بازی فکری حکمران چگونه است؟ آموزش حرفه ای این بازی

بازی فکری حکمران نام یک بازی فکری می باشد که به تازگی مورد توجه علاقه مندان به انجام این گونه بازی ها قرار گرفته است و افراد مختلفی این بازی را انجام می دهند. این بازی همانند دیگر بازی های فکری و سرگرمی دارای قواعد و قوانین خاص و مشخص که به همین بازی تعلق دارند می باشد که در ادامه مباحث به این مطالب اشاره کامل خواهیم کرد.

بازی فکری حکمران چگونه است

بازی فکری حکمران چگونه است؟

بازی فکری حکمران یک بازی سرگرمی خانوادگی می باشد که تعداد مشخصی شرکت کننده دارد و می تواند با حضور اعضای مختلفی صورت بگیرد که این تعداد اعضاء شرکت کننده دارای تعداد مشخصی می باشد. در ادامه به این مسائل به طور کامل اشاره خواهیم کرد. همان گونه که در ابتدای مبحث اشاره شد این بازی نیز همانند دیگر بازی های فکری سرگرمی و خانوادگی دارای قوانین خاص خود می باشد و تعداد مشخصی شرکت کننده دارد. این بازی با کارت انجام می شود و اعضاء شرکت کننده باید با کارت در بازی شرکت کنند.

آموزش بازی فکری حکمران

در این بخش به آموزش کامل بازی حکمران به صورت کامل خواهیم پرداخت. بازی فکری حکمران به این صورت می باشد که در 10 دور صورت می‌ گیرد. بازیکنانی که در این بازی شرکت می کنند با توجه به کارت هایشان که در بازی انتخاب کرده اند باید یک دست و یک کارت انتخاب کنند و بالاترین کارت برنده آن دست می شود. بازیکنان شرکت کننده در هر دور این بازی به اندازه عدد آن دور کارت برمی دارند، به طور مثال در دور سوم این بازی هر بازیکن باید سه کارت انتخاب کند و تا آخر بازی همین روند ادامه دارد. جذابیت و حساسیت این بازی از جایی آغاز می شود که افراد باید قبل از آغاز هر دور حدس بزنند چه تعداد کارتی را برنده می شوند. این بازی از آنجایی دارای جذابیت می‌ باشد که بازیکنانی که در این بازی شرکت می‌ کنند باید تلاش کنند تا در هنگام پایان باری به مقداری کارت برنده شوند که قبل از آغاز بازی آن را اعلام کرده اند. امتیازدهی پایان بازی نیز بر همین اساس صورت می‌ گیرد.

آیا نرم افزار بازی فکری حکمران هم وجود دارد؟

این بازی که بسیار مورد استقبال و توجه علاقه مندان قرار گرفته است به صورت نرم افزار وجود ندارد اما می توان در آپدیت های بعدی آن این بازی را به صورت نرم افزار نیز روانه بازار کرد.

محتویات بازی فکری حکمران چیست؟

محتویات این بازی فکری کارت هایی می باشد که در طول بازی مورد استفاده بازیکنان شرکت کننده قرار می گیرد.

آموزش بازی فکری حکمران

عکس بازی فکری حکمران

جهت تماشای عکس های این بازی فکری و سرگرمی می توان به موتور جستجوی گوگل مراجعه کرد. در موتور جستجو گوگل سایت های مختلفی وجود دارد که به شرح کامل این بازی پرداخته اند و همچنین عکس هایی از این بازی را منتشر کرده اند.

قیمت خرید بازی فکری حکمران چقدر است؟

این بازی توسط فروشگاه های مختلفی از جمله دیجی کالا و دیگر فروشگاه های اینترنتی دیگر به صورت آنلاین به فروش می رسد که این قیمت دارای تفاوت‌های اندک می‌ باشد. اما به صورت کلی می‌ توان گفت که قیمت آن در حدود ۱۰۰ هزار تومان می باشد.

این بازی برای کدام رنج سنی مناسب است؟

آن گونه که توسط ناشران این بازی اعلام شده است این بازی مناسب سنین بالای 8 سال می باشد. می توان گفت که این بازی برای نوجوانان و جوانان و بزرگسالان مناسب می باشد و این افراد می توانند در این بازی شرکت کنند.

تعداد نفرات بازی فکری حکمران باید چقدر باشد؟

تعداد نفراتی که می‌ توانند در این بازی شرکت کنند متفاوت می باشد و بین ۲ تا ۶ نفر می‌ توانند در این بازی شرکت کنند.

زمان این بازی چقدر است؟

این بازی زمان مشخص ندارد و بسته به عملکرد بازیکنان شرکت کننده در این بازی می‌ تواند مدت زمان آن متفاوت باشد. مدت زمان این بازی می تواند خیلی طولانی یا مدت زمانی مناسب باشد.

قوانین این بازی چیست؟

این بازی همانند بازی های دیگر دارای قوانین و قواعد خاص خود می باشد که از جمله این قوانین می‌ توان به تعداد افراد شرکت کننده در این بازی اشاره کرد. این بازی در 10 دور صورت می گیرد. بازیکنان شرکت کننده در این بازی در هر دور این بازی به اندازه عدد آن دور کارت برمی دارند. به طور مثال در دور دوم این بازی هر بازیکن باید دو کارت را انتخاب کند و این روند بازی تا آخر انجام این بازی ادامه خواهد داشت و هر بازیکن با توجه به دور باری که در آن قرار دارد تعداد کارت را انتخاب می کند.

سوالات متداول

بازی فکری حکمران چیست؟

این بازی یک بازی فکری سرگرمی می باشد که به صورت خانوادگی می‌ تواند صورت بگیرد و افراد می توانند بین 2 تا 6 نفر در این بازی شرکت کنند. این بازی به تازگی مورد استقبال علاقه مندان به بازی های فکری صورت گرفته است.

بازی فکری حکمران در کجا به فروش می رسد؟

این بازی توسط فروشگاه های مختلفی به فروش می‌ رسد افراد می‌ توانند جهت سفارش این بازی به صورت اینترنتی به سایت این فروشگاه ها مراجعه کنند و این بازی را سفارش دهند. این بازی دارای قیمت های متفاوتی با تفاوت اندک در فروشگاه های مختلف می باشد.

عکس های این بازی را در کجا می توان مشاهده کرد؟

جهت تماشای عکس های بازی فکری حکمران می توان به موتور جستجوی مراجعه کرد. در این موتور جستجو در سایت های مختلفی عکس های متفاوتی از این بازی و همچنین نحوه آموزش این بازی به صورت کامل موجود می باشد.

قوانين بازی فکری حکمران به چه صورت می باشد؟

این بازی دارای قواعد خاص خود می باشد که از مهم ترین آنها می‌ توان به تعداد شرکت کنندگان این بازی اشاره کرد. افراد بین ۲ تا ۶ نفر می توانند در این بازی شرکت کنند. این بازی در ده دور صورت می گیرد. بازیکنان شرکت کننده در بازی حکمران با توجه به کارت هایشان که در بازی انتخاب کرده اند باید یک دست یا یک کارت بازی کنند و بالاترین کارت برنده آن دست می باشد.

Rate this post

mrpool

محقق دیجیتال مارکتینگ هستم. به مدت 12 سال است که زمینه تولید محتوا و ارائه اخبار جدید فعالیت می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا