بیوگرافی جردن پیکفورد دروازه بان تیم ملی انگلیس در جام جهانی

جردن پیکفورد بازیکن فوتبال تیم ملی انگلستان است که در پست دروازه بان فعالیت می‌ کند و این روز ها با توجه به عملکرد خوبش طرفداران بسیار زیادی بدست آورده است و به شهرت نسبتا خوبی رسیده است.

 • با تنها یک کلیک می توانید به آخرین آدرس معتبرترین سایت شرط بندی فوتبال هدایت شوید؛ همین حالا روی “ورود به وب سایت” کلیک کنید.
جردن پیکفورد کیست؟

جردن پیکفورد کیست؟

جردن لی پیکفورد به انگلیسی (Jordan Lee Pickford) متولد 7 مارس 1994 است. او بازیکن فوتبال اهل انگلستان می باشد. این بازیکن فوتبال در واشنگتن، بریتانیا به دنیا آمده است. مادرش سو پیکفورد خانه دار و پدرش لی پیکفورد یک سازنده می باشد. با توجه به این که جردن علاقه بسیار زیادی به ورزش فوتبال داشته است، به همین دلیل مدت ها قبل و در دوران مدرسه فعالیت خود را در ورزش فوتبال شروع کرده است. بهتر است که بدانید جردن به مدرسه کاتولیک سنت رابرت نیومینستر رفته است. حال با توجه به این که جردن علاقه بسیار زیادی به فوتبال به ویژه دروازه بانی داشته است و از آن جایی که در بین تمام دانش آموزان 8 ساله، قد بلند تر بوده است، به همین دلیل در مدرسه به عنوان دروازه بان بازی می کرده است. او پس از مدتی در پست دروازه بان برای تیم نوجوانان مدرسه خود انتخاب می شود و والدینش تصمیم می‌ گیرند تا او را در آکادمی ساندرلند ثبت نام کنند.

جردن باتوجه به اخلاق خوبش با تمام افراد خوب کار می کرد و در رده های سنی دروازه بانی به خوبی پیشرفت کرد. زمانی که جردن نخستین بازی خود را در ساندرلند انجام داد بیشتر از 100 بازی برای تیم اصلی داشت. در نهایت در سال 2011 جردن اولین قرار حرفه‌ ای خود را با این باشگاه امضا کرد. او با پیشرفت در حرفه خود، معمولا به عنوان پوشش فیل بارنز که مجروح شده بود استفاده می شد. جردن توانایی بسیار خوبی را در تمیز نگه‌ داشتن شیت آموخت. جالب است که بدانید رکورد کلین شیت باعث شد اورتون در تاریخ ژوئن 15 با وی قراردادی تا سال 2017 امضا کند. اگر طرفدار این بازیکن فوتبال هستید، بهتر است که بدانید هزینه اولیه حدود 30 میلیون پوند به دلیل افزودنی ها، جردن را به سومین دروازه بان گران قیمت تاریخ و هم چنین گران ترین دروازه بان بریتانیا در تمام دوران تبدیل کرد.

آموزش پیش بینی فوتبال یکی از موارد بسیار مهم است که پیشنهاد می شود؛ آن را دنبال کنید.

جردن پیکفورد در کدام تیم بازی می کند؟

جردن پیکفورد در کدام تیم بازی می کند؟

از سال 2015 تا سال 2016 این دروازه بان معروف به صورت قرضی برای باشگاه معروف پرستون نورث اند مشغول به فعالیت بوده است و در 24 بازی برای این تیم به میدان مسابقات رفته است. حال با توجه به بازی فوق العاده این دروازه بان و عملکرد خوبش در این تیم، او مورد توجه مدیران باشگاه اورتون قرار گرفت. از این رو او در تاریخ 15 ژوئن 2017، با باشگاه لیگ برتری اورتون قراردادی پنج ساله امضا کرد. این موضوع را هم باید افزود که دستمزد اولیه جردن 25 میلیون پوندی، با احتمال افزایش 30 میلیون پوندی اضافه، این دروازه بان را به سومین دروازه بان گران قیمت تاریخ در آن زمان تبدیل کرد. هم چنین او به گران ترین دروازه بان بریتانیایی تمام دوران و دومین دروازه بان اورتون تبدیل شد.

حال این موضوع را هم باید افزود که جردن اولین بازی خود در لیگ را برای تیم اورتون در تاریخ 12 آگوست 2017 انجام داد، زمانی که تیم او استوک سیتی را 1–0 در گودیسون پارک شکست داد. شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید در پایان اولین فصل خود، جردن به عنوان بهترین بازیکن فصل باشگاه اورتون، همراه با افتخارات متعدد باشگاهی دیگر انتخاب شد. جردن از سال 2017 عضو تیم باشگاه اورتون است و تا به اکنون در 148 بازی با پیراهن این تیم به میدان مسابقات رفته است. این دروازه بان معروف با توجه به عملکرد بسیار خوبی که دارد، این روز ها مورد تعریف و تمجید خیلی از دوستداران فوتبال و به ویژه طرفداران باشگاه اورتون قرار گرفته است.

جردن پیکفورد در چه تیم هایی سابقه بازی دارد؟

جردن دروازه بان افسانه‌ ای اهل انگلستان است که فعالیت خود را از سال 2002 به صورت حرفه ای شروع کرده است و تا به اکنون در باشگاه های به نام و معروفی حضور داشته است که در این قسمت قرار است به این موضوع بپردازیم، به همین دلیل پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

دارلینگتون

جردن به صورت قرضی برای باشگاه دارلینگتون کنفرانس برتر قرارداد امضا کرد و اولین بازی خود را در برابر فلیت‌ وود تاون در تاریخ 21 ژانویه 2012 انجام داد. این بازیکن فوتبال 17 بازی برای تیم دارلینگتون انجام داده است.

برادفورد سیتی

در تاریخ 21 ژوئیه 2014، جردن به صورت قرضی و برای یک فصل و فصل 2014–15 به باشگاه لیگ یک بردفورد سیتی پیوست. این دروازه بان اولین بازی خود را در 9 آگوست در پیروزی 3-2 مقابل کاونتری سیتی در ولی پرید انجام داد. هم چنین او توانست اولین کلین شیت خود را در بازی بعدی، تساوی 0-0 خارج از خانه مقابل والسال، حفظ کند. سپس جردن اولین کارت قرمز خود را بعد از اخراج از باخت 2-1 مقابل روچدیل در 10 ژانویه 2015 دریافت کرد. این بازیکن یک جلسه محرومیت را سپری کرد، اما باشگاهش درخواست تجدید نظر نکرد.

پرستون نورث اند

جردن در 31 جولای 2015، به صورت قرضی یک فصل و برای فصل 2015–2016 به باشگاه چمپیونشیپ پرستون نورث اند پیوست. این دروازه بان در اولین بازی خود در تساوی 0-0 مقابل میدلزبرو در دیپدیل توانست دروازه خود را بسته نگه دارد. کلین شیت های بیشتر در برد 1-0 مقابل میلتون کینز دانز در دومین بازی خود در لیگ و تساوی 0-0 با روترهام یونایتد در 18 اوت، سبب شد تا سه بازی اول او در لیگ برای این باشگاه سه کلین شیت شود. او در این تیم توانست عملکرد بسیار خوبی را از خود نشان دهد و از این رو توجهات زیادی را به سمت خود جلب کرد.

این بازیکن چند بازی برای تیم ملی انگلیس انجام داده است؟

این بازیکن چند بازی برای تیم ملی انگلیس انجام داده است؟

جردن از بازیکنان موفق اهل انگلستان می باشد که از زمانی که فعالیت خود را به عنوان بازیکن فوتبال و در پست دروازه بانی شروع کرده است تا به امروز مورد توجه خیلی از علاقه مند به فوتبال قرار گرفته است. حال شاید برای شما جالب باشد که بدانید این بازیکن فوتبال عضو تیم ملی انگلیس هم می باشد. در این باره بهتر است که بدانید او از سال 2009 تا سال 2010 عضو تیم زیر 16 سال انگلستان بوده است و در پنج بازی برای این تیم به میدان مسابقات رفته است. پس از آن جردن از سال 2010 تا سال 2011 عضو تیم زیر 17 سال انگلستان بوده است و در 17 بازی برای این تیم به میدان مسابقات رفته است. هم چنین این دروازه بان از سال 2010 تا سال 2012 عضو تیم زیر 18 سال انگلستان بوده است و در 3 بازی برای این تیم به میدان مسابقات رفته است.

جردن از سال 2012 تا سال 2013 عضو تیم زیر 19 سال انگلستان بوده است و در 8 بازی برای این تیم به میدان مسابقات رفته است. هم چنین او در سال 2015 عضو تیم زیر 20 سال انگلستان بوده است و در 3 بازی برای این تیم به میدان مسابقات رفته است. پس از آن جردن از سال 2015 تا سال 2017 عضو تیم زیر 21 سال انگلستان بوده است و در 14 بازی برای این تیم به میدان مسابقات رفته است. او در این تیم عملکرد بسیار خوبی را از خود نشان داد. در نهایت از سال 2017 این دروازه بان معروف عضو تیم بزرگسالان انگلستان است و تا به اکنون در 40 بازی برای تیم ملی انگلستان به میدان مسابقات رفته است.

جردن پیکفورد در چه پستی بازی می کند؟

جردن پیکفورد در چه پستی بازی می کند؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم جردن از دوران مدرسه و زمانی که تنها 8 سال داشته است، علاقمند به ورزش فوتبال به ویژه پست دروازه بانی بوده است. از این رو زمانی که در مدرسه به بازی فوتبال می پرداختند و از آن جایی که او از تمام دانش آموزان دیگر قد بلندتر بوده است، به همین دلیل در پست دروازه بان بازی می کرده است. از این رو والدینش نیز تصمیم می‌ گیرند تا او را در یک آکادمی ثبت نام کنند و جردن از همان ابتدا در پست دروازه بانی فعالیت خود را شروع کرده است. در حال حاضر نیز از او به عنوان یکی از موفق ترین و گران قیمت ترین دروازه بانان سراسر دنیا یاد می شود، چرا که باشگاه اورتون برای انتقال این بازیکن به تیم خود مبلغ هنگفتی را پرداخت کرده است.

در حال حاضر این بازیکن از قدرت بدنی بالایی برخوردار است و هم چنین سرعت عملکرد او در هنگام بازی بسیار زیاد است، از این رو خیلی از طرفداران این دروازه‌ بان به او لقب (Speedy) یعنی سریع را داده‌ اند.

شماره پیراهن این فوتبالیست چند است؟

شماره پیراهن این فوتبالیست چند است؟

اگر طرفدار این بازیکن معروف و سرشناس هستید، شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید در حال حاضر جردن با پیراهن باشگاه اورتون به میدان مسابقات می‌ رود و شماره پیراهن او یک است. این موضوع را هم باید افزود که مدتی قبل جردن در یکی از مصاحبه های خود بیان کرده بود که شماره یک شماره شانس اوست و به همین دلیل ترجیح می دهد تا با این شماره پیراهن به میدان مسابقات برود.

همسر جردن پیکفورد کیست؟

این ستاره انگلیسی با توجه به عملکرد بسیار خوبش طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی بدست آورده است. اما بهتر است که بدانید اوج شهرت و معروفیت جردن به زمانی برمی‌ گردد که او با یک مبلغ هنگفت به باشگاه اورتون منتقل شد. از آن زمان به بعد توجهات بسیار زیادی به سمت این دروازه بان جلب شد و در حال حاضر خیلی از مردم در سراسر دنیا او را می‌ شناسند و جردن طرفداران بسیار زیادی را نیز بدست آورده است. حال سوالات متداولی در رابطه با این بازیکن فوتبال برای مخاطبان او به وجود می آید، به عنوان مثال شخصیت جردن چگونه است و یا این که در حال حاضر او با چه کسی در رابطه است؟ در ابتدا در مورد شخصیت این ستاره انگلیسی بهتر است که بدانید او بسیار مهربان و ملایم است و علاقه بسیار زیادی به هنر و موسیقی دارد. هم چنین او عاشق خوابیدن است و علاقه مند به فعالیت در رسانه‌ های تصویری است و از شنا کردن لذت می برد.

حال در مورد روابط شخصی این دروازه بان بهتر است که بدانید او سالیان طولانی است که با شخصی به نام مگان دیویسون در رابطه است. می‌ توان این گونه بیان کرد که جردن از سن 14 سالگی با مگان دیویسون در رابطه بوده است و زمانی که او به باشگاه اورتون پیوست به همراه مگان به لیورپول نقل مکان کرد. مگان فارغ التحصیل از یک دانشگاه درجه دو می باشد. او همانند پارتنرش عاشق تعطیلات است و تمایل دارد تا لحظات خوبی را در کنار جردن پیکفورد در تعطیلات به ویژه در باهاما بگذراند. مگان این روز ها با توجه به پارتنر معروفش به شهرت نسبتا خوبی رسیده است و در شبکه های مجازی به ویژه اینستاگرام مخاطبان زیادی نیز دارد.

تصاویر جردن پیکفورد را در کجا مشاهده کنیم؟

تصاویر جردن پیکفورد را در کجا مشاهده کنیم؟

با توجه به این که این روز ها جردن به یکی از موفق ترین دروازه بانان سراسر دنیا تبدیل شده است که طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی دارد، به همین دلیل تا به امروز عکس های متعددی از او منتشر شده است. از این رو جستجو و مشاهده عکس های این ستاره انگلیسی کار راحت و آسانی می باشد. حال اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که تمایل به مشاهده عکس های جردن را دارید تا به این گونه بیشتر با او و فعالیت هایی که انجام می دهد آشنا شوید، پیشنهاد می‌ کنیم تا اسم دروازه بان انگلیس یعنی جردن پیکفورد را در اینترنت جستجو کنید تا با نتایج خوبی رو به رو شوید و عکس های بی شماری از او برای شما نمایش یابد.

هم چنین در اینترنت می توانید به جستجوی برخی از عکس های وایرال شده همانند عکس دروازه بان تیم ملی انگلیس ۲۰۲۰ و عکس دروازه بان انگلیس 2022 نیز بپردازید و یا حتی اطلاعاتی در رابطه با پاس گل پیکفورد در مسابقات انتخابی زیر 21 سال که بسیار جنجالی بوده است، بدست آورید. البته ناگفته نماند که علاوه بر اینترنت اگر به پیج اینستاگرام جردن مراجعه نمایید نیز می‌ توانید عکس‌ های بسیار متعددی از او را در لوکیشن های مختلف و با کیفیت بسیار بالا مشاهده کنید.

آدرس پیج اینستاگرام جردن پیکفورد چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام جردن پیکفورد چیست؟

اینستاگرام یکی از شبکه‌ های اجتماعی است که این روز ها خیلی از افراد معروف و سرشناس از جمله فوتبالیست ها در این شبکه فعالیت می کنند تا از طریق این شبکه بتوانند با طرفداران و مخاطبانشان در ارتباط باشند که این موضوع شامل جردن نیز می باشد. این دروازه بان برای این که بتواند با طرفدارانش در ارتباط باشد و فعالیت‌ هایی که انجام می دهد را با آن ها در میان بگذارد، به همین دلیل مدت‌ ها قبل در اینستاگرام برای خود یک صفحه کاربری راه اندازی کرده است و از آن زمان به بعد جردن پیکفورد اینستاگرام را به یک پایگاه ارتباطی قوی بین خود و مخاطبانش تبدیل کرده است تا به این گونه با آن ها در ارتباط باشد.

حال برای پیدا کردن آدرس صفحه اینستاگرام این ستاره انگلیسی کافی است تا عبارت (jpickford1) را در قسمت سرچ اینستاگرام جستجو کنید تا پیج او برای شما نمایش یابد. جردن در اینستاگرام بیش از یک میلیون فالوور و هم چنین تیک آبی دارد که این موضوع نشان از محبوبیت و شهرت این دروازه‌بان اهل انگلستان می باشد. حال شما با دنبال کردن پیج اینستاگرام جردن می توانید از جدیدترین اخبار او مطلع شوید و هم چنین به مشاهده عکس ها و کلیپ هایی که او برای طرفداران و فالوورانش منتشر می‌ کند بپردازید.

ارزش این بازیکن در ترانسفرمارکت چقدر است؟

ترنسفر مارکت یک وبگاه اینترنتی می باشد که به جمع آوری اطلاعات مورد نیاز برای خرید و فروش بازیکنان و افتخارات تیم های فوتبال دنیا می پردازد و مالک آن اکسل اسپرینگر است. حال این موضوع را هم باید افزود که اگر به سایت ترنسفر مارکت مراجعه نمایید و نام جردن پیکفورد را جستجو کنید، می توانید در رابطه با ارزش این بازیکن در ترنسفر مارکت اطلاعات جالبی را به دست آورید. بهتر است که بدانید در حال حاضر ارزش این بازیکن با قد 185 متر (€28.00m) می باشد.

آمار بازی این فوتبالیست را در کجا مشاهده کنیم؟

آمار بازی این فوتبالیست را در کجا مشاهده کنیم؟

این روز ها جردن در ایران نیز توانسته طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی را به دست آورد. حال خیلی از طرفداران این فوتبالیست معروف اهل انگلستان تمایل دارند تا در رابطه با آمار بازی جردن پیکفورد اطلاعات کاملی را به دست آورند و از این رو سوالی که برای اکثر آن ها به وجود می آید، این است که چگونه می‌ توانند به مشاهده آمار بازی این بازیکن فوتبال بپردازند؟ در این باره بهتر است که بدانید اگر به اینترنت مراجعه نمایید و عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید، سایت های متعددی برای شما نمایش خواهد یافت که با مراجعه به هر کدام از این سایت های ورزشی می توانید آمار دقیق و به روز این بازیکن فوتبال اهل انگلستان را به دست آورید.

هم چنین گفته نماند که اگر به برخی از پیج های ورزشی و یا حتی فن پیج های جردن پیکفورد که در اینستاگرام و یا سایر شبکه های مجازی فعالیت می‌ کنند، مراجعه کنید نیز می توانید به مشاهده آمار دقیق این بازیکن فوتبال بپردازید و اطلاعات مورد نظر خود از جردن پیکفورد را به دست آورید.

این بازیکن چه حاشیه هایی داشته است؟

ورزش فوتبال یکی از محبوب ترین و پربیننده ترین ورزش های جهان به شمار می‌ رود که طرفداران و هواداران بسیار زیادی نیز در سراسر جهان دارد. حال به طور معمول اکثر بازیکنان، و مربیان و برخی از افراد دیگر که در این ورزش فعالیت می کنند، مورد توجه مردم به ویژه علاقه مندان به فوتبال قرار گرفته اند و از این رو گاهی اوقات در پیرامون آن ها حاشیه هایی مشاهده می شود که این موضوع شامل جردن پیکفورد نیز می باشد. با توجه به این که او طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی دارد، به همین دلیل تمام فعالیت هایش زیر ذره بین مردم و رسانه قرار گرفته است. از این رو هر از گاهی منابع اطلاعاتی او در شبکه‌ های مجازی و رسانه‌ ها منتشر می‌ شود که این موضوع باعث به وجود آمدن حاشیه هایی برای این ستاره انگلیسی شده است.

حال این موضوع را هم باید افزود که معمولاً حواشی پیرامون جردن پیکفورد در مورد فعالیت هایی که او در ورزش فوتبال انجام می دهد و هم چنین میزان درآمدش است. البته گاهی اوقات در پیرامون زندگی شخصی او نیز حاشیه هایی مشاهده می‌ شود. البته با این حال جردن به هیچ کدام از حاشیه های پیرامونش اهمیتی نمی دهد و تمام تمرکزش را بر روی پیشرفت در حرفه اش یعنی فوتبال قرار داده است.

سوالات متداول

 1. جردن پیکفورد کیست؟

  جردن لی پیکفورد متولد 7 مارس 1994 است، او بازیکن فوتبال اهل انگلستان می باشد و در واشنگتن، بریتانیا به دنیا آمده است. جردن از دوران مدرسه علاقه بسیار زیادی به ورزش فوتبال و پست دروازه بانی داشته است.

 2. در حال حاضر جردن پیکفورد در کدام باشگاه مشغول به فعالیت است؟

  جردن در 15 ژوئن 2017، با باشگاه لیگ برتری اورتون قراردادی پنج ساله امضا کرد. دستمزد اولیه او در این باشگاه 25 میلیون پوندی، با احتمال افزایش 30 میلیون پوندی اضافه، بود و به همین دلیل این دروازه بان به سومین دروازه بان گران قیمت تاریخ آن زمان تبدیل شد.

 3. چگونه می توان به مشاهده عکس های جردن پیکفورد پرداخت؟

  اگر تمایل به مشاهده عکس های این ستاره انگلیسی را دارید، پیشنهاد می کنیم تا نام جردن پیکفورد را در اینترنت جستجو کنید تا با نتایج خوبی رو به رو شوید، هم چنین با مراجعه به اینستاگرام جردن نیز می توانید عکس های با کیفیتی از او را مشاهده کنید.

 4. شماره پیراهن جردن پیکفورد چند است؟

  در حال حاضر جردن پیکفورد با پیراهن باشگاه اورتون به میدان مسابقات می‌ رود و شماره پیراهن او 1 است. جردن در رابطه با شماره پیراهنش بیان کرده است که شماره یک شماره شانس اوست.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا