بیوگرافی گیسو دیبا به همراه آموزش های آرایش او

به فردی که در زمینه موضوعات مرتبط با آرایش و بهداشت در اینترنت و شبکه ها اجتماعی فعالیت دارد بیوتی بلاگر می گویند. این افراد به طور معمول در رابطه با برند ها مختلف لوازم آرایشی و ماندگاری آن ها صحبت می کنند. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد گیسو دیبا بیوتی بلاگر معروف ایرانی بیشتر بدانیم.

گیسو دیبا کیست؟

گیسو دیبا کیست؟

نام اصلی گیسو دیبا نغمه جعفری است که یکی از پولدارترین بلاگرها جهان و ایران به شمار می آید. گیسو در هشتم خرداد ماه سال ۱۳۷۳در تهران به دنیا آمد. به گفته خودش خانواده او از خانواده ها سرشناس و پولدار تهران بودند. این شخص از همان ابتدا علاقه زیاد به آرایشگری داشت به گونه ای که با وجود تحصیلات در رشته مهندسی دانشگاه علامه طباطبایی، باز هم به آرایشگری روی آورد و در بسیاری از دوره ها و کلاس ها میکاپ شرکت کرد و با به اشتراک گذاشتن دانش و مهارت خود در زمینه زیبایی و آرایشگری توانست به یکی از موفق ترین بلاگرهای ایرانی در شاخه میکاپ آرتیست تبدیل شود. او با ایجاد تفاوت و تنوع در اجرای میکاپ‌ها مختلف توانسته است معروفیت زیاد به دست آورد.

گیسو دیبا در چه زمینه ای فعالیت دارد؟

گیسو یکی از معروف ترین و موفق ترین بلاگرها ایرانی به حساب می آید. امروزه اکثر بلاگر ها یک زمینه تخصصی برای فعالیت خود انتخاب می کنند و تمام تلاش خود را انجام می دهند تا بتوانند در آن زمینه به موفقیت و معروفیت برسند. این خانم نیز در زمینه میکاپ و زیبایی فعالیت گسترده و تخصصی انجام می دهد و او از طریق انجام میکاپ ها متفاوت و جذاب خود توانسته است در این زمینه به شهرت قابل توجهی دست پیدا کنند.

درآمد این بیوتی بلاگر چقدر است؟

گیسو دیبا را می توان به عنوان یکی از بلاگر های با درآمد بالا دانست. از آنجایی که او در اینستاگرام فعالیت زیادی دارد، توانسته تعداد زیادی دنبال کننده داشته باشد. بر همین اساس با تقریبا ۹۶۹ هزار فالوور یا دنبال کننده توانسته از طریق تبلیغات و همکاری با برندهای معروف به درآمد بالایی تقریبا معادل ۲۰میلیون تومان در ماه برسد.

آدرس پیج اینستاگرام گیسو دیبا چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام گیسو دیبا چیست؟

اصلی ترین اپلیکیشن ارتباطی که این فرد برای انجام فعالیتها خود در زمینه میکاپ و بلاگری انتخاب کرده است، اینستاگرام می باشد. گیسو دیبا اینستا را به دو دلیل مهم برگزیده که یکی از آن ها وجود تعداد زیاد کاربر در این شبکه است. افرادی که در اینستا فعالیت دارند، می توانند خیلی سریع از طریق کاربران خود به شهرت و محبوبیت و در نتیجه ثروت برسند که گیسو دیبا نیز از این امکان و ویژگی اینستا به خوبی استفاده کرده است. دلیل دوم انتخاب اینستاگرام به عنوان اپلیکیشنی برای فعالیتها بلاگری گیسو را می توان کسب درآمد فوق العاده اش از این اپلیکیشن دانست.

او با انتشار ویدیوها میکاپ و خودآرایی خود در این نرم افزار توانسته تبلیغات برندها معروفی از محصولات آرایشی و زیبایی دنیا را بدست آورد و با تبلیغات خود در استوری ها و پست هایش به درآمد بالایی برسد. او تنها یک پیج فعال در اینستاگرام دارد به آدرس gisoodiba, که به راحتی می توان با یک سرچ ساده در قسمت جستجو این شبکه اجتماعی به آن دست یافت. پیج او در حال حاضر با بیش از ۹۰۰هزار فالوور و کاربر فعال است و این فرد در پیجس نزدیک به ۲۰۰پست با موضوعات مختلف آرایشی و میکاپ برای دنبال کنندگانش به اشتراک گذاشته است.

عکس های این بیوتی بلاگر را در کجا مشاهده کنیم؟

خانم دیبا را می توان به عنوان یکی از معروف ترین و مطرح ترین بلاگر ها در زمینه میکاپ و زیبایی دانست و از آنجایی که او به صورت تخصصی و حرفه ای میکاپ می کند و در این زمینه در شبکه ها اجتماعی فعالیت دارد، عکس های متعدد و فراوانی از او می توان در شبکه های اجتماعی و پیج ها مختلف مشاهده کرد. این خانم برای این که بتواند به عنوان یک بیوتی بلاگر در اینستا فعالیت داشته باشد و به صورت تخصصی این کار را انجام دهد، دوره ها مختلف و حرفه ای میکاپ و زیبایی را در تهران گذراند و برای به روز نگه داشتن اطلاعاتش در این زمینه در بسیاری از دوره ها و کلاس ها مربوطه در کشور دبی نیز شرکت کرد.

او با داشتن مهارت و دانش زیاد خود در زمینه میکاپ، توانسته به یک چهره متخصص و محبوب در این عرصه تبدیل شود. به همین دلیل می توان به راحتی تصاویر و عکس ها او را در پیج ها مربوط به زمینه کاری اش یعنی زیبایی و میکاپ مشاهده کرد. همچنین در پیج رسمی خودش در اینستاگرام و پیج های فن او نیز تصاویر با کیفیت تر و جدید تر از این چهره معروف را می توان یافت.

کلیپ های میکاپ این بیوتی بلاگر را در کجا مشاهده کنیم؟

کلیپ های میکاپ این بیوتی بلاگر را در کجا مشاهده کنیم؟

او را می توان جزو یکی از بهترین و موفق ترین بلاگرها در حال حاضر شبکه ها اجتماعی مانند اینستاگرام به حساب آورد. او از سال ۱۳۹۳فعالیت خودش در اینستاگرام را به عنوان بلاگر در زمینه بیوتی و میکاپ آغاز کرد. این فرد در مسیر تولید محتواها جذاب و خاص تلاش ها زیاد کرد و در نهایت توانست تعداد زیاد مخاطب و دنبال کننده جذب کند و به یک بلاگر با معروفیت و محبوبیت بالا تبدیل شود. شما به راحتی با رفتن به آپارات می توانید کلیپ ها آموزشی و آرایشی گیسو دیبا را ببینید و حتی او را حمایت کنید. به طور کلی می توان گفت کلیپها او در تمامی شبکه ها اجتماعی مانند آپارات و…قابل مشاهده است. همچنین یوتیوب را نیز به عنوان یک شبکه گسترده و اجتماعی که اکثر بلاگر ها و شخصیت ها مشهور در آن فعالیت دارند، می توان نام برد. گیسو هم در آن فعالیت گسترده ای دارد و کلیپها او به راحتی در یوتیوب با کیفیت بهتری قابل مشاهده است.

آموزش میکاپ گیسو دیبا

او در شبکه های پر بازدید اجتماعی مانند اینستاگرام کلیپها آموزش میکاپ بیشماری برای طرفدارانش به اشتراک گذاشته است. میکاپ ها او انواع مختلفی از جمله میکاپ مجلسی، ساده، دانشجویی، سبک، سنگین، دخترانه و …دارند که در تمامی آن ها نکات مربوط به میکاپ از کوچکترین تا بزرگ ترین نکته گفته شده است. حتی نوع لوازم آرایشی استفاده شده در میکاپ و اینکه از چه مارک و برندی هستند را هم در تمام کلیپ‌ هایش ذکر می کند. نکات بهداشتی و آرایشی مهمی از جمله اینکه چه مارک و برندی مناسب پوست شما هست و یا از چه مارک و برندی استفاده نکنید را هم برایتان می گوید. آموزش ها ساده و روان میکاپ ها او باعث شده است افراد زیادی جذب پیجش شوند. شما هم به راحتی از طریق گیسو دیبا نی نی سایت یا پیج شخصی اش در اینستا یا کلیپها آموزشی او در آپارات و یوتیوب ، می توانید به این آموزشها جذاب دست پیدا کنید.

همسر گیسو دیبا کیست؟

همسر گیسو دیبا کیست؟

همسر گیسو دیبا یکی از خوانندگان جدید و نوظهور دنیا موسیقی به نام نوید دانشفر است. آن ها در سال ۱۳۹۵به صورت کاملا اتفاقی و در ترافیک یکی از اتوبان‌ها تهران با هم آشنا شدند و این آشنایی سرانجام در سال ۱۳۹۵به ازدواج منجر شد. نوید دانشفر خواننده جوان و جویا نام در حال حاضر به صورت کاملا مجاز در این عرصه فعالیت دارد و ترک هایی نیز از او منتشر شده است. البته او در کنار موسیقی و خوانندگی فعالیتهای دیگری نیز انجام می دهد که اطلاعات دقیقی از نوع این فعالیت ها در دست نیست. این زوج دوست داشتنی در تهران زندگی می کنند و هنوز فرزندی ندارند. این بلاگر خوش چهره همیشه از حمایت‌ها همسرش یاد میکند و به واسطه حمایت‌ها او توانسته است به شهرت قابل توجهی برسد.

گیسو دیبا چه حاشیه هایی داشته است؟

با مشاهده عکس ها و استوری ها اینستاگرام این فرد می توان به راحتی به این نکته پی برد که او از جمله بلاگر هایی است که سعی دارد از حاشیه دوری کند و بتواند در آرامش و به دور از هرگونه حاشیه به موفقیت برسد. او از جمله کسانی است که سعی دارد عکس ها پرحاشیه و جنجالی به اشتراک نگذارد و تا جایی که می تواند روند طبیعی زندگی را ادامه دهد و موفقیت و معروفیتش را دست خوش حاشیه نکند.

گیسو دیبا کجا زندگی می کند؟

گیسو دیبا کجا زندگی می کند؟

گیسو دیبا در تهران متولد شده است و در همین شهر هم زندگی می کند و تمام فعالیتها بلاگری خود را در ایران با توجه به تمام محدودیت‌هایی که وجود دارد ادامه می دهد.

این بیوتی بلاگر با چه برند هایی همکاری کرده است؟

این بلاگر معروف با انجام تبلیغات برای برندها معروف ایرانی و جهانی توانسته به درآمدها بالایی برسد. او با توجه به تعداد زیاد فالووری که در اینستا و حتی در یوتیوب و شبکه ها اجتماعی دیگر دارد و بسته به نوع آموزش هایی که انجام می دهد گزینه ها زیاد برای انجام تبلیغ در دست دارد. از جمله برندها معروفی که در پست ها او تبلیغ آن را می توان دید لوازم آرایشی هیدرودرم و روژا است.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. گیسو دیبا متولد چه سالی است؟

  گیسو دیبا در سال ۱۳۷۳ در تهران به دنیا آمد.

 2. رشته تحصیلی گیسو دیبا چیست؟

  گیسو دیبا در رشته مهندسی دانشگاه علامه طباطبایی درس خوانده است.

 3. تعداد فالووران پیج اینستاگرام گیسو دیبا چقدر است؟

  گیسو دیبا بالغ بر ۹۰۰ هزار فالوور دارد.

 4. دو برند معروف لوازم آرایشی گیسو دیبا چیست؟

  گیسو دیبا با برند ها هیدرودرم و روژا همکاری دارد.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا