بازی راز هیتلر چگونه است؟ آموزش تصویری + راز های بازی

بازی راز هیتلر یکی از بازی های فکری مهیج می باشد. ما در این مقاله آموزش دقیق و تصویری از این بازی را برای شما در دسترس قرار داده ایم.

بازی راز هیتلر چگونه است؟

بازی راز هیتلر چگونه است؟

در این قسمت می خواهیم به بررسی بازی راز هیتلر بپردازیم، در این باره باید بگوییم که این بازی توسط تامی مارانگز و مکس باکس‌لایتر طراحی شده است و وظیفه طراحی کارت‌ ها نیز بر عهده مکنزی شوبرت بوده است. این بازی در دسته بازی‌ هایی قرار گرفته است که سرمایه خود را از طریق وب‌ سایت سرمایه‌ گذاری جمعی کیک‌ استارتر به دست‌ آورده است. این بازی موفق شد در کمپین خود، بیشتر از یک میلیون دلار سرمایه جمع کند و سرانجام در سال 2016 به صورت عمومی عرضه شد. 

بهتر است که بدانید این بازی یکی از مهیج‌ ترین بازی‌ های فکری موجود در بازار است. این کالا یک بازی کارتی است که سبک آن به صورت معمایی می باشد و هیجان در طول مدت بازی، بازیکن را از دنیا واقعی اش دور می‌ کند و باعث می‌ شود تا در بازی غرق شود.

آموزش بازی راز هیتلر

در رابطه با آموزش بازی راز هیتلر باید بگوییم که در ابتدا، کارت‌ های تیم لیبرال و فاشیست درون پاکت‌ هایی قرار می‌ گیرد و این پاکت‌ ها به طور تصادفی میان بازیکنان پخش می شود. شش لیبرال، سه فاشیست و یک هیتلر در بازی وجود دارند، در صورت کمتر بودن تعداد بازیکنان، این تعداد طبق جدول تعداد بازیکنان، کمتر خواهد شد. به طور کلی، همیشه فاشیست ها از لیبرال‌ ها تعداد مساوی و یا کمتری دارند و نباید از لحاظ تعداد از لیبرال‌ ها بیشتر شوند. پس از تقسیم کارت‌ ها، تمام بازیکنان چشمان خود را می‌ بندند و فاشیست‌ ها با باز کردن چشمانشان، یکدیگر و هیتلر را شناسایی می‌ کنند. نکته جالب این بازی در این است که هیتلر در تمام مدت باید چشمان خود را بسته نگه دارد و از هویت فاشیست‌ ها مطلع نشود و به همین دلیل هیجان بازی را دو چندان می شود، چرا هیتلر نمی‌ داند به چه کسی اعتماد کند.

بعد از اتمام کار فاز شناسایی افراد شروع می‌ شود. صدر اعظم باید با حرف زدن، بازیکنان دیگر را به رای دادن به نفع خود ترغیب کند. در صورتی که صدر اعظم بیش از 50 درصد رای آورد، باید یک سیاست تصویب کند. در غیر این صورت ریاست جمهوری به نفر بعدی می‌ رسد. لیبرال‌ ها برای برنده شدن،‌ یا باید پنج سیاست لیبرال تصویب کنند و یا هیتلر را بکشند و فاشیست‌ ها در صورتی برنده می‌ شوند که تعداد مشخصی سیاست فاشیست تصویب کنند و یا پس از تصویب 3 سیاست فاشیست، هیتلر را به عنوان صدراعظم انتخاب کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره و یا حتی اطلاع از قوانین بازی راز هیتلر می توانید به مشاهده دفترچه راهنمای بازی راز هیتلر بپردازید.

آموزش بازی راز هیتلر

آیا نرم افزار بازی راز هیتلر هم وجود دارد؟

یکی از سوالاتی که برای افراد به وجود می آید، این است که آیا نرم‌ افزار این بازی وجود دارد و این که می‌ توانند به دانلود بازی راز هیتلر بپردازد؟ هم چنین خیلی از افراد تمایل به دانلود بازی راز هیتلر برای اندروید را دارند. در این باره باید بگوییم که هنوز برای این بازی نرم افزاری ساخت نشده است، البته نرم‌ افزارهای مشابه به این بازی در اینترنت موجود است.

محتویات بازی راز هیتلر چیست؟

بهتر است که بدانید محتویات این بازی شامل: 4 صفحه فاشیستی- لیبرال، 2 عدد پلاکارت، 17 کارت لایحه، 10 کارت هویت، 10 کارت عضویت حزب، 10 پاکت نگهداری کارت، 20 کارت رای گیری و 2 جایگاه کارتهای لایحه می باشد.

عکس بازی راز هیتلر

اگر تمایل به مشاهده تصاویری از این بازی را دارید، پیشنهاد می‌ کنیم که به اینترنت مراجعه نمایید. هم چنین در اینترنت علاوه بر عکس می توانید اطلاعاتی در بازی راز هیتلر پلاس و اکسپنشن راز هیتلر را نیز بدست آورید.

قیمت خرید بازی راز هیتلر چقدر است؟

این روز ها سوالی که برای برخی از افرادی که تمایل به خرید این بازی جذاب را دارند، به وجود می‌ آید، این است که قیمت بازی راز هیتلر چقدر است؟ در این باره باید بگوییم که برای اطلاع از قیمت این بازی کافیست تا به سایت های فروش بازی های فکری مراجعه نمایید. هم چنین می توانید به خرید بازی رازهیتلر دیجی کالا نیز بپردازید و یا این که با مراجعه به این سایت از قیمت این بازی مطلع شوید.

این بازی برای کدام رنج سنی مناسب است؟

بهتر است که بدانید این بازی برای رده سنی نوجوان و بزرگسال مناسب می باشد.

تعداد نفرات بازی راز هیتلر باید چقدر باشد؟

اگر می خواهید این بازی را انجام دهید، بهتر است که بدانید تعداد این بازیکنان باید بیش از چهار نفر باشد.

زمان این بازی چقدر است؟

مدت زمان این بازی محبوب به نحوه بازی، بازیکنان بستگی دارد، اما با این حال کمتر از یک ساعت زمان می برد.

فواید این بازی چیست؟

این بازی هیجان انگیز فواید بسیار زیادی دارد که از مهم ترین آن ها می‌ توان به افزایش هوش، مهارت و زیرکی اشاره کرد. هم چنین این بازی لحظات خوشی را برای بازیکنان به ارمغان می آورد. به همین دلیل این روز ها این بازی به محبوبیت زیادی رسیده است.

سوالات متداول

بازی راز هیتلر چیست؟

این بازی یکی از مهیج‌ ترین و جذاب تری بازی‌ های فکری موجود در بازار است، این کالا یک بازی کارتی است که سبک آن به صورت معمایی می باشد و هیجان در طول مدت بازی، بازیکن را از دنیا واقعی دور می‌ کند.

محتویات این بازی چیست؟

محتویات این بازی شامل: 2 عدد پلاکارت، 17 کارت لایحه، 4 صفحه فاشیستی- لیبرال، 10 کارت هویت، 10 پاکت نگهداری کارت، 10 کارت عضویت حزب، 20 کارت رای گیری و 2 جایگاه کارتهای لایحه می باشد.

این بازی چقدر زمان می برد؟

مدت زمان این بازی هیجان انگیز به نحوه بازی، بازیکنان بستگی دارد. اما با این حال کمتر از یک ساعت زمان می برد.

تعداد بازیکنان این بازی جذاب چقدر است؟

اگر می خواهید این بازی جذاب را انجام دهید، بهتر است که بدانید تعداد بازیکنان این بازی باید بیش از 4 نفر باشد.

Rate this post

mrpool

محقق دیجیتال مارکتینگ هستم. به مدت 12 سال است که زمینه تولید محتوا و ارائه اخبار جدید فعالیت می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا