آموزش بازی برج هیجان چوبی به همراه راز های مخفی بازی

برج هیجان یا بازی جنگا، همان طور که از نامش پیداست، یکی از بهترین و هیجان انگیز ترین بازی های فکری است. در این مقاله قصد داریم اطلاعات بسیار کاملی را از این بازی به شما عزیزان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

بازی برج هیجان چگونه است

بازی برج هیجان چگونه است؟

در ابتدا اگر عبارت بازی جنگا ویکی پدیا را جست و جو کنید، می توانید اطلاعات بسیار کاملی را در این سایت مشاهده کنید. اما ما در این قسمت، اطلاعات بسیار مهم تری را برای شما جمع آوری کردیم. تمامی ما با این بازی آشناییت داریم و دست کم برای یک بار هم که شده آن را یا در برنامه های تلویزیونی و یا در جمع های دوستانه خود مشاهده کرده ایم. این بازی توسط لسلی اسکات ساخته شده و در حال حاضر توسط شرکت برادران بارکر توزیع می شود. این بازی به تمرکز شما بسیار کمک می کند و باعث می شود تا قدرت تصمیم گیری شما در لحظه بسیار بالا رود. در ادامه به دیگر موارد پیرامون این بازی می پردازیم.

آموزش بازی برج هیجان

بازی برج هیجان 24 تکه و 48 تکه در بازار وجود دارد. تمامی این بازی ها به یک صورت انجام می شود و تعداد قطعات آن تنها به دلیل بیشتر شدن ارتفاع این برج می باشد. شرکت کنندگان باید تمامی چوب ها را به صورت عمودی و افقی بر روی هم قرار دهند. اگر شما برج هیجان 48 قطعه را خریداری کرده باشید، زمانی که تکه چوب ها را بر روی هم قرار می دهید، برج باید دارای 18 طبقه و 3 بلوک باشد. سپس شروع به بازی کردن می کنید. هر فرد باید یک بلوک را از جای خود برداشته و در بالای برج قرار دهد. این کار آنقدر ادامه می یابد تا بلاخره تعادل برج از بین برود و به زمین بخورد.

آموزش بازی برج هیجان

محتویات بازی فکری لوکوموتیو چیست؟

این بازی محتویات زیادی را با خود به همراه ندارد. شما زمانی که این برج را خریداری می کنید، تنها بلوکه هایی هستند که باید آن ها را بر روی هم قرار می دهید تا بازی را شروع کنید. در تعداد بلوکه های این بازی تنها تفاوت وجود دارد. برخی از آن ها دارای 24 بلوکه و برخی نیز دارای 48 عدد هستند. شما برای بازی تنها نیازمند صفحه ای صاف می باشید که بتوانید بلوکه ها را بدون تکان خوردن بر روی آن ها قرار دهید.

عکس بازی برج هیجان

برای مشاهده کردم عکس های این بازی می توانید نام آن را در قسمت تصاویر گوگل جست و جو کنید و به راحتی تمامی عکس های این بازی را قبل از خریداری کردن آن مشاهده کنید. قبل از خریداری کردن این بازی پیشنهاد می شود که عکس های آن را مشاهده کنید تا بتوانید با دیدی درست و واضح تر نسبت به خرید این بازی اقدام کنید.

قیمت خرید بازی برج هیجان چقدر است؟

می توانید برای خرید این بازی از سایت دیجی کالا استفاده کنید. کافیست تنها عبارت بازی برج هیجان دیجی کالا را جست و جو کنید تا بتوانید وارد این سایت شوید. سپس زمانی که وارد این سایت شدید، می توانید قیمت بازی جنگا یا همان برج هیجان را از این سایت مشاهده کنید. به راحتی نیز می توانید این بازی را از این سایت سفارش داده و درب منزل آن را دریافت کنید.

قیمت خرید بازی برج هیجان

این بازی برای کدام رنج سنی مناسب است؟

این بازی یک بازی خانوادگی بسیار عالی می باشد. شما می توانید تمامی افراد در رده سنی 6 به بالا را در این بازی در کنار خود داشته باشید. این که این بازی کارتی ندارد که احتیاج به خواندن آن باشد و یا قوانین خاصی ندارد تا در آن افراد گیج شوند، به همین دلیل باعث می شود تا از رنج 6 سال به بالا، همگی بتوانند این بازی را به راحتی انجام دهند.

تعداد نفرات بازی برج هیجان باید چقدر باشد؟

شاید باورش برایتان سخت باشد که شما می توانید حتی به صورت تک نفره نیز این بازی را انجام دهید. این بازی تعداد خاصی برای شرکت ندارد. همین موضوع می تواند موضوعی باشد که بازی برج هیجان را نسبت به دیگر بازی های فکری خانوادگی خاص تر کند. شما هیچ بازی فکری دیگری را پیدا نمی کنید که حتی خودتان به تنهایی بتوانید آن را بازی کنید.

زمان این بازی چقدر است؟

به صورت کلی، نمی توانیم بگوییم که این بازی چقدر زمان می برد. هر فردی به نوعی این بازی را انجام می دهد. برخی ممکن است حتی تا یک ساعت در حال بازی باشند و برخی نیز تنها به مدت 15 دقیقه این بازی را انجام دهند. به همین دلیل، مدت زمان این بازی بستگی به این دارد که فرد در آن چقدر حرفه ای باشد. البته در نظر داشته باشید که فرد هرچه حرفه ای تر باشد، مدت زمان بازی بیشتر خواهد بود.

فواید این بازی چیست؟

این بازی فواید بسیاری دارد. به همین دلیل توصیه می شود که کودکان را بیشتر با این بازی آشنا کنید تا بتوانید از همان سنین نیز به آن ها از طریق بازی آموزش های لازم را ارائه دهید. اولین فایده ای که این بازی برای افراد دارد، بالا بردن قدرت تمرکز می باشد. برای تکان دادن بلوکه های برج، باید نهایت تمرکز را برای خود داشت تا بتوانید بدون این که برج را از بین ببرید، بلوکه ها را از بین آن ها بردارید. پس از آن، بالا بردن قدرت تصمیم گیری است.

یعنی فرد باید با نگاه کردن به برج بداند کدام بلوکه را تکان دهد تا برج ثابت باقی بماند. در آخر نیز قدرت خلاقیت است که تقویت می شود. به این صورت که فرد باید با خلاقیت خود، بهترین بلوکه را بردارد و این بلوکه نباید تعادل برج را بهم بزند. نحوه برداشتن این بلوکه ها متفاوت هستند که بسته به خلاقیت فرد نوع برداشت متفاوت می شود. پس به نظر، بهترین بازی برای کودکان و بزرگسالان، برج هیجان می باشد.

سوالات متداول

چگونه می توان این بازی را به صورت آنلاین خریداری کرد؟

به راحتی می توانید از طریق انواع سایت های اینترنتی مانند دیجی کالا، باید بازی را خریداری کنید.

آیا این بازی رده بند سنی دارد؟

این بازی مناسب برای 6 سال به بالا ها می باشد. به راحتی کودکان در کنار بزرگسالان می توانند این بازی را انجام دهند.

چگونه می توان عکس های این بازی را مشاهده کرد؟

به راحتی با جست و جو در گوگل می توانید عکس های این بازی را با کیفیتی بسیار خوب مشاهده کنید.

آیا این بازی زمان خاصی دارد؟

این بازی زمان خاصی ندارد و انجام دادن آن برای هر فرد در یک زمان انجام می شود.

Rate this post

mrpool

محقق دیجیتال مارکتینگ هستم. به مدت 12 سال است که زمینه تولید محتوا و ارائه اخبار جدید فعالیت می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا