بازی کالیکو چگونه است؟ آموزش قوانین و ترفند های برد

بازی کالیکو یکی از بهترین بازی های فکری خانوادگی می باشد. این بازی پایه اش بر روی گربه ها می چرخد زیرا کالیکو نام نوعی گربه می باشد. در این مقاله قصد داریم شما را بیشتر با این بازی بسیار هیجان انگیز خانوادگی آشنا کنیم. با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

بازی کالیکو

بازی کالیکو چگونه است؟

calico همان طور که اشاره کردیم، نام بازی ای فکری می باشد که برگرفته از نامی نوعی گربه می باشد. این بازی کاملا رقابتی است. بازیکنان باید طرح ها و الگوهای مختلفی را در کنار یک دیگر قرار دهند تا بتوانند یکی از جذاب ترین لحاف ها را بسازند. این لحاف ها باید آنقدر جذاب باشند تا گربه ها به آن ها جذب شوند. این بازی بسیار ساده انجام می شود. کافیست تنها قطعات لحاف را برداشته و در جای خود قرار دهید که انگار به نوعی در حال دوختن لحاف هستید.

آموزش بازی کالیکو

اگر بخواهیم به صورت کلی به این موضوع بپردازیم که آموزش بازی کالیکو چگونه است، باید ابتدا به این موضوع اشاره کنیم که بازی بسیار آسان می باشد. کافیست تنها شما به عنوان فردی که بازی را انجام می دهد، به خوبی از قوانین بازی پیروی کنید. شما باید از روی الگو خود، شروع به دوختن ملافه کنید. اگر به درستی این کار را انجام دهید، قسمتی از الگو شما خالی می ماند. این قسمت خالی درواقع جایگاه گربه شما است. گربه ای که مناسب با الگوی شما باشد، با قرار گرفتن در این قسمت، لحاف را تکمیل می کند.

آیا نرم افزار بازی کالیکو هم وجود دارد؟

این بازی متاسفانه مانند دیگر بازی های فکری تخته ای، دارای نرم افزار نیست که بتوانید در گوشی های موبایل خود و یا در کامیپوتر های خود با آن ها بازی کنید. تنها راه بازی، استفاده از صفحه بازی می باشد. البته ناگفته نماند که این مدل بازی کردن نیز بسیار هیجان انگیز تر از نوع نرم افزاری او می باشد.

آموزش بازی کالیکو

محتویات بازی کالیکو چیست؟

در جعبه این بازی، تعداد زیادی قطعه مشاهده می کنید که هر کدام مربوط به یک موضوع خاص می باشند. این قطعات عبارت اند از، ۴ عدد برد شخصی که بسیار جذاب هستند، کاشی‌ های امتیازدهی گربه که به صورت دو طرفه می باشند، 108 عدد کاشی وصله، 6 عدد کاشی وصله سیاه سفید، 24 عدد کاشی هدف طراحی،52 عدد دکمه، 84 عدد توکن گربه که در 11 نوع قرار دارند، 1 عدد کاشی امتیازدهی دکمه، 1 عدد توکن استاد لحاف دوزی، 1 عدد کاشی راهنمای بازیکنان،1 عدد توکن بازیکن آغاز کننده، کیسه ای پارچه ای که این موارد در آن ها قرار می گیرند، دفترچه امتیاز و دفترچه راهنما و در آخر نیز یک عدد دفترچه راهنمای بازی سولو و رکوردی.

عکس بازی کالیکو

حال که با محتویات این بازی آشنا شدید، شاید برایتان این سوال پیش بیاید که چگونه می توان عکس های این بازی را مشاهده کرد. کافیست تنها نام بازی کالیکو را در گوگل جست و جو کنید. مشاهده می کنید که تمامی عکس های این بازی هیجان انگیز برای شما عزیزان ارائه می شود و شما می توانید با مشاهده کردن این عکس، با این بازی بیشتر آشنا شوید.

قیمت خرید بازی کالیکو چقدر است؟

قیمت بازی کالیکو کمی بالا می باشد اما گران نیست. علت بالا بودن قیمت این محصول نیز به این دلیل است که محتویات جعبه این بازی بسیار زیاد می باشد. شما می توانید برای اطلاع از قیمت این بازی، عبارت بازی کالیکو دیجی کالا را جست و جو کرده و از طریق سایت دیجی کالا، علاوه بر این که قیمت آن را مشاهده کنید، می توانید این بازی را سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرید.

خرید بازی کالیکو

این بازی برای کدام رنج سنی مناسب است؟

تقریبا می توان گفت رنج سنی این بازی از نوجوانان شروع می شود. این بازی را می توانند 14 ساله ها به بالا انجامش دهند. این موضوع نیز به این دلیل است که افراد باید بتوانند قدرت تصمیم گیری بالایی در این زمینه داشته باشند. کودکان نمی توانند در این زمینه فعالیتی داشته باشند. زیرا ممکن است دوختن موارد به یک دیگر برای به دست آوردن لحاف نهایی، برایشان کمی مشکل و سنگین باشد.

تعداد نفرات بازی کالیکو باید چقدر باشد؟

شاید باورش برایتان سخت باشد اگر بگوییم این بازی بسیار مهیج می توانند به صورت تک نفره نیز برگزار شود! کمتر بازی فکری وجود دارد که شما بتوانید به صورت تک نفره این بازی را انجام دهید. اما اگر قصد گروهی بازی کردن آن را دارید، این بازی را می توان تا چهار نفره نیز انجامش داد.

زمان این بازی چقدر است؟

بازی بسیار آسان می باشد. شاید برای افرادی که برای اولین بار اقدام به بازی می کنند، در ابتدا کمی پیچیده باشد اما با گذر زمان بسیار راحت می شود. به همین دلیل شما این بازی را می توانید بین 30 الی 45 دقیقه انجامش دهید. البته ناگفته نماند که در این 30 الی 45 دقیقه، شما سراسر هیجان را تجربه می کنید و وسایل بازی نیز به دلیل این که از رنگ های بسیار جذابی تهیه شدند، می توانند شما را به وجد بیاورند.

قوانین این بازی چیست؟

بازی کالیکو قوانین خاصی ندارد که شما بخواهید با خواندن این قوانین در بازی گیج شوید. شما تنها باید لحاف ها را بسازید. هر لحافی که بیشتر بتواند گربه ها را به خود جلب کند، بهترین لحاف می باشد. شما با جذب گربه ها، امتیاز کسب می کنید. در آخر نیز تعداد لحاف ها نیز برای شما امتیاز می آورد.

سوالات متداول

آیا می توان این بازی را به صورت آنلاین خریداری کرد؟

به راحتی می توانید از طریق سایت دیجی کالا این بازی را سفارش داده و درب منزل دریافت کنید.

رده بندی سنی این بازی چگونه است؟

این بازی را بالای 14 سال می توانند انجام دهند. علت این موضوع نیز تشخیص و دقت بسیار بالا برای ساخت لحاف ها می باشد.

آیا این بازی را به صورت آنلاین نیز می توان انجام داد؟

بازی کالیکو را نمی توانید به صورت آنلاین انجام دهید و تنها می توانید پکیج آن را خریداری کنید.

از چه طریقی می توان عکس های بازی کالیکو را مشاهده کرد؟

به راحتی می توانید از طریق جست و جو در قسمت تصاویر گوگل تمامی عکس های این بازی را با کیفیتی بسیار خوب مشاهده کنید.

Rate this post

mrpool

محقق دیجیتال مارکتینگ هستم. به مدت 12 سال است که زمینه تولید محتوا و ارائه اخبار جدید فعالیت می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا