بیوگرافی هدی رستمی جهانگرد با دلایل اصلی موفقیت او در اینستاگرام

هدی رستمی یکی از جهان گردان جوان ایرانی می باشد که در حال حاضر تنها به سفر می پردازد. ما در این مقاله بیوگرافی هدی رستمی را به طور کامل بازگو می کنیم و تمامی داستان های سفر های عجیب و غریب آن را برای شما به چالش می کشیم تا بتوانید درباره مکان هایی که تا به امروز به آن ها سفر کرده است بیشتر بدانید. در بسیاری از مواقع شما به دنبال بیوگرافی کامل هستید و ما در این بخش آن را به طور کامل در اختیار شما قرار می دهیم. باید بدانید که وی در سن های بسیار پایین به دنبال سفر بوده است و در حال حاضر یکی از بهترین تراول بلاگر ها محسوب می شود. وی در رشته های متفاوتی درس خوانده است و مدرک های زیادی دارد که در ادامه به آن ها نیز می پردازیم. باید بدانید که وی به دلیل عملی کردن رویای خود از نوجوانی مشغول به کار بوده است. او از جمله بلاگرهایی است که در اینستاگرام می تواند با بزرگان مانند صدف بیوتی رقابت کند.

هدی رستمی کیست؟

هدی رستمی کیست؟

وی متولد سال 1365 می باشد و در ماه اردیبهشت به دنیا آمده است. بیشتر وبلاگ هدی رستمی درباره مسیر ها و اتفاقات در حال سفر می باشد که می توانید آن ها را در پیج آن مشاهده کنید. وی در حال حاضر ساکن تهران می باشد و در رشته طراحی صنعتی فارق التحصیل شده است. باید بدانید که این رشته زیر رشته مکانیک در دانشگاه سوئد می باشد که در کنار مسافرت های خود به گرفتن مدرک خود نیز پرداخته است. باید بدانید که وی لیسانس خود را در رشته طراحی صنعتی گرفته است و بعد از آن به خواندن رشته الکترونیک روی آورده است. اما به دلیل علاقه بسیار زیاد به عکاسی دوره های درس گرافیک را کامل گذرانده است و در حال حاضر دارای مدرک دیپلم در این رشته می باشد و در هنگام سفر خود عکاسی حرفه ای انجام می دهد. وی برای در آوردن خرج خود در هنگام درس خواندن در رستورانی مشغول به کار می شود و در همان دوران جرقه سفر در ذهن آن می خورد و شروع به سفر کردن می کند.

پدر هدی رستمی چه شغلی دارد؟

پدر آن در حال حاضر بازنشته شده است و در سوئد زندگی می کند. باید بدانید که قبل از مهاجرت در ایران رییس بخشی از امور مالیات بوده است. باید بدانید که هدا در حال حاضر جدا زندگی می کند و درامد خود را از طریق راه های بسیار زیادی فراهم می کند. وی در ادامه زندگی خود بعد از صد ها سفر تصمیم گرفت به ایران سفر کند و زادگاه خود را بهتر بشناسد. باید بدانید که پروژه فم تریپ در این زمان راه اندازی شد که زندگی نامه یک جهانگرد ایرانی سوئدی را در مستندی نشان می داد. باید بدانید که مستند آن از شبکه چهار در تلویزیون پخش شد و دارای 4 قسمت می باشد که باعث جذب فالوور های زیادی شد. باید بدانید که موضوع آن مستند راجع به این است که دختری ایرانی تبار بعد از سال های زیادی زندگی در اروپا به دنبال زادگاه اصلی خود می باشد و می خواهد با آن جا بیشتر آشنا شود. باید بدانید که به گفته خود او ایران بر خلاف مستند هایی که در کشور های دیگر ساخته شده است بسیار بهتر است.

ماجرای سفر های هدی رستمی از کجا شروع شد؟

وی در سن 19 سالگی خود تصمیم به شروع سفرهای خود گرفت و مدام به این فکر می کرد که باید فرهنگ مردمان زیادی را ببیند، وی به دلیل اجازه ندادن خانواده به علت سفرهای طولانی در آن سن سفر های بسیار کوتاه می رفت. و این در صورتی است که بیشتر سفر های آن نیم روزی بوده است. وی بعد از سغر های کوتاه و متعدد تصمیم می گیرد به پاریس و رم صفر کند و اولین سفر خود را این گونه استارت بزند. اما خانواده او به شدت مخالف سفر های دور ودراز بوده اند. باید بدانید که وی به طور مخفیانه به این سفر رفت وعکس های بسیار زیبایی را ثبت کرد که باعث معروفیت آن در فضای مجازی شد. بهتر است بدانید که بعد ازاتمام د انشگاه خود به پدر ومادر خود می گوید که دوست دارد به سفر برود و در آن جا چیز های جدید ببیند.

هدی رستمی به کدام کشور ها سفر کرده است؟

هدی رستمی به کدام کشور ها سفر کرده است؟

وی در حال حاضر بیشتر کشور های جهان را گشته است و مدام در حال سفر می باشد، باید بدانید که تا به امروز به کشور های جالب زیادی سفر کرده است که یکی از آن ها مصر می باشد. به گفته خود بعد از ورود به مصر تنها با خود می گفتم که چطور ممکن است که من در این جا حضور داشته باشم و با بومیان آن جا نشت و برخاست کنم. باید بدانید که مصر یکی از خاطره انگیز ترین سفر های او می باشد. این جهانگرد در حال حاضر بار ها به مصر سفر کرده است تا بتواند با مردم آن جا بیشتر آشنا شود. وی در حال حاضر حدود 100 کشور را گشته است و اگر در پیج آن ببینید متوجه می شوید که دیگران همچنین جاهایی را تا به حال ندیده اند و یا نرفته اند. افتخار هر ایرانی می باشد که شخصی آنقدر جسارت دارد.

هدی رستمی و زلاتان چه رابطه ای با هم دارند؟

در حال حاضر این دو با یک دیگر رابطه خاصی ندارند و تنها در برخی از سفر ها با هم هم سفر بوده اند. باید بدانید که تا به امروز حواشی زیادی راجع به این جهانگرد به وجود آمده است. شما می توانید پادکست هدی رستمی را در کانال تلگرام آن گوش دهید و یا با استفاده از اینستاگرام آن را ببینید. بسیاری از افراد از تجربیات این بانو برای سفر های خود استفاده می کنند. باید بدانید که وی سن کمی ندارد و امکان وجود یک رابطه در زندگی آن بسیار منطقی می باشد، شاید در آینده به دنبال ازدواج نیز باشد چرا که مدت زیادی می شود که تنها سفر می کند و این امر بعد از مدتی خسته کننده می باشد، باید بدانید که داشتن همسفر بسیار مهم می باشد.

پیج اینستاگرام هدی رستمی در دسترس است؟

باید بدانید که پیج اصلی هدی در اینستاگرام فعال می باشد و شما با جستجو نام آن می توانید صفحه آن را تماشا کنید. باید بدانید که در بسیاری از مواقع وی در حال فعالیت های مربوط به سفر می باشد اما در برخی از موارد از روزمره خود در زمان استراحت نیز فیلم هایی را منتشر می کند. هدی رستمی جهانگرد ایرانی می باشد که تا به امروز کشور های مختلفی را دیده است. شما می توانید از دیدن هایلات ها و استوری های آن لذت ببرید و تمامی اتفاقات درون سفر آن را مشاهده کنید. اگر به فکر جهانگرد شدن هستید، از تجربیات آن استفاده کنید.

چرا هدی فم تریپ را استارت زد؟

چرا هدی فم تریپ را استارت زد؟

وی بعد از چند سال ماندن در ایران پروژه فم تریپ را استارت زد، که به معنی سفری ارزان و دربرخی از موارد رایگان می باشد. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر با ما در این بخش همراه باشید.در این پروه تبلیغات رایگانی توسط چهره های شناخته شده ای انجام می شد. وی در سال 98 با گرفتن مجوز های لازم به واسطه 11 چهره و سلبریتی جهانی درباره ظرفیت ایران گفت و از آن ها دعوت کرد تا به ایران سفر کنند. هدی رستمی حجاب را مشکلی نمی داند و اگر نیاز باشد از آن استفاده می کند. مستند هدی رستمی درباره ایران نیز یکی از پر بازدید ترین مستند ها در سرتاسر جهان بوده است. وی بعد از انتشار مستند خود واکنش های زیادی را دید و بعد از آن تصمیم گرفت تا فم تریپ را راه اندازی کند و از سلبریتی های کشور های دیگر بخواهد که به ایران به صورت رایگان و یا ارزان سفر کنند تا بتوانند با مردم ایر ان آشنا شوند و در تمام دنیا نام ایران را پخش کنند. به واسطه این پروژه 11 نفر از سلبریتی ها به ایران سفر کردند.

وبلاگ حیاط خلوت هدی رستمی چگونه است؟

وی دارای وبلاگ های بسیار زیادی می باشد که یکی از آن ها حیاط خلوت نام ارد. باید بدانید که این جهانگرد ایرانی تا به امروز فعالیت خود را به طور مدام در اینستاگرام ادامه داده است و در برخی از موارد از طریق تبلیغات برای سفر های خود کسب درامد می کند. بهتر است بدانید که ما در این قسمت تمامی حواشی زندگی آن را برای شما گرداوری کرده ایم تا بتوانید به شناخت بهتر این جهانگرد آشنا شوید. ما می توانید از طریق صفحه اصلی آن در اینستاگرام وبلاگ های آن را ببینید و بخوانید تا در باره انجام پروژه های این جهانگرد بیشتر بدانید، چرا که وی در حال حاضر به دنبال راه اندازی پروژه ای دیگر می باشد. ما از شما می خواهیم در صورت کنجکاوی به پیج آن سر بزنید واز دیدن تجربیات این پیج لذت کافی را ببرید.

شغل اصلی هدی چیست؟

وی به دلیل مشغله های مربوط به مسافرت با نوشتن سفرنامه ها و عکس گرفتن در کشور های دیگر کسب درامد می کند. باید بدانید که وی در حال حاضر به دلیل داشتن دانش در زبان های متفاوت از طریق تیم های مترجم برای ترجمه فیلم ها و پادکست ها اقدام می کند. بهتر است بدانید که در بسیاری از مواقع شما می توانید با استفاده از تبلیغات پیج آن به ازا این عمل به هدی پول بدهید و این یکی از راه های کسب درامد هدی می باشد. دفتر سفر هدی رستمی یکی دیگر از اقدامات او می باشد که دز ادامه به آن می پردازیم. خانه هدی رستمی در تهران می باشد و جدا از سوئد در برخی از موارد به تهران نیز سفر می کند و در آن جا زندگی می کند. وی در حال حاضر در کنار دفتر سفر خود استودیویی را بنا کرده است تا از آن درامد خود را تامین کند.

درامد هدی رستمی چقدر است؟

درامد هدی رستمی چقدر است؟

وی در حال حاضر درامد زیادی برای جمع آوری ندارد وتنه ا درامد آن به اندازه خرج های سفر آن می باشد.بهتر است بدانید که مسافرت های هدی بسیار پر خرج می باشد و شما با هیچ شغلی نمی توانید به طور مدام در سفر باشید اما هدی از پس شرایط مالی خود بر آمده است و در بیشتر مواقع در حال کار می باشد. وی تا به امروز برای کسب درامد راه های زیادی را رفته است و همیشه می گوید کار عار نیست و شما باید کار کنید تا بتوانید به نحوه ای که می خواهید زندگی کنید. باید بدانید که وی در حال حاضر در تهران استودیویی دارد که با استفاده از آن برای گرفتن عکس و کسب درامد اقدام می کند. بهتر است بدانید که این یکی از کار های هدی می باشد و او دارای چندین شغل می باشد، که یکی دیگر از آن ها فروختن عکس های طبیعتی نیز می باشد.

یوتیوب هدی رستمی برای وی درامد زایی دارد؟

باید بدانید که وی در سال های اخیر مدام در حال فعالیت در یوتوب بوده است و بعد از چند سال یوتوب به آن تبلیغ داده است که باید بگوییم مبلغ دریافتی آن از یوتوب بسیار زیاد بوده است. شما می توانید برای داشتن اطلاعات لازم برای تبلیغات یوتوب به سایت های مربوطه سر بزنید و بعد از تحقیقات لازمه برای انجام کار های متفاوت اقدام کنید. باید بدانید که وی با تلاش زیادی افراد را جذب خود کرده و در حال حاضر یکی از بهترین بلاگر تراول ها می باشد. باید بدانید که او مدام در حال سفر می باشد و این امر باعث جذب مخاطب شده است. باید دانید که وی حتی از اینستاگرام خود کسب درامد می کند و پول سفر های خود را جمع می کند. جالب است بدانید که در تمامی رشته ها سررشته دارد و همه ان ها را به نحوه احسنت انجام می دهد که این موضوع بسیار خوب می باشد. باید بدانید که وی با برنامه ریزی به تمامی کار های خود می رسد.

چرا تغییر دکوراسیون هدی جنجال برانگیز شد؟

چرا تغییر دکوراسیون هدی جنجال برانگیز شد؟

وی در پشت این تغییر دکوراسیون حاشیه زیادی را درست کرد که بیشتر مردم به آن واکنش نشان دادند. باید بدانید که سالومه سیدنیا هدی رستمی را در برنامه خود نام می برد و از آن انتقاد های شدیدی کرد. مستند هدی رستمی باعث پیشرفت چشم گیر آن می شود وبرخی از افراد آن را به واسطه این مستند ها می شناسند. وی تا به امروز ازدواج نکرده است ومجرد می باشد. باید دانید که او می گوید برو سفر کن و یاد بگیر، چرا که من بیش از 100 سفر رفته ام و هنوز احتیاج د ارم بیشتر ببینم و یاد بگیرم پس تو هم به سفر برو تا زندگی رو طور دیگری ببینی.

دوست پسر هدی رستمی کیست؟

وی در حال حاضر در ارتباط با کسی نمی باشد و اگر در رابطه می باشد هنوز هیچ عکس و مطلبی راجع به آن منتشر نکرده است. باید بد انید که او در حال حاضر یکی از بهترین جهانگردان جهان می باشد که با استفاده از هوش و زکاوت خود کسب درامد می کند. باید بدانید که وی در حال حاضر با شخصی مدام در حال سفر می باشد اما هیچ چیزی راجع به رابطه عاشقانه خود در صفحات خود پخش نکرده است. باید بدانید که وی دارای علاقه زیادی به سفر می باشد و این مورد باعث می شود برخی از افراد با این شخص وارد رابطه نشوند چرا که مدام در حال سفر بودن بسیار سخت و خسته کننده می باشد. باید بدانید که در حال حاضر وی دارای اکیپ مشخصی برای سفر رفتن می باشد.

توصیه این جهانگرد به دختران چیست؟


توصیه این جهانگرد به دختران چیست؟

وی به تمامی دختران پیشنهاد می کند که سفر کنند و از خانواده خود نترسند. باید بدانید که وی به دلیل انجام این کار در حال حاضر یکی از بهترین نویسندگان می باشد. شما می توانید از سفر های او درس های زیادی بگیرید. باید بگویم که وی علاقه زیادی به عکای دارد و بعد از تغییر رشته خود از آن بسیار بیشتر خوشش آمده است. در سن 11 سالگی عمو آن یک دوربین زنیت به آن هدیه می دهد که این امر باعث جرقه علاقه در آن می شود. بهتر است بدانید که وی در حال حاضر فارق التحصیل رشته گزافیک می باشد و به واسطه دوربین خود کسب درامد بسیار زیادی کرده است.

سوالات متداول

شغل هدی چیست؟

وی به دلیل مشغله های مربوط به مسافرت با نوشتن سفرنامه ها و عکس گرفتن در کشور های دیگر کسب درامد می کند. باید بدانید که وی در حال حاضر به دلیل داشتن دانش در زبان های متفاوت از طریق تیم های مترجم برای ترجمه فیلم ها و پادکست ها اقدام می کند. وی در حال حاضر در کنار دفتر سفر خود استودیویی را بنا کرده است تا از آن درامد خود را تامین کند. باید بدانید که پیج اصلی هدی در اینستاگرام فعال می باشد و شما با جستجو نام آن می توانید صفحه آن را تماشا کنید. باید بدانید که در بسیاری از مواقع وی در حال فعالیت های مربوط به سفر می باشد اما در برخی از موارد از روزمره خود در زمان استراحت نیز فیلم هایی را منتشر می کند. شما می توانید از دیدن هایلات ها و استوری های آن لذت ببرید و تمامی اتفاقات درون سفر آن را مشاهده کنید. اگر به فکر جهانگرد شدن هستید، از تجربیات آن استفاده کنید.

هدا رستمی به دیگر دختران چه می گوید؟

وی به تمامی دختران پیشنهاد می کند که سفر کنند و از خانواده خود نترسند. باید بدانید که وی به دلیل انجام این کار در حال حاضر یکی از بهترین نویسندگان می باشد. شما می توانید از سفر های او درس های زیادی بگیرید. باید بدانید که وی در سال های اخیر مدام در حال فعالیت در یوتوب بوده است و بعد از چند سال یوتوب به آن تبلیغ داده است که باید بگوییم مبلغ دریافتی آن از یوتوب بسیار زیاد بوده است. شما می توانید برای داشتن اطلاعات لازم برای تبلیغات یوتوب به سایت های مربوطه سر بزنید و بعد از تحقیقات لازمه برای انجام کار های متفاوت اقدام کنید.

پروژه فم تریپ چیست؟

وی بعد از چند سال ماندن در ایران پروژه فم تریپ را استارت زد، که به معنی سفری ارزان و دربرخی از موارد رایگان می باشد. وی در سال 98 با گرفتن مجوز های لازم به واسطه 11 چهره و سلبریتی جهانی درباره ظرفیت ایران گفت و از آن ها دعوت کرد تا به ایران سفر کنند. وی بعد از انتشار مستند خود واکنش های زیادی را دید وبعد از آن تصمیم گرفت تا فم تریپ را راه اندازی کند واز سلبریتی های کشور های دیگر بخواهد که به ایران به صورت رایگان و یا ارزان سفر کنند تا بتوانند با مردم ایر ان آشنا شوند و در تمام دنیا نام ایران را پخش کنند. به واسطه این پروژه 11 نفر از سلبریتی ها به ایران سفر کردند. وی به تمامی دختران پیشنهاد می کند که سفر کنند واز خانواده خود نترسند. باید بدانید که وی به دلیل انجام این کار در حال حاضر یکی از بهترین جهانگردان می باشد. شما می توانید از سفر های او درس های زیادی بگیرید. باید بگویم که وی علاقه زیادی به عکاسی دارد و در سن 11 سالگی عمو آن یک دوربین زنیت به آن هدیه می دهد که این امر باعث جرقه علاقه در آن می شود. بهتر است بدانید که وی در حال حاضر فارق التحصیل رشته گرافیک می باشد و به واسطه دوربین خود کسب درامد بسیار زیادی کرده است.

اوین سفر هدی رستمی چگونه آغاز شد؟

وی در سن 19 سالگی خود تصمیم به شروع سفرهای خود گرفت ومدام به این فکر می کرد که باید فرهنگ مردمان زیادی را ببیند، وی به دلیل اجازه ندادن خانواده به علت سفرهای طولانی در آن سن سفر های بسیار کوتاه می رفت. و این در صورتی است که بیشتر سفر های آن نیم روزی بوده است. وی بعد از سغر های کوتاه و متعدد تصمیم می گیرد به پاریس و رم صفر کند و اولین سفر خود را این گونه استارت بزند. اما خانواده او به شدت مخالف سفر های دور ودراز بوده اند. باید بدانید که وی به طور مخفیانه به این سفر رفت وعکس های بسیار زیبایی را ثبت کرد که باعث معروفیت آن در فضای مجازی شد. وی در حال حاضر درامد زیادی برای جمع آوری ندارد و تنها درامد آن به اندازه خرج های سفر آن می باشد.

Rate this post

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا