ماجرای دنیا دادرسان و علیرضا جی جی با ویدئو پیشنهاد بیشرمانه علیرضا جی جی

رابطه دنیا دادرسان و علیرضا جی جی در روز های اخیر سر و صدای بسیار زیادی به پا کرده است و دنیا دادرسان با استوری که در تاریخ 12 سپتامبر گذاشت بیشتر به این حاشیه دامن داد. در این متن در خصوص استوری دنیا دادرسان در مورد علیرضا JJ صحبت خواهیم کرد و رابطه این 2 نفر با هم را بررسی خواهیم کرد. با اخبار سلبریتی ها در خدمت شما هستیم.

استوری دنیا دادرسان در مورد علیرضا جی جی

استوری دنیا دادرسان در مورد علیرضا جی جی

روز گذشته بود که خواننده پاپ ایرانی دنیا دادرسان استوری جنجالی گذاشت که بالافاصله بعد از چند ساعت این خبر و استوری را پاک کرد. شرح این استوری از زبان خود دنیا را در زیر برای شما می آوریم.

این یه عکس از آخرین بازی بود که این آقا با من ویدیو کال کرد و تنها دلیلی که جوابشو دادم برای این بود که رکورد کنم همه چیو، اینجا من 17-18 سالم بود فقط و ایشون دوست دختر داشت. ویدیو کامل و دارم اما اینقدر این آدم کثیف که منم روم نمیشه کاملشو بزارم.

دنیا این مطلب را در پی صحبت های علیرضا جی جی در لایو اخیرش با اسکرین شاتی از صفحه لایو علیرضا منتشر نمود و پس از ساعاتی از صفجه خود پاک کرد.

مصاحبه دنیا دادرسان در مورد علیرضا جی جی

در مصاحبه ای که چندین ماه پیش با دنیا دادرسان انجام شده بود. وی گفته بود که یکی از اعضای زد بازی به او پیشنهاد بیشرمانه داده بود و در این استوری همه شک و شبه ها آشکار شد. شما با سرچ کردن نام این 2 فرد در گوگل می توانید به راحتی به مصاحبه دنیا در خصوص جی جی و زد بازی دسترسی داشته باشید.

دنیا دادرسان و علیرضا جی جی با یکدیگر رابطه داشته اند؟

دنیا دادرسان و علیرضا جی جی با یکدیگر رابطه داشته اند؟

خیر این 2 با یکدیگر هیچ رابطه ای ندارند. بهترین دلیل برای رد کردن این 2 فرد فاصله این 2 نفر می باشد زیرا دنیا در استرالیا زندگی می کند و جی جی در فرانسه و گاها انگلیس پس رابطه این دو نفر کمی عجیب می آید.

ولی با توجه به استوری و فیلمی که دنیا از علیرضا داد مطمئن شدیم که خواننده رپ گروه زد بازی پیشنهاد بیشرمانه برای رابطه جنسی به دادرسان داده است و نکته جالب اینجاست که این اولین باری نیست که این اتفاق برای این رپر می افتد.

پاسخ jj خواننده زد بازی به این خواننده پاپ ایرانی

علیرضا در لایوی به این شایعات بسیار راحت جواب داد و خیلی کوتاه و مختصر در لایوش به علاقه دنیا به خودش پرداخت و گفت علاقه دنیا به خودش بی تاثیر در صحبت هایشان نبوده است. باید دید این 2 در ادامه چه حاشیه هایی می سازند که در اینجا به صورت مستقیم به آن بپردازیم. پس با ما تیم بت سایت فارسی همراه باشید.

پاسخ جی جی به دنیا

سوالات متداول

دنیا دادرسان و علیرضا جی جی با هم بوده اند؟

به هیچ عنوان، در این بین فقط یک پیشنهلاد رابطه جنسی ساده بوده است.

لایو دنیا دادرسان و علیرضا جی جی در چه خصوصی بود؟

این 2 یکدیگر را دیس کرده اند در لایو هم و هر 2 گفته اند که طرفین به یکدیگر علاقه مند هستند.

Rate this post

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

‫2 دیدگاه ها

  1. ویدئو کال فیک بوده.تابلو شده که فقط واسه معروف شدن این جریانو راه انداخته
   چطوری بهت پیشنهاد رابطه داده بعد سال بعدش رفتی بغل یارو عکس انداختی
   در ضمن نسیم هم از وقتی از زدبازی شوت شد بیرون عقده داشته تابلوعه هرچی اتفاق بیفته حتی دروغ به گروه نسبت بده
   اونطرف هم امثال مدگل و فدایی و پارسالیپ منتظر بودن که از …. کره بگیرن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا