضور یافت و رقص‌ های لاکینگ و پاپینگ را آموخت.

جالب است که بدانید جیمین به پیشنهاد یکی از معلمانش در مصاحبه یک کمپانی شرکت کرد، اما در نهایت عضو بیگ هیت اینترتینمنت شد. جیمین از سال 2014 فعالیت انفرادی خود را نیز آغاز کرد و به همراه یکی دیگر از اعضای گروه آهنگ‌ هایی را منتشر کردند. هم چنین او در سال 2018 اولین تک خوانی خود را با عنوان (قول) به صورت رایگان منتشر کرد. جالب است که بدانید از جیمین به عنوان یک رقصنده استثنایی در میان اعضای گروه و کل کی پاپ یاد می‌ شود. صدای او بسیار ظریف و شیرین توصیف شده است. او یکی از محبوب ترین و مشهور ترین آیدل ها در بین مردم کره است.

مین یون-گی (Min Yoon-gi)

مین یون-گی (Min Yoon-gi)

مین یون-گی با نام کره ای (민윤기) متولد سال 1993 در کره جنوبی است. از زمانی که او فعالیت خود را در عرصه موسیقی آغاز کرده است، نام هنری شوگا را برای خود انتخاب کرده و امروزه با این نام هنری شناخته می‌ شود. شوگا رپر، تهیه کننده موسیقی و ترانه سرای اهل کره جنوبی است که در سال 2013 فعالیت خود را به عنوان یکی از اعضای گروه بی تی اس آغاز کرده است. البته باید افزود که او فعالیت های انفرادی نیز قبل از عضو شدن در گروه بی تی اس داشته است، می‌ توان این گونه بیان کرد که فعالیت شوگا از سال 2010 شروع شده است.

جالب است که بدانید شوگا تا به اکنون آهنگساز و ترانه سرای بیش از 100 اثر بوده است. از جمله آهنگ Wine از خواننده Suran که در سال 2017 توانست جایزه بهترین ترک R&B را در جشنواره ملون به خود اختصاص دهد. شوگا یک برادر بزرگتر از خود دارد و در دگوی کره جنوبی متولد شده است. این رپر معروف با شنیدن مافین رگی از استونی اسکانک به رپ علاقه مند شده است و طبق صحبت‌ هایش متفاوت ترین چیزی بود که تا به آن روز شنیده بوده است و بعد از آن تمایل زیادی به رپ خوانی داشته است. او در سن 13 سالگی شروع به نوشتن متن موسیقی و یادگیری میدی کرد و در 17 سالگی در یک استدیو ضبط به صورت پاره وقت فعالیت خود را آغاز کرد.

جالب است که بدانید این رپر معروف پیانیست و تهیه کننده موسیقی هیپ هاپ و آراندبیست می باشد. جف بنجامین از فیوز، میکس‌ تیپ این رپر را (نشانگر قریحه او در تهیهٔ آثار داغ، سبک رپ هاردکور و تبدیل آسیب‌ پذیری‌ هایش به قدرت) توصیف کرد. بهتر است که بدانید هم اکنون شوگا یکی از ثروتمند ترین رپر های کره است، او در سال 2018، یک آپارتمان لوکس به قیمت 3 میلیون دلاری را در کره خریداری کرده است.

جانگ هو-سوک (Jung Ho-seok)

جونگ هو-سوک با نام کره ای (정호석) متولد سال 1994 است، او از زمانی که فعالیت خود را در عرصه موسیقی آغاز کرده نام هنری جی هوپ را برای خود انتخاب کرده است و امروزه با این نام هنری شناخته می‌ شود. او رپر، رقصنده، ترانه سرا و تهیه کننده موسیقی اهل کره جنوبی می باشد. جی هوپ از سال 2012 فعالیت خود را آغاز کرده است و در سال 2013 به عنوان یکی از اعضای گروه بی تی اس زیر نظر بیگ هیت اینترتینمنت شروع به فعالیت کرده است.

جی هوپ بعد از آرام و شوگا سومین فردی بوده است که به گروه بی تی اس پیوسته است. جالب است که بدانید این رپر معروف در سال 2019 به منظور حمایت از دانش آموزان در حال تحصیل دبیرستان پیشین خود مبلغ 89٬000 دلار را به صندوق کودکان اهدا کرد. هم چنین قبل از آن نیز جی هوپ در سال 2018 مبلغ 133٬000 دلار را به همین سازمان اهدا کرده بود که به درخواست او در آن زمان این کار مخفیانه انجام شد. در سال 2016 جی هوپ، آپارتمانی به ارزش 1.6 میلیون دلار در کرهٔ جنوبی خریداری کرد. اما او در سال 2019 تا به اکنون به‌ همراه یکی دیگر از اعضای گروه در محلهٔ هانام-دونگ، سئول زندگی می‌ کند.

کیم ته-هیونگ (Kim Tae-hyung)

کیم ته-هیونگ (Kim Tae-hyung)

کیم ته-هیونگ با نام کره‌ ای (김태형) متولد سال 1995 است که از زمانی فعالیت خود را در عرصه خوانندگی آغاز کرده نام هنری وی را برای خود انتخاب کرده است و هم اکنون با این نام هنری شناخته می‌ شود. او خواننده، بازیگر و ترانه سرای اهل کره جنوبی است که در بین مردم کره و حتی سرتاسر دنیا طرفداران و هواداران بسیار زیادی بدست آورده است، وی از سال 2013 فعالیت خود را آغاز کرده است.

این خواننده معروف یک خواهر و یک برادر کوچک تر از خود دارد و در دوران دبستان تصمیم به خوانندگی گرفته است و در نهایت در اوایل دوره راهنمایی با هدف نوازندگی شروع به یادگیری ساکسوفون کرده است. بهتر است که بدانید او در یکی از صحبت‌ های خود بیان کرده بود که پدرش در این مسیر از او حمایت و پشتیبانی کرده است. در نهایت وی بعد از قبولی در مصاحبه بیگ هیت اینترتینمنت در دگو کارآموز این کمپانی شد. وی در سال 2014 و بعد از فارغ‌ التحصیلی از دبیرستان هنر های کره‌ ای، در رشته پخش و سرگرمی، وارد دانشگاه سایبر جهانی و در اوت 2021 فارغ‌ التحصیل شد. هم چنین از سال 2021 در رشتهٔ مدیریت ارشد کسب‌ و کار در تبلیغ و رسانه، وارد دانشگاه مجازی هانیانگ شد.

وی در سال 2016 اولین نقش آفرینی خود را با حضور در درام هارانگ کی‌ بی‌ اس 2 تجربه کرد. جالب است که بدانید از زمانی که این خواننده محبوب در عرصه موسیقی فعالیت خود را آغاز کرد و به شهرت زیادی رسید، خیلی از هنرمندان از او به عنوان الگو و الهام بخش خود یاد کرده اند. صدای باریتون این خواننده محبوب، به‌ ویژه گستره صوتی و تن (خش‌ دار) او، در کل نقد های مثبتی دریافت کرده‌ است. وی در سال 2020 یکی از ترک‌ های سریال محبوب Itaewon Class را با نام Sweet Night خواند که موفق شد با صدر نشینی در 117 کشور رکورد ادل خواننده معروف را برای بیشترین رتبه یک آیتونز جهان بشکند.

جئون جونگ-کوک (Jeon Jung-kook)

جون جونگ-کوک با نام کره‌ ای (전정국) متولد سال 1997 در کره جنوبی است. او کوچک ترین عضو گروه بی تی اس است که با نام جونگ کوک شناخته می شود. او خواننده و ترانه سرای اهل کره جنوبی است و بهتر است که بدانید این خواننده در بین اعضای گروه بی تی اس از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است. جونگ کوک فعالیت خود را از سال 2013 در گروه بی تی اس شروع کرده است. جونگ کوک فقط یک برادر بزرگتر از خود دارد و در بوسان کره به دنیا آمده است. جالب است که بدانید این خواننده در زمان کودکی آرزو داشته است که بازیکن بدمینتون شود، اما با دیدن اجرای (قلب شکن) جی دراگون در تلویزیون به خوانندگی علاقمند شده است.

در سال 2011 این خواننده در آزمون برنامه استعداد یابی کره ای سوپراستار کی حضور یافت، اما با وجود پذیرفته نشدن در این آزمون، از 7 کمپانی دیگر پیشنهاد مصاحبه دریافت کرد. او بعد از مشاهده اجرای آرام (عضو بی تی اس) تصمیم گرفت تا به بیگ هیت اینترتینمنت ملحق شود. جونگ کوک قبل از شروع به کار برای بهبود مهارت رقص خود در سال 2012 به لس‌ آنجلس سفر کرد و تحت نظر کمپانی رقص موومنت لایف‌ استایل آموزش دید.

در سال 2019 طبق بررسی های انجام‌ شده توسط گالوپ کره، جونگ‌ کوک به‌عنوان سومین سلبریتی محبوب سال کره جنوبی انتخاب شده است. هم چنین در سال های 2016 بیستم، 2017 هفدهم، 2018 هشتم بوده است. در سال 2018 جونگ کوک به‌ مدت ده هفته متوالی در لیست محبوب‌ ترین سلبریتی‌ های چین مجله های چاینا، در رتبهٔ اول بوده است. هم چنین بهتر است که بدانید او در بین طرفداران در رسانه‌ های اجتماعی، از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است. در سال 2018، ویدئویی از خوانندگی جونگ کوک در استودیو، بیشترین ریتوییت آن سال را در توییتر کره از آن خود کرد. هنرمندان متعددی مانند: کیم دونگ-هان و هیونگ‌ سوپ اکس ایونگ از او به‌ عنوان الهام‌ بخش و الگوی خود یاد کرده‌ اند. هم چنین جونگ‌ کوک از جاستین تیمبرلیک، جاستین بیبر و آشر به‌ عنوان الگو های موسیقی خود یاد کرده‌ است.

آهنگ های گروه بی تی اس کدامند؟

آهنگ های گروه بی تی اس کدامند؟

بی تی اس از زمانی که فعالیت خود را آغاز کرده است تا به امروز آهنگ های متعددی را منتشر کرده است و از زمانی که این گروه به شهرت و معروفیت زیادی رسیده است، اکثر آهنگ های بی تی اس با طرفداران و هواداران بسیار زیادی رو به رو شده است. هم چنین هر کدام از آهنگ های گروه بی تی اس مخاطبان خاص خود را به دست آورده است. حال در این قسمت به معرفی برخی از محبوب ترین اهنگ های بی تی اس خواهیم پرداخت، برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید. این موضوع را هم باید افزود که برای مشاهده هر کدام از موزیک ویدیو بی تی اس و یا دانلود آهنگ های بی تی اس می توانید به گوگل مراجعه نمایید و عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید تا به این گونه با نتایج عالی رو به رو شوید.

آهنگ Dynamite

در تاریخ 21 آگوست 2020 این گروه مشهور و معروف برای اولین بار تک آهنگی به نام دینامیت را به زبان انگلیسی منتشر کردند. زمانی که این آهنگ منتشر شد با استقبال بی نظیر مردم در سرتاسر جهان رو به رو شد و طرفداران و هواداران بسیار زیادی به دست آورد. هم چنین جالب است که بدانید موزیک ویدیو دینامیت توانست با 101.1 میلیون بازدید فقط در 24 ساعت اول انتشار رکورد پربازدید ترین ویدیو در این مدت زمان را از آن خود کند. هم چنین آهنگ دینامیت فقط به این رکورد اکتفا نکرد و حتی توانست به رتبه یک در چارت هات 100 بیلبورد آمریکا نیز برسد. این موضوع را هم باید افزود که آهنگ بی تی اس dynamite در هفته دوم این جایگاه را از دست نداد.

جالب است که بدانید خیلی از مردم در سرتاسر دنیا با این آهنگ طرفدار گروه بی تی اس شدند و این گروه توانست با انتشار آهنگ دینامیت طرفداران بسیار زیادی در مناطق مختلف دنیا به دست آورد. برای دانلود اهنگ دینامیت بی تی اس می توانید به گوگل مراجعه نمایید، چرا که در گوگل سایت های موسیقی متعددی برای شما نمایش داده می شود که در اکثر این سایت ها لینک دانلود این آهنگ را برای علاقه مندان و کاربران در صفحات خود منتشر کرده اند.

آهنگ DNA

قطعا طرفداران و آرمی ها آهنگ dna که در سال 2017 و در مراسم American Music Awards اجرا شد را به خوبی به خاطر دارند. این اجرا اولین حضور این گروه در تلویزیون آمریکا بوده است و می‌ توان آن را مهر تاییدی بر توانایی های این گروه به عنوان سوپر استار های بین المللی موسیقی دانست. زمانی که آهنگ dna منتشر شد، با استقبال بی نظیر مردم رو به رو شد و طرفداران بسیار زیادی نیز بدست آورد. به منظور اثبات لیاقت آهنگ دی ن ای برای تکیه زدن به جایگاه اول این لیست می توان به بازدید بیشتر از 770 میلیونی این آهنگ در یوتیوب و رکورد های متعددی که به ثبت رسانده اشاره کرد. برای دانلود این آهنگ زیبا و پرطرفدار می توانید به سایت های موسیقی مراجعه نمایید.

آهنگ Fake love

اگر طرفدار کی پاپ هستید، قطعاً آهنگ Fake love از بی تی اس را شنیده اید، این آهنگ به قدری موفق بود که توسط خیلی از بزرگان موسیقی دنیا نیز مورد تقدیر و تعریف قرار گرفت. جالب است که بدانید آهنگ فیک لاو از بی تی اس در سایت معتبر یوتیوب بیش از 560 میلیون بار بازدید داشته است. برای دانلود این آهنگ نیز می توانید به سایت های معتبر موسیقی مراجعه نمایید.

حاشیه های گروه بی تی اس در رابطه با چه موضوعاتی است؟

حاشیه های گروه بی تی اس در رابطه با چه موضوعاتی است؟

بهتر است که بدانید ملت و اقوام مختلف نگاه های متفاوتی به موسیقی دارند و این احتمال وجود دارد که یک سبک موسیقی از یک قوم و ملت برای مردم دیگر کشور های دنیا جذاب نباشد که این موضوع کاملاً طبیعی است. حال هر از گاهی شاهد حضور برخی از ستاره ها هستیم که سبک موسیقی آن ها، مرز ها را پشت سر گذاشته و مورد علاقه جهانیان واقع شده است که این موضوع شامل گروه بی تی اس نیز می باشد. امروزه از گروه بی تی اس به عنوان یکی از ستاره های جهان یاد می شود. این گروه از هفت جوان خوش چهره، خوش قد و بالای کره ای تشکیل شده است که اعضای این گروه توانسته اند راه چندین ساله را در یک شب طی کنند و در عرض مدت زمان کوتاهی شاهد درخشش گروه خود در سرتاسر جهان بوده اند.

از زمانی که این گروه شناخته شده است، موفقیت‌ های چشمگیری بدست آورده است که این موفقیت‌ ها در پیشرفت آن ها نقش بسزایی داشته است. مدتی قبل شاهد حضور آلبوم عاشق خود باش در صدر پرفروش ترین آهنگ های بیلبورد 200 موسیقی آمریکا بوده ایم. این آلبوم بیشتر از 135 هزار نسخه در آمریکا فروش داشته است که این آمار برای یک گروه کره ای باور نکردنی است. این موضوع را باید افزود که اعضای گروه بی تی اس تمام سعی و تلاششان را کرده‌ اند تا نگذارند هیچ گونه حاشیه‌ ای برای آن ها به وجود آید. این گروه تمام تمرکز و هدفش را بر روی فعالیت و پیشرفت در موسیقی قرار داده است و به همین دلیل حاشیه‌ های زیادی ندارد و توانسته اند این حواشی را کنترل کنند.

اعضای گروه با رفتار و کار هایشان سعی کرده اند تا مخاطبان بیشتری را جذب خود کنند و در حواشی کمتر قرار گیرند. البته این موضوع را هم باید افزود از آن جایی که امروزه این گروه در سراسر دنیا بسیار شناخته شده و معروف شده است، به همین دلیل هر از گاهی برخی از افراد به ویژه مخالفان این گروه و هیتر های آن ها برخی از حواشی را برای گروه بی تی اس به وجود می‌ آورند تا به این گونه برای آن ها مشکلاتی را به وجود آورند.

حواشی بی تی اس که توسط هیتر ها به وجود آمده است

از برخی از حواشی که این افراد (هیتر ها) تا به اکنون برای گروه بی تی اس به وجود آورده اند می توان به مواردی مانند: جدا شدن اعضای گروه از bts، روابط پنهانی آن ها با سایر چهره های معروف، درگیری هایی که با سایر خوانندگان مشهور و معروف داشته‌ اند، درگیری با سایر گروه های موسیقی، بی توجهی به طرفداران و فن هایشان، منتشر شدن شماره تلفن آن ها، هک شدن پیج شخصیشان، مبتلا شدن به بیماری های خاص و برخی از موارد دیگر اشاره کرد. البته این موضوع را هم باید افزود زمانی که حاشیه ای برای گروه بی تی اس به وجود می‌ آید، فورا توسط فن پیج ها و طرفداران بی تی اس، حواشی آن ها سرکوب می شود.

درآمد گروه بی تی اس به چه صورت است؟

درآمد گروه بی تی اس به چه صورت است؟

یکی از متداول ترین سوالاتی که برای اکثر افرادی که گروه بی تی اس را می‌ شناسند و حتی طرفداران آن ها به وجود می‌ آید، این است که منبع درآمد این گروه چیست و اعضای گروه بی تی اس چگونه درآمدزایی می‌ کنند؟ در این باره باید بگوییم گروه بی تی سی یکی از مشهور ترین و معروف ترین گروه های کره ای است که امروزه در سرتاسر جهان طرفداران بسیار زیادی را به دست آورده است و به عنوان یک گروه موفق موسیقی رپ کی پاپ معرفی شده است. حال در مورد منبع درامد گروه بی تی اس باید بگوییم که این گروه با برگزاری تور در مناطق مختلف دنیا، فروش آلبوم ها، فروش تک آهنگ ها، حضور در برنامه های تلویزیونی، انجام مصاحبه های متعدد با شبکه‌ های معروف و مجلات سرشناس، فعالیت به عنوان چهره های تبلیغاتی برای برند ها و کمپانی های معروف و برخی از موارد دیگر درآمدزایی می‌ کنند.

بهتر است که بدانید از آن جایی که گروه بی تی اس طرفداران بسیار زیادی در سرتاسر دنیا دارد، کنسرت های آن ها با استقبال بی نظیر مردم رو به رو می‌ شود و در همان روز اول تمام بلیت کنسرت های آن ها به صورت کامل به فروش می رسد. بیان شده است که گروه بی تی اس میلیون‌ ها دلار از طریق برگزاری تور در مناطق مختلف دنیا به دست می‌ آورد. هم چنین بلیت های آن ها در لیست گران قیمت‌ ترین بلیت‌ های آرتیست ها قرار گرفته است.

این موضوع را هم باید افزود از آن جایی که هر کدام از اعضای گروه به صورت انفرادی هم فعالیت هایی انجام می دهند و بیزینس هایی دارند، به این گونه توانسته اند که درآمد جداگانه‌ ای نیز برای خود به وجود آورند. به هر حال امروزه گروه بی تی اس به یکی از ثروتمند ترین و محبوب ترین گروه های موسیقی دنیا تبدیل شده است. هم چنین اعضای گروه بی تی اس به ثروتمند ترین سلبریتی های کره تبدیل شده اند. شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید مدت ها قبل این گروه با درآمدی حدود 170 میلیون دلار حاصل از تور هایش تبدیل به ششمین هنرمند پردرآمد در لیست پایان سال 2019 و سومین گروه برتر جهان بعد از Metallica و Rolling Stones شد. به این گونه بی تی‌ اس تبدیل به تنها اکت آسیایی حاضر در این لیست شد.

اینستاگرام بی تی اس چه نام دارد؟

در رابطه با اینستاگرام باید بگوییم که یکی از شبکه های اجتماعی پرطرفدار و محبوبی است که اکثر مردم در سرتاسر دنیا از این شبکه استفاده می‌ کنند که این موضوع شامل افراد سرشناس و سلبریتی ها نیز می باشد. حال در مورد اینستاگرام گروه بی تی اس باید بگوییم که اعضای این گروه بنا به قوانینی کمپانی که برای آن ها تعیین کرده است هنوز به صورت جداگانه و شخصی برای خود در اینستاگرام صفحه کاربری راه اندازی نکرده اند و تمام اعضای گروه یک پیج مشترک در اینستاگرام دارند که با عنوان اینستاگرام بی تی اس شناخته می شود و توسط ادمین اداره می شود.

به طور معمول در اینستاگرام گروه بی تی اس، کلیپ ها و آهنگ هایی که خوانده اند برای مخاطبان و طرفداران این گروه منتشر می‌ شود. هم چنین باید افزود که عکس‌ های متعددی از اعضای گروه نیز در این صفحه برای کاربران و فالووران منتشر می شود که این عکس ها و کلیپ ها با لایک و کامنت های زیادی رو به رو می شوند و هم چنین طرفداران بسیار زیادی نیز دارند. امروزه بی تی اس اینستا را مرکز فعالیت خود قرار داده است و تمام آهنگ های این گروه که قرار است به زودی منتشر شود و هم چنین سایر فعالیت های گروه توسط این پیج با مخاطبان و طرفداران آن ها به اشتراک گذاشته می شود.

برای پیدا کردن آدرس اینستاگرام گروه بی تی اس کافیست در قسمت سرچ اینستاگرام بی تی اس را به زبان انگلیسی جستجو کنید تا با نتایج دلخواه خود رو به رو شوید. از آن جایی که پیج اینستاگرام بی تی اس حدود 50 میلیون فالوور و هم چنین تیک آبی دارد، این پیج نسبت به پیج های فیک و یا حتی فن پیج ها به راحتی قابل تشخیص می باشد. در نهایت باید افزود شما با دنبال کردن پیج اینستاگرام بی تی اس می توانید از تمام اخبار و فعالیت های اعضای گروه مطلع شوید.

بی تی اس در ایران چقدر طرفدار دارد؟

بی تی اس در ایران چقدر طرفدار دارد؟

امروزه گروه بی تی اس به یک گروه بین المللی تبدیل شده است که طرفداران و فن های زیادی در مناطق مختلف دنیا دارد که این موضوع شامل ایران نیز می باشد. در نسل جدید بین نوجوان و جوانان ایرانی گروه بی تی اس به شدت پر طرفدار و محبوب شده است تا جایی که بیان شده است که فن های بی تی اس در ایران یکی از بهترین فن های این گروه به شمار می‌ روند. جالب است که بدانید برخی از طرفداران ایرانی این گروه در اینستاگرام، فن پیج هایی برای آن ها راه اندازی کرده اند و به صورت روتین و گسترده مطالب جذابی را در مورد این گروه منتشر می کنند که اکثر این فن پیج ها با مخاطبان و طرفداران زیادی نیز رو به رو شده اند. اگر شما در قسمت سرچ اینستاگرام فن پیج های bts که توسط طرفداران ایرانی آن ها راه اندازی شده است را جستجو کنید با پیج های متعددی رو به رو خواهید شد.

امروزه گروه بی تی اس توانسته است، جایگاه ویژه‌ ای را در بین مردم ایران به ویژه نوجوانان و جوانان به دست آورد و به شهرت و معروفیت زیادی رسیده است تا جایی که مدتی قبل بی تی اس در اخبار ایران نیز سر تیتر خبر ها قرار گرفت و در مورد این گروه صحبت شد. خیلی از فن های ایرانی این گروه بیان کرده اند که بی تی اس بهترین است و دیگر همانند این گروه وجود نخواهد داشت.

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید مدتی قبل خبری منتشر شد که گروه بی تی اس در ایران کنسرت داشته است و به همین دلیل اعضای گروه به ایران آمده اند و کنسرتشان را در شهر تهران برگزار کرده اند. اما در این باره باید بگوییم که این خبر شایعه ای بیش نبوده است و هیچ گاه بی تی اس به ایران برای اجرای کنسرت نیامده است. البته در برخی از مصاحبه‌ هایی که با اعضای گروه بی تی اس انجام شده است، آن ها علاقه خود را به مردم ایران بیان کرده‌ اند و هم چنین افزوده اند که امیدوار هستند که بتوانند به ایران سفر کنند و در ایران نیز کنسرت برگزار کنند، چرا که فن های زیادی در ایران دارند.

بی تی اس و بلک پینک با هم همکاری داشته اند؟

بلک پینک یک گروه دخترانه از کره جنوبی است که اعضای آن متشکل از جیسو، جنی، رزی و لیسا است و توسط وای‌ جی انترتینمنت تشکیل شده است. این گروه اولین بار در سال 2016 با آلبوم تک آهنگ خود به نام مربع اول آغاز به کار کرد. امروزه این گروه به یکی از محبوب ترین و مشهور ترین گروه های کی پاپ تبدیل شده است که در سرتاسر جهان طرفداران بسیار زیادی بدست آورده است. حال خیلی از طرفداران گروه بی تی اس و گروه بلک پینک تمایل دارند تا بی تی اس و بلک پینک با هم همکاری داشته باشند. حتی مدتی قبل خبری با عنوان این که بی تی اس و بلک پینک با همکاری کرده‌ اند در شبکه های مجازی منتشر شد. اما در این باره باید بگوییم که این دو گروه محبوب و مشهور تا به امروز همکاری با هم انجام نداده اند. اما گروه بی تی اس و هالزی یکی از خوانندگان مشهور جهان مدتی قبل همکاری جذاب با یکدیگر داشته اند.

بی تی اس به کره ای یعنی چه؟

بی تی اس به کره ای یعنی چه؟

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید معنی اسم گروه بی تی اس چیست؟ در این باره باید بگوییم که گروه بی تی اس به معنی پسران ضد گلوله است که از 7 نفر تشکیل شده است. بی تی اس یک گروه موسیقی است که تا به اکنون آلبوم های متعددی را منتشر کرده است. هم چنین باید افزود که مدتی است که سریال های بی تی اس نیز ساخته و منتشر شده است که با طرفداران زیادی رو به رو شده است. می توانید در اینترنت دوبله سریال های بی تی اس و هم چنین دوبله طنز بی تی اس را جستجو و مشاهده نمایید.

بی تی اس در گرمی 2021 جایزه دریافت کرد؟

از زمانی که گروه بی تی اس به شهرت و معروفیت زیادی رسیده است و آلبوم ها و آهنگ های بی نظیری را منتشر کرده است، جوایز متعددی را برنده شده است. این موضوع را هم باید افزود که بی تی اس در مراسم گرمی 2021 آهنگ دینامیت را همراه با رقص اجرا کرد و در این برنامه جوایزی را از آن خود کرد.

بی تی اس یوتیوب فعالی دارد؟

یوتیوب یکی از برنامه‌ های مشهور و کاربردی است که توانسته مخاطبان و طرفداران زیادی را جذب خود کند که این موضوع شامل گروه بی تی اس نیز می‌ باشد. البته در این شبکه نیز اعضای گروه به صورت مشترک با هم یک چنل دارند که در این چنل، فیلم ها و موزیک ویدیو های متعددی از اعضای بی تی اس برای مخاطبان منتشر می شود که طرفداران بسیار زیادی نیز در سرتاسر دنیا دارد. بهتر است که بدانید هر ویدیویی که در چنل یوتیوب بی تی اس برای مخاطبان منتشر می شود، میلیون ها بازدید را از آن خود می‌ کند که این موضوع باعث شده است که گروه بی تی اس بتواند از طریق یوتیوب نیز یک منبع درآمد عالی برای خود به وجود آورد.

بی تی اس در برنامه جیمز کوردن حضور یافت؟

بی تی اس در برنامه جیمز کوردن حضور یافت؟

برنامه جیمز کوردن یکی از محبوب ترین و پرطرفدار ترین برنامه های دنیا است که تا به امروز در این برنامه خیلی از افراد معروف و سرشناس، سلبریتی ها، بازیگران و خوانندگان حضور پیدا کرده اند که این موضوع شامل گروه بی تی اس نیز می باشد. مدتی قبل اعضای این گروه در برنامه جیمز کوردن حضور پیدا کردند و بسیار درخشیدن، هم چنین آن ها اجرای بسیار خوبی نیز در این برنامه محبوب داشته اند. این قسمت از برنامه جیمز کوردن با مخاطبان بسیار زیادی رو به رو شد و به یکی از پربیننده ترین برنامه های جیمز کوردن تبدیل شد.

می توانید برای مشاهده بی تی اس در برنامه جیمز کوردن با زیرنویس فارسی به اینترنت مراجعه نمایید. این موضوع را هم باید افزود که در پلتفرم های ویدیویی مانند یوتیوب و آپارات نیز این قسمت از برنامه جیمز کوردن برای علاقه مندان منتشر شده است.

کنسرت بی تی اس در سال 2022 برگزار می شود؟

بی تی اس برترین و محبوب ترین گروه آواز خوانی و رقص کره جنوبی است که تا به امروز در خیلی از مناطق مختلف جهان اجرا داشته است و جوایز زیادی را نیز از آن خود کرده‌ است. کنسرت های این گروه بسیار جذاب و دیدنی هستند و مخاطبان و طرفداران زیادی را جذب خود کرده اند. بیان شده است که به احتمال زیاد کنسرت بی تی اس در 2022 برگزار خواهد شد.

سن اعضای بی تی اس چقدر است؟

در مورد سن اعضای گروه بی تی اس باید بگوییم که جین بزرگ ترین عضو گروه است که متولد سال 1992 می‌ باشد و کوچک ترین عضو گروه جونگ کوک است که متولد سال 1997 می باشد. از سایر اعضای گروه می‌ توان به جی هوپ متولد سال 1994، ارام متولد سال 1994، شوگا متولد 1993، جیمین و وی متولد سال 1995 اشاره کرد.

خانواده اعضای بی تی اس به چه حرفه ای مشغول اند؟

خانواده اعضای گروه بی تی اس در کره جنوبی زندگی می کنند و اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد هر کدام از اعضای خانواده این گروه معروف به دست آورید، پیشنهاد می کنیم که به گوگل مراجعه نمایید.

عکس بی تی اس را در کجا ببینیم؟

عکس بی تی اس را در کجا ببینیم؟

امروزه اعضای گروه بی تی اس به شهرت زیادی رسیده اند و طرفداران بسیار زیادی نیز به دست آورده اند. به همین دلیل عکس‌ های متعددی از آن ها در شبکه‌ های مجازی و هم چنین اینترنت منتشر می‌ شود. برای مشاهده عکس های این گروه می توانید به اینستاگرام بی تی اس و یا اینترنت مراجعه نمایید. شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید تستچی بی تی اس سایتی است که در آن تست کامل در مورد اعضای گروه بی تی اس گرفته می‌ شود.

کراش های اعضای این گروه چه افرادی می باشند؟

مدتی قبل اعضای گروه بی تی اس که در یکی از شبکه‌ ها حضور داشتند در مورد کراششان و این که به کدام سلبریتی ها علاقه مند هستند، صحبت کردند. می توانید با مراجعه به اینترنت و یا آپارات این قسمت از برنامه آن ها را مشاهده نمایید.

توهین بی تی اس به ایران واقعیت دارد؟

خبری با عنوان توهین بی تی اس به ایران مدت ها قبل منتشر شد که حواشی و جنجال زیادی را به وجود آورد. در این باره باید بگوییم که این خبر شایعه و دروغی بیش نبوده است و هم چنین اعضای گروه بی تی اس چندین بار در صحبت‌ های خود بیان کرده اند که مردم ایران را دوست دارند و تمایل دارند تا به ایران سفر کنند.

برای دانلود آهنگ های این گروه چه کاری باید انجام داد؟

برای دانلود آهنگ های این گروه چه کاری باید انجام داد؟

اگر علاقه مند به گروه بی تی اس هستید و تمایل به دانلود آهنگ های این گروه را دارید، پیشنهاد ما این است که به گوگل مراجعه نمایید و عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید تا با این گونه با نتایج عالی رو به‌ رو شوید. امروزه در اکثر سایت های موسیقی لینک دانلود تمام آهنگ های این گروه برای علاقه مندان و کاربران قرار داده شده است که شما با مراجعه به هر کدام از این سایت ها می توانید به راحتی آهنگ مورد نظر خود را جستجو و دانلود کنید و از شنیدن آن لذت ببرید. همچنین اخبار این گروه را از بخش اخبار سلبریتی ها دنبال کنید.

سوالات متداول

گروه بی تی اس چیست؟

‏bts گروه موسیقی رپ کی پاپ است که طرفداران بسیار زیادی دارد و اعضای این گروه شامل: آر ام RM، شوگا Suga، جی هوپ j hope، جیمین Jimin، جونگ کوک Jung kook، وی V و جین Jin می باشند.

معروف ترین آهنگ های گروه بی تی اس چه نام دارند؟

از محبوب ترین و معروف ترین آهنگ های بی تی اس می توان به آهنگ Dynamite، آهنگ DNA، آهنگ Fake love اشاره کرد.

افراد چگونه می توانند به دانلود آهنگ های بی تی اس بپردازند؟

برای دانلود هر کدام از آهنگ های این گروه معروف کافیست تا به سایت های معتبر موسیقی مراجعه نمایید، چرا که امروزه اکثر سایت های موسیقی لینک دانلود آهنگ های بی تی اس را برای مخاطبان و علاقه مندان قرار داده‌ اند.

رهبر و لیدر گروه بی تی اس کیست؟

آر ام متولد سال 1994 در کره جنوبی است، او لیدر و رهبر گروه بی تی اس می باشد. امروزه آر ام توانسته است طرفداران بسیار زیادی در سرتاسر دنیا به دست آورد.

Rate this post

baba voos

مدرک فوق لیسانس فناوری اطلاعات خود را از دانشگاه آلمان دریافت کردم. همچنین به تولید محتوا و دیجیتال مارکتینگ می پردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا