فعالیت اف ( ایکس ) در ژاپن و کره جنوبی + سوپر هیت ها

یکی دیگر از گروه های کره ای که تا امروز موفقیت های زیادی را به دست آورده اند، گروه اف ایکس است که در سال 2009 میلادی زیر نظر اس. ام اینترتینمنت در کره جنوبی جنوبی شکل گرفته است. در ادامه این مقاله شما را با بیوگرافی اف (ایکس) بیشتر آشنا می کنیم.

بیوگرافی گروه اف ( ایکس )

بیوگرافی گروه اف ( ایکس )

گروه اف (ایکس) از چهار عضو به نام‌ های ویکتوریا، امبر، لونا و کریستال تشکیل شده‌ است. باید بدانید این گروه در ابتدا یک گروه 5 نفره بود، با گذشت مدت همه چیز خوب پیش می رفت، تا اینکه در 7 اوت 2015، سولی جهت تمرکز بر فعالیت‌ های بازیگری خود، گروه را ترک نمود و 14 اکتبر 2019 خودکشی کرد. گروه اف در سال 2009 به صورت رسمی فعالیت خود را با تک آهنگ لاچاتا آغاز کرد. اولین آلبوم استودیویی آن ها پینوکیو در سال 2011 منتشر شد و با این آلبوم به شهرت بسیار زیادی رسیدند، هم چنین آن ها موفق شدند تا آلبوم دوم خودشان را با نام نو ای بی ا در سال 2010 و بعد از آن آلبوم شوک الکتریکی در سال 2012 را منتشر کردند.

هم چنین دومین آلبوم استودیو آن ها که نوار صورتی نام داشت در سال 2013 منتشر شده است و در آن زمان تنها آلبوم کره ای بود که به انتخاب کانال فیوز، در لیست 41 آلبوم برتر سال 2013 قرار گرفته است. سومین و چهارمین آلبوم استودیویی این گروه با نام های چراغ قرمز در سال 2014 و بعد از آن آلبوم چهار دیواری در سال 2015 منتشر کردند که با این آلبوم ها به موفقیت های بسیار زیادی رسیدند. این آلبوم های برای این گروه موفقیت های تجاری زیادی را به همراه داشت و توسط صاحب نظرات موسیقی مورد ستایش و اسقبال قرار گرفت. برای دسترسی به اینستاگرام اف ایکس فقط کافی است بر روی کلمه آبی کلیک نمایید.

اعضای گروه اف ( ایکس )

اعضای این گروه چهار نفر می باشند، امبر جوزفین لیو با نام هنری امبر لیو در تاریخ 18 سپتامبر 1992 در لس آنجلس کالیفرنیا متولد شده است. او در فوریه 2015، با انتشار آلبوم چند آهنگه زیبا، فعالیت تکی خودش را شروع کرد و بعد از آن در گروه اف عضو شد، ویکتوریا سانگ زیباترین دختر گروه اف است، نام هنری او ویکتوریا است و در تاریخ 2 فوریه 1987 در چینگ‌ دائو، شاندونگ، چین متولد شده است. او خواننده، رقصنده، بازیگر، مدل، مجری تلویزیونی و نویسنده چینی می باشد که در کره جنوبی و چین فعالیت می‌ کند، او یکی از فعال ترین عضو های این گروه است، لونا پارک سون یکی دیگر از دختران این گروه است که استعداد های بسیار زیادی دارد و در کره جنوبی بسیا محبوب است، او در تاریخ 12 اوت 1993 در سئول کره جنوبی متولد شده است.

او یکی از خواننده ها، بازیگر و مجری می باشد. کریستال جانگ در تاریخ 24 اکتبر 1994 در سانفرانسیسکو آمریکا متولد شده است. او خواننده، بازیگر، رقاص و مدل آمریکایی، کره‌ ای می باشد. جالب است بدانید او کوچک ترین عضو گروه دخترانه اف (ایکس) می باشد. خواهر بزرگ تر او جسیکا جونگ، عضو سابق گروه گرلز جنریشن می باشد.

آهنگ های گروه اف ( ایکس ) را از کجا دانلود کنیم؟

آهنگ های گروه اف ( ایکس ) را از کجا دانلود کنیم؟

اگر این سوال ذهنتان را درگیر کرده است، که این گروه چگونه شناخته می شوند، باید بدانید سبک پوشش این گروه متنوع و موسیقی الکترونیک و الکتروپاپ خود، شناخته می شود. گروه اف کیپاپ بوده است که در فستیوال جنوب از طریق جنوب غربی به اجرا پرداخته است. برای دانلود آهنگ های این خواننده می توانید از طرق کانال های تلگرامی و در سایت های مختلف اینترنتی اقدام نمایید و این آهنگ هارا با کیفیت 320 و 128 دانلود کنید.

عکس های گروه اف ( ایکس ) را در کجا ببینیم؟

همان طور که در این مقاله بازگو کردیم، یکی از مشهور ترین گروه های کره ای گروه اف (ایکس) است، که از همین رو می توانید به راحتی عکس های این خوانندگان و گروه را در سایت های معتبر اینترنتی و در شبکه های اجتماعی مختلف تماشا کنید. هر کدام از این اعضای گروه توانایی و استعداد های زیادی دارند و باید بدانید ویکتوریا در رشته بازیگری هم فعالیت دارد و در سال 2010 در فصل دوم برنامه ما ازدواج کردیم و با عضویت در برنامه جوانان شکست ناپذیر توانست موفقیت های زیادی را به دست آورد.

بهترین آهنگ های گروه اف ( ایکس ) کدامند؟

بهترین آهنگ های گروه اف ( ایکس ) کدامند؟

این گروه حرفه ای تا امروز تعداد بسیار زیادی تک آهنگ و آلبوم منتشر کرده اند و توانسته اند در قلب مردم جای بسیار بزرگی باز کنند. این گروه نه تنها در کره جنوبی بلکه در ژاپن، در آمریکا و در ایران طرفداران زیادی دارد. در ادامه این مقاله برترین آهنگ های این خواننده را برای شما عزیزان مطرح می کنیم. شما با یک سرچ به راحتی متوجه می شوید که این گروه حتی از محبوب ترین سلبریتی های ژاپنی نیز به شمار می آیند.

آهنگ لاچاتا

ویکتوریا در یکی از مصاحبه هایش گفته است، به نظر من آهنگی که ارائه می دهیم باید با محتوا و با ارزش باشد، در غیر آن آهنگی ماندگار در تاریخ ثبت نمی شود که تا سال ها بعد در بین مردم محبوب بماند. شروع رسمی این گروه در سال 2009 با انتشار آهنگ چاتالا بوده است.

آهنگ پاپی

آهنگ پاپی یکی دیگر از آهنگ های مشهور کره ای و محبوب این گروه است که تا امروز بسیاری از افراد به او علاقه دارند و هم چنان طرفداران خاص خودش را دارد. با سرچ زدن اسم این آهنگ می توانید او را با کیفیت 320 و 128 دانلود نمایید.

نوار صورتی

نوار صورتی آلبومی زیبا از این گروه است که در آن آهنگ های زیادی وجود دارد، این آلبوم، دومین آلبوم استودیو آن ها که نوار صورتی نام داشت در سال 2013 منتشر شده است و در آن زمان تنها آلبوم کره ای بود که به عنوان بهترین آلبوم گروهی کره شناخته می شد و سر زبان ها افتاده بود.

این گروه چه زمانی شکل گرفت؟

این گروه چه زمانی شکل گرفت؟

در سال 2009 میلادی، این گروه تصمیم به تشکیل دادن این گروه گرفتند و با اتحاد توانستند به صورت رسمی این گروه را تشکیل دهند، آن ها از سال 2009 و تا امروز فعالیت های زیادی داشته اند و توانسته اند با این فعالیت ها به درآمد و شهرت زیادی برسند. هم چنین یکی دیگر از شهرت های این گروه انجام کارهای خیریه توسط اعضاء می باشد.

بهترین موزیک ویدیو اف ( ایکس ) چیست؟

بسیاری از این موزیک ویدئو های که در اول فعالیتشان ساختند، سولی عضو قبلی گروه هم در آن ها حضور داشته است، که در 7 اوت 2015، سولی جهت تمرکز بر فعالیت‌ های بازیگری اول گروه را ترک کرد و بعد از آن با گذشت زمان خودکشی کرد، می توانید در سایت های معتبر اینترنتی و در یوتیوب موزیک ویدئو های این گروه را تماشا کنید. این خوانندگان کره ای کلیپ های زیادی از خود و گروهشان در یوتیوب اشتراک گذاری می کنند.

آدرس پیج اینستاگرام گروه اف ( ایکس ) چیست؟

امروزه تعداد شبکه های اجتماعی بسیار زیاد شده است و یکی از شبکه های اجتماعی محبوب، که این خوانندگان در آن فعالیت می کنند، اینستاگرام نام دارد، اعضای این گروه عکس ها و فیلم های زیادی از خودشان در اینستاگرام به اشتراک می گذرانند. برای دیدن عکس های جدید این خوانندگان و مطلع شدن از اخبار جدید این گروه می توانید آن ها را، در اینستاگرام دنبال کنید.

کاپل های گروه اف ( ایکس )

اعضای این گروه دخترانی جوان هستند که در طی سال های گذشته چندین بار در رابطه های ناموفق قرار گرفتند. اخبار جدیدی از رابطه این گروه در دسترس نمی باشد. آخرین فعالیت این گروه در سال 2015 بوده است و این گروه از آن سال تاکنون غیر فعال می باشد، شایعه هایی در مورد کامبک آن ها در سال 2018 به وجود آمده بود که هنوز از سمت آن ها تایید و یا تکذیب نشده است. این گروه بیشتر از 1000 روز است که غیر فعال می باشد .

کنسرت های گروه اف ( ایکس )

از سال 2009 میلادی تا سال 2015 آن ها بار ها در کشور های مختلف به اجرای کنسرت پرداخته اند. بلیط های کنسرت این گروه در مدت زمان بسیار کوتاهی به فروش می رسید و از تمام سنین در این کنسرت حضور پیدا می کردند. در آپارات فیلم هایی از کنسرت این گروه قابل مشاهده است. برای داشتن اطلاعات بیشتر در مورد دیگر گروه ها حتما سری به اخبار سلبریتی ها بزنید.

سوالات متداول

کدام یک از اعضای اف (ایکس) فعالیت تکی دارند؟

امبر یکی از اعضای گروه است که در فوریه 2015، با انتشار آلبوم چند آهنگی و بسیار زیبا، فعالیت تکی خود را شروع کرد. هم چنین او در 14 مارس 2017 عضو رسمی گروه اف شد و در شبکه های اجتماعی پستی به اشتراک گذاشت و شروع فعالیتش را اعلام کرد.

آیا به قتل رساندن یکی از اعضای گروه اف (ایکس) حقیقت دارد؟

همان طور که گفتیم این گروه در ابتدا یک گروه پنج نفره بود تا اینکه در 7 اوت 2015، سولی به طور رسمی گروه را ترک کرد و با گذشت زمان اخباری از خودکشی این خواننده منتشر شد که حواشی های زیادی را به همراه داشت.

آیا اعضای گروه اف ( ایکس) با هم رابطه دوستانه دارند؟

این گروه علاوه بر رابطه هم کاری، رابطه صمیمی و بسیار گرمی دارند، آن ها عکس های زیاد مشترکی در اینستاگرام می گذرانند و در لایو های اینستاگرامی از علایق به هم حرف می زنند، آن ها جشن تولد های هم را جشن می گیرند.

کدام یک از اعضای گروه اف (ایکس) مدلینگ هستند؟

کریستال جانگ عضوی از این گروه است که خواننده، بازیگر، رقاص و مدل آمریکایی، کره‌ ای می باشد. جالب است بدانید او کوچک ترین عضو گروه دخترانه اف (ایکس) می باشد. خواهر بزرگ تر او جسیکا جونگ، عضو سابق گروه گرلز جنریشن می باشد.

Rate this post

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا