بیوگرافی کان آیهان بازیکن فوتبال و عکس های همسرش لب ساحل

برای مشاهده اطلاعاتی در ارتباط با این بازیکن فعال می توانیم با مراجعه به گوگل و جستجو کردن عنوان کان آیهان ویکی پدیا، به اطلاعاتی که در ارتباط با فعالیت‌ های این فرد وجود دارد دسترسی پیدا کنیم. این بازیکن در ترکیه متولد شده است اما برای یک کشور دیگر هم در حوزه ورزشی فوتبال فعال بوده است.

 • تیم ما آدرس معتبرترین سایت شرط بندی فوتبال را برای شما قرار داده اند؛ برای دسترسی همین حالا روی “ورود به وب سایت” کلیک کنید.
کان آیهان کیست؟

کان آیهان کیست؟

بیوگرافی کان آیهان به این صورت است که در سال ۱۹۹۴ متولد شده است این بازیکن هم به عنوان یک بازیکن جوان توانسته فعالیت بسیار زیادی را در این حوزه ورزشی داشته باشد. او برای تیم‌ های مختلفی فعالیت می‌ کرده است که یکی از این تیم‌ ها به عنوان تیم ملی ترکیه شناخته می شود.

کان آیهان در کدام تیم بازی می کند؟

این فرد با بازیکنان تیم ملی ترکیه در مسابقات مختلفی حضور داشته است و توانسته با توجه به فعالیت‌ های خود افتخارات بسیاری را برای خود به دست آورد. از جمله تیم هایی که این فرد هم اکنون برای آن ها فعالیت می کند می توانیم به باشگاه فوتبال ساسوئولو و تیم ملی ترکیه اشاره کنیم. این فرد علاوه بر این تیم‌ ها فعالیت های بسیاری را در تیم های دیگری هم داشته است.

کان آیهان در چه تیم هایی سابقه بازی دارد؟

با توجه به اینکه این بازیکن هم اکنون در دوره جوانی خود به سر می‌ برد در تیم‌ های مختلفی حضور داشته است و توانسته سابقه بسیار خوبی را برای خود ثبت کند. از جمله تیم‌ هایی که این بازیکن سابقه حضور در آن ها را داشته است می‌ توانیم به تیم ملی ترکیه و تیم ملی جوانان آلمان و باشگاه فوتبال شالکه ۰۴ و باشگاه فوتبال فورتونا دوسلدورف و…اشاره کنیم.

باشگاه فوتبال فورتونا دوسلدورف

این بازیکن فعال از سال ۲۰۱۶ تا سال ۲۰۲۰ در این باشگاه فعالیت بسیار گسترده‌ ای را داشته است.

تیم ملی ترکیه

این فوتبالیست در این تیم با بازیکنان بسیار زیادی همکاری داشته است و توانسته در بسیاری از مسابقات حضور داشته باشد.

تیم ملی جوانان آلمان

این بازیکن با توجه به استعداد خود علاوه بر اینکه در تیم ملی ترکیه حضور داشت از توانست در تیم ملی جوانان آلمان هم حضور داشته باشد.

این بازیکن چند بازی برای تیم ملی ترکیه انجام در کارنامه دارد؟

این بازیکن چند بازی برای تیم ملی ترکیه انجام در کارنامه دارد؟

با توجه به اینکه کان آیهان در تیم ملی ترکیه در هنگامی که نوجوان بود هم حضور داشت توانسته در بازی‌ های بسیار زیادی فعالیت داشته باشد. برای مشاهده تعداد دقیق بازی های او برای این تیم می توانیم از سایت ویکی پدیا استفاده کنیم.

پست اصلی این بازیکن چیست؟

هر کدام از بازیکنان که در حوزه ورزشی فوتبال فعالیت می‌ کنند در پست‌ های مختلف حضور دارند که این بازیکن در پست مدافع توانسته استعداد خود را نشان دهد. او علاوه بر این که در پست مدافع حضور داشته‌ اند توانسته در پست هافبک فعالیت هایی را داشته باشد.

جدول اطلاعات

در این بخش به طور مختصر اطلاعاتی را در رابطه با کان آیهان بیان خواهیم کرد.

موضوعکان آیهان
تاریخ تولد10 نوامبر 1994 و 27 سال سن دارد
تیم تیم ملی ترکیه، باشگاه فوتبال فورتونا دوسلدورف، تیم ملی جوانان آلمان
پست مدافع
قد1 متر و 84 سانتی متر

شماره پیراهن کان آیهان چند است؟

هر کدام از بازیکنان فعال در فوتبال در زمین بازی پیراهن هایی را بر تن دارند که بر روی پیراهن آن ها شماره ای نوشته شده است. شماره پیراهن این بازیکن در بازی های مختلف با عدد ۵ شناخته می شود

تصاویر کان آیهان را در کجا مشاهده کنیم؟

این فوتبالیست فعال علاوه بر فعالیت خود در ترکیه در آلمان هم فعالیت داشت و توانست طرفداران بسیار زیادی را داشته باشد که تصاویر بسیار زیادی را از خود برای طرفدارانش در شبکه های مجازی به اشتراک می‌ گذارد.‌

آدرس پیج اینستاگرام کان آیهان را چگونه پیدا کنیم؟

آدرس پیج اینستاگرام کان آیهان را چگونه پیدا کنیم؟

این فوتبالیست اینستا را برای خود در چند سال پیش فعال کرده است که در این شبکه مجازی خود طرفداران بسیار زیادی را دارد. برای مشاهده آدرس پیج اینستاگرام این فوتبالیست می‌ توانیم نام او را در اینستاگرام به صورت فارسی و انگلیسی جستجو کنیم.

سوالات متداول

 1. آیا کان آیهان از درآمد خود رضایت دارد؟

  کان آیهان با توجه به اینکه توانسته فعالیت بسیاری را در حوزه ورزشی فوتبال داشته باشد درآمد بسیاری را دارد و از آن رضایت دارد.

 2. کان آیهان فعالیت خود را در این حوزه از چه سنی آغاز کرده است؟

  کان آیهان فعالیت خود را در این حوزه ورزشی از کودکی اش آغاز کرده و تاکنون ادامه داده است.

 3. وزن کان آیهان به چه صورت است؟

  این فرد با توجه به ورزشکار بودن خود از وزن متناسبی با اندام خود برخوردار است. برای مشاهده اطلاعات بیشتری از این فرد می توانیم از گوگل استفاده کنیم.

 4. آیا کان آیهان در جام جهانی هم حضور داشته است؟

  این فوتبالیست در تیم‌ های مختلفی سابقه حضور دارد و توانسته در یکی از جام های جهانی حضور داشته باشد.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا