آموزش بازی فکری هوش تجاری + بررسی محتویات جعبه بازی

بازی فکری هوش تجاری یکی از بازی های فکری است که در سایت های مختلف قابل دسترسی است و افراد می‌ توانند آن را تهیه کنند و به بازی بپردازند که این بازی به صورت خانوادگی است و بچه‌ها از۸ سال به بالا می توانند در این بازی شرکت کنند. در این بازی می توانیم به صورت گروه های دونفره و شش نفره تقسیم بندی شویم و همچنین در این بازی با توجه به خرید و فروش و داد و ستدی که دارد می‌ تواند یک بازی فکری خوب برای افزایش هوش مالی و تجاری باشد.

بازی فکری هوش تجاری چگونه است؟

بازی فکری هوش تجاری چگونه است؟

این بازی فکری که در سایت های مختلف در دسترس است با دفترچه راهنمایی در اختیار افراد قرار می‌ گیرد که توضیحات لازم در آن نوشته شده است و در این بازی که به صورت گروه های ۲ تا ۶ نفره است و پول های مساوی در بین افراد تقسیم می شود و با توجه به داد و ستدی که انجام می‌ شود می‌ تواند یک بازی خوب برای افزایش هوش تجاری و مالی افراد باشد.

این بازی همچنین دارای ۳۶ کارت است که در چهار گروه تقسیم بندی می شود و مربوط به مشاغل مختلف است که افراد آن ها را دریافت می کنند.

آموزش بازی فکری هوش تجاری

بازی فکری هوش تجاری آموزش آسانی دارد که آموزش آن به همراه یک دفترچه کوچک در داخل این بسته بازی وجود دارد و در ۳۶ کارتی که در این بسته وجود دارد باید به صورت مساوی بین افراد تقسیم شود که هر کدام از آن ها بین چهار گروه تقسیم می شود که مربوط به مشاغل مختلف است و با توجه به پول های نمادینی که در این بسته وجود دارد افراد داد و ستدی را انجام می‌ دهند و این بازی مناسب برای افراد ۸ سال به بالا است که می‌ تواند ذهن و هوش آن ها را در بخش مالی و تجاری افزایش دهد.

آیا نرم افزار بازی فکری هوش تجاری هم وجود دارد؟

با توجه به اینکه این بازی به صورت خانوادگی قابل انجام است و دارای بسته بندی است که می توانیم از سایت های مختلف مانند دیجی کالا آن را تهیه کنیم به نظر می رسد که به تازگی به صورت نرم‌ افزار هم قابل دسترس است که افراد می‌ توانند با دانلود آن به صورت خانوادگی و حتی آنلاین این بازی را انجام دهند. این نرم‌ افزار را می‌ توانیم از بازارهای موجود در تلفن همراه دانلود کنیم و حتی می توانیم بازخورد های را که نسبت به این نرم‌ افزار وجود دارد را مشاهده کنیم.

محتویات بازی فکری هوش تجاری چیست؟

این بازی که به عنوان یک بازی رومیزی شناخته می‌ شود دارای محتویات مختلفی است که از جمله محتویات آن می‌ توانیم به پول های نمادین اشاره کنیم که مبلغ های متفاوتی دارد و همچنین می توانیم به کارت هایی با عکس های مختلفی از شغل های مختلف اشاره کنیم که در این بازی موجود است و این بازی رومیزی دارای بسته بندی و جعبه محکمی است که همچنین در کنار آن یک دفترچه راهنمایی وجود دارد که این بازی را توضیح داده است و می توانیم برای انجام این بازی به این بسته مراجعه کنیم.

آموزش بازی فکری هوش تجاری

عکس بازی فکری هوش تجاری

همواره در صفحات مجازی و به خصوص گوگل عکس های بسیار زیادی از این بازی فکری وجود دارد که بسیاری از سایت های فروش این بازی عکس های بسیار زیادی را از این بازی به اجرا گذاشتند که افراد برای مشاهده آن می‌ توانند به این سایت ها مراجعه کنند و عکس های آن را مشاهده کنند این عکس ها همچنین با جستجو در گوگل هم قابل دسترسی است.

قیمت خرید بازی فکری هوش تجاری چقدر است؟

در سال های اخیر با توجه به گرانی های به وجود آمده به نظر می رسد که این بازی فکری دارای قیمت مناسب و کمی است که قیمت آن در بازار های آنلاین مانند دیجی کالا به ۴۵ هزار تومان و ۵۰ هزار تومان می رسد که برای دریافت آن می‌ توانیم به این سایت ها مراجعه کنیم.

این بازی برای کدام رنج سنی مناسب است؟

این بازی که برای افزایش هوش است به نظر می‌ رسد که برای رنج سنی ۸ تا سنین پیری مناسب است که به صورت خانوادگی قابل انجام است و در گروه‌ های دو یا شش نفره قابل بازی است که این بازی این چنین به نظر می‌ رسد هواداران بسیار خوبی را هم دارد.

تعداد نفرات بازی فکری هوش تجاری باید چقدر باشد؟

همانطور که گفته شد با توجه به اینکه این بازی دارای ۳۶ کارت است این بازی به صورت گروه‌ های مختلفی در ۲ یا۶ نفر قابل انجام است و گروهی که پنج نفره باشد نمی تواند این بازی را انجام داد و این بازی به نظر می‌ رسد که برای افزایش هوش بچه ها در قسمت تجاری و مالی که با توجه به داد و ستد کارت‌ ها است بسیار مناسب است.

زمان این بازی چقدر است؟

به نظر می رسد که این بازی زمان خاصی را ندارد و با توجه به حرفه ای بودن یا نبودن افراد که در این بازی شرکت می‌ کنند زمان آن را مشخص می‌ کند و این بازی یک بازی گروهی برای افراد خانواده است.

قوانین این بازی چیست؟

این بازی فکری قوانین خاصی را ندارد اما از جمله قوانینی که باید به آن توجه شود به تقسیم مساوی کارت های این بازی بین افراد گروه است و همچنین در این بازی افراد ۸ سال به بالا می توانند شرکت کنند و همچنین این بازی فکری یک بازی خانوادگی است که در گروه های ۲ تا ۶ نفره بازی می‌ کنند و اگر گروهی پنج نفره باشد نمی تواند در این بازی شرکت کند.

سوالات متداول

آیا بازی فکری هوش تجاری در میان مردم شناخته شده است؟

این بازی توانسته با توجه به خانوادگی بودن در میان مردم شناخته شود.

چرا افرادی که بالای 8 سال دارند در این بازی شرکت می‌ کنند؟

برای داد و ستد کارت ها باید افراد بالای هشت سال داشته باشند.

چرا این بازی در گروه ۵ نفره قابل اجرا نیست؟

این بازی برای چهار گروه که شغل متفاوت دارد است.

آیا این بازی یک بازی مفید است؟

این بازی با توجه به فکری بودن آن و افزایش هوش بازی مفیدی است.

Rate this post

mrpool

محقق دیجیتال مارکتینگ هستم. به مدت 12 سال است که زمینه تولید محتوا و ارائه اخبار جدید فعالیت می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا