داستان ازدواج کورتنی کارداشیان چه بود؟ + آشنایی با مهمان های مجلس عروسی

کورتنی کارداشیان بزرگ ترین فرزند خانواده معروف آمریکایی، خانواده کارداشیان است. او یک بازیگر، مدل و شخصیتی معروف در رسانه های آمریکاست که در سال 2007 با پخش سریال همگام با کارداشیان ها در کنار دیگر افراد خانواده اش به شهرت زیادی رسید. او پس از کسب شهرت در سال 2007 به همراه خواهرانش کیم و کلویی به مدلینگ روی آوردند و چندین شرکت تولید لباس و عطر راه اندازی کردند. جدید ترین حواشی را در اخبار سلبریتی ها مطالعه نمایید.

کورتنی کارداشیان کیست؟

کورتنی کارداشیان کیست؟

کورتنی مری کارداشیان (Kourtney Kardashian) خواهر بزرگ تر کیم، کلویی و راب کارداشیان است و در سال 1980 در کالیفرنیا آمریکا متولد شده است. پدرش رابرت کارداشیان و مادرش کریس جنر در سال 1991 از هم جدا شدند و مادرش با شخصی به نام بروس جنر ازدواج کرد. مدل معروف آمریکایی کندال جنر و خواهرش کایلی جنر خواهران ناتنی او و دیگر خواهران کارداشیان محسوب می شوند که در سریال نیز حضور دارند. کورتنی کارداشیان پس از کسب شهرت در سال 2007 به همراه خواهرانش کیم و کلویی به مدلینگ روی آوردند و چندین شرکت تولید لباس و عطر راه اندازی کردند. او همچنین در اداره برند لوازم آرایش کیم کارداشیان به همراه کلویی همکاری دارد.

کورتنی کارداشیان با چه برند هایی فعالیت داشته است؟

کورتنی به عنوان بزرگ ترین فرزند کارداشیان، یکی از اولین کسانی بود که از رسانه های اجتماعی برای تبدیل شدن به یک فرد موثر در مد و حمایت و تبلیغات محصولات به نفع خود استفاده کرد. با اینکه در بیوگرافی کورتنی کارداشیان، او همیشه یک مدل معرفی می شود، اما هرگز کار مدلینگ را به صورت حرفه ای انجام نداده است. کورتنی در سال های اخیر از رسانه های اجتماعی به عنوان مکانی برای فعالیت مدلینگ استفاده می کند. این شکل دیجیتالی مدلینگ در شبکه های اجتماعی که کورتنی کارداشیان در پیش گرفته است، بدون شک استرس بسیار کمتری نسبت به این دارد که هر هفته بخواهد در یک کت واک قدم بزند.

برند PrettyLittleThing

این مجموعه شامل لباس های مختلف با استایل های کوتاه و دکلته، کت و شلوارهای گشاد، کت های بلند، کت هایی با خز مصنوعی رنگارنگ و شلوار هایی با الهام از سبک های قدیمی است.

برند SKIMS

یک برند آمریکایی در زمینه تولید لباس زیر، لباس راحتی است که توسط کیم کارداشیان و جنز گرید راه اندازی شده است.

برند boohoo

فروشگاه آنلاین مد بریتانیایی تولید کننده لباس های زنانه و مردانه بوهو دارای لباس های شیک و لباس های برای استفاده در بیرون از منزل است.

عکس های کورتنی کارداشیان را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های کورتنی کارداشیان را در کجا مشاهده کنیم؟

به علت محبوبیت و شهرت این خانواده، عکس های کورتنی کارداشیان و بقیه اعضای خانواده در اینترنت و شبکه های اجتماعی زیاد است و تنها با یک جستجوی ساده می توانید جدید ترین عکس های آن ها را مشاهده کنید. شهرت این خانواده در ایران هم آنقدر زیاد است که کاربران در مورد نحوه تولد فرزندان کورتنی کارداشیان در سایت های مختلف تبادل نظر گذاشته اند.

پیج اینستاگرام کورتنی کارداشیان چیست؟

یکی از نشانه های شهرت و محبوبیت این سوپر مدل یعنی کورتنی کارداشیان اینستاگرام اوست که 178 میلیون دنبال کننده دارد. او در اینستاگرام خود عکس هایی با استایل های مختلف و همچنین عکس هایی با همسرش تراویس بارکر را، با طرفداران خود به اشتراک می گذارد. یکی از بهترین منابع برای دنبال کردن فعالیت های او در مدلینگ نیز، اینستاگرامش با آدرس kourtneykardash است.

درآمد این مدل چقدر است؟

این مدل 43 ساله ثروتی به طور تقریبی معادل با 65 میلیون دلار دارد. کورتنی کارداشیان با راه اندازی وبسایت خود با نام پوش(Poosh) که در سال 2019 برای به اشتراک گذاشتن سبک زندگی خود با طرفدارانش انجام داد، سالانه 3.10 میلیون دلار درآمد کسب می کند.

کورتنی برای نقش خود در سریال همگام با کارداشیان ها 4.5 میلیون دلار در هر فصل دستمزد می گیرد. مابقی دستمزد او از تبلیغات و حمایت از برند های مختلف در پیج اینستاگرامش است که برای هر پست تا 250000 دلار درآمد دارد.

کورتنی کارداشیان چه حاشیه هایی داشته است؟

کورتنی کارداشیان چه حاشیه هایی داشته است؟

اسکات دیسیک پدر سه فرزند کورتنی کارداشیان یکی از کسانی است که در ساخت حاشیه برای این مدل آمریکایی نقش مهمی داشته است. او در طول مدت زمانی که با کورتنی بود، چندین بار با زنان بسیار جوان تر به کورتنی کارداشیان خیانت کرده است. ماجرای جدایی اسکات دیسیک و کورتنی در ژوئیه 2015 نیز در پی انتشار عکس او با دوست دختر سابقش کلوئه بارتولی بود که باعث تمام شدن رابطه 9 ساله آن ها شد.

اعلام نامزدی کورتنی و تراویس چندان برای اسکات قابل تحمل نبود و حس حسادت او را برانگیخت. او در مکالمه ای با دوست پسر سابق کورتنی به نام یونس، که بین سال های 2016 تا 2018 با کورتنی در رابطه بود، شروع به بدگویی از تراویس می کند. اسکات با فرستادن عکسی از کورتنی و تراویس با هم، رابطه آن ها را مسخره کرده و می نویسد: “آیا این جوجه خوب است”. یونس این پیام ها را در اینستاگرام منتشر و افشا می کند.

بنابراین، علیرغم اینکه اسکات ظاهرا از رابطه جدید کورتنی با تراویس حمایت می کند، اما پیام های اسکات این موضوع را تأیید می کند که هنوز به کورتنی علاقه مند است. در نتیجه افشای این پیام ها رابطه اسکات و کورتنی تیره تر از قبل می شود و کورتنی این کار اسکات را منزجر کننده می خواند.

همسر کورتنی کارداشیان کیست؟

همسر کورتنی کارداشیان کیست؟

کورتنی کارداشیان در سال 2021 با آهنگساز آمریکایی تراویس بارکر نامزد کرد و به تازگی این رابطه را رسمی کردند. تراویس بارکر یکی از تاثیر گذار ترین درامر های 25 سال اخیر است. او به غیر از آهنگسازی و نوازندگی درامز، شرکت پوشاک Famous Stars and Straps را در سال 1999 و LaSalle Records را در سال 2004 راه اندازی کرد. می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از همسر کورتنی کارداشیان ویکی پدیا او را مطالعه کنید. عکس های عروسی کورتنی کارداشیان با تراویس را می توانید در ادامه ببینید.

او از رابطه قبلی خود با اسکات دیسیک 3 فرزند دارد که میسون 12 ساله ، پنه لوپه 9 ساله و رین 7 ساله هستند. اسکات دیسیک در سال 2007 با حضور در برنامه Keeping Up with the Kardashians در کنار کورتنی کارداشیان، دوست دختر آن زمانش، به شهرت رسید. دیسیک همچنین دارای برند لباس خود به نام Talentless است که در سال 2018 راه اندازی کرد.

کورتنی کارداشیان از چه سالی وارد عرصه مدلینگ شد؟

کورتنی کارداشیان از چه سالی وارد عرصه مدلینگ شد؟

کورتنی کارداشیان پس از کسب شهرت در سریال تلویزیونی خانواده کارداشیان اولین عضو خانواده بود که به دنبال ورود به عرصه مدلینگ بود. با اینکه او هرگز به طور حرفه ای در هیچ کت واکی شرکت نکرد، اما مدلینگ را به شکل دیجیتالی در شبکه های اجتماعی خود در پیش گرفت.

کورتنی کارداشیان کجا زندگی می کند؟

او در یکی از شهر های لس انجلس که محل سکونت پولدار های آمریکایی است، یعنی شهر کالاباساس زندگی می کند. تمام خانه های این شهر بسیار لوکس و گران هستند. ارزش خانه کورتنی کارداشیان 7.4 میلیون دلار تخمین زده می شود. این خانه شامل 6 اتاق خواب، 9 حمام، یک آشپزخانه، یک استخر شنا و یک خانه بازی شگفت انگیز برای بچه هاست.

این خانه فاصله چندانی با خانه تراویس ندارد که در حال حاضر کورتنی با فرزندانش در آن زندگی می کند. خانه تراویس که به تازگی بازسازی شده است، اکنون دارای یک اتاق سرگرمی با یک میز پینگ پنگ، کمد های متعدد، یک استودیوی خانگی با اتاق آواز، یک سالن سینما، یک استخر خصوصی در فضای باز، یک آشپزخانه شیک سیاه و سفید است.

این خانه مدرن 12 میلیون دلار قیمت دارد و دارای شش اتاق خواب و هشت حمام است که فضای زیادی را برای فرزندان کورتنی، میسون، پنه لوپه و رین و بچه های تراویس، لاندون 18 ساله و آلاباما 16 ساله فراهم می کند.

کورتنی کارداشیان قبل عمل

اگر چه کورتی کارداشیان اخیرا برای طرفدارانش قسم خورده است که هرگز زیر تیغ جراحی نرفته است، اما نظر تمام جراحان پلاستیک و زیبایی آمریکا جز این است. همانطور که طرفداران کورتنی می دانند، او به خود می بالد که چهره و اندامش کاملا طبیعی است، اما برترین پزشکان زیبایی آمریکا عنوان کرده اند که او احتمالا عمل بینی، لیفت ابرو، لیفت گونه، بزرگ کردن لب ها، پرکننده ها، لیزر، بوتاکس و موارد دیگر را انجام داده است.

او همچنین تحت چندین سری لیزر درمانی و یا لایه برداری شیمیایی قرار گرفته است تا پوستش را صاف کند که در سن 42 سالگی تا این حد بدون چین و چروک است.

سوالات متداول

سوالات متداول

  1. کورتنی کارداشیان کیست؟

    کورتنی مری کارداشیان (Kourtney Kardashian) خواهر بزرگ تر کیم، کلویی و راب کارداشیان است و در سال 1980 در کالیفرنیا آمریکا متولد شده است. کورتنی یک بازیگر، مدل و شخصیتی معروف در رسانه های آمریکاست که در سال 2007 هم زمان با پخش سریال همگام با کارداشیان ها در کنار دیگر افراد خانواده اش به شهرت زیادی رسید.

  2. همسر کورتنی چه کسی است؟

    کورتنی کارداشیان در سال 2021 با آهنگساز آمریکایی تراویس بارکر نامزد کرد و به تازگی این رابطه را رسمی کردند. تراویس بارکر یکی از تاثیر گذار ترین درامر های 25 سال اخیر و آهنگساز است.

  3. آدرس پیج اینستاگرام کورتنی کاراداشیان چیست؟

    آدرس اینستاگرام کورتنی کارداشیان kourtneykardash است که 178 میلیون دنبال کننده دارد و عکس هایی با استایل های مختلف و همچنین عکس هایی با همسرش تراویس بارکر را با طرفداران خود به اشتراک می گذارد.


5/5 - (4 امتیاز)

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا