بررسی اینستاگرام سلبریتی های کره از نظر محبوبیت و تعداد طرفدار ها در 2022

کره یکی از کشور ها با سلبریتی های جذاب می باشد که طرفداران این افراد بسیار دو آتیشه می باشند. معمولا سلبریتی صفحاتی خصوصی در شبکه مجازی اینستاگرام دارند و این افراد دارای طرفداران بسیاری هستند که این صفحات را دنبال می کنند‌. یکی از راه های سنجش شهرت و محبوبیت این افراد تعداد دنبال کننده های صفحات اینستاگرام آن ها می باشد. در این مقاله ما اینستاگرام سلبریتی های کره و زیبا ترین زن های کره و اینستای مردان محبوب را برای شما مورد بحث قرار داده ایم.

بیشترین فالوور در اینستاگرام سلبریتی های کره مربوط به کیست؟

تعداد دنبال کننده های صفحه های مجازی سلبریتی ها و هنرمندان مخصوصا فالوور های اینستاگرام در میزان شهرت افراد تاثیر زیادی دارد. افراد مشهور اطلاعات و عکس های خود را به اشتراک می گذارند و هوادارانی که در مورد آن فرد مشهور کنجکاو هستند و دوست دارند اطلاعات آن شخص را زود تر از دیگر سایت ها مشاهده کنند صفحات این افراد را دنبال می کنند. بازیگران کره ای نیز دنبال کننده هایی در صفحات اینستاگرام خود دارند و در ادامه به کسانی که بیشترین فالوور های اینستاگرام را دارند خواهیم پرداخت.

لیسا

لیسا یکی از سلبریتی های کشور کره می باشد که در زمینه خوانندگی و مدلینگ فعالیت دارد. او یکی از خوانندگان گروه معروف بلک پینک است و در حال حاضر بیش از پنجاه و پنج میلیون نفر فالوور دارد. طرفداران این خواننده در گروه بلک پینک بسیار زیاد می باشد و این مدل زیبا که در کره بسیار پر طرفدار می باشد برای شرکتی بزرگ به نام کلوین کلین نیز مدل بوده است و عکس های او در شبکه های اجتمایی سر و صدا زیادی به پا کرده است. این خواننده در دسته کراش ترین سلبریتی های کره ای در سال 2022 قرار گرفته است.

جنی

جنی یکی دیگر خوانندگان گروه بلک پینک است که در زمینه خوانندگی و مدلینگ مشغول است. او یکی از مشهور ترین خوانندگان کره ای است و هم اکنون بیش از چهل و هفت میلیون نفر فالوور دارد. طرفداران این هنرمند بسیار زیاد می باشند و به نوعی می تواند گفت که از همه جا دنیا طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. جنی بسیار خوش اندام می باشد و برای شرکت های معتبری مدل بوده است. عکس ها او در اینستاگرامش بسیار طرفدار دارد.

جیسو

جیسو نیز یکی از خوانندگان کشور کره است. او در گروه بلک پینک خواننده است و به عنوان مدل نیز مشغول به کار است. او در اینستاگرام حدود چهل و سه میلیون نفر فالوور دارد که در حال افزایش است. جیسو یکی از مدل های معرف کره می باشد و در پیج خود عکس هایی را منتشر کرده است که طرفداران او بسیار علاقه مند به عکس های آن می باشند. برای دنبال کردن پیج جیسو بهتر است که نام او را در اینستاگرام سرچ کنید و از عکس های او دیدن کنید. اینستاگرام جیسو با کلیک بر روی کلمه آبی برای شما در دسترس خواهد بود.

رزی

یکی دیگر از خوانندگان گروه بلک پینک رزی است که از جذاب ترین سلبریتی های کره نیز محسوب می شود. او در این گروه با نام الهه بلک پینک شناخته می شود و به خاطر زیبایی اش مشهور است. او به عنوان مدل نیز فعالیت می کند و حدود چهل و سه میلیون فالوور در اینستاگرام دارد که در حال افزایش می باشد. زیبایی این هنرمند در کشور کره زبان زده همه می باشد و شرکت های بسیاری تمایل به همکاری با او را دارند. طرفداران او بسیار زیاد می باشند و از دیدن عکس ها او لذت می برند.

لی مین هو

در بین بازیگران کره ای لی مین هو رکورد بیشترین فالوور در اینستاگرام را دارد. لی مین جزو جذاب ترین مردان کره است و چندین بار مقام اول در این زمینه را از آن خود کرده است‌. او در اینستاگرام حدود بیست و پنج میلیون نفر فالوور دارد که رو به افزایش است. عکس هایی که او در پیج خود منتشر می کند طرفداران زیادی را به وجد می آورد و افراد دنبال کننده پر و پا قرص او می باشند.

آدرس اینستاگرام سلبریتی های کره

آدرس اینستاگرام سلبریتی های کره

پیدا کردن آدرس صفحه اینستاگرام بازیگران یکی از مشکلات برخی از هواداران است. یکی از راه های این کار جستجو اسم بازیگر و یا هنرمند مورد نظر در سایت گوگل است. این کار راحت ترین روش ممکن است. یکی دیگر از راه های موجود جستجو اسم آن فرد به انگلیسی در خود نرم افزار اینستاگرام است و معمولا اگر آن فرد مشهور باشد یک تیک آبی رنگ در کنار اسم او وجود دارد که پیدا کردن را آسان تر می کند.

اینستاگرام سلبریتی های کره ای مرد

اینستاگرام سلبریتی های کره ای مرد

بسیاری از سلبریتی های مرد در کشور کره صفحه مجازی دارند و در آن فعالیت کرده و دنبال کننده های آن صفحات گاهی به میلیون ها نفر می رسند. مردان سلبریتی معمولا در صفحات خود عکس های خود را منتشر می کنند و یا از فعالیت روزانه یا عکس های مجلات مد که شامل عکس های خودشان است را در اپیج اینستاگرام به اشتراک می گذارند.

اینستاگرام سلبریتی های کره ای زن

همان طور که گفته شد بسیاری از بازیگران و افراد سلبریتی کره در اینستاگرام صفحاتی دارند. بازیگران کره ای زن نیز صفحات مجازی دارند که فالوور های آنان با دنبال کردن این افراد از این بانوان سلبریتی حمایت می کنند. برخی از طرفداران این سلبریتی ها نیز در اینستاگرام صفحات طرفداری این هنرمندان را تشکیل داده اند و در این صفحات فیلم ها و اطلاعات آن ها را می گذارند.

اینستاگرام سلبریتی های کره ای بازیگر

اینستاگرام سلبریتی های کره ای بازیگر

سلبریتی های کره ای که شامل هنرمندان، بازیگران، خواننده ها، مدل های بزرگ و دیگر افراد مشهور می شوند معمولا از صفحات اینستاگرام برای معرفی خود و ارتباط با طرفداران و دیگر سلبریتی ها استفاده می کنند. در اینستاگرام سلبریتی های بسیاری صفحه شخصی دارند که به آسانی قابل پیدا کردن می باشد و شما می توانید اطلاعات موجود در آن را نظاره گر باشید.

اینستاگرام سلبریتی های کره ای خواننده

سلبریتی های خواننده در کشور کره در کنار بازیگران پر طرفدار ترین افراد کره هستند. خوانندگان مرد و زن در کره معمولا اگر دارای صفحات اینستاگرام باشند فالوور های آن ها به چند میلیون نفر می رسد که با منتشر کردن آهنگ های خود این طرفداران بیشتر بیشتر می شوند. برخی از خواننده ها و آیدل ها هنوز صفحه ای در اینستاگرام ندارند ولی دارای صفحات طرفدار بسیاری هستند که فعالیت بالایی دارند.

حاشیه های اینستاگرام سلبریتی های کره ای

حاشیه های اینستاگرام سلبریتی های کره ای

یکی از مشکلات سلبریتی ها حاشیه هایی است که برای آن ها ایجاد می شود و ممکن است موجب دردسر های فراوانی برای آن ها شود. گاه حاشیه های آن ها در صفحات مجازی ساخته می شود و به دنیای بیرون کشیده می شود. برای مثال، دیده شدن عکسی از یک خواننده با یک سلبریتی دیگر موجب شد که ضد طرفداران او در زیر پست های اینستاگرام او حرف های رکیک زده و او را تا مدتی از فعالیت در صفحات مجازی خود دور نگه دارند و گاهی به محل کار او هجوم آورده و برای او اوقات سختی را رقم زدند.

پر درامد ترین اینستاگرام سلبریتی های کره

یکی از راه های درآمد سلبریتی ها اینستاگرام است. با فعالیت در اینستاگرام می توان به درآمد بسیار بالایی دست یافت. برخی از سلبریتی ها با تبلیغات برخی از برند ها یا محصولات و هم چنین تهیه کلیپ و تبلیغ یک محصول در لایو های خود، در آمد داشته باشند. صاحبان این محصولات که ممکن است کفش، لباس، جواهرات و یا حتی خوراکی و لوازم آرایشی و بهداشتی باشد برای این تبلیغات هزینه می کنند که با استفاده از سلبریتی های مشهور بازدهی فراوانی نیز دارند. اطلاعات بیشتر در خصوص این افراد در دسته بندی اخبار سلبریتی ها قرار داده شده است.

سوالات متداول

کدام‌ بازیگر زن بیشترین فالوور در اینستاگرام را دارد؟

یکی از این بازیگران آیو می باشد. او بیشترین فالوور را در بین بازیگران زن دارد و دارای محبوبیت فراوانی در بسیاری از کشور ها است. او هم چنین یک خواننده است که در این کار نیز موفق می باشد. بعد او بائه سوزی بیشترین فالوور را در بین خوانندگان زن در اینستاگرام دارد.

کدام خواننده مرد بیشترین فالوور در اینستاگرام را دارد؟

در بین سلبریتی های مرد لی مین هو بیشترین فالوور را در اینستاگرام دارد. او در کنار بازیگری به مدلینگ و خوانندگی مشغول است. اما حرفه اصلی او بازیگری است. بعد از لی مین هو بیشترین فالوور را خواننده گروه گات سون که جکسون نام دارد، دارا می باشد. او در اینستاگرام حدود چهل و دو میلیون و شصد هزار فالوور دارد که در حال افزایش است. بعد این فرد چانیول از اکسو پرطرفدار ترین است.

آیا تمام سلبریتی دارای صفحه اینستاگرام هستند؟

سلبریتی های کره ای بسیاری وجود دارد که طرفداران آن ها برای اطلاعات از آخرین اخبارشان به دنبال اولین راه یعنی فالو کردن صفحه اینستاگرام آن ها می روند. اما باید گفت تمامی این هنرمندان دارای صفحه مجازی نیستند و یا در دیگر آپ های اجتماعی فعالیت دارند. می توان در مورد این اطلاعات نیز در برخی از صفحات طرفداری مطالعه کرد.

چگونه می توان صفحات سلبریتی ها را در اینستاگرام پیدا و دنبال کرد؟

برخی از ستارگان و افراد شناخته شده صفحاتی در اینستاگرام دارد. برای پیدا کردن این افراد می توان نام آن ها به زبان انگلیسی در خود اینستاگرام جستجو کرد. اینستاگرام برای شناخته شدن افراد مشهور در کنار اسم آن ها تیکی به رنگ آبی گذاشته است تا بتوان راحت تر آن ها از صفحات های تقلبی یا صفحات طرفداری تشخیص داد. می توان برای راحت تر شدن جستجو در مروگر هایی هم چون گوگل نیز جستجو کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا