آموزش بازی پرش قورباغه ای + لینک دانلود بازی

بازی پرش قورباغه یکی از بازی های دورهمی می باشد که بیش از پنجاه‌ میلیون بازیکن دارد و این بازی شامل بیست و هفت مینی بازی می باشد که امکان چند نفره بازی کردن را نیز دارد با قورباغه در پرش روی آب و آسمان نوردی اسکیت بازی طبقه سازی ماجراجویی در جنگل و فضانوردی و چندین مکان هیجان انگیز دیگر وجود دارد که می توان تمام ای بازی ها را بازی کرد.

بازی پرش قورباغه چگونه است

بازی پرش قورباغه چگونه است؟

بازی پرش قورباغه یک بازی کاملا ساده و پرطرفدار می باشد که رنج سنی خاصی ندارد و می‌توان این بازی را برای سرگرم کردن در خانواده انجام داد این بازی طوری است که باید از قورباغه های سبز تمام شوند و فقط یک قورباغه قرمز باقی بماند آن زمان است که بازی به پایان می رسد این بازی بسیار هیجان انگیز بوده و مدل های بسیار مختلفی دارد.

آموزش بازی پرش قورباغه

روش بازی این گونه است که باید قورباغه ها را مطابق چیدمان هر کارت که آمده است در روی صفحه بازی می چینیم و هر بار با پرش یک قورباغه یک قورباغه دیگر حذف می شود نکته این بازی این می باشد که هیچ قورباغه ای نمیتواند از روی قورباغه قرمز بپرد اما قورباغه قرمز می تواند با پرش قورباغه های سبز را حذف کند و پرش قورباغه ها باید طوری ادامه یابد تا تمام قورباغه های سبز حذف شوند و فقط قورباغه قرمز باقی بماند.

آیا نرم افزار این بازی وجود دارد؟

بله نرم افزار این بازی وجود دارد و در نرم افزار اندروید که از کیفیت بسیار بالای برخوردار است و این نرم افزار در کامپیوتر هم می‌توان دانلود و بازی کرد و بسیار نرم افزار این بازی با کیفیت و عالی می باشد که می‌توان این بازی را چند نفره بازی کرد.

محتویات بازی پرش قورباغه چیست؟

بازی قورباغه محتویات بسیار زیادی ندارد و خیلی ساده است و آسان می باشد این موارد شامل یک صفحه بازی و چهل کارت بازی و یک عدد کیسه پلاستیکی و هفت قورباغه سبز و یک عدد قورباغه قرمز می باشد که با همین چند محتویات بازی را می توان شروع کرد و از بازی کردن این بازی لذت برد.

عکس بازی پرش قورباغه

اگر بخواهیم عکس بازی پرش قورباغه را مشاهده کنیم می توانیم با سرچ کردن نام این بازی در صفحه مرورگر تلفن همراه مان تعداد زیادی از عکس های این بازی را مشاهده کنیم که بسیار این عکس ها زیاد است و از تمام مراحل بازی عکس های زیادی گرفته شده است که می‌توان آنها را مشاهده کرد.

آموزش بازی پرش قورباغه

انواع بازی پرش قورباغه

بازی پرش قورباغه یک بازی فوق‌العاده عالی می باشد که برای تمام رده سنی مناسب است از جمله افراد خردسال جوان و نوجوان و بزرگسال این بازی انواع مختلفی دارد از جمله ماجراجویی فضا نوردی و کوهنوردی در جنگل از انواع مدل های این بازی می باشند این بازی بیش از بیست و هفت مدل بازی دارد که برای هر گونه سلیقه ای مناسب می باشد.

قیمت خرید بازی پرش قورباغه چقدر است؟

خرید این بازی از قیمت بالایی برخوردار نیست و می توان این بازی را با کمترین هزینه خریداری کرد و با افراد خانواده از بازی کردن با او لذت برد و اینکه قیمت ها مختلف هست و بستگی به سایز صفحه و جنس صفحه بازی دارد که از پنجاه‌ هزار تومان تا صد هزار تومان قیمت های مختلفی دارد و این بازی را می توان از دیجی کالا خریداری و تهیه کرد که این سایت بسیار عالی و قابل اطمینان می باشد.

این بازی برای کدام رنج سنی مناسب است؟

این بازی یک بازی بسیار جالب و سرگرم کننده ای می باشد که تمام رده سنی از جمله کودک نوجوان و جوان و بزرگسالان می توانند این بازی را اجرا کنند و این بازی فوق‌العاده آسان می باشد و این بازی رنج سنی خاصی نیز ندارد.

تعداد نفرات بازی پرش قورباغه باید چقدر باشد؟

تعداد نفرات بازیکن در این بازی بین دو نفر تا چهار نفر می باشد و این بازی بسیار سرگرم کننده و عالی می باشد و رنج سنی خاصی ندارد این بازی بسیار عالی و جالب می باشد و بسیار عالی برای سرگرم کردن خانواده می باشد.

زمان این بازی چقدر است؟

زمان این بازی متفاوت است و زمان مشخصی را نمی‌توان برای این بازی در نظر گرفت چون این بازی به شانس بستگی دارد و اینکه تمام قورباغه ها از بین بروند گاهی به سرعت قورباغه ها از بین می روند و گاهی هم بسیار طولانی می شود اما زمان بسیار زیادی نسبتا نمی گیرد.

قوانین این بازی چیست؟

این بازی قوانین خاص خودش را دارد و چیدمان قورباغه ها باید همان طور که بر روی کارت است چیده شود و با حرکت هر قورباغه یک قورباغه حذف می شود و نکته بسیار جالب این بازی این می باشد که هیچ قورباغه ای نمی تواند از روی قورباغه قرمز بپرد و حرکت کند و بازی تا جایی ادامه پیدا می کند که تمام قسمت قورباغه های سبز تمام شوند و فقط قورباغه قرمز باقی بماند.

سوالات متداول

بازی پرش قورباغه چگونه است؟

این بازی یک بازی فوق‌العاده عالی می باشد و رنج سنی خاصی ندارد و این بازی به گونه ای است که باید تمام قورباغه های سبز از بین بروند و فقط قورباغه قرمز باقی بماند در این مرحله بازی به پایان می رسد.

آیا نرم افزار این بازی وجود دارد؟

نرم افزار این بازی وجود دارد و در نرم افزار اندروید که بسیار از کیفیت بالایی برخوردار است و در کامپیوتر ها می توان نرم افزار این بازی را دانلود کرد و با بهترین کیفیت این بازی را تماشا کرد و با افراد خانواده بازی کرد.

قیمت خرید بازی پرش قورباغه چقدر است؟

این بازی قیمت بسیار مناسبی دارد و از قیمت بالایی برخوردار نیست و می‌ توان این بازی را از دیجی کالا خریداری کرد.

تعداد نفرات در این بازی چند نفر است؟

تعداد بازیکنان در این بازی بین دو تا چهار نفر است و بستگی به تعداد دارد و می توان این بازی را چند نفره بازی کرد این بازی سرگرم کننده بسیار عالی می باشد و طرفداران زیادی دارد.

Rate this post

mrpool

محقق دیجیتال مارکتینگ هستم. به مدت 12 سال است که زمینه تولید محتوا و ارائه اخبار جدید فعالیت می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا