آموزش خرید بلیط کنسرت لیلا فروهر در هتل گرند جواهر استانبول + جایگاه های VIP

کنسرت لیلا فروهر در هتل گرند جواهر استانبول در تاریخ های مختلفی پس از تحویل سال نو برگزار می شود که توجه افراد بسیاری را به خود جلب نموده و باعث شده تا عده ای از طرفداران این خواننده کنجکاو شوند که از جزئیات برگزاری این کنسرت با خبر شوند. این خواننده مدت های بسیاری است که در عرصه خوانندگی فعالیت می کند و موفق شده طرفداران بسیاری را با خود همراه نماید. احتمالا شما نیز از طرفداران این خواننده هستید و می دانید که چه تعداد افرادی در هر کنسرت این خواننده حضور پیدا می کنند. از این رو ما نیز تصمیم داریم در ادامه جزئیاتی در این زمینه در اختیارتان بگذاریم، پس همراهمان باشید.

تاریخ برگزاری کنسرت لیلا فروهر در هتل گرند جواهر استانبول چه زمانی است؟

هنگامی که درباره کنسرت این خواننده اطلاعاتی منتشر شد، عده بسیار زیادی به سایت های معتبر هجوم آوردند تا درباره جزئیات کنسرت های این خواننده اطلاعات بیشتری به دست آورند تا در صورت توان در این کنسرت شرکت کنند و بلیت خود را تهیه کنند. با توجه به اطلاعات منتشر شده از سوی سایت های معتبر، کنسرت های این خواننده در تاریخ هایی چون یکم و چهارم، ششم، هشتم، یازدهم، سیزدهم، پانزدهم و هجدهم و بیستم فروردین سال ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد. به همین ترتیب شما می توانید کنسرت لیلا فروهر در هتل گرند جواهر استانبول را از نزدیک مشاهده کنید و در این تاریخ ها از کنسرت این خواننده لذت ببرید. همچنین آخرین اطلاعات در اینستاگرام لیلا فروهر نیز ارائه شده است.

خرید بلیت کنسرت لیلا فروهر در هتل گرند جواهر استانبول چگونه است؟

شما می توانید از طریق لینک هایی که در سایت های فروش بلیت کنسرت لیلا فروهر در هتل گرند جواهر استانبول وجود دارد، به سایت فروش این بلیت ها منتقل شوید و از این طریق بلیت مورد نظر خود را در هر جایگاهی که مد نظرتان هست تهیه نمایید. توجه کنید که اگر مایل هستید که در روز کنسرت در جایگاه مناسب و نزدیک به خواننده باشید، حتما باید با سرعت بیشتری به تهیه بلیت اقدام کنید زیرا این کنسرت ها عموما پر طرفدار اند و به سرعت ظرفیتشان رو به تکمیل شدن می رود. از این رو توصیه می کنیم به محض باز شدن سایت و آغاز فروش بلیت، شما نیز اقدام به تهیه بلیت نمایید.

قیمت بلیت کنسرت لیلا فروهر در هتل گرند جواهر استانبول در جایگاه های مختلف چقدر است؟

قیمت کنسرت لیلا فروهر در هتل گرند جواهر استانبول در جایگاه های مختلف و با شرایط متفاوت کاملا فرق می کند و در بازه هایی چون ۱۵۰ دلار تا ۳۵۰ دلار می باشد. به همین دلیل است که توصیه می کنیم اگر به دنبال تهیه بلیت های کم هزینه تر و با قیمت های پایین تر می باشد، با سرعت ببشتری به خرید این بلیت ها اقدام کنید. با وجود آنکه این خواننده طرفداران زیادی دارد اما قیمت بلیت ها را بالا اعلام می کند و با این وجود باز هم بلیت های او با سرعت بالایی به فروش می رسد.

در ادامه توضیح خواهیم دادیم که چگونه می توانید از شرایط تهیه هر کدام از جایگاه ها آگاه شوید. دقت کنید که هم اکنون پیش از شروع خرید بلیت می توانید به رزرو جایگاه مورد نظر خود بپردازید. جایگاه معمولی با جایگاه وی آی پی تفاوت بسیار زیادی دارد برای مثال شما می توانید در جایگاه وی آی پی پذیرایی ویژه شوید و از مزایای بسیاری بهره ببرید اما در جایگاه معمولی کیفیت این پذیرایی کاهش پیدا می کند. در ادامه جزئیات بیشتری در اختیارتان خواهیم گذاشت.

جایگاه معمولی

جایگاه معمولی کنسرت لیلا فروهر در هتل گرند جواهر استانبول شامل جایگاه های عقب سالن برگزاری کنسرت می باشد. قیمت این جایگاه کمتر از جایگاه ویژه می باشد. برای مثال در کنسرت بعد از عید برای خرید بلیت مخصوص این جایگاه مجبور به پرداخت ۱۵۰ تا ۲۰۰ دلار می باشید. این جایگاه شامل شرایطی چون سرو پیش غذا روی میز ها و سرو غذای اصلی می باشد که کیفیت و تنوع آن با جایگاه ویژه متفاوت می باشد.

جایگاه وی آی پی

جایگاه ویژه نیز یکی از جایگاه های کنسرت این خواننده به شمار می رود که با سرعت بالایی بلیت های آن به فروش می رسد. به عنوان مثال شما مجبور به اعمال بالایی از سرعت در تهیه و خرید بلیت های این کنسرت می باشید در غیر این صورت با سرعت بالایی بلیت های این جایگاه رزرو خواهد شد و شما قادر به خرید این بلیت در این جایگاه ویژه نخواهید بود. جایگاه ‌وی آی پی قیمتی حدود ۲۰۰ تا ۳۵۰ دلار دارد و برای افرادی که در این جایگاه حضور پیدا خواهند نمود، مزایایی چون پذیرایی ویژه با غذا و پیش غذا با کیفیت فراهم خواهد شد. بنابراین احتمالا شما نیز تمایل بالایی به خرید بلیت های این جایگاه پیدا کرده اید پس توصیه می کنیم هرچه سریع تر به رزرو این جایگاه اقدام کنید.

قیمت بلیت کنسرت لیلا فروهر در هتل گرند جواهر استانبول برای کودکان چقدر است؟

قیمت بلیت کنسرت لیلا فروهر در هتل گرند جواهر استانبول برای کودکان چقدر است؟

تفاوتی ندارد که با چه گروه سنی در این کنسرت حضور پیدا کنید، به هر حال قیمت بلیت های کنسرت این خواننده برای همه گروه های سنی یکسان است‌. به عنوان مثال چه برای کودکان و چه برای بزرگسالان قیمت بلیت های این کنسرت در بازه قیمتی ۱۵۰ تا ۳۵۰ دلار می باشد. در این کنسرت در اختیار همه شرکت کنندگان‌، غذا و پیش غذا و نوشیدنی های غیر الکلی قرار خواهد گرفت که برای کودکان و نوجوانان نیز این منو و مزایا تغییر پیدا نخواهد کرد و آنها نیز می توانند همانند بزرگسالان و همراهان خود از این مزایا بهره ببرند‌.

مهلت خرید بلیت کنسرت لیلا فروهر در هتل گرند جواهر استانبول تا چه زمانی است؟

شاید برای شما نیز این سوال پیش آمده که تا چه زمانی مهلت خرید بلیت های کنسرت این خواننده را در اختیار دارید و می توانید به خرید بلیت های کنسرت لیلا فروهر در هتل گرند جواهر استانبول بپردازید. خوب است بدانید که همانند سایر کنسرت ها در ایران و ترکیه و یا سایر کنسرت های سراسر جهان تا زمانی که تمام بلیت ها به فروش نرسد، شما زمان لازم را برای تهیه و خرید بلیت های این کنسرت در اختیار دارید و زمانی که این بلیت ها تماما به فروش برسد دیگر زمان شما برای خرید بلیت در جایگاه مد نظرتان به پایان می رسد. اطلاعات خرید بلیت کنسرت اندی در سال ۱۴۰۱ و کنسرت ابی در سال ۱۴۰۱ را حتما مطالعه نمایید.

آدرس هتل گرند جواهر استانبول کجاست؟

آدرس این هتل به طور دقیق در سایت مربوط به این هتل در دسترس است و لوکیشن این مکان در اختیار افرادی که قصد دریافت اقامت در این هتل هستند، قرار گرفته است. Darulaceze Cad. No:9 Sisli, Istanbul, Turkey، آدرس دقیق این هتل می باشد.

راه های دسترسی به هتل گرند جواهر چگونه است؟

راه های دسترسی به این مکان همانند هر مکان دیگری از طریق تهیه بلیت از راه تور و یا تهیه به طور شخصی امکان پذیر می باشد و شما می توانید به هر شکل که خود تمایل دارید به دریافت اقامت بپردازید‌.  در هر صورت موظف اید که به سایت این مکان رجوع نمایید و به صورت اینترنتی ابتدا پرداخت داشته باشید و سپس با تور و یا هر طریق که خود مایل اید در این مکان حضور پیدا کنید.

عکس کنسرت لیلا فروهر در هتل گرند جواهر استانبول را در کجا مشاهده کنیم؟

شما می توانید با مراجعه به اینستاگرام لیلا فروهر در شب کنسرت تمام عکس های برگزاری این کنسرت را مشاهده نمایید. از این طریق خواهید توانست از جزئیات برگزاری کنسرت این خواننده در هتل گرند جواهر استانبول آگاه شوید. البته لایو هایی هم توسط افراد شرکت کننده در این کنسرت پخش خواهد شد که می توانید این لایو ها را نیز در اینستاگرام مشاهده نمایید.

فیلم این کنسرت را در کجا مشاهده کنیم؟

همانطور که در بالا خدمتتان توضیح دادیم، شما می توانید با مراجعه به سایت های معتبر و پیج های اینستاگرامی معتبر فیلم هایی از برگزاری این کنسرت مشاهده کنید. به علاوه در یوتیوب نیز فیلم ها و کلیپ هایی از برگزاری این کنسرت منتشر خواهد شد که شما علاقه مندان با مشاهده این کلیپ ها می توانید از جزئیات برگزاری این کنسرت ها آگاه شوید.

قیمت بلیت کنسرت لیلا فروهر در هتل گرند جواهر استانبول به تومان چقدر است؟

کنسرت های ترکیه لیلا فروهر و تاریخ کنسرت لیلا فروهر در سایت های رسمی اعلام می شود و همیشه از این طریق اطلاع رسانی های رسمی انجام شده است. به علاوه این کنسرت ها اکثرا در هتل گرند جواهر و سالن کنسرت هتل گرند جواهر استانبول برگزار شده و این چنین تمام شرایط لازم برای شرکت کنندگان فراهم شده است. به همین خاطر قیمت این بلیت ها تا حدی بالا می باشد. برای مثال شرکت کنندگان این کنسرت مجبور به پرداخت ۱۵۰ تا ۳۵۰ دلار خواهند بود. در خصوص قیمت بلیط کنسرت ۱ فروردین ۱۴۰۰ هنگامه در استانبول و کنسرت سندی در ۱۴۰۱ نیز در سایت اطلاعاتی برای شما قرار داده شده است.

سوالات متداول

قیمت بلیت کنسرت لیلا فروهر در هتل گرند جواهر استانبول چقدر می باشد؟

این بلیت ها از ۱۵۰ تا ۳۵۰ دلار می باشد.

مزایای جایگاه معمولی و وی آی پی کنسرت لیلا فروهر چه می باشد؟

ارائه خدماتی چون پذیرایی غدا و پیش غذا و نوشیدنی های غیر الکلی از جمله این مزایا می باشد.

کنسرت های لیلا فروهر در ترکیه در کدام محل برگزار می شود؟

این کنسرت ها در ترکیه، در هتل گرند جواهر استانبول برگزار می شود.

قیمت بلیت وی آی پی کنسرت لیلا فروهر به چه علت بالا می باشد؟

در این جایگاه مزایایی زیادی همچون پذیرایی در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

Rate this post

admin

دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر هستم. بنده از سال 2015 فعالیت خود را در زمینه معرفی سایت و البته بررسی استراتژی های پیشرفت سایت آغاز کرده ام. همراه شما در بت سایت فارسی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا