بازی فکری کودتا چگونه است؟ | معرفی شخصیت های بازی کودتا پلاس

بازی فکری کودتا یکی از بهترین بازی های فکری می باشد که مناسب بزرگسالان می باشد. شما در این بازی به خوبی باید تمامی رقیب ها را کنار زده و خود به عنوان بازمانده بمانید. در این مقاله قصد داریم شما را بیشتر با این بازی فکری بسیار جذاب آشنا کنیم. با ما تا انتها همراه باشید.

توجه داشته باشید که شرایط شرط بندی روی این بازی در سایت های انفجار تایم، حضرات بت و بت بال 90 در دسترس می باشد.

آموزش بازی فکری کودتا

بازی فکری کودتا چگونه است؟

اگر بازی کودتا ویکی پدیا را جست و جو کنید، مشاهده می کنید که اطلاعات مختصری از این بازی برای شما نمایان می شود. در این قسمت نیز می خواهیم به شما اطلاعات بسیار جامع تر از ویکی پدیا به شما ارائه دهیم. بازی فکری کودتا، محصول شرکت after 5 games می باشد. این بازی بسیار هیجان انگیز می باشد. در آن نقش های مخفی بسیاری وجود دارد که هر نقش مخفی وظیفه خاصی را بر عهده دارد. هدف از این بازی این است که شما باید نفوذ تمامی رقیب ها را از بین ببرید و به عنوان تنها بازمانده در نهاد قدرت بمانید.

آموزش بازی فکری کودتا

در این قسمت قصد داریم به صورت کاملا اختصاصی به آموزش بازی فکری کودتا بپردازیم. در ابتدا باید قرعه کشی انجام شود تا بدانید که چه فردی باید بازی را شروع کند. البته توصیه می شود که قبل از شروع بازی، حتما قوانین بازی مطالعه شود. پس از قرعه کشی، به هر بازیکن دو کارت اهدا می شود. بازیکنان هر زمان که بخواهند می توانند کارت های خود را مشاهده کنند اما بقیه افراد نمی توانند. دیگر کارت ها به صورت ستونی در رو به رو بازیکنان قرار گرفته می شود که به آن ها دربار گفته می شود.

سپس به تمامی بازیکن ها، سکه ای اهدا می شود. سکه باید طوری رو به رو بازیکن قرار بگیرد که دیگر افراد بتوانند تعداد آن را بشمارند. بقیه سکه ها به عنوان خزانه در کنار کارت های دربار قرار می گیرند. هر بازیکنی که در طول بازی، دو کارت خود را از دست بدهد، به ناکجا آباد تبعید شده که این موضوع یعنی از دور بازی خارج می شود.

آیا نرم افزار بازی فکری کودتا هم وجود دارد؟

بسیاری از بازی های فکری کارتی وجود دارند که می توانید با نصب آن بر روی تلفن همراه خود، به صورت آنلاین آن ها را بازی کنید. اما بازی فکری کودتا به این شکل نیست و البته ناگفته نماند به نسخه ای فرعی از این بازی وجود دارد که به صورت آنلاین است. تمامی رده های این بازی اعم از بازی فکری کودتا پلاس تنها به صورت کارتی انجام می شود، اما می توانید با جست و جو عبارت هایی مانند نصب بازی کودتا و یا بازی کودتا آنلاین، نوع آنلاین آن را نصب کرده و بازی کنید.

محتویات بازی فکری کودتا چیست؟

بسته بندی این بازی بسیار کوچک می باشد. در محتویات این بازی، مشاهده می کنید که تنها کارت ها و سکه ها وجود دارند. این بازی مجسمه های مینیاتوری ندارد. صفحه بازی ندارد. توکن دارد اما تاس برای بازی ندارد. در ابتدا می توانید با قرعه کشی نفر اولی که بازی را شروع می کند را مشخص کنید و سپس برای بازی در دست های دیگر، کسی که بازی را برده است، به عنوان نفر اول دست جدید انتخاب می شود.

عکس بازی فکری کودتا

عکس بازی فکری کودتا

برای مشاهده کردن عکس های بازی فکری کودتا، می توانید از چند روش استفاده کنید. روش اول جست و جو در قسمت تصاویر گوگل می باشد. از این روش می توانید تعداد عکس های بسیاری از این بازی فکری را با کیفیتی بسیار خوب مشاهده کنید. روش بعدی نیز استفاده از انواع اپلیکیشن های مخصوص عکس می باشد. هر دو روش می توانند تعداد بسیاری از عکس ها این بازی را مشاهده کنید.

قیمت خرید بازی فکری کودتا چقدر است؟

برای این که بازی فکری کودتا را خریداری کنید می توانید با جست و جو عبارت بازی فکری کودتا دیجی کالا را جست و جو کرده و از طریق این سایت علاوه بر این که قیمت بازی فکری کودتا را متوجه بشید، به راحتی از طریق سفارش آنلاین نیز این بازی را خریداری کرده و درب منزل آن را تحویل بگیرید.

این بازی برای کدام رنج سنی مناسب است؟

این بازی برای دسته بزرگسالان مناسب است. رده سنی ای که برای این بازی مناسب است، بالای 14 سال می باشد. این موضوع به این دلیل است که بازی سطح پیچیدگی سبکی ندارد که افراد با سنین پایین بتوانند این بازی را انجام دهند. به همین دلیل بر روی جعبه این بازی نیز قید شده است که این بازی مناسب سن بالای 14 سال می باشد.

تعداد نفرات بازی فکری کودتا باید چقدر باشد؟

روش بازی فکری کودتا به این صورت است که افراد می توانند بین 2 تا 6 نفر در کنار هم جمع شده و این بازی را انجام دهند. مسلما هر چقدر تعداد بازیکن در این بازی گروهی بالا باشد، بازی نیز از هیجان بیشتری برخوردار است. این بازی، جزء دسته بازی فکری هایی می باشد که تعداد بازیکنان در آن دارای انعطاف است.

زمان این بازی چقدر است؟

اگر برای اولین باز اقدام به بازی می کنید، باید بگوییم که حداقل ممکن است یک ساعت و نیم درگیر بازی باشید و تمامی طول این یک ساعت و نیم، هیجان بسیاری را تجربه کنید. اما با هر بار بازی کردن، شما به عنوان یک فرد حرفه ای، ممکن است این بازی را بین نیم تا یک ساعت انجام دهید.

فواید این بازی چیست؟

این بازی فواید بسیاری برای ذهن و فکر انسان دارد. بازی فکری کودتا می تواند قدرت ذهن فرد به هنگام تصمیم گیری را بالا ببرد. این بازی هم چنین می تواند در قدرت تصمیم گیری فرد بسیار تاثیر گذار باشد و ای موضوع را تا حد زیادی بالا ببرد. بازی فکری کودتا می تواند در ذهن فرد حالتی را ایجاد کند که او به کمک آن بتواند قدرت پردازش خلاقیت ذهن خود را بالا ببرد و بتواند در لحظه بهترین تصمیم گیری را انجام دهد.

سوالات متداول

آیا این بازی مناسب کودکان نیز می باشد؟

این بازی تنها مناسب سن بالای 14 سال می باشد. این بازی به دلیل سبک نیمه پیچیده ای که دارد، مناسب کودکان نیست.

چگونه می توان عکس های این بازی را مشاهده کرد؟

به راحتی می توانید با مراجعه به انواع سایت های معتبر با استفاده از جست و جو تصاویر گوگل، عکس های این بازی را مشاهده کنید.

چند نفر می توانند این بازی را انجام دهند؟

این بازی به صورت گروهی انجام می شود و تقریبا بین 2 تا 6 نفر می توانند این بازی را انجام دهند.

این بازی چقدر زمان می برد؟

این بازی بسیار جذاب فکری می تواند بین 30 تا 60 دقیقه زمان ببرد.

Rate this post

mrpool

محقق دیجیتال مارکتینگ هستم. به مدت 12 سال است که زمینه تولید محتوا و ارائه اخبار جدید فعالیت می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا