لیست رکوردهای رپ فارس که جهانی شده اند

ما در این مقاله سعی بر به چالش کشیدن رکوردهای رپ فارس را داریم، چرا که خوانندگان رپ فارس دارای استعداد های بسیار زیادی می باشند اما به دلیل شرایط متفاوت هنوز انقدر دیده نشده اند و این در صورتی است که رکورد های بسیار زیادی زده اند واین رکورد ها بسیار اهمیت دارد. شما می توانید با ما همراه باشید تا بتوانیم شما را با چالش های زیبای صنعت موسیقی ورپ فارس آشنا کنیم وموضوعاتی را بیان کنیم که هرگز به گوشتان نخورده است.

رکورد رپ فارس در چه زمینه هایی بوده است؟

در ادامه مقاله رکوردهای رپ فارس بد نیست بدانید که بسیاری از خوانندگان رپ ایران به دلیل نداشتن شرایط مناسب هرگز دیده نشده اند، اما بر خلاف تصورات خوانندگان زیادی رکورد های بسیار زیادی را به ثبت رسانده اند که در موسیقی ایران جنجال زیادی به پا کرد. ما در ادامه به برخی از این رکورد ها در زمینه موسیقی فارس می پردازیم که شاید هرگز به گوش شما نخورده باشد.

رپ بتل

به تازگی رپ بتلی در بین خوانندگان معروفی به نام پوتک وکچی بیتز قرار گرفت که بسیاری از افراد را بهت زده کرد، چرا که هر دو رپر بسیار قوی وبا استعداد هستند ودر زمینه های متفاوتی در حال فعالیت هستند برای مثال پوتک که نام اصلی آن پوریا عرب می باشد وهمه ان را با نام پوریا پوتک می شناسند، در زمینه یوتوب وتولید محتوا فعالیت دارد و این فعالیت آن جدا از فعالیت در سبک رپ می باشد .آلبوم های بسیار زیادی را منتشر کرده است که 90 درصد آن مردم را جذب کرده است. کچی بیتز یا خشایار اس ار که از دهه80 در حال فعالیت در صنعت رپ می باشد امروزه در آهنگسازی و خوانندگی، سبک جدیدی را وارد سبک رپ کرده ویکی از موفق ترین رپر های ایرانی محسوب می شود. بعد از رپ بتل این دو رپر و پخش آن، رکورد جالبی به وجود آمد وآن رکورد متعلق به سایت یوتوب بود و در سطح بین المللی این ویدیو دیده شد که جز رکورد های رپ فارس می باشد.

فروش آلبوم

هیچکس مقلب به پدر رپ فارس به تازگی آلبومی را منتشر کرد که حواشی زیادی را در پی داشت، اما بر خلاف انتظارات NFT این آلبوم حدود یک میلیار تومان فروش رفت. این آلبوم یکی از بهترین آلبوم های سروش هیچکس می باشد اما برای NFTاین آلبوم حواشی زیادی به وجود امد. شخصی که این آلبوم را طراحی می کند بعد از فروش این آلبوم شروع به پخش مدارک علیه هیچکس کرد واعلام کرد که این کاور از او دزدیده شده است و هیچکس هرگز نامی از من نبرده است وکاور این آلبوم را به نام خود ثبت کرده است. بسیاری از افراد بعد از پخش این خبر علیه هیچکس بلند شدند واین امر باعث شروع بحث وحواشی زیادی شد.

همکاری

یاسر بختیاری معروف به یاس در سبک رپ یکی از قدیمی ترین وبهترین ها بوده است واین امر همیشه در حال بازگو می باشد. این خواننده بیشتر در زمینه اعتراض به مشکلات مردم رپ می کند و این امر باعث معروفیت بیشتر آن شد، اما اخیرا یاس به دلیل همکاری خود با یکی از معروف ترین رپر های آمریکا رکوردی را در رپ فارس به ثبت رساند. تک ناین رپر ایالات متحده یکی از بهترین رپر های جهان می باشد که امینم همیشه در حال همکاری با آن است. یاس در آهنگ صدای اتحاد همراه با تک ناین آهنگ می خواند واین آهنگ در سطح جهانی صدا می کند. بعد از خواندن این آهنگ دوستی بسیار عمیقی در بین این دو خوانندده شکل گرفت که می تواند در آینده باعث رکورد های دیگری شود.

بیلبورد

پوریا بنکداری معروف به پوبون یکی از بهترین وخوشتیپ ترین رپر های ایرانی می باشد، که با اشخاص زیادی همکاری داشته است وآهنگ آن در بسیاری از سریال های ایرانی مانند قورباقه پخش شده است. یکی از رکورد های رپ فارس مربوط به آخرین آهنگ پوبون به نام رز می باشد که یک آهنگ عاشقانه می باشد وآن آهنگ را تقدیم به همسر خود کرده است. این آهنگ روی بیلبورد های شهر تورنتو کانادا پخش شد وتمامی شهروندان به تماشای آن نشستند و این امر باعث ثبت رکورد جدیدی از خوانندگان رپ فارس شد.

رکورد های رپ فارس تا به امروز چه چیز هایی بوده است؟

رکورد های رپ فارس در زمینه های متفاوتی به ثبت رسیده است که ما در توضیخات قبلی به آن اشاره کردیم اما می توان گفت بیشتر رکورد ها در زمینه پخش آهنگ بوده است که مربوط به افراد زیادی مانند یاس به دلیل همکاری خود با رپر جهانی به نام تک ناین بوده است. بسیاری از افراد در صنعت موسیقی به دنبال کسب وثبت رکورد هستند، چرا که به واسطه این موضوع افراد زیادی به جمع دنبال کننده های آن ها اضافه می شود و این موضوع باعث پیشرفت وکسب درامد بیشتر آن ها می شود.

رکوردهای رپ فارس متعلق به چه کسانی بوده است؟

بهترین رکورد های رپی در بین خوانندگان رپ متعلق به چند نفر بوده است که کار های بسیار مهمی انجام داده اند. ما در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم تا شما بدانید رسیدن به موفقیت در بین این خوانندگان اتفاقی نبوده است و آن ها برای رسیدن به این جایگاه بسیار تلاش کرده اند.

یاس

یاس یکی از خوانندگان قدیمی در سبک رپ می باشد که از سال 1380 فعالیت خود را در این زمینه اغاز کرده است و بیشتر آهنگ های آن راجع به بحران های اجتماعی، بچه های کار، اغتیاد و خودکشی می باشد که این امر باعث محبوبیت آن در بین افراد جامعه شده است. وی سال های زیادی را در ایران زندگی کرد و به دنبال گرفتن مجوز بود، چرا که عقیده داشت متعلق به مردم این کشور است و می خواهد هنر خود را در کشور خود دنبال کند، اما به دلیل شرایط امنیتی سختی که برای آن پیش آمد به کشور آمریکا مهاجرت کرد. وی بعد از مهاجرت از ایران شروع به فعالیت دوباره خود کرد، اما بسیار جدی تر به آن پرداخت، چرا که در هنگام حضور در ایران بسیار سختی کشید و به دلیل تامین خانواده مجبور به کار بود تا خواندن رپ به همین دلیل مشکلات مردم را بیشتر از هر خواننده دیگری درک می کند. وی در حال حاضر به دلیل همکاری با تک ناین رپر جهانی به شهرت فراوانی رسیده است ویکی از رکورد داران رپ فارس می باشد.

سروش هیچکس

سروش لشکری زاده تهران و مقلب به هیچکس به دلیل تاثیر گذاری بسیار زیاد در صنعت رپ معروف به پدر رپ فارس شده است. وی بنیان گذار گروه های رپ زیر زمینی بسیار زیادی بوده است که معروف ترین آن ها صامت وملتغت می باشد که افراد زیادی در این گروه ها فعالیت می کنند. وی کار خود را در سال 1379 شروع کرد و در زمینه رپ انگلیسی فعالیت می کرد که مورد توجه عموم قرار نگرفت. دلیل انتخاب اسم هیچکس این است که می خواهد تضادی این بین وجود داشته باشد چرا که او مدام در حال حرف زدن در شعر های خود می باشد اما می خواهد بدانید که او هیچکس نیست. وی در فروش اخیر آلبوم خود رکورد بیشترین فروش کاور آلبوم را در رپ فارس زد وتا کنون هرگز کسی نتوانسته است کاور آلبوم خود را با این قیمت بفروشد. البته ناگفته نماند هیچکس رکورد های دیگری نیز در رپ فارس ثبت کرده است.

گروه زدبازی

سامان ویلسون یکی از خوانندگان قدیمی تا به امروز دارای یک ترک سینگل می باشد ودر بیشتر مواقع در حال خواندن رپ فیت می باشد. گروه زد بازی رکورد پر حاشیه ترین گروه رپ فارس را دارند و این عمل به علت عکس العمل آن ها نسبت به تمامی حرکات های رپر های دیگر می باشد. زدبازی از بهترین گروه های رپ فارس می باشد.

موئر و پیشرو

موئر خواننده نسل دو رپ فارس یکی از رکورد داران این سبک می باشد ورکورد آن راجع به تغییر فلو آن نیز می باشد. وی در یک ترک توانسته است 18 بار تغییر فلو بدهد و این امر یک رکورد محسوب می شود. پیشرو بیشترین فیت ها را تا به امروز در رپ فارس داشته است واین رکورد به عدد 47 نیز رسیده است.

حاشیه های رکوردهای رپ فارس

همان طور که می دانید همه چیز در رپ فارس دارای حاشیه می باشد و در برخی از موارد این حاشیه ها به دلیل حسادت دیگر خوانندگان به وجود می اید. در حاشیه همکاری یاس با تک ناین افراد زیادی علیه این عمل در برابر یاس برخواستند وشروع به گفتن حرف و حاشیه هایی کردند که اعتبار این عمل را کم کنند اما موفق نشدند. اما در پشت پرده فروش کاور سروش هیچکس حاشیه ای به وجود امد که باعث انفالو کردن هیچکس توسط عموم مردم شد چرا که به گفته شخصی که کاور آلبوم را طراحی کرده است سروش هیچکس قول فروش ونام بردن آن شخص را داده است اما در هنگام فروش آلبوم آن را به نام خود ثبت کرده وهرگز نامی از طراح آن برده نشده است. بسیاری از افراد این عمل را دزدی می نامند و به همین دلیل از پدر رپ فارس نا امید شده و آن را در صفحات مجازی آنفالو کردند.

عکس های رکوردهای رپ فارس

شما می توانید برای مشاهده عکس های مربوط به رکورداران رپ فارس در کانال تلگرامی ما عضو شوید و یا با جستجو کلمات مربوطه ان ها را مشاهده کنید. البته ناگفته نماند این رکورد ها ثبت شده اند و شما می توانید جزئیات مربوط به آن ها را در این مقاله بخوانید تا سوالات شما کاملا رفع شود. رکوردهای رپ فارس در سایت های بسیار زیادی ثبت نشده است و ما در این مقاله به ثبت انواع رکورد ها وفکت های مربوط به آن می پردازیم.

کلیپ های رکوردهای رپ فارس

کلیپ های زیادی راجع به رکورد های رپ فارس پخش شده است که در برخی از موارد به پشت پرده آن می پردازد مانند فروش کاور آلبوم مجاز هیچکس اما در موزیک ویدیو ها، ویدیو های منتشر شده راجع به همکاری یاس ورپ بتل کچی بیت وپوتک می باشد و هیچ حاشیه وجود ندارد وتنها شما با دیدن آن موزیک ویدیو ها لذت می برید، ما به شما پیشنهاد می کنیم از طریق سایت های متفاوت مانند یوتوب و اپارات برای دیدن آن کلیپ ها اقدام کنید.

5 فکت جالب در مورد رپ فارسی

فکت های جالبی راجع به در ها وجود دارد که ما در این بخش به آن ها می پردازیم و باید بدانید که شما شاید برخی از این فکت ها را هرگز نشنیده باشید و برای اولین بار آن را می خوانید. با ما همراه باشید تا اقدامات تمامی رپر های ایرانی را به چالش بکشیم. رکوردهای رپ فارس تا به امروز در بسیاری از موضوعات و زمینه ها ثبت شده است که ما در ادامه به آن می پردازیم.

پدر رپ فارس

بهتر است بدانید سروش هیچکس به دلیل زحمات بسیار زیادی که برای سبک رپ ایران کشیده است لقب پدر رپ فارس را از آن خود کرده است واین در صورتی است که بسیاری از کاربران فکر می کنند دلیل این لقب به خاطر اولین رپر ایران بوده است اما این حقیقت ندارد واولین رپر ایران علی پیشتاز بوده است که در سال 81 فعالیت خود را اعلام کرده است.

اولین موزیک ویدیو رپی

اولین موزیک ویدیو رپی در صنعت رپ متعلق به هیچکس و ریویل بوده است که نام این اهنگ تیریپ ما نام دارد و این در صورتی می باشد که بسیاری از افراد فکر می کنند اولین موزیک ویدیو مربوط به گروه زد بازی ودیگر رپر های ایرانی بوده است، اما باید بدانید اولین موزیک ویدیو در سبک رپ فارسی متعلق به هیچکس بوده است.

اولین آهنگ سیاسی

اگر شما فکر ی کنید اولین اهنگ سیاسی مربوط به خواننده سیاسی خوان به نام یاس می باشد باید به شما بگوییم که اشتباه می کنید چرا که اولین اهنگ سیاسی در بین رپر های ایرانی مربوط به حسین می باشد ونام این آهنگ هجده تیر می باشد. بسیاری از افراد بر این باورند که اولین آهنگ های سیاسی مربوط به هیچکس و یاس می باشد.

اولین آلبوم رپ فارس

اگر شما فکر می کنید اولین آلبوم رپ فارسی متعلق به گروه دوست داشتنی وپر طرفدار زد بازی بوده است، باید بدانید اولین آلبوم رپ فارس متعلق به خواننده با تحربه و قدیمی به نام عرفان می باشد که این آلبوم را با نام از خانه تا گور ثبت کرده است که آهنگ هایی مانند از خانه تا گور، یادته، باید باشم و ساختمش در این آلبوم حضور دارند.

بیشترین و کم ترین دیس

جالب است بدانید صادق تنها شخصی است که در رپ فارس دیس نشده است و گروه زد بازی بیشترین دیس را به خود نسبت داده اند وبی شک پر حاشیه ترین گروه رپی می باشند، اما آن ها به دلیل دیس های بسیار زیادی که به دیگر خواننده ها داده اند توسط خوانندگان زیادی دیس شده اند و این امر باعث معروفیت آن ها نیز شده است.

سوالات متداول

آیا هیچکس بیشترین رکورد ها را در رپ فارس دارد؟

شما نمی توانید بگویید تنها هیچکس رکورد دار سبک رپ می باشد، چرا که خوانندگان فراوانی با انتشار آلبوم و همکاری های بسیار زیاد رکود های جنجالی را به ثبت رسانده اند. خوانندگان رپ فارس دارای استعداد فراوانی می باشند و بسیاری از سبک ها را وارد ایران کرده اند.

آیا درست است که هیچکس دزدی کرده است؟

در پشت پرده فروش کاور آلبوم مجاز سورش هیچکس به دلیل فروختن آلبوم بدون نام برند طراح ان به سروش هیچکس دزدی را نسبت دادند و این امر باعث ریزش تعداد زیادی از فالوور های هیچکس شد.

آیا یاس در حال همکاری با تک ناین و پیشرو است؟

در حال حاضر این سه رپر در حال صحبت در باره تک آهنگی هستند که قرار است در آینده توسط پیشرو، یاس وتک ناین منتشر شود و واسطه این عمل یکی از دوستان یاس به نام ندا می باشد.

آیا گروه زد بازی رکورد اولین آلبوم را دارد؟

خیر گروه زد بازی رکورد های دیگری در زمینه اولین کنسرت، بیشترین دیس را از آن خود کرده است و رکورد اولین آلبوم رپی متعلق به عرفان می باشد که آلبوم از خانه تا گور را منتشر کرده است.

Rate this post
خروج از نسخه موبایل