فشن بلاگر کیست؟ | لیست معروف ترین فشن بلاگرهای ایرانی و خارجی

فشن بلاگر های معروف ایرانی و خارجی زیاد هستند و یکی از شغل های بسیار پردرآمد است. امروزه بسیار از افراد معروف و بازیگر ها به دنبال بلاگری رفته اند و درآمد های میلیونی به دست می آورند. استخدام فشن بلاگر در اینستاگرام معروف شده است. همچنین فشن بلاگر مرد هم این روز ها در اینستاگرام بسیار زیاد شده اند.

به چه کسی فشن بلاگر می گویند؟

به چه کسی فشن بلاگر می گویند؟

فشن بلاگر چیست؟ در دنیای مد فقط با استفاده از مجله‌ ها و روزنامه‌ ها نمی توان شغل بلاگری را انتخاب کرد. بلکه این افراد نیز نقش بسیار مهمی در این در این شغل دارند. اما امروزه بیشتر بازیگران ایرانی و خارجی به سمت این شغل کشیده اند و از راه بلاگری و تبلیغات درآمد های خیلی زیادی را از آن خود کرده اند. فشن بلاگر کسی است که در مرحله اول، با استفاده از وب سایتش شناخته می ‌شود، زیرا از طریق این سایت ها آن ها تلبلیغات می کنند. این افراد ایده‌ هایشان را به صورت نوشتاری و تصویری در وبلاگ شان می گذارند زیرا باید بدانید که این شغل حرفه‌ ای تازه است. اما امروز، این افراد کارشان را از وب سایت های شخصی ‌ خود شروع می ‌کنند و کم کم وارد شرکت های مد و تجارت می ‌شوند و حتی به مجلات معروف نیز راه پیدا می ‌کنند.

چگونه فشن بلاگر شویم؟

مهارت های فشن های بلاگر بسیار زیاد است و بسیاری از این مهارت ها را می توانید از پیج های اینستاگرام آموزش می دهند. بلاگری امروزه یکی از شغل های پر درآمد و بسیار پرطرفدار است. بسیاری از افراد از طریق تبلیغ کردن در مجله های و یا پیج های مختلف اینستاگرام به شغل می پردازند و این شغل و مهارت های آن را یاد می گیرند.

معروف ترین فشن بلاگر های ایرانی کدامند؟

معروف ترین فشن بلاگر های ایرانی کدامند؟

معرفی محبوب ترین فشن بلاگر های اینستاگرام و دنیای مد را در این مقاله به شما معرفی می کنیم البته تعداد زیادی هستند که شما کمی توانید همه آن ها در سایت های مختلف مشاهده کنید.

نگین میرصالحی

نگین میرصالحی یکی از افراد بسیار موفق در حوزه فشن بلاگر است و او که یک کارآفرین موفق نیز می باشد، درسال ۱۹۸۸ در هلند به دنیا آمده است. اولین بلاگر در سال ۲۰۱۲ دردنیای زیبایی بود. این فشن بلاگر موفق توانست در کمتر از سه سال، مرز ۲ میلیون فالوور را از بین ببرد و امروزه با داشتن ۵ میلیون فاوور در برنامه اینستاگرام از موفق ترین ایرانی های حوزه فشن در دنیا است. این فرد موفقیت های بسیار زیادی را از آن خود کرده است.همکاری این فرد با برند های معروفی مثل گوچی و کارتیه در زمینه تبلیغات اینستاگرام بسیار فعالیت کرده است و امروزه بسیار در این زمینه فعالیت کرده است. این فرد موفق در سال ۲۰۱۵ ل محصولات مراقبت از موی خود با نام گیسو را معرفی کرد. البته این فرد تا الان موفقیت های زیادی داشته است و در اینستاگرام بسیار طرفدار دارد.

مهلقا جابری

مهلقا جابری یکی از فشن بلاگر های معروف است متولد ۱۹۸۹ در اصفهان می باشد که اصالت ایرانی و آمریکایی دارد.او از چهره های بسیار موفق مدلینگ می باشد.تعداد دنبال کنندگان او در اینستاگرام ۳ میلیون بیشتر است .این بلاگر معروف که همه او را می شناسند در زندگی خود بسیار فعالیت های مختلف انجام می دهد اما همه از او توقع های خیلی بیشتری دارد. این بلاگر با این سن کمی که دارد که تا الان مخاطب های خیلی زیادی را به خود جذب کرده است و گفته است که به این کار خود افتخار می کند و خیلی دوست دارد در این زمینه پیشرفت کند اما مشغله های دیگر او این اجازه را به او نمی دهد تا در این زمینه پیشرفت کند. این بلاگر از درآمد او خیلی زیاد است و همه جوانان دوست دارند که جای او باشند البته او فقط کار کلیپ نمی کند بیشتر الان تبلیغات قبول می کند تا درآمد خود را بیشتر کند.

معروف ترین فشن بلاگر های خارجی کدامند؟

معروف ترین فشن بلاگر های خارجی کدامند؟

افراد زیادی در این زمینه فعالیت می کنند و در خارج از کشور هم افراد زیادی این شغل را انتخاب کرده اند.

لارن کنراد

یکی از معروف ترین بلاگر های خارجی لارن کنراد است. این بلاگر جذاب و خوش چهره در زمینه استایل فعالیت دارد. پیج اینستاگرام او شیوه های مختلف استایل با لباس های مختلف را در پیج خود می گذارد و او می توان گفت که سبک این بلاگر بسیار خاص است.

زویی

زویی یکی دیگر از دیگر از افراد های فشن بلاگر است. معر این فرد زیبایی خاصی دارد و جذابی او بسیار زیاد است و می توان گفت که چیدمان پیج زویی بسیار زیبا است که در آن رنگ بندی و کادربندی های زیبا و مخصوص خودش را به مخاطبان منتقل می دهد.

هدی کتان

یکی از بهترین پیج های مرتبط با لوازم آرایشی این بلاگر معروف می باشد. او در صفحه اینستاگرامی خود به معرفی محصولات آرایشی و بهداشتی پرداخته است. آموزش‌ های زیادی در زمینه آرایشی و مراقبت پوستی به طرفداران خود ارائه می‌ دهد.

پیج اینستاگرام فشن بلاگر های ایرانی چیست؟

پیج اینستاگرام فشن بلاگر های ایرانی چیست؟

پیج فشن بلاگر های ایرانی را می توانید از طریق گوگل و یا در سرچ اینستاگرام خود اسم این افراد را پیدا کنید و آن ها را دنبال کنید. خوشتیپ ترین فشن بلاگر ها اینستا خود را باز گذاشته اند تا افرادی که به آن ها علاقه مند هستند بتوانند خیلی راحت آن ها را دنبال کنند و از تبلیغات و زندگی آن ها با خبر شوند. این بلاگرها در اینستاگرام خیلی فعالیت دارد و شما می توانید پیج آن ها را داشته باشید و عکس ها و کلیپ های این بلاگرها و زندگی خصوصی ایشان با خبر شوید. پیج این افراد معروف بسیار جذاب است و خیلی از طرفداران، او را بسیار دوست دارند البته ناگفته نماند که تبلیغات این افراد بسیار خاص است و شاید به خاطر همین است که طرفدار دارد.

آدرس اینستاگرام فشن بلاگر های خارجی را چگونه پیدا کنیم؟

این افراد در اینستاگرام بسیار فعال است که فالورهای زیادی نیز دارد و تا الان بسیاری از طرفداران آن ها در ایران و خارج او فالو کرده اند و اگر هم دوست دارید می توانید پیج های دیگر آن ها را از گوگل هم پیدا کنید و حتی می توانید در قسمت سرچ اینستاگرام خود اسم آن ها را سرچ کنید و پیج این بلاگرها را پیدا و دنبال کنید. این بلاگرها در اینستاگرام خیلی فعالیت دارد و شما می توانید پیج آن ها را داشته باشید و عکس ها و کلیپ های این افراد خاص و زندگی خصوصی ایشان با خبر شوید. فشن بلاگر اینستاگرام خود را باز گذاشته است تا علاقه مندان بتوانند خیلی راحت آن ها را دنبال کنند. پیج این بلاگرها بسیار جذاب است و خیلی از طرفداران، او را بسیار دوست دارند البته ناگفته نماند که تبلیغات این افراد بسیار خاص است و شاید به خاطر همین است که طرفدار دارد. بسیار از جوانان دوست دارند که مانند این افراد موفق باشند و حتی بعضی از جوانان این افراد معروف را به عنوان الگوی خود می شناسند و دوست دارند تا این حد در کار خود موفق باشند.

عکس فشن بلاگر ها را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس فشن بلاگر ها را می توانید در اینستاگرام و همچنین در گوگل مشاهده کنید. این افراد از آن جایی که در اینستاگرام بسیار معروف است تمام کلیپ ها و عکس هایی که می گیرد را در پیج شخصی و پیج کاری خود می گذارد تا علاقه مندان بتوانند این عکس ها را ببینند. البته ناگفته نماند که عکس های آن ها را هم در گوگل منتشر کرده اند و شما خیلی راحت می توانید از زندگی شخصی آن ها با خبر شوید. این بلاگر ها تا الان عکس های خیلی زیادی را از خود در سایت های مختلف منتشر کرده اند.

درآمد فشن بلاگر های ایرانی چقدر است؟

درآمد فشن بلاگر های ایرانی چقدر است؟

درآمد این بلاگر از آنجایی که هنوز اول راه بود کم بود اما امروزه از لحاظ مالی مشکلی ندارند. این افرد کم کم درآمد خود را بیشتر کرد و با تلاش های بیشتر موفقیت های بیشتری را در کارنامه شغلی خودشان ثبت کردند. این فشن بلاگرها همیشه دوست داشت که درآمد زیادی داشته باشد و برای همین در این شغل بسیار تلاش کرد تا بتواند درامد های خود را بیشتر کند و آن ها یک بلاگر معروف و یا شاخ اینستاگرام اند. کار تبلیغات انجام می دهند و از طریق افزایش فالوور نیز درآمد کسب می کنند، رتبه خوبی دارد و تقریباً در بین جوانان و نوجوانان از محبوبیت خاصی برخوردار اند. باید بدانید که شغل بلاگری و مدلینگ الان از آن شغل هایی است که درآمد خیلی زیادی دارد و می توان گفت که افراد خیلی راحت می توانند به درآمد بالایی دست پیدا کنند. البته برای همه سوال است که این شغل چرا تا این حد درآمد دارد که همه افراد به سمت این کار کشیده شده اند.

فشن بلاگر های خارجی چقدر درآمد دارند؟

فشن بلاگر های خارجی مانند ایرانی ها از درآمد های بسیار زیادی برخوردار هستند. این افراد حتی در این شغل از ایرانی ها بیشتر درآمد کسب می کنند. این شغل در خارج از کشور بسیار معروف است و افراد زیادی از بازیگر های به سمت این شغل کشیده شده اند.

پر حاشیه ترین فشن بلاگر جهان کیست؟

حاشیه های این افراد بسیار زیاد است و همیشه افراد معروف حاشیه زیادی دارند. اما بسیاری از مردم در مورد این بلاگر ها حاشیه هایی مانند دوست دختر یکی از افراد معروف در اینستاگرام است و یا با خواننده های خارجی دوست هستند. اما این بلاگر ها تمام این حاشیه ها را تکذیب کردند. این بلاگر های معروف گفته است که چرا مردم در مورد یک فردی که نمی شناسند تا این حد حاشیه می سازند، او از اینکه مردم بدون اینکه او را دقیق بشناسند، در موردش قضاوت می کنند و برایش حرف درست می کنند ناراحت است. این بلاگر های خارجی و ایرانی در مورد حاشیه خود در اینستاگرام توضیحات کاملی داده اند و آن ها زیاد برایشان حاشیه مهم نیست و بیشتر آن ها را تکذیب کرده اند.

ویژگی های یک فشن بلاگر موفق چیست؟

فشن بلاگر های معروف، این افراد ویژگی های زیادی دارند و فشن بلاگر مرد ایرانیزیاد هستند و می توانند به معروف ترین آن ها به صبوری ، مهارت نوشتن، مهارت عکاسی، مهارت آرایشی و خیلی از مهارت های زیادی دارند که می توان گفت همه این ها در این شغل بسیار تأثیرگذار هستند. مهارت های مختلف این افراد باعث می شود که این آفراد از این مهارت ها درآمد خوبی به دست آورند. حتماً برای شما هم سوال شده است که چطور فشن بلاگر موفقی شوم برای رسیدن به این موفقیت باید تلاش بسیار زیادی بکنید.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. آیا فشن بلاگر زندگی بسیار لاکچری دارند؟

  فشن بلاگر ها درآمد بسیار زیادی دارند و قطعاً زندگی بسیار خوبی دارند.

 2. معروف ترین فشن بلاگر های خارجی چه کسانی هستند؟

  زویی و لارن کنارد از معروف ترین فشن بلاگر های خارجی به شمار می روند.

 3. آیا فشن بلاگر در اینستاگرام فعال هستند؟

  اکثر فشن بلاگر ها در اینستاگرام فعال هستند.

 4. فشن بلاگر شغل پردرآمدی است؟

  این شغل از درآمد بسیار زیادی برخوردار است.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا