جدایی گاد پوری از زد و بند و استوری حمید صفت برای پوری

به تازگی اتفاقی جدید سبب شایعه ها و اخباری مبنی بر جدایی گاد پوری رپر نسل 4 از گروه زد و بند با همکاری حمید صفت شنیده شده است. در پی این خبر گاد پوری اینستاگرام گروه زد و بند و حمید صفت را آنفالو کرده است. در متن در خصوص این موضوع بیشتر صحبت کرده ایم.

ماجرای جدایی گاد پوری از زد و بند چه بود؟

ماجرای جدایی گاد پوری از زد و بند چه بود؟

گاد پوری در روز آخر سال 1402 با آنفالو کردن اینستاگرام لیبل زد و بند که یکی از اعضا اصلی لین لیبل نیز محسوب می شد، علنا به این موضوع پرداخته است. این کار این رپر نسل چهاری حاشیه های زیادی را در شبکه های رپی به همراه داشته است.

پوریا بنایی به صورت واضح در روز گذشته اینستاگرام حمید صفت را آنفالو و بلاک کرده است. برخی از نزدیکان پوری این موضوع را حکومتی بودن حمید صفت قلمداد کرده اند. با توجه به حضور حمید صفت در صدا و سیما و حواشی جنجالی که در چند وقت اخیر با جمهوری اسلامی داشته است. همه به این نتیجه رسیده اند که این خواننده مستقیما به حکومت وصل می باشد.

این موضوع بیش از همه به گاد پوری لطمه زده است. زیرا وی را همانند حمید صفت در راستای وابستگان به جمهوری اسلامی تلقی می کنند. این موضوع در دیس شاپور و فدایی نیز پیش تر بیان شده بود که اثبات این موضوع حال روی داده است.

تیکه حمید صفت به گاد پوری در اینستاگرام

حمید صفت پس از جدایی گاد پوری از زد و بند عکس یک گوسفند را استوری کرد. در این عکس وی در حال غذا دادن به این گوسفند بود. در این استوری وی به موضوع نمک نشناسی و بی معرفتی پرداخته بود. باید دید واکنش آکیو به حرف حمید صفت چیست.

چیزی که مشخص است دعوای حمید صفت و گاد پوری واقعیت دارد. و دلیل اصلی جدایی پوری از گروه زد و بند حکمتی بودن خمید صفت می باشد.

5/5 - (2 امتیاز)

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا