بازی فتح پرچم چگونه است؟ بررسی بهترین ترکیب برای این بازی

اگر بخواهیم لیستی از بازی های دورهمی جمع آوری کنیم بدون شک اسم بازی فتح پرچم هم در این لیست دیده می شود. از همین رو در نظر داریم یک بررسی دقیق از این بازی را برای شما در دسترس قرار بدهیم.

در فرهنگ لغت فارسی، کلمه بازی برابر با سرگرمی، مشغولیت، تفریح، کار و ورزش آمده است، اما زیست‌ شناسان، روان‌ شناسان، جامعه‌ شناسان و هنرمندان در مورد بازی نظرات و تعاریف دیگری ارائه می‌دهند. زیست‌ شناسان بر این باورند که علاقه انسان به بازی ریشه در کنجکاوی او نسبت به کشف و شناخت محیط اطراف دارد. روان‌شناسان نیاز انسان به بازی را نتیجه وجود انرژی مازادی می‌دانند که وی در خود نهفته دارد و جایی باید به مصرف برساند. انجام بازی های مختلف باعث تخلیه هیجانات و انرژی می شود که این خود عاملی در جهت کاهش خشونت ها می باشد بازی فتح پرچم بازی که تمامی افراد می توانند مدت زمانی از وقت خود را به آن اختصاص دهند و ساعات خوشی را سپری نمایند.اطلاعات کاملی از این بازی در اختیار شما می گذاریم امیدواریم که تا انتهای مقاله همراه ما باشید و خواندن این مقاله رضایت شما را برای ما به ارمغان بیاورد.

آموزش بازی فتح پرچم
Payam Gooyan Ava Pars

بازی فتح پرچم چگونه است؟

بازی فتح پرچم یک بازی تخته‌ ای که دو نفره و به سبک استراتژی می باشد. در این بازی دو نفره هر فرد ۴۱ مهره دارد که یکی از آن‌ها پرچم است یعنی مهم‌ ترین مهره‌ ای که نباید به دست دشمن بیفتد و فرد باید تمام سعی خود را بکند که پرچم حریف را تصاحب کند و به چنگ آورد. بر اساس سلسله مراتب نظامی تعدادی مهره با درجات نظامی مختلف به علاوه ۶ بمب جزء مهره‌ های بازی هستند. چند مهره تخریبچی هم وجود دارد که فقط با آن‌ها می شود بمب‌ها را از کار انداخت و خنثی کرد. برچسب مهره‌ ها در یک سمت آن‌ها است ویو صفحه محافظ وجود داردبه‌ طوری‌ که طرف مقابل نمی توانند برچسب مهره ها را ببیند و درجه و نوع مهره را نمی تواند تشخیص دهد.

هر فرد مهره های رنگ خاص خود را دارد و مهرها هر فرد رنگش با مهره های فرد مقابل متفاوت می باشد پس از برخورد دو مهره به یکدیگر، مهره‌ ها نمایش داده می‌شوند و مهره با درجه پایین‌ تر از بازی خارج می‌شود. مهره‌ های یک نفر آبی و دیگری قرمز است. مهره‌ ها می‌ توانند در جهت‌های بالا و پایین و چپ و راست در صورتی که مانعی وجود نداشته باشد حرکت کنند. هر کس بتواند پرچم طرف مقابل را پیدا کند یا تمامی مهره‌ های قابل حرکت حریف را از بازی خارج کند، برنده بازی خواهد بود. حتما به شما توصیه می کنیم این بازی دونفره را تهیه نمایید و حتی برای یک دفعه این بازی را انجام دهید و از بازی با آن لذت ببرید و ساعات خوشی را سپری نمایید.

آموزش بازی فتح پرچم

یکی از محتویات بازی فتح پرچم دفترچه راهنما می باشد افراد تازه کار که برای دفعه اول اقدام به انجام این بازی می کنند می توانند با مراجعه به این دفترچه نحوه بازی را آموزش ببینند و علاوه بر آن می توانند با مراجعه به صفحات اینترنتی فیلم آموزشی این بازی دونفره مهیج را دانلود نمایند و به طور کامل نحوه بازی فتح پرچم را آموزش ببینند.

آیا نرم افزار بازی فتح پرچم هم وجود دارد؟

این بازی به صورت کلاسیک در اسباب بازی فروشی ها موجود می باشد و افراد می توانند با مراجعه حضوری و یا خرید اینترنتی آن را تهیه نمایند همچنین نرم افزار این بازی نیز موجود می باشد که این نرم افزار هم برای کامپیوتر و هم برای گوشی های اندروید موجود می باشد افراد می توانند این نرم افزار را دانلود نموده و بر روی گوشی های خود نصب نمایند و از بازی از آن لذت ببرند.

عکس بازی فتح پرچم

محتویات بازی فتح پرچم چیست؟

این بازی استراتژی مهیج دو نفره از محتویاتی شامل ۴۱ قطعه بازی که برای هر بازیکن ۴۱ عدد می باشد در مجموع ۸۲ قطعه می باشد و یک صفحه بازی و یک صفحه محافظ و شامل یک دفترچه راهنما می باشد در این بازی قطعات کوچک موجود می باشد و از دسترس اطفال دور نگه داشته شود.

عکس بازی فتح پرچم

علاقمندان و طرفداران بازی های دو نفره و گروهی می توانند بازی فتح پرچم را نیز تهیه کنند و این بازی را نیز تجربه کنند. اگر علاقمند به دیدن عکس هایی از این بازی و نوع بسته بندی آن می باشید می توانید با مراجعه به صفحات اینترنتی و جستجو عکس بازی فتح پرچم در مرورگر گوگل به عکس های این بازی دست پیدا کنید و آنها را مشاهده نمایید.

قیمت خرید بازی فتح پرچم چقدر است؟

بازی فتح پرچم یک بازی فکری مناسب و پر هیجان می باشد که با توجه به سطح بازی قیمت آن بسیار مناسب می باشد و افراد در هر وضعیت و سطح مالی با کمترین هزینه می توانند این بازی را به صورت حضوری از مراکز اسباب بازی فروشی و به صورت اینترنتی از سایت های معتبر فروش اسباب بازی ها خریداری نمایند.

این بازی برای کدام رنج سنی مناسب است؟

اهداف این بازی افزایش مهارت اعتماد به نفس، تفکر استراتژیک و حل مسئله و خلاقیت می باشد که این بازی را مناسب رنج سنی ۸ سال به بالا کرده است.

تعداد نفرات بازی فتح پرچم باید چقدر باشد؟

بازی فتح پرچم یک بازی استراتژی در میدان نبرد می باشد که این بازی مهیج دو نفره می باشد و دو نفر می توانند در این بازی شرکت کنند و با یکدیگر به مقابله می پردازند.

تعداد نفرات بازی فتح پرچم

زمان این بازی چقدر است؟

زمان مورد نیاز برای این بازی فکری دو نفره بیش از یک ساعت می باشد.

قوانین این بازی چیست؟

در این بازی تعداد مهره های دو طرف برابر با یکدیگر می باشد و افراد نباید برچسب مهره های طرف مقابل را مشاهده نماید و حرکت مهره در این بازی تابع قوانین خاص بازی می باشد که در دفترچه راهنمای آن به طور کامل توضیح داده شده است.

سوالات متداول

حداقل رنج سنی بازی فتح پرچم چند سال می باشد؟

حداقل سن ۸ سال می باشد.

در بازی بازی فتح پرچم تفاوت مهره ها در چیست؟

در این بازی هر مهره درجه نظامی خود را دارد.

در این بازی هر فرد چند پرچم در اختیار دارد؟

هر فرد یک پرچم در اختیار دارد.

تعداد مهره های هر فرد چند عدد می باشد؟

تعداد مهره های هر فرد ۴۱ عدد می باشد.

بازی فتح پرچم
Rate this post

mrpool

محقق دیجیتال مارکتینگ هستم. به مدت 12 سال است که زمینه تولید محتوا و ارائه اخبار جدید فعالیت می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا