آموزش بازی دبرنا آنلاین برای شرط بندی

بازی دبرنا یک بازی دورهمی مهیج که به صورت گروهی انجام می شود که قدمت این بازی زیاد می باشد و اکثر افراد در دورهمی ها و جمع های خانوادگی این بازی را انجام داده اند و ساعات بسیار خوشی را با این بازی در کنار هم گذرانده اند این بازی هم به صورت کلاسیک و هم به صورت آنلاین موجود می باشد که می توانید با تهیه آن و انجام این بازی مهیج و گروهی لذت ببرید. اطلاعات کاملی در مورد این بازی در اختیارتان می گذاریم امیدواریم با خواندن این مقاله مشتاق به انجام این بازی مهیج بشوید.

بازی دبرنا چگونه است

بازی دبرنا چگونه است؟

بازی دبرنا یک بازی گروهی می باشد که بیشتر این بازی بر مبنای شانس می باشد در این بازی برنده کسی می باشد که خانه های اعداد خود را که به صورت کارت در اختیار دارد زودتر پر کند یک بازی که تمام افراد با سن های مختلف می توانند انجام دهند همانطور که عنوان شد این بازی به صورت کلاسیک از کارت اعداد و مهره های اعداد و چند لوبیا تشکیل شده است و به صورت آنلاین هم این بازی بر روی گوشی اندروید و آیفون و کامپیوتر نیز قابل نصب است.

آموزش بازی دبرنا

این بازی مهیج و سرگرم کننده بسیار آسان می باشد و تمام افرادی که با اعداد آشنایی دارند می توانند در این بازی شرکت کنند ولی افراد می توانند برای آموزش این بازی به صفحات اینترنتی مراجعه نمایند و فیلم آموزشی این بازی را دانلود نمایند و از آن استفاده کنند. این بازی به این گونه می باشد که در آن یک نفر به عنوان رهبر مهره های بازی را هم می زند و یک مهره را برمیدارد و عدد بر روی آن را می خواند و افراد شرکت کننده که چندین کارت در اختیار دارند که این کارت ها به صورت مساوی در بین افراد شرکت کننده تقسیم شده است اگر عدد ذکر شده در کارت آنها موجود باشد فرد لوبیا را بر روی خانه ای که عدد در آن می باشد می گذارد وهر فردی که زودتر خانه های کارت خود را پر کند برنده شده است و یا به اصطلاح دبرنا شده است. رنج اعداد موجود بر روی مهره ها با اعداد روی کارت ها یکی می باشد. این بازی بسیار مهیح می باشد و افراد تنها با یک بار بازی کردن به آن علاقه مند می شوند و مشتاق می شوند که دوباره بازی را انجام دهند.

بازی دبرنا را چگونه دانلود کنیم؟

علاقمندان به این بازی مهیج و سرگرم کننده می توانند با مراجعه به سایت های اینترنتی مربوط در این زمینه بازی دبرنا را دانلود کنند برای دسترسی به این سایت ها کافی است که دانلود بازی دبرنا را در مرورگر گوگل جستجو کنید و این بازی را دانلود و نصب نمایید و از بازی با آن لذت ببرید.

محتویات بازی دبرنا چیست؟

بازی دبرنا بازی گروهی مناسب جمع های خانوادگی و دورهمی های دوستانه و فامیلی می باشد که این بازی جوی شاد و پر انرژی را برای جمع ها به وجود می آورد محتویات این بازی یک کیسه مهره های اعداد و چندین کارت که اعداد بر روی آن ها نوشته شده است و تعدادی لوبیا می باشد.

آموزش بازی دبرنا

عکس بازی دبرنا

علاقه مندان این بازی مهیج گروهی می توانند برای مشاهده عکس های این بازی به صفحات اینترنتی مراجعه نمایند و با جستجو در مرورگر گوگل عکس های این بازی را ببینند.

انواع بازی دبرنا

بازی دبرنا بازی که شاید تعداد زیادی از ما این بازی را به صورت گروهی در دورهمی های دوستانه و فامیلی انجام داده ایم و اوقات و خاطرات خوشی را با این بازی داشته ایم این بازی به دو صورت کلاسیک و آنلاین می باشد بازی کلاسیک آن را می توان با مراجعه به اسباب بازی فروشی ها خریداری کرد و استفاده نمود و بازی آنلاین آن را می توان با مراجعه به صفحات اینترنتی دانلود نمود.

قیمت خرید بازی دبرنا چقدر است؟

قیمت این بازی قدیمی و دست جمعی نسبت به بازی های موجود در این سبک بسیار مناسب می باشد به طوری که تمام افراد با صرف کمترین هزینه می توانند آن را تهیه نمایند و در جمع خانوادگی خود استفاده نمایند و اوقات مفرحی را سپری کنند.

این بازی برای کدام رنج سنی مناسب است؟

لازمه این بازی آشنایی با اعداد می باشد و رنج سنی افرادی که می توانند در این بازی شرکت کنند از ۷ سال به بالا می باشد. باید به این نکته توجه داشت که در این بازی قطعات کوچکی چون مهره و لوبیا موجود می باشد ولازم است این بازی از دسترس کودکان زیر ۵ سال دور باشد.

تعداد نفرات بازی دبرنا باید چقدر باشد؟

این بازی به صورت گروهی می باشد و افراد به تنهایی نمی توانند آن را بازی کنند تعداد افراد شرکت کننده در این بازی محدود به دو و یا سه نفر نمی باشد و در بازی کلاسیک این بازی معمولا بین ۴ و ۶ نفر برگزار می گردد ولی در بازی آنلاین آن تعداد افراد بیشتر می باشد.

قیمت خرید بازی دبرنا

زمان این بازی چقدر است؟

این بازی زمان مشخص شده ای ندارد و هنگامی این بازی به پایان می رسد که یکی از افراد شرکت کننده زودتر شماره های بر روی کارت های خود را با لوبیا پر کند و به اصطلاح دبرنا بشود. بازی که هر چه تعداد شرکت کنندگانش بالاتر باشد زودتر به پایان می رسد.

قوانین این بازی چیست؟

این بازی مانند تمام بازی های دیگر قوانین خاص خود را دارد و در آن یک فرد به عنوان رهبر در بازی قرار دارد و بقیه افراد با یک دیگر به رقابت می پردازند رهبر شماره های بر روی مهره ها را می خواند و افراد طبق آن شماره ها کارت های خود را با لوبیا پر می کنند.

سوالات متداول

آیا اعداد موجود بر روی مهره ها با اعداد روی کارت ها یکی می باشد؟

رنج اعداد موجود بر روی مهره ها و بر روی کارت ها یکی می باشد.

آیا این بازی به صورت آنلاین نیز موجود است؟

این بازی به صورت آنلاین در گوشی های اندروید و آیفون نیز قابل نصب است.

در اصطلاح به برنده بازی دبرنا چه می گویند؟

در اصطلاح به کسی که برنده شده است می گویند دبرنا شده است

در این بازی چه کسی اعداد بر روی مهره ها را می خواند؟

در این بازی یک رهبر وجود دارد که اعداد بر روی مهره ها را می خواند.

Rate this post

mrpool

محقق دیجیتال مارکتینگ هستم. به مدت 12 سال است که زمینه تولید محتوا و ارائه اخبار جدید فعالیت می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا