آموزش بازی دبرنا به همراه معرفی ترفندهای دبرنا آنلاین

بازی دبرنا یا دبلنا یکی از بازی های بسیار قدیمی ومهیج برای خانواده وجمع دوستان خود می باشد، بازی دبرنا یکی از بازی هایی است که شانس در آن بسیار تاثیر دارد. مزایا این بازی بسیار زیاد است به طوری که شما می توانید با انجام این بازی دقت خود را افزایش دهید. بازی دبرنا یکی از بازی های 300 ساله در ایران می باشد که این نشان دهنده قدمت این بازی در ایران است، شما باید بدانید با وجود این بازی در منزل لحظات خوشی را در کنار خانواده ودوستان خود تجربه می کنید. شما می توانید با داشتن تجهیزات بسیار ناچیزی این سرگرمی را در منزل بسازید وبا انجام بازی آن لذت واشتیاق را به خانواده خود برگردانید. برای ساخت این بازی با ما تا پایان مقاله همراه باشید و همچنین ما در ادامه قصد داریم این سرگرمی را برای شما به چالش بکشیم و روش های بازی واستراتژی های برد را برای شما بازگو کنیم، با بت سایت فارسی همراه باشید.

  • این بازی را شما می توانید در سایت بت گان به صورت گروهی انجام دهید.
بازی دبرنا

بازی دبرنا چیست؟

دبرنا یکی از بازی های گروهی می باشد که نمی توان آن را به صورت تک نفره بازی کرد وهر چه تعداد بیشتر باشد این بازی مهیح تر است. اگر شخص خوش شانسی هستید شاید شما بتوانید سریع تر کارت خود را تمام کنید به همین دلیل بسیاری از افراد به فلسفه بازی عادلانه آن شک دارند وآن را کاملا یک بازی شانسی می دانند، اما با وجود این موضوع بسیاری از افراد به آن علاقه نشان می دهند. دربا بازی می باشد که در جمع های دوستانه اوقات فراغت شما را تکمیل می کند و می توان گفت نسخه آمریکایی آن حدود 100 سال قدمت دارد. در بازی دبرنا باید سرعت عمل بالایی داشته باشید چرا که در برخی از موارد در آخرین لحظه شما بازنده بازی می شود،شما باید بسیار هوشیار عمل کنید تا در صورت خواندن عدد شما،بتوانید سریع خانه را پر کنید، چرا که در برخی از موارد با وجود عوامل حواس پرتی در لحظه آخر شما بازنده این بازی می شوید برای اطلاع از ترفند های دبرنا با ما همراه باشید. در بیشتر کشور های اروپایی این بازی با نام بینگو شناسایی می شود ویکی از پر طرفدار ترین بازی ها در سرتاسر جهان می باشد، هزینه های هنگفتی برای اجرا مسابقات بینگو می شود که بعد از برد در این بازی شما می توانید جوایز نقدی خود را تحویل بگیرید.

بازی دبرنا برای سیستم عامل های مختلف

بسیاری از افراد نمی توانند این بازی را تنها در منزل انجام دهند وبه اصطلاح درگیر این بازی شده اند. شما می توانید بازی دبرنا را همراه خود داشته باشید واین در صورتی است که شما برای دانلود بازی دبرنا اقدامات لازم را انجام داده باشید. شما می توانید این بازی را از طریق لینک های متفاوت در سایت ها دانلود کنید و یا با استفاده از لینک های تلگرامی به دانلود آن نزدیک تر شوید. باید بدانید بازی آنلاین دبرنا دارای شور واشتیاق زیادی می باشد وشاید زمان زیادی را از شما بگیرد، بازی های آنلاین دبرنا در حال حاضر دارای قوانین جدیدی می باشد که باعث رشد وتقویت دقت وتمرکز شما می شود، با ما همراه باشید تا طریقه دانلود آن را برای شما بازگو کنیم.

دبرنا اندروید

اگر می خواهید بازی دبرنا را در گوشی خود داشته باشید و در اوقات فراغت آن را بازی کنید، می توانید با استفاده از لینک های دانلودی در سایت های متفاوت به دانلود آن بپردازید ویا با استفاده از پلی استور در سیستم عامل اندروید به دانلود آن فکر کنید. ناگفته نماند بازی های بسیار زیادی وجود دارد که به جز بازی دبرنا بازی های دیگری را نیز دارا می باشد شما می توانید با دانلود اپ های مولتی گیم از این بازی بهره مند شوید. باید بدانید بازی های موجود در سیستم عامل های متفاوت در حال حاضر دارای قوانین بسیار جالبی شده است وبا انجام این سرگرمی،شما متوجه تفاوت این بازی می شود.

daberna برای آیفون

دانلود بازی دبرنا برای اپل با استفاده از لینک های موجود در سایت ها، کمی سخت می باشد. شما می توانید از طریق اپ استور به دانلود این بازی بپردازید اما اگر می خواهید اپی که دانلود کرده اید فارسی باشد باید به دانلود این بازی از طریق اپ های ایرانی مانند اپ استور فارسی و… کنید. به یاد داشته باشید در برخی از موارد با دانلود بازی های مولتی گیمی از استفاده این بازی بهره مند می شود. این سرگرمی در حال حاضر با بروز رسانی های بسیار خود به تقویت هوش وزکاوت شما می پردازد و دقت شما را نسبت به مسائل بالا می برد. بیشتر بازی های مشابه به شما قابلیت داشتن 1 الی 8 کارت را می دهد واین امر باعث جذابیت بیشتر این سرگرمی در اپ ها می شود.

daberna برای ویندوز

برای دانلود دبرنا برای ویندوز خود، می توانید با استفاده از مرورگر سیستم خود، لینک های بدون نیاز به نصب ویا کرک دار را دانلود کرده وبا انجام مراحل مشخص، آن را دانلود کنید. باید بدانید بازی هایی مانند دبرنا در سیستم شما زیاد فضا اشغال نمی کند وشما می توانید با دانلود بازی های فکری در سیستم خود اوقات فراغت خود را به خوبی پر کنید. برای بازی بهتر باید توانایی وعکس العمل بدن خود را بالا برید واین موضوع حتی در بازی های آنلاین نیز بسیار مهم می باشد، چرا که در بازی آنلاین بینگو نیز امکان دارد شما در آخرین لحظه ببازید. البته شما می توانید این سرگرمی را به صورت آفلاین نیز بازی کنید اما بازی آنلاین دارای شور واشتیاق بیشتری نیز می باشد.

خرید بازی دبرنا چگونه ممکن می شود؟

خرید بازی دبرنا چگونه ممکن می شود؟

شما می توانید بازی دبرنا را از فروشگاه های محلی تهیه کنید، چرا که این بازی به دلیل محبوبیت بسیار زیاد در دسترس می باشد و بسیاری از فروشگاه های خرازی و یا فروشگاه های مخصوص بازی آن را دارا می باشند.اگر به دنبال خرید اینترنی آن هستید باید به یاد داشته باشید سایت های معتبر بسیار زیادی در سرتاسر کشور وجود دارد که شما با استفاده از آن ها ویا پیج اینستاگرام آن ها می توانید به خرید خود ادامه دهید. باید به یاد داشته باشید بازی دبرنا بسیار در دسترس است و شما می توانید با کمی جستجو آن را در اطراف منزل خود پیدا کنید. برای خرید از پیج ها وسایت های متفاوت حتما به معتبر بودن آن توجه کنید، چرا که با وجود بسیاری از کلاهبردان اینترنتی، شما ضرری در خرید خود نکنید. فروشگاه اینترنتی دیجی کالا یکی از معتبر ترین سایت ها برای فروش می باشد وشما می توانید برای خرید های خود از این سایت معتبر استفاده کنید، امروزه بیشتر افرادی که مشتریان این سایت بوده اند با رضایت کامل بسته خود را تحویل گرفته اند.

دبرنا کودک چیست؟

باید بدانید این سرگرمی محدودیت سنی ندارد وشما می توانید این بازی را برای کودک خود خریداری کنید، اما امروزه به دلیل استفاده بسیار زیاد از این بازی در بین کودکان، طرح های انیمیشنی زیادی به این بازی اضافه شده است. شما می توانید برای تقویت دقت کودک خود، این بازی را برای آن تهیه کنید وبه یاد داشته باشید که با وجود این بازی کودک شما برد وباخت را به خوبی فرا می گیرد، چرا که در بازی دبرنا، شانس در برخی از موارد در خانه شما را می زند، اما در برخی از موارد شانس با شما یار نیست وشما حتما با باخت روبه رو می شوید. بازی دبرنا یکی از بازی های مهیج وساده برای کودکان است ودر برخی از موارد دبرنا را با طرح هایی کودکانه به فروش می رسد تا کودکان جذب این بازی شوند. این سرگرمی برای کودکان دارای مهره های کم تری می باشد ودامنه اعداد بسیار پایین می باشد اما باید بدانید که کودک شما از پس بازی کردن در کنار شما بر می آید و می تواند با بازی کردن با افراد بزرگ تر خانواده، خود را به راحتی وقف دهد وبا این عمل هوش وزکاوت خود را محک بزند.

دبرنا هک شده هم داریم؟

دبرنا هک شده هم داریم؟

در برخی از وارد شما بعد از دانلود اپ مورد نظر خود باید مبلغ نا چیزی را پرداخت کنید واین امر نشان دهنده کیفیت این اپ می باشد، اما در بیشتر مواقع اپ های رایگانی در سایت ها وجود دارد که شما به دانلود آن می پردازید واز آن استفاده نیز می کنید. بسیاری از سایت ها ولینک های موجود در تلگرام بازی دبرنا را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهند که به آن نسخه، نسخه هک شده می گویند. به یاد داشته باشید در برخی از موارد بازی دبرنا با نام بینگو برای شما ارائه داده می شود که نسخه آمریکایی این بازی می باشد واز نظر نحوه بازی هیچ تفاوتی با نسخه ایرانی آن ندارد. شما می توانید با دانلود اپ های مولتی گیم از وجود بازی دبرنا در کنار بازی های فکری دیگر لذت ببرید، چرا که بازی دبرنا در بیشتر نسخه ها در اپ های مولتی گیم ارائه داده می شود و اگر به دنبال اپ تنها آن هستید می توانید از طریق لینک های موجود در سایت به دانلود آن بپردازید.

قیمت های دبرنا بازی فکری

در حال حاضر قیمت دبرنا به طور دقیق مشخص نمی باشد، چرا که این سرگرمی دارای انواع متفاوتی می باشد که این تفاوت در ظاهر آن دیده می شود. شما می توانید برای خرید این بازی ساده ومهیج از طریق سایت های معتبر مانند دیجی کالا اقدام کنید وبعد از دو روز کاری آن را تحویل بگیرید. بازی دبرنا در حال حاضر در فروشگاه ها از قیمت 45000 تومان شروع به فروش می رسد و در برخی از موارد شما می توانید این بازی را به قیمت ارزان تر در سایت های معتبر پیدا کنید.شما می توانید برای خرید آن به فروشگاه های مخصوص بازی سر بزنید وبا تنوع بیشتری از این بازی روبه رو شوید. البته باید بدانید برای اقدام به خرید اینترنتی این سرگرمی باید اعتبار سایت مورد نظر خود را بسنجید، چرا که امروزه بسیاری از سایت ها و پیج های اینستاگرامی با گرفتن مبلغ، هیچ بسته ای را برای شما ارسال نمی کنند.

روش بازی دبرنا چه می باشد؟

روش بازی دبرنا چه می باشد؟

بازی بینگو دارای قوانین پیچیده ای نمی باشد وشما می توانید با خواندن یک بار قوانین آن، به انجام آن بپردازید. در بازی دبرنا شما باید قوانین بسیار ساده ای را دنبال کنید که به راحتی از پس آن بر خواهید آمد. باید بدانید بازی دبرنا در کشور های اروپایی دارای جایز نقدی بسیار زیادی است وبسیاری از مردم وقت خود را با این بازی پر می کنند. شما برای انجام این بازی باید گوش شنوا داشته باشید تا در صورت اعلام شماره شما بتوانید آن خانه را زود پر کنید. با پر کردن تمام خانه های کارت خود، شما برنده هستید و این در صورتی است که تمامی برگه های خود را پر کرده باشید. شما باید در این بازی با پرت کردن حواس دیگران خود را به برد نزدیک تر کنید، چرا که هیچ قانونی راجع به سکوت در هنگام این بازی نمی باشد واین عمل باعث هیجان بیشتری نیز می شود. در ابتدا بازی باید بدانید که اعداد خوانده شده تنها باید یک الی دو بار خوانده شود ودرغیر این صورت از کیسه اعداد خارج می شود. شما می توانید در هنگام این بازی به خوردن وآشامیدن بپردازید واین امر باعث راحتی این بازی وطولانی شدن زمان بازی می شود.

تقلب در بازی دبرنا چگونه است؟

باید بدانید بازی کردن باعث اشتیاق در شما می شود؛ اما با وجود تقلب دیگر آن اشتیاق را ندارد. بازی دبرنا یکی از بازی هایی است که تقلب در آن بسیار ساده می باشد، البته این در صورتی است که شما در جمع های خانوادگی ودوستانه خود به انجام این بازی بپردازید، چرا که اگر به صورت آنلاین به انجام این بازی پرداخته اید بازید بدانید که تقلب کردن اصلا امکان پذیر نیست. شما می توانید در زمان اعلام اعداد، اعدادی که در برگه خود وجود ندارد را به جای دیگر اعداد اعلام کنید. به این صورت که اگر شخص دبرنا گردان عدد یک را صدا زد وشما آن را در کارت خود ندارید، اما مهره آن را در دست خود دارید با اعلام کلمه درست ویا دارم مهره را روی یک عدد دیگر قرار دهید. شما می توانید این کار را تا زمان برنده شدن خود ادامه دهید.

کد هدیه بازی دبرنا آنلاین چیست؟

کد هدیه بازی دبرنا آنلاین چیست؟

یکی از آپشن های بازی آنلاین انواع هدیه های آن ها می باشد که امروزه بسیار رایج است شما با استفاده از دبرنا مود در بازی های آنلاین می اونید از این آپشن استفاده کنید. در زمان بازی آنلاین این سرگرمی در سایت های متفاوت، کد هدیه ای برای بنده در نظر گرفته می شود. برخی از سایت های شرط بندی با وجود این کد های هدیه بازی دبرنا یا بینگو را جایزه دار می کنند واین در صورتی است که در هنگام ورود شما مقداری از پول خود را در این بازی قرار می دهید ودر صورت برنده شدن با استفاده از کد هدیه می توانید هدیه خود را تحویل بگیرید. اگر فکر می کنید کد های هدیه دارای مبالغ کمی است، باید به شمابگوییم که با وجود افراد زیادی که در این بازی ها شرکت می کنند، اپ ها مبالغ زیادی را برای هدیه در نظر گرفته اند.

آموزش بازی دبرنا تصویری و آسان

اگر به دنبال آموزش و دیدن عکس های بازی دبرنا می باشید، می توانید با استفاده از لینک های موجود در سایت ها، برای دیدن فیلم اموزش بازی دبرنا اقدام کنید. شما می توانید از طریق آپارات و یا سایت یوتوب به دنبال آموزش این بازی باشید. در بسیاری از مواقع بیشتر افراد ترجیح می دهند آموزش بازی ها را به صورت آنلاین ار طریق ویدیو ها وکلیپ های موجود دنبال کنند چراکه در هنگام دیدن فیلم شما تمامی مراحل را به خوبی خواهید فهمید. برای دیدن فیلم های مربوط به آموزش این بازی با ما همراه باشید. شما می توانید در این مقاله نحوه بازی را فرا بگیرید و با انجام استراتژی های ذکر شده به برد نزدیک تر شوید، با ما تا آخر مقاله همراه باشید.

نحوه بازی دبرنا به چه صورت است؟

نحوه بازی دبرنا به چه صورت است؟

بازی دبرنا یکی از قدیمی ترین بازی ها در بین خانواده های ایرانی می باشد که در بیشتر مواقع در منزل آن ها وجود دارد. این بازی دارای تعدادی مهره وکارت می باشد که کارت ها را به نسبت تعداد بازیکنان تقسیم می کنند. اصولا این بازی یک گرداننده دارد که در صورت نیاز می تواند خود، در بازی حضور داشته باشد. تعداد کارت ها در این بازی 21 عدد می باشد وتعداد مهره ها90 عدد می باشد. بر روی این مکرت ها اعدادی از یک تا نود ونه قرار دارد واین کارت ها در بین افراد به طور مساوی تقسیم شده است. کیسه مهره ها باید دست گرداننده باشد تا در هنگام شروع بازی با قاطی کردن مهره ها وبیرون آوردن یکی از آن ها بازی را شروع کند. گرداننده با اعلام عدد روی مهره به بازیکنان اجازه می دهد، اگر عدد روی کارت آنها قرار دارد با استفاده از حبوبات وسنگ ریزه روی آن خانه عدد را پر کند. گرداننده باید در پایان بازی تمامی اعداد را چک کند تا در صورت تقلب آن شخص، رتبه اول به آن تعلق نگیرد.

تعداد بازیکنان

باید بدانید بازی دبرنا یک بازی گروهی می باشد وباید به صورت گروهی اجرا شود و هر چه تعداد افراد بیشتر باشد این بازی مهیج تر است. در برخی از موارد که تعداد بازی کنان بسیار زیاد می شود، دو بازیکن با یک کارت بازی می کنند واین بازی به صورت گروهی انجام می شود. اگر تعداد بازیکنان کم باشد شما می توانید با پخش تعداد بیشتری کارت، این بازی را مهیج تر وسخت تر کنید. به یاد داشته باشید برای بازی دبرنا هیچگونه محدودیتی وجود ندارد وتنها تعداد افراد در هیجان این بازی تاثیر دارد.

وسایل مورد نیاز

اگر می خواهید بازی دبرنا را بدون خرید در منزل تهیه کنید باید بدانید که با کمی وقت گذاشتن شما این بازی را برای خود ساخته اید. شما می توانید با نوشتن اعداد از یک تا 99 بر روی کاغذ و تهیه کارت های یکسانی که تعدادی اعداد روی آن قرار د ارد زمینه این بازی را فراهم کنید. با داشتن تعدادی حبوبات مانند نخود ولوبیا می توانید این بازی را انجام دهید وبدون هزینه، خانواده خود را سرگرم کنید. برای انجام این سرگرمی شما به 99 عدد مهره و 21 عدد کارت نیاز دارید که در بین افراد تقسیم می شود و این تقسیم نسبت به تعداد افراد بازی می باشد، بعد ار تقسیم کارت ها در بین افراد می توانید با خواندن اعداد روی مهره بازی را شروع کرده ودر صورت شنیدن کلمه دبرنا و یا بینگو بازی را متوقف بکنید.

سوالات متداول

برای انجام بازی دبرنا چه وسایلی نیاز داریم؟

باید به یاد داشته باشید برای بازی دبرنا شما نیاز به وسایل بسیار ساده ای دارید که شامل تعدادی حبوبات مانند نخوذ ولوبیا می باشد و تعدادی کارت مک اعداد زیادی از یک تا نود ونه روی آن قرار دارد. با اعلام اعداد و پر کردن خانه ها به وسیله حبوبات شما به انجام این بازی مهیج پرداخته اید.

آیا بازی دبرنا با مهارت انجام می شود؟

بیاد بدانید بازی دبرنا تنها به عاملی به نام شانس ربط دارد و شما می توانید با شانس خود، این بازی را ببرید. بسیاری از افراد خوش شانس در این بازی، خیلی زود کارت خود را پر کرده وبا گفتن کلمه دبرنا یا بینگو برنده بازی شده است.

برای این بازی چه تعداد بازیکن لازم است؟

باید بدانید برای شروع بازی دبرنا نباید تعداد شما کمتر از 3 نفر باشد، چراکه بازی از جلوه هیجان خود خارج می شود. اگر تعداد شما بیشتر باشد این بازی دارای هیجان بیشتری می باشد و برنده بسیار دیر مشخص می شود اما در صورت کم بودن افراد تعداد کارت ها را بیشتر کنید تا بازی به هیجان اولیه خود باز گردد.

نحوه بازی دبرنا به چه صورت است؟

برای انجام بازی دبرنا باید بدانید که شما نیاز به تعدادی مهره وکارت دبرنا دارید که می توانید در صورت تمایل نداشتن به خرید آن، در منزل این بازی را تدارک ببینید. شما باید بدانید که بازی دبرنا به این صورت است که شخصی به نام گرداننده با خواندن اعداد داخل کیسه برای شما، شما را وادار می کند تا در صورت بودن آن عدد در کارت های خود، آن خانه را با لوبیا ونخود پر کنید. اگر تمامی خانه های روی کارت شما پر شد می توانید با گفتن کلمه بینگو ویا دبرنا برنده بازی باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا