بررسی فساد در سینمای ایران از زبان بازیگران و کارگردان ها

فساد در سینمای ایران به طور غیر قابل باوری وجود دارد. بیشترین مورد، فساد اخلاقی است و در بین هنرمندان و کارگردانان و تهیه کنندگان به طور واضح دیده می شود. مهمانی های شبانه، رابطه های مخفیانه، درخواست های بی شرمانه و استفاده از الفاظ رکیک فقط مقدار کمی از این فساد ها می باشد.

فساد در سینمای ایران چگونه است؟

فساد در سینمای ایران چگونه است؟

در سینما نحوه انتخاب بازیگر به خاطر بازی خوب و تلاشش نیست، بازیگرهای نقش اول را در دورهمی ها و مهمانی ها و پارتی هایشان پیدا می کنند. اما تعدادی از بازیگران نیز از این افشاگری ها ناراحت و عصبانی شده اند مانند ستاره اسکندری که می گوید چرا هنرمندان تعرض ها و تجاوز ها را بعد از بیکار شدنشان مطرح می کنند؟ چرا زمانی که بر روی صحنه فعال هستند چیزی نمی گویند؟ اسکندری می گوید به محض بیکار شدنشان حرف های عجیبی می زنند تا خودشان را بر زبان ها بیاندازند و چهره سینما را مخدوش کنند. رویا تیموریان نیز می گوید سینما مانند خانواده ما است و اگر مسئله ای وجود دارد باید درهمین خانواده مطرح و حل بشود نه اینکه در میان مردم فریاد زد.

تا کنون چه افرادی در رابطه با فساد در سینمای ایران افشاگری کرده اند؟

صبا کمالی

صبا کمالی از اولین کسانی بود که فساد در سینما را رسوا کرد. فرج الله سلحشور، کارگردان معروف نیز از فساد و اوضاع زننده سینما اعتراض کرد.

پرستو صالحی

پرستو صالحی نیز از بیکاری اش به خاطر رد کردن پیشنهاد های بی شرمانه کارگردانان و عوامل پشت صحنه صحبت کرد. آقای مجید سعیدی بازیگر کشورمان هم از اوضاع بد سینما خسته شد و حرف هایی زد. سحر قریشی نیز از رابطه های پنهانی گفت و لیلا بوشهری نیز دلیل قطع همکاری اش با سینما را فساد و رابطه های غیر اخلاقی نام برد.

فهیمه سلطانی

فهیمه سلطانی

فهیمه سلطانی نیز بعد از افشاگری های صدف طاهریان، حرف های او را تایید کرد و نامه ای با امضای 30 بازیگر زن به مجله ای فرستاد و آن را چاپ کرد که بعد از این خبر اصغر پور محمدی در جلسه ای به همه این بازیگران وعده وعید های خوبی داد. السا فیروزآباد که از 7 سالگی بازیگر بوده است، بعد از افشای رسوایی ها دیگر جلوی دوربین نرفت و او گفت که متاسفانه کارگردانان بازیگرها را از مهمانی ها انتخاب می کنند و برای رفع نیاز های خودشان می خواهند نه بازی کردن در فیلم. ساناز سماواتی نیز بازیگری است که به دلایلی که گفتیم ترجیح داد دیگر بازی نکند. مرجان محتشم بازیگر سریال” پس از باران” نیز گفت که دوست ندارد در فضای ناسالم سینما حضور داشته باشد. شاهرخ استخری نیز به خاطر این اوضاع کثیف از سینما جدا شد.

کدام بازیگران ایرانی به فساد در سینمای ایران متهم شده اند؟

از سال 1399 جنبشی به نام” می تو” آغاز شد که زنانی که مورد تعرض قرار گرفته بودند در این جنبش شرکت می کردند و نام متجاوز خود را اعلام می نمودند. در این جنبش ها تعداد بسیاری نام شادمهرعقیلی و محسن نامجو را که دو خواننده بسیار معروف در خارج از ایران هستند، به زبان آوردند. شبنم فرشاد جو در اینستاگرام خودش تصاویر چند مرد را به عنوان متجاوز جنسی قرار داد. مهدی کوشکی، فرهاد اصلانی، مهدی کرم پور و کاوه سجادی حسینی این افراد بودند. سعید پورصمیمی هم که در چند روز گذشته توسط کتایون ریاحی به تجاوز متهم شد. این افراد به عنوان فاسدترین بازیگران سینمای ایران شناخته می شوند. فساد همیشه در سینما وجود داشته است. فساد در سینمای ایران قبل از انقلاب خیلی بیشتر از امروز بوده است.

چگونه افشاگری ها در رابطه با فساد در سینمای ایران را دنبال کنیم؟

چگونه افشاگری ها در رابطه با فساد در سینمای ایران را دنبال کنیم؟

افشاگری در سینما را در اینترنت جست و جو کنید. البته هنرمندان زیادی از متجاوزان خود در صفحه رسمی اینستاگرام خود عکس می گذارند و آن ها را با مردم به اشتراک می گذارند. در یوتیوب و فیسبوک هنرمندان نیز این اطلاعات موجود است. پیج خانه سینما هم ممکن است این اطلاعات را به اشتراک بگذارد ولی بهترین راه دنبال کردن هنرمندان می باشد. با سرچ کردن جمله، فساد در سینمای ایران نی نی سایت، می توانید سوالات خود را بپرسید و اطلاعات به روز و کاملی را از این سایت دریافت کنید.

فساد در سینمای ایران چه حاشیه هایی رقم زده است؟

سینمای ایران حاشیه هایی زیادی دارد که اصلی ترین آن، فساد اخلاقی بازیگران زن سینمای ایران است. رابطه های پنهانی، مهمانی ها، باغ و ویلاهای لواسان، تجاوز و تعرض، تن فروشی از رابطه های سینما است. زنانی که از این اوضاع خسته شده اند یا مورد تعرض قرار گرفته اند سعی دارند که نام این افراد را لو بدهند و آن ها را رسوا کنند. از همین حواشی، تهیه کننده ای سعی داشته است که به زور وارد منزل یکی از بازیگران خانم سینما شود که این موضوع واکنش های زیادی به دنبال داشت. در مدارس سینما، فساد در سینمای ایران از زبان سحر قریشی به هنرجویان تدریس می شود چرا که فساد وضع بسیار وخیمی در سینما پیدا کرده است. برای اطلاعات بیشتر از این حاشیه ها، اعتراف بازیگر ایرانی به ارتباط نامشروع اش تصاویر، را در گوگل سرچ کنید.

سوالات متداول

سوالات متداول

امین فردین در رابطه با فساد درسینمای ایران چه کاری انجام داده است؟

ویدئویی در اینترنت با عنوان، فساد در سینمای ایران امین فردین، منتشر شده است که در آن امین فردین از فحشا، تجارت جنسی و تن فروشی بازیگران زن سخن می گوید.

در رابطه با فساد در سینمای ایران، چرا برخی بهنوش بختیاری را فاسد می دانند؟

بهنوش بختیاری در مصاحبه ای از تعرض به خودش صحبت کرد و بیان کرد که ازمتجاوز خود شکایت کرده است. عده ای این رفتار را، فساد اخلاقی بهنوش بختیاری می دانند.

چه کسانی به عنوان فاسد در سینمای ایران شناخته شده اند؟

فرهاد اصلانی، مهدی کوشکی، کرم پور و پور صمیمی تاکنون متجاوز خوانده شده اند.

Rate this post

mrpool

محقق دیجیتال مارکتینگ هستم. به مدت 12 سال است که زمینه تولید محتوا و ارائه اخبار جدید فعالیت می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا