بازی فکری دژ چند نفره است؟ آموزش بازی + قوانین و مقررات

قرار است تا در موردیکی از بازی های فکری به نام بازی فکری دژ اطلاعات مفید و کاملی را قرار دهیم. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

توجه داشته باشید که شرایط شرط بندی روی این بازی در سایت های انفجار تایم، حضرات بت و بت بال 90 در دسترس می باشد.

بازی فکری دژ

بازی فکری دژ چگونه است؟

در این قسمت می خواهیم به بررسی بازی فکری دژ بپردازیم و در رابطه با مشخصات بازی فکری دژ صحبت کنیم. این بازی بر اساس بازی citadels ساخته شده و طراح این بازی آقای برنو فدوتی، طراح خوش آوازه و معروف فرانسوی است. در این بازی، بازیکنان سعی می کنند تا سکه جمع کنند و سازه های جدید بسازند و شهرشان را گسترش دهند. ممکن است که گاهی اوقات جیب سایر بازیکنان را بزنند و یا این که دست به قتل بزنند.

بهتر است که بدانید در این بازی، بازیکنان تلاش می کنند تا بهترین شهر را بسازند، با مدیریت و هم چنین حفظ منابع، سازه های جدید بسازند و با کنترل روی نقش های سایر بازیکنان بتوانند از خطرات احتمالی در امان بمانند و با پیشرفت بتوانند در شهرشان با ارزش ترین شهر را داشته باشند. این روز ها این بازی در بین مردم بسیار پرطرفدار و محبوب شده است و خیلی از افراد در جمع‌ های دوستانه و یا با اعضای خانواده خود به این بازی می پردازند و از آن لذت می برند.

آموزش بازی فکری دژ

از آن جایی که این روز ها این بازی بسیار محبوب و پرطرفدار شده است، به همین دلیل خیلی از افراد تمایل دارند تا به انجام این بازی بپردازند، اما سوالی که برای آن ها به وجود می‌ آید، این است که آموزش این بازی چگونه است؟ در رابطه با آموزش بازی فکری دژ باید بگوییم که این بازی در چند دور انجام می شود و هر دور در دو فاز است. فاز اول هر بازیکن یک نقش انتخاب می کند و سایر کارت ها می دهد به نفر سمت چپ تا هر بازیکن یک نقش داشته باشد. در فاز دوم هر بازیکن می تواند سه کار را انجام بدهد که ترتیب این کار ها را خودش تعیین می کند.

بازیکنان به ترتیب شماره نقش ها بازی می کنند و تا زمانی که نوبت نقش بازیکنی نباشد نباید نقشش رو لو بدهد. در بازی دژ، هر سازه مخصوص یکی از چهار نقش سازنده است. هم چنین باید افزود که در این بازی به عنصر کمیابی به اسم استراتژی نیاز دارید. در نهایت باید افزود بازیکنی که بیشترین امتیاز را داشته باشد، برنده بازی خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید دفترچه راهنمای بازی دژ را مشاهده نمایید.

آیا نرم افزار این بازی هم وجود دارد؟

اگر طرفدار این بازی جذاب هستید، بهتر است که بدانید شما می‌ توانید با استفاده از شبیه ساز معروف Tabletop Simulator به راحتی نسخه اصلی بازی دژ، یعنی (Citadels) را بر روی رایانه شخصی خود تجربه کنید و از تجربه این بازی محبوب لذت ببرید.

محتویات بازی فکری دژ چیست؟

شاید برای شما هم جالب باشد که در رابطه با محتویات این بازی جذاب بدانید، در این باره باید بگوییم که محتویات این بازی شامل: 8 کارت نقش، 61 کارت سازه، 25 سکه، 1 تاج، 1 کیسه پارچه‌ ای و دفترچه قوانین بازی می باشد. کارت های بازی دژ برای انجام آن بسیار مهم هستند، به همین دلیل باید به خوبی مراقب کارت ها باشید تا گم نشوند.

عکس بازی فکری دژ

عکس بازی فکری دژ

برخی از افراد تمایل دارند تا به مشاهده عکس های بازی فکری دژ خارجی بپردازند و به این گونه با این بازی بیشتر آشنا شوند و هم چنین در هنگام خرید مشکلی برای آن ها به وجود نیاید. در این باره باید بگوییم که اگر به اینترنت مراجعه نمایید، می‌ توانید عکس‌ های متعددی از این بازی را جستجو و مشاهده کنید.

قیمت خرید بازی فکری دژ چقدر است؟

یکی از سوالاتی که برای خیلی از خریداران این بازی جذاب به وجود می‌ آید، این است که قیمت بازی فکری دژ چقدر است؟ در این باره باید بگوییم که اگر به سایت های فروش بازی های فکری مراجعه کنید، می‌ توانید از قیمت این بازی مطلع شوید. هم چنین می توانید به خرید بازی فکری دژ دیجی کالا بپردازید و یا در این سایت از قیمت این بازی مطلع شوید.

این بازی برای کدام رنج سنی مناسب است؟

در رابطه با رده سنی این بازی محبوب باید بگوییم که شامل بزرگسال، کودک و نوجوان می باشد.

تعداد نفرات بازی فکری دژ باید چقدر باشد؟

اگر می‌ خواهید به انجام این بازی بپردازید، بهتر است که بدانید هرچه تعداد بازیکن بیشتر باشد جذابیت این بازی نیز بیشتر می‌ شود. در این بازی بازیکنان باید بیش از چهار نفر باشند. به طور معمول این بازی بین 4 تا 7 نفر انجام می‌ شود.

زمان این بازی چقدر است؟

در رابطه با زمان این بازی جذاب و هیجان انگیز باید بگوییم که بستگی به نحوه بازی، بازیکنان دارد. البته این بازی کمتر از یک ساعت زمان می‌ برد. حال این موضوع را هم باید افزود که معمولا بین 20 تا 60 دقیقه این بازی انجام می شود.

قوانین این بازی چیست؟

اگر تمایل دارید تا در رابطه با قوانین این بازی جذاب بدانید، پیشنهاد می کنیم تا دفترچه راهنمای این بازی را مشاهده کنید، چرا که در دفترچه راهنما قوانین بازی دژ نوشته شده است.

سوالات متداول

بازی فکری دژ چیست؟

این بازی بر اساس بازی citadels ساخته شده و طراح بازی آقای برنو فدوتی است. در این بازی، بازیکنا تلاش می کنند تا سکه جمع کنند و سازه های جدید بسازند و شهرشان را گسترش دهند. ممکن است که گاهی اوقات جیب سایر بازیکنان را بزنند و یا حتی دست به قتل بزنند.

آیا نرم افزار این بازی وجود دارد؟

می‌ توانید به راحتی نسخه اصلی بازی دژ، یعنی Citadels را بر روی رایانه شخصی خود نصب کنید و از تجربه این بازی لذت ببرید.

تعداد نفرات این بازی فکری باید چقدر باشد؟

در این بازی بازیکنان باید بیش از 4 نفر باشند، به طور معمول این بازی بین 4 تا 7 نفر انجام می‌ شود.

محتویات این بازی فکری چیست؟

محتویات این بازی شامل: 61 کارت سازه، 8 کارت نقش، 25 سکه، 1 تاج، 1 کیسه پارچه‌ ای و در نهایت دفترچه قوانین بازی می باشد.

Rate this post

mrpool

محقق دیجیتال مارکتینگ هستم. به مدت 12 سال است که زمینه تولید محتوا و ارائه اخبار جدید فعالیت می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا