آموزش بازی فکری تلو تلو یا همان بازی TELO TELO


بازی تلو تلو عنوان و نام یک بازی فکری می باشد که به تازگی بسیار مورد استقبال و توجه افراد مختلفی قرار گرفته است. بازی تلو تلو قوانين خاص خود را دارد که در ادامه مبحث به این قوانین به صورت کامل اشاره خواهیم کرد و آن ها را توضیح خواهیم داد.

توجه داشته باشید که شرایط شرط بندی روی این بازی در سایت های انفجار تایم، حضرات بت و بت بال 90 در دسترس می باشد.

آموزش بازی تلو تلو

بازی تلو تلو چگونه است؟

بازی تلو تلو به تازگی مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته است و علاقه مندان بسیاری را جذب کرده است. این بازی که بازی فکری می باشد قواعد خاص خود را دارا می باشد که در ادامه به شرح کامل این قواعد و آموزش این بازی خواهیم پرداخت.

آموزش بازی تلو تلو

برای شروع و آغاز این بازی باید ابتدا تخته بازی را در یک سطح صاف قرار دهیم و هر یک از نفراتی که می خواهند در بازی شرکت کنند در یکی از گوشه های این تخته قرار بگیرند و یک مهره با رنگ متفاوت را برای خود انتخاب کنند. وسایل مورد نیاز برای بازی را باید در روی تخته قرار داد. برنده بازی به این صورت مشخص می شود که اولین نفری که توپ بازی تلو تلو را در حفره روی تخته قرار دهد به عنوان برنده بازی شناخته می شود.

آیا نرم افزار این بازی هم وجود دارد؟

این بازی به تازگی منتشر شده است و هم اکنون تنها به صورت فیزیکی این بازی محبوب موجود می باشد.اما با توجه به استقبالی که از این بازی صورت گرفته است می توان جهت ارائه این بازی به صورت نرم افزاری نیز فکری صورت بگیرد.

بازی تلو تلو را چگونه دانلود کنیم؟

جهت انجام این امر و هم چنين خرید و سفارش این بازی می توان به فروشگاه های اینترنتی که این بازی را ارائه می دهند سفارش داد.

عکس بازی تلو تلو

جهت تماشای عکس های این بازی می توان با مراجعه به مرورگر گوگل و سایت های مختلفی که در این مرورگر وجود دارد عکس های مختلف این بازی را تماشا کرد.

قیمت خرید این بازی فکری چقدر است؟

این بازی در فروشگاه های مختلفی به فروش می رسد که قیمت آن در هر فروشگاه بسته به شرایط مختلف متفاوت می باشد. اما به طور کلی می توان گفت که قیمت این بازی حدود صد و پنجاه هزار تومان می باشد.

عکس بازی تلو تلو

این بازی برای کدام رنج سنی مناسب است؟

این بازی رنج سنی خاصی ندارد زیرا یک بازی فکری می باشد اما به طور کلی و با توجه به شرایط بازی می توان گفت برای نوجوانان و بزرگسالان مناسب می باشد.

تعداد نفرات بازی تلو تلو باید چقدر باشد؟

جهت انجام این بازی 4 نفر می توانند در آن شرکت کنند و هر کدام در یکی از چهار طرف تخته بازی قرار بگیرند و هر کدام از شرکت کنندگان یک مهره با رنگ خاص جهت شرکت در بازی انتخاب می کنند.

زمان این بازی چقدر است؟

این بازی زمان مشخصی ندارد و با توجه به قوانین و قواعد مشخص آن برنده این بازی انتخاب می شود. برنده بازی به این صورت مشخص می شود که اولین نفری که توپ بازی تلو تلو را در حفره روی تخته قرار دهد به عنوان برنده بازی شناخته می شود. به همین جهت این بازی می تواند در مدتی کوتاه یا مدتی بلند انجام شود. تعداد شرکت کنندگان در این بازی 4 نفر می باشد و افراد با توجه به قوانين موجود این بازی و این که چه کسی توپ بازی را سریع تر در حفره تخته بازی قرار دهد مدت زمان بازی متفاوت می باشد.

قوانین این بازی چیست؟

قواعد این بازی بدین صورت می باشد که در ابتدا و جهت شروع این بازی باید تخته بازی را باید در یک سطح صاف قرار دهیم و هر یک از نفراتی که می خواهند در بازی شرکت کنند در یکی از گوشه های این تخته قرار بگیرند و یک مهره جهت شرکت در بازی راانتخاب کنند. وسایل مورد نیاز برای بازی را باید در هنگام بازی در روی تخته قرار دهید. برنده بازی هم به این صورت مشخص می شود که اولین نفری که توپ بازی را در حفره ای که روی تخته قرار دارد قرار بدهد به عنوان برنده این بازی 4 نفره شناخته می شود.

این بازی به تازگی بسیار مورد توجه علاقه مندان به بازی های فکری قرار گرفته است. این بازی هم چنین در فروشگاه های مختلف اینترنتی به فروش می رسد و علاقه مندان می توانند جهت خرید این بازی هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین ثبت سفارش را انجام دهند. این بازی به صورت اسباب بازی تلو تلو و یا آنباکس تلو تلو به فروش می رسد.

سوالات متداول

بازی تلو تلو چیست؟

تلو تلو یک بازی فکری می باشد که به تازگی مورد استقبال و توجه علاقه مندان بازی های فکری قرار گرفته است. این بازی قواعد و قوانین خاص خود را دارا می باشد و تعداد شرکت کنندگان مشخصی دارد که در مطلب توضیح داده ایم.

این بازی در کجا به فروش می رسد؟

این بازی در فروشگاه های مختلفی موجود می باشد. همچنین این بازی را می توان به صورت اینترنتی نیز سفارش داد. فروشگاه های اینترنتی مختلفی وجود دارند که می توان این بازی را از آن ها تهیه کرد. از جمله این فروشگاه ها می توان به فروشگاه دیجی کالا اشاره کرد.

قواعد بازی تلو تلو چه می باشد؟

این بازی قواعد خاص خود را دارد که از جمله مطرح ترین آن ها می توان به تعداد مشخص شرکت کنندگان آن اشاره کرد. در این بازی 4 نفر باید حضور داشته باشند. تخته این بازی باید در یک سطح صاف قرار بگیرد. و برنده این بازی به صورت خاصی مشخص می شود.

آیا بازی تلو تلو مدت زمان مشخصی دارد؟

این بازی تایم مشخصی ندارد و بستگی به افراد شرکت کننده دارد که چه فردی با حرکت خود برنده بازی شود. برنده بازی به این صورت مشخص می شود که اولین نفری که توپ را در حفره روی تخته قرار دهد به عنوان برنده بازی شناخته می شود. به همین سبب نمی توان برای این بازی تایم مشخصی در نظر گرفت.

Rate this post

mrpool

محقق دیجیتال مارکتینگ هستم. به مدت 12 سال است که زمینه تولید محتوا و ارائه اخبار جدید فعالیت می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا