بیوگرافی کریس فرگوسن + تحلیل استراتژی های برد او در پوکر

کریس فرگوسن یکی از پوکر بازان معروف و مشهور آمریکایی است که از راه های مختلفی کسب درآمد می کند و جزو افراد ثروتمند در میان پوکر بازان قرار گرفته است.

کریس فرگوسن کیست

کریس فرگوسن کیست؟

کریستوفر فیلیپ فرگوسن که با نام کریس فرگوسن شناخته می شود در تاریخ ۱۱ آوریل ۱۹۶۳ در آمریکا متولد شده است. این پوکر باز حرفه ای از سن ۱۰ سالگی به انجام بازی پوکر می پرداخت و برای اینکه بتواند در انجام این بازی به صورت حرفه ای تر عمل کند بازی کردن در سایت های مختلفی که مختص به انجام بازی پوکر بود را شروع کرد. وی تکنیک های مختص به خود را آموزش دیده است و توانسته است که در سال ۱۹۹۴ برای اولین بار در مسابقات پوکر که در کالیفرنیا انجام شده است شرکت کند و برنده این مسابقات شود.

کریستوفر فیلیپ فرگوسن یا همان کریس در روز ۱۱ آوریل ۱۹۶۳ به دنیا آمد و یک پوکرباز حرفه ای آمریکایی است. او شش بار در رقابت های سری های جهانی پوکر برنده شده است. این پوکر باز در لس آنجلس به دنیا آمد و جالب است بدانید پدر و مادر او در رشته ریاضی مدرک دکترا دارند. پدر او توماس، استاد دانشگاه UCLA است و در رشته تئوری بازی و احتمال تئوریک تدریس می کند. خود کریس هم در این دانشگاه تحصیل کرد و در رشته علوم کامپیوتر به مدرک دکترا رسید. 

درآمد کریس فرگوسن چقدر است؟

این پوکر باز حرفه ای که از سن ۱۰ سالگی وارد این حرفه شده و در خیلی از مسابقات و هم چنین تورنمنت های بین المللی توانسته به عنوان برنده مسابقات نامیده شود و از این طریق به درآمد بسیار بالایی رسید. در سال 2000  کریس حضور موفقی در سری مسابقات جهانی پوکر داشت و برای اولین بار دستبند این مسابقات را به دست آورد. این موفقیت در بازی 2500 دلاری 7 کارت اتفاق افتاد و جایزه او هم برابر با 151 هزار دلار بود. او به آموزش بازی پوکر به افراد مختلف می پردازد و از آموزش دادن خود مبلغ بسیار زیادی را دریافت می کند. ثروت کریس فرگوسن، در هیچ سایت و منبع خبری اعلام نشده است اما او را می توان جزو پولدار ترین پوکر بازان معروف نامید. 

اینستاگرام کریس فرگوسن چیست؟

برای دیدن و دنبال کردن این افراد در اینستاگرام خیلی راحت می توانید نام این افراد معروف را در سرچ اینستاگرام وارد نمایید و وارد پیج این پوکر باز حرفه ای شوید. این پوکر باز معروف، در اینستاگرام بسیار فعال می باشد و خیلی از عکس ها و فعالیت ها خود را در اینستاگرام با فالوور های خود به اشتراک می‌ گذارد.

بلوف زنی کریس فرگوسن

بلوف زنی کریس فرگوسن چگونه است؟

سبک بلوف زنی فرگوسن کاملا بر پایه ریاضی استوار است و او از دانش قوی اش در تئوری بازی و ایجاد و توسعه شبیه ساز های کامپیوتری استفاده کرده است. از این نظر او کمک زیادی به گسترش این بازی و درک بهتر آن داشته است. تکنیک فرگوسن این است که معمولا آرام و کم حرف است و از لحاظ ظاهری و رفتاری هم کاملا بی حرکت و ساده بازی می کند. همین ویژگی ها باعث می شود رقبا هیچ حدسی در مورد دست پوکر او نداشته باشند و ندانند حمله بعدی اش چیست. 

یوتیوب کریس فرگوسن چه نام دارد؟

این پوکر باز حرفه ای در اکثر اپلیکیشن های اجتماعی فعالیت دارد او در youtube صفحه مخصوص به خود را دارد و در این اپلیکیشن اجتماعی توانسته دنبال کننده های زیادی را جذب نماید. او ویدیو های بازی های خود را در صفحه خود در یوتیوب به اشتراک می‌ گذارد. 

سبک بازی این پوکر باز چگونه است؟

سبک بازی فرگوسن کاملا بر پایه ریاضی استوار است و او از دانش قوی اش در تئوری بازی و ایجاد و توسعه شبیه ساز های کامپیوتری استفاده کرده است. از این نظر او کمک زیادی به گسترش این بازی و درک بهتر آن داشته است. کریس در سال های جوانی از یک کلاه بزرگ گاوچران ها و عینک دودی استفاده می کرد تا بازیکنان دیگر متوجه جوانی و سن کم او نشوند. مو های بلند قهوه ای و ریش منحصر به فردش باعث شد لقب عیسی را برای او انتخاب کنند. تکنیک فرگوسن این است که معمولا آرام و کم حرف است و از لحاظ ظاهری و رفتاری هم کاملا بی حرکت و ساده بازی می کند. همین ویژگی ها باعث می شود رقبا هیچ حدسی در مورد دست پوکر او نداشته باشند و ندانند حمله بعدی اش چیست. 

افتخارات کریس فرگوسن

لقب این پوکر باز چیست؟

 Chris Ferguson بخاطر مو های بلند قهوه‌ ای و ریشش معروف به Jesus یا همان مسیح است. او در اوایل دهه ۲۰۰۰ مخصوصا در مسابقات WSOP خوش درخشید. 

جوایز و افتخارات کریس فرگوسن شامل چه مواردیست؟

این پوکر باز معروف توانست در سال 2000 حضور موفقی در سری مسابقات جهانی پوکر داشته باشد و برای اولین بار دستبند این مسابقات را به دست آورد. کریس در سال 2004 هم در این رقابت ها شرکت کرد و در رویداد اصلی سری های جهانی پوکر به رتبه 26 م رسید. در سال 2008 فرگوسن برای سومین بار به مرحله نهایی سری های جهانی پوکر رسید و با شکست اندی بلاچ، قهرمانی اش را ثبت کرد. بهترین عملکرد کریس در رقابت های جهانی به سال 2017 است. در این دوره از سری های جهانی پوکر، کریس موفق شد در 23 بازی برنده شود و این یک رکورد است. 

همسر کریس کیست؟

در رابطه با همسر و ازدواج این فرد مشهور و معروف تاکنون در هیچ کدام از سایت ها و منابع خبری اطلاعاتی درج نشده است. همچنین او در هیچ کدام از پیج هایی که او در صفحات مجازی دارد در مورد خانواده و همسر خود اطلاعاتی را بیان نکرده است. در مورد دوست دختر کریس فرگوسن، هم هیچ اطلاعاتی وجود ندارد اما او با خیلی از مدل ها عکس های زیادی دارد. کریس فرگوسن در WSOP، او در اوایل دهه ۲۰۰۰ مخصوصا در مسابقات WSOP خوش درخشید. 

آیا کریس فرگوسن موفق به دریافت دستبند پوکر شده است؟

این پوکر باز مشهور در سال ۲۰۰۰ در یکی از مسابقات جهانی شرکت کرد و توانست در این مسابقه برنده شود. جایزه این مسابقه دستبندی است که تمامی پوکر باز ها علاقمند به دریافت این دستبند می باشند که این فرد مشهور توانست با برنده شدن در مسابقه آن دستبند را دریافت کند. 

حاشیه های کریس فرگوسن درباره چه موضوعاتی است؟

در رابطه با حواشی و اتفاقاتی که برای اینکه پوکر باز معروف افتاده باید گفت که او در رسوایی پوکر استارز دخیل بود و به همین علت تورنمنت‌ های لایو را به مدت پنج سال کنار گذاشت. 

حاشیه های کریس فرگوسن

اولین قهرمانی کریس فرگوسن چه زمانی بود؟

اولین بار در سال ۱۹۹۳ در تورنمنت رسمی‌ شرکت کرد و توانست $1600 جایزه نقدی را با کسب مقام چهارم بدست آورد. با شروع قرن جدید، در سال ۲۰۰۰، فرگوسن اولین دستبند طلایش  را در WSOP مسابقات Seven-Card Stud با ورودی $2500 برنده شد. 

آموزش پوکر با کریس فرگوسن را چگونه دنبال کنیم؟

برای دیدن فیلم های آموزشی این پوکر باز معروف و حرفه ای می توانید به سایت های مختلف در گوگل مراجعه نمایید هم چنین می توانید وارد صفحه یوتیوب این بازیکن حرفه ای شوید و تمام ویدیو های آموزشی که تاکنون در صفحه خود منتشر کرده را مشاهده نمایید. 

وب سایت کریس فرگوسن چیست؟ 

این فرد مشهور وب سایت برای خود طراحی کرده است که در این وب سایت انواع بازی های پوکر و قمار در این سایت وجود دارد و شما با رفتن به داخل این سایت می توانید به راحتی تمام بازی هایی که در سایت وجود دارد را بازی نمایید. 

رسوایی کریس فرگوسن به چه علت بود؟ 

در سال 2004، کریس فرگوسن یکی از بنیان گذاران سایت پوکر آنلاین Full Tilt Poker  بود. در روز 20 سپتامبر 2011 وزارت دادگستری آمریکا پرونده ای علیه این وب سایت باز کرد که در آن زمان کریس مدیر این شرکت پوکر آنلاین بود. اتهام این بود که فرگوسن به همراه هاوارد لدرر و ریف فورست به کلاهبرداری از مشتریان شان پرداخته اند و در مورد اعتبار بازی ها به بازیکنان و عموم مردم دروغ گفته اند. مبلغ مورد اشاره در ادعانامه 444 میلیون دلار بود.

سوالات متداول

این بازیکن تا کنون چند بار در مسابقات جهانی برنده شده است؟

او شش بار در رقابت های سری های جهانی پوکر برنده شده است. 

کریس از چه سنی وارد این حرفه شده است؟ 

او از سن ده سالگی با پوکر آشنا شد و در 1994 برای اولین بار در تورنمنت های پوکر در کالیفرنیا شرکت کرد. 

سبک بازی فرگوسن بر پایه چیست؟ 

سبک بازی فرگوسن کاملا بر پایه ریاضی استوار است و به همین جهت خیلی در این حرفه موفق عمل کرده است.

کریس فرگوسن در چه سالی دستبند مسابقات پوکر را به دست آورد؟

در سال 2000 او حضور موفقی در سری های جهانی پوکر داشت و برای اولین بار دستبند این مسابقات را به دست آورد.

Rate this post

mrpool

محقق دیجیتال مارکتینگ هستم. به مدت 12 سال است که زمینه تولید محتوا و ارائه اخبار جدید فعالیت می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا