بیوگرافی جاد ترامپ و فیلم بهترین ضربات او در اسنوکر

جاد ترامپ یکی از اسنوکر باز ها است که در کشور انگلستان زندگی می کند. او در بیش تر از پونصد و هشتاد بریک  صد و چهار ماکزیمم بریک را در کارنامه خود دارا می باشد. جاد قبل از این که یک بازیکن حرفه ای شود توانسته در سال دو هزار و پنج موفقیت های متعددی را به دست آورد. در ادامه به بیوگرافی جاد ترامپ می پردازیم.

جاد ترامپ کیست

جاد ترامپ کیست؟

جاد ترامپ یکی از بازیکن های حرفه ای اسنوکر می باشد که توانسته موفقیت های بسیاری را به دست آورد. ترامپ لقب های بسیاری را دارا می باشد که بعضی از این لقب ها جادر نات، جاد تریوموف، مستر هیرکات می باشد. او شماره رنکینگ اسنوکر جهان می باشد و موفقیت های متعددی را در سال دو هزار و پنج به دست آورده است. او تا به حال توانسته در هفده مسابقه رتبه بندی شش و مسابقه غیر رتبه هفتصد و دوازده و چهار رتبه صد و چها و هفت به دست آورد.

ترامپ یکی از  یازده بازیکنی است که در همه مسابقات جام سه گانه حداقل در یک مسابقه توانسته پیروزی کسب کند. جالب است بدانید او در یکی از مسابقه ها در سن سیزده سالگی و در یگی دیگر از مسابقات در سن پانزده سالگی به موفقیت برسد. این بازیکن در سن شانزده سالگی به حرفه ای ترین بازیکنان پیوست و به عنوان جوان ترین بازیکن به شهرت رسید.

او در فصل دو هزار و پنج و دو هزار و شش به تور افراد حرفه ای پیوست و در مسابقات قهرمانی جهان که در سال دو هزار و هفت سومین بازیکنی بود که با شکست جیمز واتانا به مرحله اصلی این مسابقات راه یافت. جاد ترامپ بزرگترین پیروزی خود را در مقابله رونی با نتیجه پنج بر چهار به دست آورد و در نیمه نهایی با نتیجه شش بر چهار از هینگیز شکست خورد. جاد ترامپ تنها شخصی بود که توانست در تورنمنت های مقدماتی پیروز شود و به مسابقات دو هزار و نه برود. این بازیکن هم چنین با حسین وفایی به رقابت پرداخته است.

جاد ترامپ چه جایزه هایی دریافت کرده است؟

این بازیکن تا به اکنون در رقابت های بسیاری شرکت کرده و توانسته مقام های متعددی را از آن خود کند. او توانست در مسابقات آزاد چین در سال دو هزار و یازده قهرمان سابق مسترز مارک را با نتیجه هشت بر ده شکست دهد و مدعی جام سه گانه شود. جاد ترامپ قهرمان مسابقه آزاد چین چنین گفت که حرفه اش تازه آغاز شده است. او در سوم آوریل سال دو هزار و یازده اولین رنکیگنش را با شکست سلبی در فینال به دست آورد. او در سال دو هزار یازده و دو هزار و دوازده توانست به سرعت به جمع شانزده نفری که جز برتر رنکینگ شده اند صعود کند.

او در این دوره از مسابقات صدمین برک را بیشتر از صد امتیاز را ثبت کرده بود. ترامپ با نتیجه سه بر پنج به نفع سود مارک جویس از دور اول رقابت های ازاد گلد فیلد استرالیا دو هزا و یازده کنار رفت.  این بازیکن در دوره اول استوارت بینگ هام و یک مرتبه دیگر رونی سالیوان را در نیمه نهایی با برد شش بر دو شکست داد تا در نهایت رکورد خود را با برد پنج بر دو به ثبت رساند. در مرجله نیمه نهایی به دیدار رابرتسون رفت و بازیکن استرالیایی اش را شکست داد. ترامپ در چهار رویداد رنکینگ بعد از خود به نیمه نهایی رسید و رتبه دو جهان را از آن خود کرد. او هم چنین با شرط بندی اسنوکر افتخارات زیادی را کسب کرده است.

عکس های جاد ترامپ

عکس های جاد ترامپ

اگر علاقه مند هستید تا عکس های این بازیکن را مشاهده کنید می توانید نام او را در مرورگر خود وارد کنید و از این طریق به راحتی از سایت های متعدد تصاویر او را مشاهده کنید. یک راه دیگر برای مشاهده تصاویر جاد وجود دارد که از طریق شبکه های مجازی نظیر اینستاگرام و تلگرام می باشد. معمولا هواداران این بازیکن عکس های بسیاری از او را در این شبکه های اجتماعی منتشر کرده اند و شما می توانید با مراجعه به این فضا ها به عکس های او دست یابید.

این اسنوکر باز چه حاشیه هایی داشته است؟

این بازیکن تا به انون حاشیه آن چنانی نداشته است اما باز هم بی حاشیه نیست. او معمولا در مسابقه هایش افراد را به سرعت شکست می دهد به همین دلیل در بعضی از رسانه ها وایرال شد که او به حریف های مقابلش هزینه ای می دهد تا از بازی کناره گیری کنند و خودش در رقابت ها پیروز شود در صورتی که این چنین نیست و او علاوه بر این که اصلا این کار را نمی کندو همه برد هایش نتیجه زحمات خودش است اما این نکته نیز وجود دارد که کدام حریف مقابل باخت خود را در مقابل مملکتش نیز قبول می کند و به ازای آن هزینه می گیرد.

درآمد Judd Trump چقدر است؟

او توانسته از طریق شرکت در مسابقات و برنده شدن نیز از این طریق درآمد کسب کند. ان بازیکن قهرمانی های بسیاری را از ان خود کرده که به ازای هر کدام مبلغی به دلار به او داده اند و قطعا این مبلغ کمتر از صد دلار نیست.

فیلم بازی های این اسنوکر باز را در کجا مشاهده کنیم؟

به طور معمول فیلم های این اسنوکر باز روی سایت های بسیاری منتشر شده که اگر شما علاقه مند بودید تا آن ها را مشاهده کنید می توانید نام او را در موتور های جستجو وارد کنید و از طریق سایت های معتبر این ویدئو ها را مشاهده کنید. این روز ها افراد بسیاری هستند که کلیپ های جاد را در مسابقات را جمع آوری می کنند و آن ها را در رسانه های متعدد و یا شبکه های مجازی برای هواداران به اشتراک می گذارند. شما می توانید با مراجعه به سرویس هایی نظیر یوتیوب به فیلم های این اسنوکر باز دست یابید.

پیج اینستاگرام جاد ترامپ چیست؟

این اسنوکر باز همانند دیگر افراد در شبکه های مجازی نظیر اینستاگرام به فعالیت پرداخته است و فالوور بسیاری دارد. او در این پیج بیش از یک میلیون فالوور دارد و پست های بسیاری را برای هواداران به اشتراک گذاشته که هر یک از آن ها لایک و کامت بسیاری را به خود اختصاص داده است. اگر علاقه مند هستید تا به پیج این بازیکن دست یابید می توانید نام او را در قسمت جستجوگر این فضا وارد کنید و از این طریق به راحتی به پیج اصلی او و فن پیج هایش دست یابید.

بهترین ضربات جاد ترامپ

جاد ترامپ در کجا زندگی می کند؟

همانطور که در قسمت های قبل گفته شد این بازیکن در انگلستان به دنیا آمده است و اهل انگلستان می باشد. او یکی از بهترین اسنوکر باز های کشور انگلستان می باشد. او به کشور های مختلفی رفته و در هرکدام توانسته به نوعی بدرخش و مقام و افتخاری را از آن خود کند.

رتبه جهانی این اسنوکر باز چند است؟

این اسنوکر باز در رقابت های متعددی توانسته با نتایج درخشان پیروز میدان شود و در نهایت رتبه یک جهانی را در کارنامه خود به ثبت رساند. ترامپ در سال های 2005 و 2006 به تور حرفه ای ها پیوست و در مسابقات جوان ترین بازیکنی بود که در مرحله نهایی مسابقات رتبه بندی حضور داشت. او سومین و یکی از جوان ترین بازیکن ها بوده است و در سال 2007 جیمز واتن را شکست داد.

تا کنون چه مصاحبه هایی با جاد ترامپ صورت گرفته است؟

این بازیکن تا به اکنون مصاحبه های رسمی نداشته اما در بعضی از رسانه ها با او به طور مختصر مصاحبه کرده اند و آن ها را در سایت ها و رسانه ها برای هوادران به اشتراک گذاشته اند. برای دیدن کلیپ های مصاحبه این اسنوکر باز می توانید به یوتیوب و یا شبکه های اجتماعی مراجعه کنید و به راحتی از این طریق به مصاحبه های او دست یابید.

بهترین بازی های جاد ترامپ کدامند؟

این اسنوکر باز به بهترین نحو ممکن توانسته در همه بازی ها حضور پیدا کند و خوش درخشد. او در دوره اول استوارک بینگ هام و یک بار دیگر رونی سالیوان را در مرحله نهایی شش بر دو شکست داده است که این بازی یکی از بهترین بازی های جاد ترامپ می باشد.

بهترین ضربات جاد ترامپ

بهترین ضربات این بازیکن را می توان در بازی که دومینگ دیل داشت مشاهده کرد. او در این بازی با وجود مسمومیت غذایی داشت و حال چندان مساعدی نداشت اما توانست بهترین بازی را داشته باشد و حریفش را با ده بر هفت شکست دهد.

سوالات متداول

جاد ترامپ کیست؟

او یکی از بهترین اسنوکر باز ها می باشد که در رقابت های بسیاری شرکت کرده و توانسته افراد بسیاری را به سمت خود بکشاند.

او در کدام مسابقه مسمویت غذایی داشت؟

او در بازی که با دومینیک دیل داشت بیمار بود اما توانست این مسابقه را ده بر هفت ببرد.

این بازیکن در کدام کشور زندگی می کند؟

او سال هاست که در انگلستان زندگی خود را سپری می کند.

جاد چه لقب هایی دارد؟

ترامپ لقب های بسیاری را دارا می باشد که بعضی از این لقب ها جادر نات، جاد تریوموف، مستر هیرکات می باشد و هوادرانش او را با این نام ها می شناسند..

Rate this post

mrpool

محقق دیجیتال مارکتینگ هستم. به مدت 12 سال است که زمینه تولید محتوا و ارائه اخبار جدید فعالیت می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا