بیوگرافی الناز گلرخ با عکس قبل عمل و ماجرای جدایی او از حمید فدایی

الناز گلرخ یکی از بیوتی بلاگر های معروف اینستاگرام می باشد که می توان گفت جز زیبا ترین زنان ایرانی نیز می باشد. وی در حال حاضر در دبی زندگی می کند و با شرکت های بزرگی قرار داد های کاری دارد. ما در این مقاله به طور کامل بیوگرافی الناز گلرخ را برای شما توضیح می دهیم و حواشی مربوط به او و حمید دوست پسرش را بازگو می کنیم. بهتر است بدانید که الناز در حال حاضر بزرگ ترین رقیب صدف بیوتی است و بسیاری از افراد آن ها رابا یک دیگر مقایسه می کنند. با بخش معرفی سلبریتی ها از بت سایت فارسی همراه شما هستیم.

الناز گلرخ

الناز گلرخ کیست؟

الناز یکی از مدل های قد بلند ایرانی می باشد که در عرصه آرایش و مد و فشن فعالیت می کند. بهتر است بدانید که وی در حال حاضر یکی از بهترین بیوتی بلاگر های ایرانی می باشد که بسیار خوب از پس کار خود بر می آید. وی درباره بیوتی بلاگری این گونه می گوید که شغل اصلی من میکاپ آرتیست بودن می باشد اما به شدت علاقه دارم در صنعت مد و فشن فعالیت داشته باشم.

آیا اینستاگرام الناز گلرخ تیک آبی دارد؟

بهتر است بدانید که این میکاپ آرتیست زیبا در حال حاضر در صنعت مدلینگ فعالیت زیادی دارد و به همین دلیل بسیاری از برند ها و کمپانی های معروف با او قرار داد های بسیار زیادی می بندند. بهتر است بدانید که حدود 6 سال پیش وقتی او هنوز در ایران زندگی می کرد اولین قرار داد خود را با یکی از کمپانی های لوازم آرایش برای آرایش کریسمس بست، به گفته الناز چون در ایران زندگی می کرد نمی توانست به راحتی محصولات را دریافت کند و به همین دلیل مجبور بود با یکی ازدوستان خود در دبی هماهنگ کند تا محصولات را بگیرد و بعد برای الناز بفرستد. برای ورود به پیج الناز گلرخ در اینستاگرام کلیک کنید.

یوتیوب الناز گلرخ چقدر برای او درامد زایی دارد؟

باید بدانید که الناز از تمامی راه های درآمدی خود کسب درآمد می کند و به گفته خود اگر در این راه موفق می شد وارد یک راه پول ساز دیگر می شد. وی در حال حاضر در تمامی اپ ها فعالیت می کند و از سایت یوتوب تبلیغات دریافت می کند. الناز گلرخ اینستا خود را بسیار فعال نگه داشته است و به گفته خود او تنها از روزمره خود برای فالور های خود ویدیو می گذارد. یوتیوب الناز گلرخ را از اینجا دنبال کنید.

الناز گلرخ و سلنا گومز

این روز ها مشاهده می‌ شود که خیلی از میکاپ آرتیست‌ ها در مراسمات برند های لوازم آرایشی چهره‌ های معروف و کمپانی‌ های مختلف حضور پیدا می‌ کنند تا به گونه‌ ای به تبلیغات آن برند بپردازند. حال این موضوع را هم باید افزود که مدتی قبل الناز گلرخ میکاپ آرتیست، مدل و بلاگر معروف ایرانی در مراسم برند آرایشی (Rare Beauty) که متعلق به سلنا گومز خواننده و بازیگر معروف آمریکایی است حضور یافت.

الناز گلرخ که مهمان افتخاری این مراسم در پاریس بوده است، در صفحه اینستاگرامش پستی منتشر کرد و نوشت: من غش آخه چقدر این فرشته مهربون، زیبا، آروم و دوست‌ داشتنیه! خیالتون راحت، خودش میدونست کلی فن از ایران داره و کلی سلام رسوند. در این مراسم، این میکاپ آرتیست‌ معروف در کنار سلنا گومز تصاویری از خود به یادگار به ثبت رساند و این تصاویر را در صفحه شخصی خود منتشر کرد.

خوانندگی الناز گلرخ چه تبعاتی به همراه داشت؟

خوانندگی الناز گلرخ چه تبعاتی به همراه داشت؟

وی حواشی را با خوانندگی خود به راه انداخت و بعد از شرکت در برنامه چند شنبه ها با سینا گفت ما تنها به دنبال راه افتادن حاشیه بوده ایم. این ویدیو کامنت و لایک زیادی خورد. بسیاری از خوانندگان و میکاپ آرتیست ها در حال حاضر این گونه مردم را به چالش می کشند تا فالور جذب کنند.

ماجرای الناز گلرخ جاست فالو می

در حال حاضر الناز گلرخ به یکی از چهره‌ های معروف تبدیل شده است که طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی دارد. حال این موضوع را هم باید افزود که گلرخ گاهی اوقات خواسته و یا ناخواسته در حاشیه‌ هایی قرار می‌ گیرد که برخی از این حواشی باعث به وجود آمدن دردسر های زیادی برای او شده است.

حال از یکی از مهم ترین حواشی که تا به اکنون در پیرامون الناز گلرخ مشاهده شده است مربوط به انتشار موزیک ویدیو او به نام جاست فالو می می باشد.

مدتی قبل الناز گلرخ در عین ناباوری یک موزیک ویدیو از خود به نام جاست فالو می در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرد. این چهره معروف در این موزیک ویدیو برخی از کلمات انگلیسی را به درستی تلفظ نمی‌ کند و از صدای خوبی هم برخوردار نمی‌ باشد، به همین دلیل این موزیک ویدیو پس از انتشار حواشی زیادی را به وجود آورد و از بازدید بسیار بالایی هم برخوردار شد و کامنت‌ های زیادی را هم دریافت کرد. هم چنین در فضای مجازی مانند اینستاگرام بسیار وایرال شد.

این موزیک ویدیو در اینستاگرام آنقدر سر و صدا به پا کرد که الناز گلرخ به یکباره به شهرت بسیار زیادی رسید و توانست در مدت زمان کوتاهی دنبال کنندگان بیشتری را به دست آورد. حال می‌ توانید این موزیک ویدیو جنجالی را در صفحه اینستاگرام الناز گلرخ و یا اینترنت جستجو و مشاهده نمایید.

الناز گلرخ قبل از عمل چه شکلی بود؟

وی تا چند سال قبل ادعا می کرد که هیچ عملی انجام نداده است و صورت طبیعی او می باشد اما باید بدانید که وی بینی خود را عمل کرده است و در حال حاضر فک و لب های خود را ژل زده است. عکس های قبل از عمل الناز موجود نمی باشد و از اول معروفیت خود با این ظاهر در بین مردم حضور پیدا کرده است. دوست پسر الناز گلرخ در این باره می گوید که الناز از ابتدا همین شکلی بوده و از نظر من اصلا چهره عملی و مصنوعی ندارد.

همسر الناز گلرخ چه کسی است؟

الناز گلرخ و حمید فدایی در حال حاضر تصمیم به ازدواج ندارند چرا که آن ها با یک دیگر زندگی می کنند و هیچ مشکلی با هم ندارند. بهتر است بدانید که مشوق اصلی هم در این صنعت می باشند. حمید فدایی یکی از بهترین مدل های ایرانی می باشد که به تازگی مورد توجه یکی از بهترین برند های لباس قرار گرفته است.

الناز گلرخ مدل است؟

Elnaz Golrokh یکی از زیبا ترین مدل های ایرانی می باشد که به تازگی برای یکی از پروژه های کاری خود به مالدیو سفر کرده است بهتر است بدانید که وی در حال حاضر به دنبال پیشرفت در کار خود می باشد و به همین دلیل قرارداد های زیادی را با شرکت های معتبر امضا می کند و به همین دلیل یکی از بهترین ها می باشد.

الناز گلرخ بدون ارایش عکسی از خود منتشر کرده است؟

الناز گلرخ بدون ارایش عکسی از خود منتشر کرده است؟

تا به امروز الناز عکس ها و ویدیو های زیادی را بدون آرایش از خود منتشر کرده است و در ابتدا تمامی ویدیو های آرایشی خود هیچ گونه آرایشی ندارد. یکی از معیار های تمامی کمپانی ها برای قرار داد با الناز همین موضوع می باشد، چرا که وی هیچ گونه ایرادی در صورت خود ندارد.

میکاپ با الناز گلرخ

بهتر است بدانید که الناز در حال حاضر بسیاری از جوایز مربوط به بهترین میکاپ آرتیست دبی را از آن خود کرده است و مدام در حال تلاش برای بهتر شدن این وضعیت دارد. تا به امروز با برند های زیادی کار کرده است و در برخی از موارد به کشور های دیگر سفر می کند تا به کار های مدلینگ خود برسد. در این اواخر با دوست پسر خود به مالدیو سفر کرد تا بتواند مدل لباس زیر شود.

درامد الناز گلرخ از چه راهی است؟

وی یکی از بهترین میکاپ آرتیست های جهان می باشد و روزانه فعالیت زیادی در این باره دارد. الناز از طریق تبلیغات اینستاگرامی نیز کسب درآمد می کند و می توان گفت تعرفه های بسیار سنگینی دارد. در حال حاضر تنها با برند های خارجی کار می کند چرا که تعرفه های او به دلار می باشد.

الناز گلرخ و حمید فدایی چگونه با هم آشنا شده اند؟

الناز گلرخ مدت زمان نسبتا طولانی است که با شخصی به نام حمید فدایی در رابطه می‌ باشد. حال در مورد حمید فدایی بهتر است که بدانید او مدل ایرانی است که در حال حاضر در اینستاگرام هم فعالیت گسترده ای انجام می‌ دهد. حمید فدایی به واسطه پارتنر خود الناز گلرخ توانسته در میان مردم ایران به ویژه افرادی که در اینستاگرام فعالیت می کنند، به شهرت و معروفیت بسیار زیادی برسد.

این موضوع را هم باید افزود با این که این دو چهره معروف مدت زمان نسبتاً طولانی است که با یکدیگر در رابطه هستند، اما هنوز به طور رسمی با هم ازدواج نکردند. حال یکی از سوالاتی که در ذهن خیلی از مخاطبان این دو چهره معروف به وجود می آید، این است که آن ها چگونه با هم آشنا شده اند؟

در این باره بهتر است بدانید که الناز گلرخ در یکی از پروژه‌ های مدلینگ لباس با حمید فدایی آشنا شده است و این آشنایی تا جایی ادامه پیدا کرده است که آن ها به یکدیگر علاقمند شدند و به همین دلیل وارد رابطه عاشقانه شدند. حال می‌ توانید با مراجعه به صفحه اینستاگرام گلرخ و یا حتی حمید فدایی به جستجو و مشاهده تصاویر متعددی از آن ها در کنار یکدیگر بپردازید.

عکس های الناز گلرخ را در کجا ببینیم؟

عکس های الناز گلرخ را در کجا ببینیم؟

شمام می توانید عکس های این مدل زیبا ایرانی را از طریق پیج اینستاگرام او ببینید و به دنبال ویدیو های آموزشی او باشید. وی تمامی عکس های خود را در پیج اینستاگرام خود پست می کند. الناز گلرخ در ایران در یکی از سالن ها در پونک تهران کار می کرد و بعد از مدتی خلاقیت های او دیده شد.

آیا الناز گلرخ با آریانا گرنده شبیه است؟

خیلی از کاربران فضای مجازی به ویژه مخاطبان این میکاپ آرتیست معروف بیان کردند که او شباهت بسیار زیادی به آریانا گرنده یکی از خوانندگان معروف آمریکایی دارد.

بهتر است بدانید الناز گلرخ با توجه به این که میکاپ آرتیست ماهری است. به همین دلیل گاهی اوقات میکاپ‌ هایی که بر روی صورتش انجام می‌ دهد شباهت بسیار زیادی به آریانا گرانده پیدا می‌ کند. هم چین این میکاپ آرتیست‌ از اندام لاغر و ظریفی هم برخوردار است و معمولاً مو های خود را دم اسبی می‌ بندد و این موضوع باعث شده تا شباهت بیشتری به این خواننده معروف آمریکایی داشته باشد.

دستگیری الناز گلرخ واقعیت دارد؟

بهتر است بدانید که تنها شایعاتی راجع به این موضوع پخش شده است و تا به امروز اتفاقی برای این بلاگر در این باره رخ نداده است. الناز گلرخ موزیک ویدیو را از خود منتشر کرد و با آن وارد حواشی شد. بهتر است بدانید که وی در حال حاضر از این موضوع هیچ ابایی ندارد. الناز گلرخ یو دونت نو می را در این موزیک ویدیو تکرار می کرد.

فیلم های ارایش با الناز گلرخ را در کجا دنبال کنیم؟

شما می توانید فیلم های آموزشی آن را از طریق اینستاگرام و یا یوتوب این بلاگر دنبال کنید و از روش های ساده او برای انجام آرایش های روز مره و مهمانی لذت ببرید. الناز گلرخ ویکی پدیا توضیحات کاملی در این باره ندارد و به همین دلیل ما در این مقاله شما را با این بلاگر جوان آشنا می کنیم.

درگیری لفظی الناز با صدف بیوتی بر سر چه موضوعی بود؟

همان طور که در بخش های قبلی توضیح داده شد این دو بیوتی بلاگر با یک دیگر مشکل دارند چون تها رقیبان هم در سرتا سر جهان هستند. بهتر است بدانید که آن ها در حال حاضر از این مشکل صحبت نکرده اند اما شما می توانید از برخورد و نحوه فعالیت آن ها متوجه شوید.

آیا Elnaz Golrokh جایزه خاصی دریافت کرده است؟

آیا Elnaz Golrokh جایزه خاصی دریافت کرده است؟

باید بدانید که تا به امروز جوایز زیادی از فستیوال ها و جشنواره ها برای بهترین میکاپ آرتیست بودن دریافت کرده است که می توان گفت این اتفاق بسیار زیاد برای الناز افتاده است. وی در این باره می گوید من مدام در حال تلاش هستم و با استفاده از هوش و زکاوت خود به این جوایز می رسم.

آرایشگاه الناز گلرخ در تهران

گلرخ از دوران نوجوانی علاقه بسیار زیادی به لاین زیبایی و میکاپ داشته است. به همین دلیل او سال‌ ها قبل و زمانی که در تهران زندگی می‌ کرده است، دوره‌ های آرایشگری را گذرانده و پس از آن یک آرایشگاه در تهران برای خود راه اندازی کرده است که در این آرایشگاه به صورت حرفه‌ ای به میکاپ می‌ پرداخته و حتی هنرجو های زیادی هم داشته است.

البته پس از مدتی الناز تصمیم گرفت تا برای پیشرفت در حرفه‌ اش به خارج از کشور مهاجرت کند و پس از آن به دبی مهاجرت کرد و در حال حاضر نیز ساکن لس آنجلس می‌ باشد و در لس آنجلس به فعالیت های خود می پردازد.

ماجرا بیماری این بلاگر حقیقت دارد؟

وی در حال حاضر سالم می باشد و مدتی به بیماری مربوط به غدد داخلی دچار شده بود که بعد از مدت زیادی استراحت، این مشکل به کلی نابود شد. وی بعد از این اتفاق اعلام کرد که حدود یک ماه بیمار بوده است این باعث کم تر شدن فعالیت او شده است.

آیا باردار شدن این میکاپ آرتیست علنی شد؟

باید بدانید که این موضوع کاملا شایعه می باشد و او به همراه حمید فدایی به طور جدی این مسئله را رد کردند و در مورد آن این گونه گفتند ما اگر تصمی به بچه دار شدن بگیریم قبل از آن ازدواج می کنیم و درصورت بچه دار شدن از آن نگه داری می کنیم.

برند مورد علاقه این مدل چیست؟

با توجه به این که در حال حاضر الناز گلرخ به عنوان میکاپ آرتیست و مدل به فعالیت می‌ پردازد و در اینستاگرام دنبال کنندگان بسیار زیادی دارد، به همین دلیل تا به اکنون با کمپانی‌ ها و برند های مختلفی همکاری داشته است.

حال در میان برند های مختلفی که الناز تا به اکنون با آن ها همکاری داشته است، برخی از برند های لوازم آرایشی و برند های لباس با توجه به کیفیت و تنوعی که دارند در لیست برند های مورد علاقه این چهره معروف قرار گرفته اند.

حال از برند لوازم آرایشی مورد علاقه این میکاپ آرتیست معروف می‌ توان به برند دیور و مک و هم چنین از برند لباس مورد علاقه او می‌ توان به برند گوچی اشاره کرد. البته او از برند های دیگری هم استفاده می‌ کند، اما به این برند های ذکر شده علاقه بسیار زیادی دارد.

سوالات متداول

 1. این بیوتی بلاگر جوان در حال حاضر با کدام یک از برند های عربی کار می کند؟

  بهتر است بدانید که در حال حاضر بسیاری از برند های معروف مانند هدی بیوتی با این بلاگر قرارداد بسته است، چرا که یکی از بهترین بلاگر های ایرانی می باشد. وی با جادو قلم خود ویدیو های زیادی را در اختیار مردم می گذارد و کلاس های آموزشی آن در سر تا سر ایران برگزار می شود.

 2. هایلایت های اینستاگرام این بلاگر درباره چی می باشد؟

  الناز دارای هایلایت های زیادی می باشد که برخی از آن ها مربوط به روز مره او یعنی آشپزی و ورزش می باشد. الناز گلرخ آرایش های بسیار راحتی انجام می دهد و شما می توانید با دیدن ویدیو های او به راحتی به خودآرایی برسید. وی در یکی از هایلایت های خود پروژه مالدیو را توضیح داده است.

 3. آیا الناز به تازگی قرارداد خود را با هدی بیوتی لغو کرد است؟

  بهتر است بدانید که وی دیگر برای هدی بیوتی کار نمی کند و در حال حاضر قرار داد های خود را با دیگر برند های آرایش تمدید کرده است. وی با کمپانی ویتا هیر قرار داد خود را تمدید کرد.

 4. آیا حمید فدایی با الناز نامزد کرده اند؟

  باید بدانید که در حال حاضر هیچ مراسم رسمی در بین این دو نفر رخ نداده است و تنها، به صورت هم خانه و دوست دختر و پسر با یک دیگر زندگی می کنند و به اصطلاح عام به آن ازدواج سفید می گویند.

5/5 - (7 امتیاز)

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا