آموزش بازی جومانجی اصل و جدید به زبان ساده + فیلم

حتما تا به حال فیلم جومانجی را دیده اید. این فیلم سال ها پیش از تلویزیون پخش شد و در زمان پخش طرفداران بسیاری را به خود جذب کرد چون در واقع یک بازی فکری هیجان انگیز بود که مراحلش را بازیگران به بهترین شکل انجام می دادند. بعد از این فیلم بازی آن نیز برای عموم ساخته شد. در ادامه به معرفی بازی جومانجی را بررسی می کنیم. با ما همراه باشید.

توجه داشته باشید که شرایط شرط بندی روی این بازی در سایت های انفجار تایم، حضرات بت و بت بال 90 در دسترس می باشد.

آموزش بازی جومانجی

بازی جومانجی چگونه است؟

در بررسی بازی جومانجی باید این را بگوییم که هیجان آن بسیار بالا است. درست مانند فیلم آن تعدادی مرحله پر از هیجان و اتفاقات غیر منتظره وجود دارد که بازیکنان را غافلگیر می کند. شما باید مهره خود را انتخاب کنید و با انداختن تاس بازی را شروع کنید. از این مرحله به بعد بازی شروع می شود و افراد باید در مراحل مختلف با فکر و درایت خود از اتفاقات پیش بینی نشده بگذرند. البته کمی شانس نیز در این بازی دخیل است. با این حال اگر می خواهید هیجان و چند ساعت خوشی و رها شدن از دغدغه های زندگی را تجربه کنید، می توانید از این بازی استفاده کنید.

آموزش بازی جومانجی

آموزش بازی جومانجی به این صورت است که در ابتدا جعبه آن را باز می کنیم و تمام محتویات را بیرون می آوریم. یک صفحه لمینیت وجود دارد که آن را باز می کنیم. بعد از آن پایه گردونه را زیر صفحه در وسط آن قرار می دهیم و گردونه را هم روی پایه می گذاریم. این گردونه تقریبا قسمت اصلی این بازی است.

این بازی می تواند 4 نفره، 3 نفره یا 2 نفره باشد پس آدمک ها را بر اساس تعداد افراد انتخاب می کنیم. کارت تجهیزات را نیز بر اساس تعداد نفرات بازی تقسیم می کنیم. اگر 4 نفره باشیم نفری 3 کارت، اگر 3 نفره بودیم نفری 4 کارت و اگر دو نفره بودیم نفری 6 کارت احتیاج داریم. تاس را می اندازیم، هرکسی که عدد بزرگتر آورد می تواند بازی را شروع کند. هر بازیکنی که از روی خانه ها حرکت کند و زودتر به کوه جومانجی برسد برنده بازی است.

نرم افزار بازی جومانجی

آیا نرم افزار بازی جومانجی هم وجود دارد؟

بازی ویدئویی جومانجی نیز موجود است که برای دستگاه های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه تولید شده است. این بازی را باید از مراکز فروش بازی های ویدئویی خرید اما دانلود بازی جومانجی برای کامپیوتر نیز به صورت رایگان موجود است که می توانید برای دسترسی به آن نام این بازی را در اینترنت جستجو کنید. البته باید این را در نظر داشت که ممکن است به دلیل رایگان بودن قسمت هایی از بازی اجرا نشود. آموزش نصب بازی جومانجی نیز معمولا در سایت مذکور وجود دارد.

محتویات بازی جومانجی چیست؟

مشخصات بازی جومانجی به این صورت است که وقتی جعبه بازی را باز می کنیم با یک دستورالعمل مواجه می شویم که نحوه انجام بازی در آن نوشته شده است. بعد از آن یک صفحه بزرگ لمینیت شده را می بینیم که صفحه بازی است. در بالا اشاره کردیم که گردونه و صفحه ای نیز بر روی آن وجود دارد که از آن نیز یک عدد موجود است. 12 عدد کارت زندگی و یا جان، 12 عدد کارت تجهیزات و 12 عدد کارت مشعل نیز موجود است. 1 عدد تاس و 4 آدمک شخصیت بازی که روی استند قرار می گیرند نیز در این بازی وجود دارد.

عکس بازی جومانجی

برای دسترسی به عکس های بازی جومانجی اصل به صورت فیزیکی و یا عکس های گیم پلی بازی جومانجی باید به اینترنت مراجعه کنید. بسیاری از سایت ها در اینترنت موجود هستند که درباره این بازی صحبت کرد یا این بازی را به فروش می رسانند. آن ها عکس هایی نیز از این بازی ارائه داده اند. می توان با مراجعه به قسمت تصاویر گوگل نام این بازی را نوشت و در صفحه نتایج عکس های آن را مشاهده کرد.

قیمت خرید بازی جومانجی چقدر است؟

قیمت و خرید بازی جومانجی متغیر است. می توان برای آگاهی از قیمت آن و پیدا کردن مناسب ترین قیمت به فروشگاه های آنلاین ارائه دهنده این بازی مراجعه کرد. معمولا بیشتر سایت هایی که لوازم مختلف را می فروشند یا مسایل کمک آموزشی و سرگرمی را برای کودکان و نوجوانان ارائه می دهند این بازی را ارائه می دهند. به صورت حضوری نیز می توان به کتاب فروشی ها و یا فروشگاه های بزرگ لوازم تحریر مراجعه کرد و این بازی را از آن جا نیز خریداری کرد.

عکس بازی جومانجی

این بازی برای کدام رنج سنی مناسب است؟

بازیکنان این بازی باید بالای 8 سال سن داشته باشند. این بازی به هوش افراد نیاز دارد و باید منطق و درک این بازی را داشته باشند. هم چنین نباید این بازی را در دسترس کودکان کوچک تر قرار داد. زیرا ممکن است تاس یا آدمک های آن را ببلعند و صفحه بازی یا کارت های آن را از بین ببرند. هم چنین فرد برای انجام این بازی به سواد خواندن و نوشتن و نیاز دارد. زیرا باید دستورات روی صفحه بازی یا کارت ها را بخواند.

تعداد نفرات بازی جومانجی باید چقدر باشد؟

همان طور که گفتیم در این بازی 4 آدمک وجود دارد. این به بدان معنی است که حداکثر 4 نفر می توانند این بازی را انجام دهند. اما 3 نفری و یا 2 نفری نیز می توان این بازی را انجام داد. اگر تعداد بیشتر از این باشد یک فرد می تواند به بازیکن اصلی هم فکری بدهد یا این بازی را چند دور با نفرات مختلف انجام دهیم.

زمان این بازی چقدر است؟

زمان این بازی در دفعات بازی متفاوت است. چون این بازی به انداختن تاس مرتبط است و شانس نیز در آن دخیل است پس ممکن است زود به پایان برسد و یا این که 2 یا 3 ساعت زمان ببرد تا بازی تمام شود. بنابراین باید در زمان اوقات فراغت و داشتن تایم کافی به انجام این بازی بپردازید تا با خیال راحت آن را انجام دهید.

قوانین این بازی چیست؟

اگر کسی در این بازی تاس 6 بی اندازد باید به عنوان جایزه یک بار دیگر تاس بیاندازد. آدمک ها نمی توانند یکدیگر را بزنند و اگر در یک خانه بهم رسیدند باید در کنار یکدیگر قرار بگیرند. اگر از کارت تجهیزاتی استفاده شد دیگر نمی توان آن را دوباره استفاده کرد. بازیکنان باید به یکدیگر کمک کنند و مانع از حذف رقیب شوند تا بازی زود تمام نشود.

سوالات متداول

بازی جومانجی را به صورت اینترنتی از کجا خریداری کنیم؟

برای خرید بازی جومانجی دیجی کالا را می توانید انتخاب کنید. این فروشگاه بازی جومانجی جدید را نیز عرضه می کند. می توانید مستقیما به اپلیکیشن آن یا به سایت دیجی کالا مراجعه کنید.

اسباب بازی جومانجی نیز وجود دارد؟

تعدادی ازاسباب بازی فروشی ها در سطح شهر هستند که شخصیت های بازی جومانجی 2 را که از فیلم آن ساخته شده است می فروشند. می توان با جستجو در اینترنت نیز این اسباب بازی ها را پیدا کرد و آن ها را خریداری کرد.

آیا دانلود بازی جومانجی برای موبایل نیز هست؟

این بازی برای گوشی های تلفن همراه با سیستم عامل اندروید نیز موجود است و می توانید آن را ازطریق اینترنت دانلود کنید اما با گیم پلی بازی جومانجی در دستگاه های دیگر متفاوت است.

چند نوع از بازی جومانجی موجود است؟

بعضی از شرکت های بازی فکری این بازی را ارائه داده اند و 3 یا 4 نوع از این بازی در بازار موجود است که ممکن است فقط مشخصات آن و ظاهر با هم متفاوت باشد.

Rate this post

mrpool

محقق دیجیتال مارکتینگ هستم. به مدت 12 سال است که زمینه تولید محتوا و ارائه اخبار جدید فعالیت می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا