بررسی دوران حرفه ای کریس اروین که در 10 گرند پری حضور داشت

کریس اروین رانندهٔ سابق مسابقات اتومبیل‌ رانی فرمول یک اهل بریتانیا است که در مجموع در ده گراند پری شرکت کرد. وی در طول دوران فعالیت خود در فرمول یک، توانست دو امتیاز را به نام خود به‌ ثبت برساند.

معرفی کریس اروین

معرفی کریس اروین

در بیوگرافی کریس اروین آمده است که او زاده 27 ژوئن 1942 در واندسورث، لندن است. کریس اروین راننده سابق فرمول یک اهل بریتانیا بوده است. او در دوران حرفه ای خود در ده جایزه بزرگ قهرمانی فرمول یک جهان شرکت کرد و در 16 ژوئیه سال 1966 برای اولین بار به مسابقه پرداخت. وی دو امتیاز قهرمانی به دست آورد. حرفه کریس به دلیل تصادفی که هنگام رانندگی با یک نمونه اولیه اسپرت فورد P68 در سال 1968 متحمل شد، قبل از موعد به پایان رسید. او کنترل خودرو را از دست داد و به شدت از ناحیه سر آسیب دید، اما در نهایت بهبود یافت، اما با این حال او را از مسابقه مجدد باز داشت.

کریس در جشن چهلمین سالگرد پیست تراکستون در آوریل 2008 شرکت کرد و یک مصاحبه سه چهارم صفحه و یک عکس از او در حال ژست گرفتن با رقبای قدیمی دهه 1960 و یک ماشین فرمول دو در ژوئن سال 2008 منتشر شد. در حال حاضر او در روستایی راتلند در بریتانیا زندگی می کند.

کریس اروین چه افتخاراتی در مسابقات اتومبیل رانی دارد؟

کریس علاقه شدیدی به سرعت و رانندگی داشته است و به همین دلیل در جوانی فعالیت خود را در این حرفه آغاز کرده است. هم چنین این موضوع را هم باید افزود که او در 10 گراند پری شرکت کرد و توانست دو امتیاز را به نام خود ثبت کند. هم چنین علاوه بر این که او دو امتیاز قهرمانی را از آن خود کرد، در دوران فعالیت خود به عنوان راننده افتخارات و جوایز متعددی را کسب کرد که این افتخار باعث شهرت و محبوبیت بیشتر او شد و کریس به این گونه توانست جایگاه خوبی را در بین سایر رانندگان حرفه‌ ای به دست آورد. حال اگر تمایل دارید تا از افتخارات کریس اروین به صورت کامل مطلع شوید، پیشنهاد می کنیم که به ویکی پدیای این راننده بریتانیایی مراجعه کنید. افتخارات رنه آرنوکس و ادی اروین نیز در بت سایت بررسی شده است.

این راننده عضو کدام تیم است؟
1968 Chris Irwin (GB) Ford F3L Nurburgring 1000Ks Accident. Shot 5. FL Collection

این راننده عضو کدام تیم است؟

کریس در زمان فعالیت در حرفه‌ اش عضو تیم هایی از جمله Brabham, Reg Parnell Racing بوده است و در هر دوره حرفه ای اش برای این تیم‌ ها مسابقه می داده است و توانسته بود در این مسابقات جوایز و عناوینی را نیز برای این تیم‌ ها کسب کند.

عکس های این اتومبیل ران را در کجا مشاهده کنیم؟

کریس در دوران حرفه‌ ای‌ اش به عنوان یکی از بهترین رانندگان اهل بریتانیا شناخته می شده است که طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی نیز داشته است تا جایی که هنوز هم در میان دوستداران سرعت محبوب و پرطرفدار است . حال اگر تمایل دارید تا به مشاهده عکس کریس اروین بپردازید و به این گونه بیشتر با او آشنا شوید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به شبکه‌ های مجازی مانند اینستاگرام مراجعه کنید. هم چنین با مراجعه به ابزار های جستجو مانند گوگل نیز می‌ توانید عکس‌ ها و یا حتی فیلم های مسابقات این راننده پر افتخار را مشاهده کنید.

آدرس پیج کریس اروین در اینستاگرام چه می باشد؟

آدرس پیج کریس اروین در اینستاگرام چه می باشد؟

این راننده قدیمی و معروف اهل بریتانیا علاقه زیادی به فعالیت در شبکه های مجازی مانند اینستاگرام ندارد و در حال حاضر در یکی از روستا های بریتانیا در کنار خانواده اش و به دور از دنیای مجازی زندگی می کند. اما با این حال برخی از طرفداران و مخاطبان او فن پیج هایی را در اینستاگرام برای این راننده معروف راه اندازی کرده اند و در این پیج ها پست های خوبی را در رابطه با کریس اروین قرار می دهند. حال با مراجعه به این فن پیج ها می توانید عکس ها و کلیپ هایی از کریس را مشاهده کنید. حال برای پیدا کردن آدرس اینستاگرام این فن پیج ها نیز می‌ توانید به قسمت جستجو اینستاگرام مراجعه نمایید.

سوالات متداول

  1. کریس ارویند کیست؟

    او متولد 27 ژوئن 1942 در واندسورث، لندن است. کریس راننده سابق فرمول یک اهل بریتانیا بوده است و در دوران حرفه ای خود در 10 جایزه بزرگ قهرمانی فرمول یک جهان شرکت کرد و دو امتیاز قهرمانی به دست آورد.

  2. آیا او در اینستاگرام فعالیت می کند؟

    او در اینستاگرام هیچگونه فعالیتی ندارد، اما با این حال در اینستاگرام فن پیج هایی دارد که در رابطه با کریس پست هایی را به اشتراک می گذارند.

  3. کریس اروین عضو کدام تیم ها بوده است؟

    کریس در زمان فعالیت در حرفه‌ اش عضو تیم های Brabham, Reg Parnell Racing بوده است.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا