لیست فوتبالیست های استقلالی + بررسی افتخارات آن ها

مدیر باشگاه استقلال فرهاد مجیدی، محمود فکری و مدیر عامل باشگاه احمد سعادت مند و احمد مددی است. این باشگاه در سال 1344 تاسیس شد. باشگاه استقلال در گذشته نام های متفاوتی مانند باشگاه فوتبال تاج تهران و باشگاه دوچرخه سواران داشته است. فوتبالیست های استقلالی در لیگ برتر خلیج فارس و جام حذفی آسیا عنوان ها و موفقیت های زیادی به دست آورده اند. استقلال در جام خلیج فارس رتبه سوم و در جام حذفی نایب قهرمان شد. فرهاد مجیدی و تیمش برای موفقیت تیم استقلال، تلاش های بسیار زیادی کرده است و حتی برای پیروزی و موفقیت این تیم هزینه های زیادی را پرداخته است. در سال 1400 تیم استقلال توانسته است در مقابل تیم های پدیده مشهد، مسجد نفت سلیمان، رفسنجانی و فولاد پیروز شود. در این مطلب جزئیاتی اززندگی و قد و سن بازیکن های استقلال را بیان می کنیم.

بهترین فوتبالیست های استقلالی

فوتبالیست های استقلالی کدامند؟

باشگاه استقلال تاکنون فوتبالیست های زیادی را به خود دیده است. طبق گفته منبع معتبری لیست فوتبالیست های استقلالی در سال های 1399- 1400 این چنین است: حسین حسینی، رشید مظاهری، علیرضا رضایی، محمد حسین مرادمند، سیاوش یزدانی، عارف غلامی، وریا غفوری، محمد دانشگر، مهدی مهدی پور، سعید مهری، روزبه چشمی، جعفر سلیمانی، متین کریم زاده، فردین رابط، زبیر نیک نفس، امیرحسین حسین زاده، امیرعلی صادقی، کوین یامگا، محمدرضا آزادی، رودی ژستد، رضا آذری، بابک مرادی، سبحان خاقانی، امین قاسمی نژاد و ارسلان مطهری و آغاسی. در ادامه توضیح مختصری درباره تعدادی از این بازیکنان می دهیم.

حسین حسینی

حسین حسینی یکی از فوتبالیست های حرفه ای استقلال است که در 9 خرداد 1371 در شیراز به دنیا آمد. این بازیکن 30 ساله در تیم ملی و لیگ برتر خلیج فارس در تیم استقلال حضور دارد. قد این بازیکن 1.89 متر می باشد. پست حسینی دروازه بانی است. او در 26 مسابقه لیگ برتر ایران در 2021- 2022 شرکت داشته و در یک مسابقه لیگ قهرمانان آسیا در 2021 حضور داشته است.

مهدی مهدی پور

مهدی مهدی پور یکی از بازیکنان تیم استقلال است که به عنوان هافبک در این تیم بازی می کند. او در لیگ برتر خلیج فارس استقلال شرکت دارد. قد این بازیکن 1.76 متر می باشد. مهدی پور در 28 بهمن 1373 در اصفهان به دنیا آمده است.

امیر حسین حسین زاده

در 9 مهر 1379 در تهران امیرحسین حسین زاده به دنیا آمد. این بازیکن جوان در تیم ملی و تیم استقلال به عنوان هافبک فعال است. قد این بازیکن 1.78 متر و وزن او 80 کیلوگرم می باشد.

کوین یامگا

آرتور یامگا در تاریخ 7 سپتامبر 1996 در پاریس فرانسه به دنیا آمد. این بازیکن ملیتی فرانسوی دارد و علاوه بر کشور خودش، در ایران، پرتغال و ایتالیا و دانمارک نیز بازی کرده است. قد این بازیکن 25 ساله، 1.87 و وزن او 85 کیلوگرم است. او در پست وینگر و مدافع راست بازی می کند.

عکس فوتبالیست های استقلالی

رودی ژستد

رودی فیلیپ میشل کامیل گشتد، در تاریخ 10 اکتبر 1998 در فرانسه متولد شد. او به عنوان مهاجم در تیم استقلال حضور دارد. این بازیکن 33 ساله فرانسوی در تیم ملی فوتبال بنین نیز حضور دارد. قد 1.93 و وزن او 86 کیلوگرم است. رودی در 23 مسابقه لیگ برتر ایران در 2021- 2022 بازی کرد و توانست 3 گل به ثمر برساند.

امیر ارسلان مطهری

امیر ارسلان مطهری در 19 اسفند 1372 در گرمسار متولد شد. او در تیم برتر خلیج فارس حضور دارد. پست این بازیکن 29 ساله مهاجم است. قد مطهری 1.87 می باشد. او در 26 مسابقه لیگ برتر توانست 3 گل در دروازه حریف بنشاند و در 6 مسابقه لیگ قهرمانان آسیا با 1 گل حضور داشت.

عارف غلامی

عارف غلامی یکی ازفوتبالیست های استقلالی حرفه ای است که در شهر گرگان و در تاریخ 29 فروردین 1376 متولد شده است. او در لیگ برتر خلیج فارس برای تیم استقلال بازی می کند. این بازیکن که 25 سال سن دارد، قدی به ارتفاع 1.78 متر دارد و در پست مدافع میانی در تیم استقلال حضور دارد.

عکس فوتبالیست های استقلالی را در کجا مشاهده کنیم؟

بازیکنان تیم استقلال عکس های زیادی درصفحه رسمی باشگاه استقلال در اینستاگرام دارند. این بازیکنان پیج های شخصی نیز در اینستاگرام دارند که با دنبال کردن آن ها می توانید تصاویر زیادی از آن ها را مشاهاده کنید. در اینترنت و شبکه های مجازی نیز عکس های بسیار زیادی از این فوتبالیست ها موجود است. به علاوه این تیم به دلیل محبوبتش فن پیج هایی دارد که در صفحه های این فن ها نیز تصاویر زیادی به اشتراک گذاشته شده است.

پیج اینستاگرام فوتبالیست های استقلالی چیست؟

تمام فوتبالیست های استقلالی پیج اینستاگرام دارند که برای شما تعدادی از آن ها را جمع آوری کرده ایم. پیج حسین حسینی hosseini21@ و پیج مهدی مهدی پور mehdi.mehdii pour.9@ ، پیج امیرحسین حسین زاده amirhoseinhoseinzadeh99@ و پیج رسمی امیرارسلان مطهری amirarsalanmotahari7-72@ می باشد. شما برای به دست آوردن پیج هر یک از بازیکنانی که علاقه دارید کافی است در اینستاگرام خود وارد شوید و در قسمت جست وجو نام آن را به انگلیسی وارد نمایید. با داشتن پیج بازیکنان از اخبار مربوط به آن ها مطلع می شوید.

فوتبالیست های خارجی استقلالی

فوتبالیست های استقلالی چه حاشیه هایی داشته اند؟

بازیکن های استقلال و پرسپولیس مانند بسیاری از افراد مشهور تیتر خبرهای حاشیه ساز هستند. این بازیکنان تاکنون صحبت های جنجالی زیادی درباره کمبود امکانات زده اند که سر و صداهای زیادی به دنبال داشت. این بازیکنان از حقوق و بودجه کم این باشگاه نیز اعتراضاتی داشته اند که مسئولین را وادار به پاسخگویی کرد. یکی دیگر از حواشی، فیلم رقص بازیکن های استقلال بود که جنجال زیادی به راه انداخت.

کدام فوتبالیست های استقلالی عضو تیم ملی هستند؟

حسین حسینی و امیرحسین حسین زاده از بازیکن های استقلال در تیم ملی هستند.

فوتبالیست های خارجی استقلالی کدامند؟

باشگاه استقلال تاکنون موفق شده است بازیکنان خارجی زیادی را به خود جذب کند. هر کدام از این بازیکنان تا به حال برای تیم استقلال موفقیت های بزرگی را به ثمر رسانده اند. تعدادی از بازیکن های استقلال خارجی هستند مانند، کوین یامگا، یکی از فوتبالیست های استقلال اهل فرانسه است که بسیار سریع عمل می کند و در بازی خود حرفه ای است. یامگا از سال 2012 به صورت حرفه ای فوتبال بازی می کند و تا سال 2015 در تیم جوانان کیه وو مشغول بوده است. یامگا تا به حال در این باشگاه 21 بازی داشته است که در آن ها 10 گل به ثمر رسانده است. رودی ژستد از دیگر بازیکنان خارجی این تیم است که در پست مهاجم برای تیم استقلال بازی می کند. رودی در 19 بازی حضور داشته است و توانسته 3 گل را به ثمر برساند. اصلیت بازیکن های استقلال تاجیکستان، فرانسه و ایرانی می باشد.

پر افتخارترین فوتبالیست های استقلالی

پر افتخارترین فوتبالیست های استقلالی کدامند؟

یکی از بهترین فوتبالیست های استقلالی که باشگاه استقلال به خودش دیده است، فرهاد مجیدی است. او یک بازیکن با استعداد است که تاکنون افتخارات زیادی را از آن خود کرده است. او توانست با زدن 23 گل مقام بهترین گلزن را در مسابقات باشگاهی آسیا به دست آورد. مجیدی دومین گلزن تاریخ تیم استقلال شناخته شد و به عنوان قهرمان فوتبال آسیا نیز معروف شد. او توانست قهرمانی لیگ امارات و قهرمانی در لیگ فوتبال برتر ایران در 2008 را به دست آورد. او یکی از پرافتخار ترین بازیکنان این تیم است.

امیر قلعه نویی از دیگر بازیکنان پرافتخار استقلال است. او در سال 83 نایب قهرمان فصل و نایب قهرمان جام حذفی بود. در سال 81- 82 نیز عنوان قهرمان در لیگ برتر جام حذفی را به دست آورد. جواد زرینچه به عنوان قهرمان لیگ آزادگان در سال 69، در سال 70 به عنوان قهرمان در جام باشگاه های آسیا، در سال 79 مقام قهرمان در لیگ جام حذفی را به دست آورد.

درآمد فوتبالیست های استقلالی چقدر است؟

تیم استقلال به عنوان یکی از باشگاه های برجسته ایران از وضعیت اقتصادی و مالی خوبی برخوردار است. این باشگاه برای هر بازیکن از مبلغ یک تا دو میلیارد تومان هزینه می کند. البته این مبلغ برای هر فرد بستگی به نوع بازی و موفقیتش در تیم های قبل و ثبات خودش در این تیم دارد. حداقل قرارداد بازیکن های استقلال یک ساله هستند.

همسر فوتبالیست های استقلالی

فوتبالیست های استقلالی از محبوبیت زیادی برخوردار هستند که همین امر باعث ازدواج آسان این افراد می شود. این بازیکنان عکس های زیادی از همسرانشان را در اینستاگرام و یوتیوب خود به اشتراک می گذارند که می توانید آن ها را مشاهده کنید. اگر علاقه مند هستید تا بدانید چه کسانی همسران این بازیکنان هستند به بیوگرافی هر کدام از آن ها رفته و جزئیات کامل و دقیق تری را مطالعه کنید.

بهترین فوتبالیست های استقلالی کدامند؟

بهترین گلزن تیم استقلال امیر ارسلان مطهری است. از بازیکنان پرتلاش این تیم حسینی، یامگا، ژستد و حسین زاده هستند. البته تمام فوتبالیست های استقلالی افراد با استعداد و پرتلاشی هستند.

شماره پیراهن فوتبالیست های استقلالی

شماره پیراهن فوتبالیست های استقلالی

شماره بازیکن های استقلال به این صورت است: شماره پیراهن حسینی 1، مظاهری 12، رضایی 98، غفوری 21، دانشگر 70، یزدانی 4، چشمی 5، مرادمند 3، رابط 42، مهری 8، حسین زاده 99، مهدی پور 9، یامگا 11، آزادی 16، ژستد 39، آذری 77، مرادی 22، خاقانی 14، قاسمی نژاد 10 و مطهری 72 می باشد.

لیست خروجی فوتبالیست های استقلالی در فصل 1400

طبق آخرین اخبار لیست جداشدگان در تابستان 1400 به این صورت است: گوک، کریمی، چشمی، دشتی، زکی پور، کارگر، پورحمیدی، مرادی و طاهر خانی. لیست جداشدگان در زمستان 1400، تبریزی، آقایی، آذری، رابط، فلاح، مرادی، به آفرین و بافری می باشد.

لیست ورودیفوتبالیست های استقلالی در فصل 1400

اخرین خبراز لیست خرید های تابستانی بازیکن های استقلال 1400 این گونه می باشد: مظاهری، کریم زاده، مرادی، موسوی، مرادمند، مهدی پور، نادری، شیخی، خدابخشی، فلاح و خاقانی. خرید زمستانی فوتبالیست های استقلالی 1400 نیز مهری، گل محمدی، بیات و رمضانی می باشند.

سوالات متداول

چه کسانی فوتبالیست های استقلالی هستند؟

حسینی، مهری، رابط، چشمی، یزدانی، دانشگر از فوتبالیست های استقلالی هستند.

در لیست بازیکن های استقلال برای دربی چه کسانی حضور داشتند؟

همه بازیکنان برای دربی حضور داشتند به جز وریا غفوری که مصدوم بود و مظاهری که در این مسابقه حضور نداشت.

فوتبالیست های استقلالی قدیم چه کسانی هستند؟

ناصر حجاز، مسعود مژدهی، منصور پورحیدری، عزت جانملکی و اکبر کارگرجم از بازیکن های استقلال قدیم هستند.

کدام یک از فوتبالیست های استقلالی به کرونا مبتلا شدند؟

تعدادی از بازیکن های استقلال که کرونا گرفتند مطهری و آغاسی و غفوری و… بودند که جمعا 17 نفر بودند و 1 نفر هم از کادر فنی نیز مبتلا شده بود.

Rate this post

mrpool

محقق دیجیتال مارکتینگ هستم. به مدت 12 سال است که زمینه تولید محتوا و ارائه اخبار جدید فعالیت می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا